Opinie o Galmar Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Galmar Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Galmar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galmar Sp. z o.o. w Kraków

Czy pracodawca Galmar Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Była

Mobb1ng1em i zastraszaniem

Byly

Motywuje? Chyba trafniejszym określeniem jest demotywacja i podcinanie skrzydeł nawet najlepszym pracownikom! Ta osoba potrafi zatrzymać pędzący pociąg i spowodować ,ze w konsekwencji prędzej czy później odchodzi się z wielkim hukiem. Żenada i absurd ,że ktoś taki zarządza salonami , chociaż zarządza to słowo na wyrost , bajzel jest na każdym salonie nie wspominając o chaosie w papierach pracowników etc. Może kiedyś zarząd P4 się zainteresuje tym i odbiorą jej te wszystkie salony! Karma musi w końcu do niej wrócić…

BUDDA

CI CO SIĘ CZUJĄ ZASTRASZANI/OBRAZANI TO CZEMU NIE ODEJDĄ? 3/4 OSÓB W FIRMIE NIGDY NIE ROBIŁA PLANÓW, POZA KILKOMA DOBRYMI SPRZEDAWCAMI, CO DO KSIEGOWEJ TO PRAWDA NIE POTRAFI LICZYC ALE ISTNIEJE POZNALEM JĄ. WIELE OSÓB NIE WIE ŻE JAK SIEĆ NIE ZROBI PLANU TO NIE MA PIENIEDZY Z P4, WIEC Z CZEGO PREMIE? CO DO PODATKOW I ZUSOW, OTWORZ KTOS FIRME I SAM ZAPLAC OPLATY ZA KAZDEGO PRACOWNIKA, ZARABIECIE 2,5K TO KOSZTUJECIE 6K. KASA ŚREDNIA ALE CO MOŻNA CHCIEĆ OD DEALERA TELEKOMUNIKACYJNEGO. 90% PROCENT POLSKIEGO SPOŁECZENSTWA TO DZIECI POKOMUNISTYCZNE I CZY SIE STOI CZY SIE LEZY 5TYSIECY SIE NALEZY, ALBO UMOWA O PRACE I OD RAZU NA L4. PRACA LATWA, TYPOWA JAK Z KLIENTEM. MOZNA SIE DOGADAC Z WLASCICIELKA ALE NIE MOZNA DAC SOBIE WEJSC NA GLOWE BO JEST MECZACA,

Kimchi ramen

Pracodawca jakim jest Pani M wyklęta wprowadza do swoich salonów istny m0bb1ng oraz st4lk1ng. Każdy pracownik czuje się zastraszany na każdym możliwym kroku, czegokolwiek nie zrobi, czy to będzie miał dobre wyniki, czy się po prostu nie wyrobi z czymś w czasie, bo o masie obowiązków jakie ciążą na pracownikach to już nie wspomnę, a jest ich dosłownie z dnia na dzień coraz więcej. Sama ta kobieta jest też dość niereformowalna. Zdanie zmienia co chwilę, zachowuje się dosłownie jakby miała rozdwojenie jaźni, a jak chcesz coś załatwić po ludzku, to nie ma takiej możliwości, bo najpierw będzie mydlenie oczu, a na finalnie zawsze wraca wszystko do starego "porządku". Ciągłe zastraszanie, obrażanie pracowników, wyzywanie ich za plecami lub też wprost mówienie, że pracownicy są "debilami" i wiele takich innych, bardziej wulgarnych określeń. Samo też to, że potrafi istnie manipulować wszystkim i wszystkimi dookoła oraz, co najgorsze, nastawiać każdego przeciwko sobie. Wyżywa się też na pracownikach, zapominając przy tym, że oni też są ludźmi. A o czasie wolnym to już nie wspomnę bo go po prostu nie ma. Trzeba być przygotowanym na to, że jest się ściąganym do pracy w dni wolne, że można dostawać telefonu czy sms-y z pretensjami, czemu się nie zrobiło tego, tego i tamtego. Problemy były też oczywiście z wypłatami, bo jakby mogło być inaczej. Nieterminowe wypłaty lub niewłaściwe ich kwoty oraz wieczna batalia o to. Już nawet nie wspomnę o tym, że to jest ledwo najniższa krajowa stawka, gdzie tak jak wyżej jest już opisane, obowiązków przybywa i twierdzi się, że jest to w umowie jako zakres obowiązków, a tak przeważnie nie jest. Jeśli chodzi o samą psychikę każdej osoby pracującej tam to praktycznie co chwilę są rotacje w kadrach, bo po co dobrze wyszkolić swoich obecnych pracowników i ich chociaż raz pochwalić, jak można na ich miejsce znaleźć kogoś innego, bo to na pewno pomoże ;) Nikt nie jest w stanie wytrzymać w tym salonie za długo, a jak już się znajdą takie osoby, to naprawdę są to pojedyncze przypadki. Więc jeśli ktoś kiedyś zobaczy ogłoszenie z tej firmy, to dla własnego zdrowia psychicznego, odradzam przyjścia tutaj, bo za te pieniądze to nawet to nie jest warte zachodu, bo lepiej już szczerze poczekać aż pojawi się jakakolwiek inna oferta pracy, bo naprawdę, nie warto. Stracicie tylko cenny czas i Wasze cenne nerwy oraz zdrowie, których bezpowrotnie nie odzyskacie.

