Opinie o ZPO ROBERT CICHY w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ZPO ROBERT CICHY. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZPO ROBERT CICHY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPO ROBERT CICHY w Tarnów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w ZPO ROBERT CICHY?

Kandydat Nowy wpis

Co jest powodem ze ogłoszenie o pracę na tarnowiaku co 2 tygodnie , pracownicy sami odchodzą czy są zwalniani , ktoś opisywał ze szef krzyczy ale chyba bez powodu tego nie robi ,czy są jakieś normy do zrobienia a jeżeli tak to czy realne do wykonania i jak z umową od razu o prace czy zlecenie

Czy firma ZPO ROBERT CICHY kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jakie są warunki zatrudnienia w ZPO ROBERT CICHY?

WZ

Ja obecnie tam pracuje - jeszcze, ale szukam innej pracy. Nie chodzi o to, że pracownicy, koledzy i koleżanki są będę, ale szef, który bez powodu potrafi wydrzeć się i zbliżać komuś przy obecności innych pracowników i grozi zwolnieniem... Przez Pana Cichego - właściciela jest niemiła atmosfera jak on jest. Dlatego nie polecam tam pracy. Nie mogę natomiast powiedzieć nic złego odnośnie wypłat są na bieżąco i nadgodziny wypłacane pod stołem (w tzw kopercie)... Wszystko byłoby myślę ok i idzie przyzwyczaić się do pracy gdyby właśnie nie postawa i zachowanie właściciela

Pracujacy
@WZ

Ha ha widać niski poziom portalu i kłamstwa tu piszących oraz potwierdzenie tego że pisząc coś takiego nie wie się nawet gdzie się pracuje. 1 szefowie nigdy nie tzw dra się na kogoś jeżeli po 10 razy nie trzeba mówić do niego. 2 nikt No to na siłę nie trzyma więc po co pracujesz 3 skoro inni są lepsi po co wogoke pracujesz.4 nawet nie wiesz gdzie pracujesz bo ta firma od 10 lat nikogo niezatrudnia. To pokazuje że jesteś zwykłym kłamcą i chcesz tylko nic nie robić oraz robić byle jak stąd może ma ktoś do Ciebie uwagi.5 w każdej firmie do inteligentnych ludzi mówi się 1 raz. Do cwaniaków. Trzeba nerwy tracić.6 przez takich jak ty tylko inni tracą.7 taki jesteś uczciwy to podaj swoje imię i nazwisko8 podaj w ilu zakładach już pracowałeś. O.na każdy nadawała.9 jeśli normalnemu człowiekowi coś nie odpowiada to idzie dalej a nie pisze klamstw.10 (usunięte przez administratora) a niby pracuje nawet nie wie gdzie. To dlaczego Cię inni pracodawcy nie zastępują ofertami. . Pokaż każdemu pracodawcy to co piszesz odważniej i pokaz wszystkim swe imię i nazwisko. Co brak odwagi? 11 pracodawcy zwalniają i mają dosyć takich nierobów i fuszerlarzy tak samo jak współpracownicy. Czekamy na nazwisko. Sadzimy że portal bajerantow raczej ich nie ujawni

Obecny
@WZ

Drze się bez powodu ha ha ha rozbawił mnie))))) kto w firmach drze się bez powodu)))) powodem jest chyba ten który nie rozumie że sam jest powodem .wypłaty są nabiezaco . Ciekawe skąd są nabiezaco?? Mądry człowiek wie by były wypłaty trzeba mądrych pracowników wykonujących zadania nalerzycie. Przychodzą takie nierozumie istoty i wszyscy wiedzą a nawet się No dla kiedy firma się ich pozbedzie. Idź tam gdzie nie będziesz miał wypłaty nabiezaco idź tam gdzie nie będą nic wymagało idź tam gdzie czekają na Ciebie. Idź tam gdzie chcesz. Idź tam to firma ci jeszcze podziekuje że poszłaś bo tyle co cierpliwości firma ma do niektórych elementów to medale powinni rozdawac

Nik

Omijajcie ta firmę z daleka. Warunki pracy poniżej krytyki (biegające szczury , nieporządek) - nietrudno tam o wypadek. Własciciel to nieprzyjemny człowiek.

powazny
@Nik

(usunięte przez administratora) Jesli piszesz prawde o kimkoliwek uzywasz jego nazwy czy nazwiska podaj swoje jesli nie jestes zwyklym klamca lub szczurem a kazdy pracodawca chetnie zglosi cie do prokuratury wraz z tym portalem

@powazny

Widać że najwiecej na tym portalu udziela się właściciel. Próbuje się bronić ale mu to nie wychodzi. Zamiast udzielać sie na portalu lepiej popracować nad porzadkami w firmie i stosunkami międzyludzkimi.Poprostu bądź człowiekiem.