Były

Oprócz pisania umów na inny salon ,bo brakuje do planu ,trzeba wspomnieć o pisaniu umów na sidach pracowników ,którzy już nie pracują i nie maja zablokowanych uprawnień , co jest zabronione i nielegalne , pisanie umów na znajomych Pani Magdaleny ,bo brakuje do planu sieci , rzecz oczywista :) kwestia niewypłacanych sobót , niewykorzystanych urlopów i braku wypłacenia za to ,zwalniania dyscyplinarnie na zwolnieniu lekarskim , a czemu nie :) Pani M. przecież wszystko wolno , czuje się ponad prawem. (usunięte przez administratora)na składkach do ZUS , lewych badaniach lekarskich ,braku szkoleń BHP... można wymieniać w nieskończoność, oszustwa i kombinacje na każdym kroku!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Konsultant Salon Play Nowy Targ w firmie Galmar Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Hiya Kong

A więc zaczynamy. Na wstępie chciałbym podkreślić że niestety to co zostało tutaj opisane jest zgodne z prawdą. Pani M. (Szefowa) faktycznie zastrasza pracowników zwolnieniami i stosuje szeroko pojęty (usunięte przez administratora) Przyjmując się do Galmaru szukałem stabilności a dostałem ogromny problem ponieważ Pani Magda twierdzi że mi nie wypłaci pieniędzy z tytułu umowy zlecenie ponieważ moja lista została sfałszowana. Chodzi o sytuacje gdy na stanowisku koordynatora byłem oddelegowany do salonu w Jaworznie (woj. śląskie) za podróż która defacto była w zakresie obowiązku nie będzie mi zapłacone ponieważ na salonie byłem od 9 do 18 a dotarcie na miejsce zajmowało mi około 2,5 godziny więc moja praca trwała od 7 do 20 czasami do 21. Gdy szedłem kobiecie na rękę z umową użyczenia mojego samochodu do celów służbowych jak jest nieodpłatna którą sam skonstruowałem oczywiście jej nie podpisała bo był zawarty paragraf "obowiązki" który jasno postawił sprawę, że gdy auto ulegnie awarii etc. w trakcie wykonywania moich obowiązków służbowych szefowa pokryje koszty holowania czy ewentualnej naprawy. usłyszame że jestem oebany i że tego nie podpiszę. Więc poprawiłem umowę i podałem sposób rozliczenia zgodny z ustawą który jasno stanowi 0,835gr za kilometr. Umowę zostawiłem na biurku a umowa po dziś dzień nie została podpisana. Winszować należy fakt że zostały mi oddane pieniądze za tankowanie w obie strony. Co do obowiązków to spróbuje się streścić bo to były różne, różności. Codzienne telefony z wyzwiskami typu: uwa! eabać tych nierobów! wyerlol ich wszystkich! starałem się jako osoba odpowiedzialna wprowadzić normalną atmosferę w pracy ponieważ pracownicy byli przez panią (tfu) prezes zastraszeni i nie ufano mi. po kilku dniach pracy zrozumiano że byłem promyczkiem nadziei normalności. Oprócz tego dostałem polecenie by fałszować szkolenia bhp (wymagać od pracowników podpisu ze wsteczną datą). Wisienką na torcie jest fakt, że również kazano mi w wolnej chwili szpiegować pracowników na L4 (nigdy z tego się nie wywiązałem) i zgłaszać różne dziwne rzeczy do MOPsu itd. (Również nigdy z tego się nie wywiązałem) Co do wynagrodzenia to proszę zapiąć pasy. W firmie galmar jako koordynator zarabiasz 12,50 na rękę i gdy zajewaniasz po 13 godzin by był jakikolwiek efekt a był (pracownicy w Jaworznie wiedzą o co chodzi) słyszysz, że fałszujesz listę i że nie dostaniesz wynagrodzenia. Kontrole pip srip i te sprawy nie robią na madzi więc najlepszym rozwiąniem jest rozdmuchanie sprawy po mediach ogólnopolskich z którymi już prowadzę wstępne rozmowy i doprowadzę do odebranie salonów osobie która jest niezrównoważona psychicznie z czystej satysfakcji i dla przyszłych pracowników (Daj Boże) u innego, normalnego i konkretnego dilera aby nigdy nie zaznali takiego syfu jak my - 30 pracowników którzy mają problemy psychiczne względem ciśnienia madzi. wiem że to czytasz napiszę ci to I tutaj: JEDYNE DO CZEGO SIE NADAJESZ TO DO WYPASANIA OWIECEK ALE I TAK BY CI SYĆKIE ZEROLIŁY. Z BRAKIEM WYRAŻENIA SZACUNKU :* HIYA KONG :)