@Nik

Dziękuję za informację. Coraz więcej ofert pracy tej firmy pojawia się na portalach ogłoszeniowych ale nikt nie chce się w kanał wpuścić. W Tarnówku wiele tak działających firm- co np. w Krakowie jest nie do pomyślenia. Ale ocena średnia 2/5 daje solidnie do myślenia. a skoro jeszcze takie cuda to ja podziękuję...

administracja Nowy wpis
@Paweł

Jak widac po wpisie , rzekomy kandydat jest osoba z ktora nikt nie rozmawial ani nie mial zamiaru zapraszac na rozmowe, ponadto , to ta firma nie ma ofert pracy na portalach ogloszeniowych,-oczywiscie mozna wskazac gdzie niby wraz z adresem i nazwa firmy lecz to bedzie chyba trudne dla takiego bajkopisarza.osoba ktora nigdy nie pracowala oraz nigdy nie byla nie rozmawiala i nie widziala a wydaje opinie --jak widzimy jest siebie warta i chyba tylko szuka pracy skro wszyscy pracodawcy sie na niej wyznali. Ta osoba nieprzychylnie wypowiada sie o tzw Tarnówku -swiadczy to otym ze w miescie raczej nikt jej nie chce przyjac ---zapewne z winy wszytskich poza nia sama Nikt inteligentny nie bierze pod uwage impulsow ludzi ktorzy maja chore umysły -nikt nikogo nie zmusza i nic nie nakazuje jesli komus cos nie odpowiada idzie dalej . PRACODAWCY MAJA GODNOSC I NIE WYPISUJA GLUPOT O PRACOWNIKACH A BYLO BY TEGO 1000 RAZY WIECEJ -lecz sa bardzej inteligentni niz takie oto osoby Pawel pisze ze daje mu do myslenia -przepraszamy ale slowo myslec to byc inteligentnym tu tego mogło zabraknac, Czlowiek nie narzuca swoich prymitywnych mysli innym a madrzy nie sugeruja sie glupimi, ktorzy nie byli nie widzieli nie wiedza a pisaniem chca sie tylko dowartosciowac gdyz tyle tylko znacza wsrod innychh co nakrzycza by ktos popatrzyl Ten portal przynajmniej oszczedza pracodawcom kontaktów z ludzmi typu bajkopisarze , lenie i turysci ciagle szukajacy pracy ktorych zajeciem jest poswiecanie czasu na obrabianie innym tzw (usunięte przez administratora)a ze strachu podpisywanie sie anonimowo by nie wyszło na jaw kim sa i ilu pracodawców sie ich pozbylo. Chcesz prawdy piszac o kims to proste podaj swoje imie i nazwisko -boisz sie? kłamiesz? nie chesz by inni pracownicy napisali o tobie prawde?? NIE CHESZ NIE PRACUJ KAZDA FIRMA POKAZUJE CO CHCE BY WYKONYWAC, NIE PASUJE IDZIESZ GDZES INDZIEJ LUB ZAKLADASZ WLASNA DZILANOSC --tylko potem napisz tam o sobie

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ZPO ROBERT CICHY? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ZPO ROBERT CICHY?

Realny

Idealnie widać iż te głupie tematy nakręca sam portal który potem udostępnia nieprawdziwe i kłamliwe teksty byke tylko istnieć gdyż już większość ludzi zdało sobie sprawę że jest to miejsce dla kłamców którzy nie mają odwagi podać imienia i nazwiska gdyż wiedzą że to co tu się pisze o firmach to kłamstwa za kasę. Każdy kto ma coś do powiedzenia rozwiązuje problem z firmą i odchodzi. A tylko ci którzy mają wiele do ukrycia nie potrafią podać nazwiska tak samo jak ten portal

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ZPO ROBERT CICHY? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Ona

Ile lat ma pytająca osoba.skoro dotyczy to indywidualnej pracy. Zawsze o to warto pytać szefów. A gdzie nadgodziny są problemem?

Adrian
@Ona

Forum Gowork.pl służy wymianie informacji o warunkach zatrudnienia, więc zadawanie pytań o nadgodziny czy wysokość wynagrodzenia to nic dziwnego. Jeśli jesteś pracownikiem firmy chętnie przeczytam Twój komentarz dotyczący poziomu wypłaty i dodatkowych benefitów.

@Adrian

Adrian wszelkie informacje są poufne.w każdym kraju Eu tymb w Polsce a rozpowszechnianie jest karalne. Średniowiecze i plotkarstwo się skończyło oraz nie dotyczy inteligentnych ludzi. Jeśli ktoś ma jakieś kwestie do omówienia to omawia u źródła. Praca i wie sprawy pracowników są chronione .Czas bajkopisazy od kufle z piwem przeminęło.chesz coś wiedzieć na swój temat nic nie robiąc w sensie nie pracując to nie pytaj innych o innych gdyż każdy mierzy swoją miarą lub swym nierobstwem.ludzie są różni a na portalach najczęściej siedzą tylko Ci którym pozostaje pisanie bajek z uwagi iż pracodawcy takich niepotrzebna.czlowiek bez winy takich pytań i głupot nie wypisuje

Jacek

@Ona to jak to, nadgodziny się ustala w zależności od stanowiska?

@Jacek

Jacek. Czy jest es dorosłym już człowiekiem? Bo takie kwestie.i szczegóły dorośli ludzie wiedzą gdzie.kogo i jak pytać. Są też bajkoposarze którzy wszędzie.byke gdzie i byle co opowiadają.nie znając prawa i przepisów majacswoje wysokie ego a zero wiedzy. Czy za Ciebie inni wszystko załatwiają? Nawet w ubikacjii))) bo pracować za innych raczej nikt nie będzie. Ponadto ciekawa jestem czy pytający o pieniądze wogoke pracowali.zapracowali.lub ktoś ich zatrudni.

Luidzi

Może podpowiecoe nowemu chętnemu jaka jest atmosfera w firmie?

Regulamin
@Luidzi

Wielu wesołych ludzi tam pracuje bywa ubaw po pachy

Belezebub
@Luidzi

Moja rada trzymac sie jak najdalej tego zakladu pracy

znajomy
@Belezebub

Podaj swoje imie i nazwisko , opublikujemy w ilu firmach pracowales , srednio w kazdej po 2 miesiace , niech wszyscy zobacza opinie o tym anonimie ktorey niema odwagi siebie ujawnic, pisac kazdy mzoe tylko dlaczego firmy nie chca z takimi osobami wspolpracowac, , poobija sie przez kilkanascie dni, spi, nie umie nawt miotyly w rekach utrzymac, alkochohol jedynie a potem obrazony wypisuje na kazdego jacy sa zli Prawda jest jedyna , kazdy kto tu wpisy rpbi to 99 procent cwaniaczek ktory przychodzi do pracy by nic nie robic i oszukiwac, potem gdy firmy nie chca byc nacigane czy oszukiwane z zemsty wypisuje bzdury Pracy od zawsze jest tyle ze nie tzreba nic pisac bo ponoc firmy zabiegaja o dobrych ludzi, wiec rodzi sie pytanie skad sie biora takie wpisy, odpowiedz jest jedna , takie osobniki nalerzy unikac z daleka dlatego nie podaja swych nazwisk bo nikt w wojewodztwie by ich niezatrudnil

New

Spokojna robota Lubię atmosferę w ZPO ROBERT CICHY za: Ludzie i stabilnosc

Aktywny

Jest dobrze i wesoło fajny zespół ludzi

Witold

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Małgorzata

@Pracujacy Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat danej firmy i każdy ma prawo wiedzieć jakie warunki i atmosfera panują w danym przedsiębiorstwie. Dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając inną osobę musisz być świadom, że Twój wpis administrator może usunąć.

Racjonalny
@Małgorzata

Jeżeli ktoś się dzieli opiniami to ma obowiązek podać prawdziwe nazwisko.tylko ci którzy pod nikami wypisują bzdury i kłamstwa używają nikow.wiedzac że tak naprawdę sami są nieuczciwi oraz boja sie by prawda na ich temat nie zostala ujawniona .inteligentny czlowiek sam swoje potrzeby i problemy rozwiazuje lub odchodzi Praca to nie jest przymus ani obowiązek .wypisywanie na takich portalach okazuje ze ktos w rozwoju zatrzymal sie na żłobku. Od innych problemow sa urzedy i nawet one z mocy prawa nie zachowuja oraz nie moga wypisywac bzdur. Jezeli jestes inteligentym i szczerym czlowiekiem zalatwisz wszystko w 4 oczy .jezeli narobiled gnoju .zostaje ci tylko pisanie bzdur i okazywanie najniższego poziomu

Romek

Jaki jest powód tej ciszy na wątku?

recykling system

realista

Dobrze pan to ujal , firma istnieje od ponad 20 lat zatrudnia dziesiatki osob, wieszosc znich pracuje ponad 20 i min 10 lat , problemy sa jak w karzdej firmie z nowymi pracownikami ktorzy jak wiadomo zatrudniaja sie by wyludzac chorobowe, chowac sie po szatniach, bawic sie telefonikami, udawac ze pracuja i duzo narzekac a najczesciej sa to tzw pielgrzymi ktorzy pracowali w wilu firmach po kilka misiecy i kazdy miał ich dosyc wiec wedruja dalej i na kazdego wypisuja głupoty , skro sa tacy odwazni niech wpisuja swe imie i nazwiska a chetnie otrzymaja opinie z ich papierow i od firm w ktorych podpisywali tylko listy obecnosci

realista

prawda jest stara jak dzieje swiata, jesli ktos kogos denerwuje anie pracuje to ma taki sam efekt , nic nie dzieje sie bez powodu , pracownik ktory pracuje niema powodu do nerwuw i pracuje lata, firma istnieje ponad 23 lata , wiec czym sie PB pochwali , w firmie zwalnia sie tych co maja nierowno pod sufitem potem wypisuja bzdury, polecam zatrudnic sobie takiach jak autor i wowzcas napisac szeroko na jego temat , komedia morowana ale z praca to niema nic wspolnego

Zostaw merytoryczną opinię o ZPO ROBERT CICHY - Tarnów

• Jak się pracuje w ZPO ROBERT CICHY?

Zobacz opinie na temat firmy ZPO ROBERT CICHY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPO ROBERT CICHY?

ZPO ROBERT CICHY
  • ul. Klikowska 101C