Hiya Kong

Niebawem kolejna część baśni o Galmarze... :)

Xiaolin

Niestety muszę zgodzić się z tym co zostało wcześniej napisane, wszystko to prawda. Każdy pracownik odchodzi z tej firmy z powodu nieuczciwości podczas rozliczania wynagrodzeń oraz ogólnego stosunku do pracowników. Dzisiejszy biznes w większości polega na maksymalizacji wyniku, co jest rzeczą dość oczywistą, jednak nie powinno się dorabiać kopiąc rowy pod tymi, dzięki którym biznes się rozwija. -problemy z urlopami (musiałem odwołać zarezerwowane wcześniej wczasy w Grecji, ponieważ w salonie nie miał kto pracować) -premie dogadywane ustnie (przyjdź, zrób plan, ja Ci zapłacę), które nie były później wypłacane -dwulicowość w kontaktach z pracownikami (pracowaliśmy wszyscy na małym obszarze, zamiast być "małą rodziną" i sobie ufać wzajemnie, można było wyczuć fałszywość ze strony kierownictwa) -za wszystko co złe, obwiniani byli pracownicy (awaria samochodu służbowego to też wina osoby prowadzącej go. Co z tego, że auto było kilkunastoletnie i w opłakanym stanie) -stare koszule wcześniej wspomniane -stare polary -różnego rodzaje kombinacje prowadzące do realizacji planu sieci (nie, nie planu konsultanta), -sms po pracy -sms podczas dni wolnych Było tego naprawdę dużo i szczerze powiem, że mi jest po prostu przykro. Zwalniając się z firmy ( w zasadzie to zostałem zwolniony :P) czułem ogromny żal do Pani Magdy, dlatego że zawsze dawałem z siebie więcej niż to jej "120% do 25-go) i wiem, że inne osoby również się starały, by wszystkie wskaźniki świeciły się na zielono. Każdy człowiek jest zadowolony ze swojej dobrej pracy i dobre wyniki motywują go do osiągania jeszcze lepszych wyników. Ludzie wkładali w tę pracę serce (zespoły były naprawdę dobre), a ona czekała tylko, żeby podciąć skrzydła swoim zachowaniem. Tak nie powinno się robić. Śmiem twierdzić, że Pani Magdalena nie jest egoistką myślącą tylko o swojej osobie. Jest po prostu złym człowiekiem... Ale w odróżnieniu od reszty chciałbym podziękować Pani Magdzie za to, że dzięki pracy w tej firmie odkryłem w sobie nieodkryty wcześniej talent sprzedażowy i negocjacyjny, zwiększyłem swoją pewność siebie. Dzięki wynikom osiąganym w tej pracy, wiedziałem, że w dalszej karierze zawodowej mogłem osiągać kolejne sukcesy :) poznałem wiele fajnych ludzi, z niektórymi do dzisiaj utrzymuje kontakt. Zdobyłem pomocne kontakty, a rozmowy sprzedażowe z Klientami sprawiały mi przyjemność :) Pozdrawiam!

Była

Pani księgowa jest w rzeczywistości podobno pielęgniarką i mam wrażenie że na księgowości się w ogole nie zna. Nawet na terminowym opłacaniu składek ZUS. Pracujesz trochę w firmie, masz u umowę o pracę, jesteś u lekarza a tu niespodzianka nie masz ubezpieczenia... a wyliczenie dni urlopowych pracownikowi to już równa się z obliczeniami fizyki kwantowej. Dni urlopowe z kosmosu zawsze mniej niż powinno być. Z premiemi jest tak tak inni piszą są fikcyjne. Najczęstszym powodem niewypłacania premii były braki w specyfikacji a były zawsze. Nawet już nie chcę wspominać jak te braki się czasem uzupełniało.. Pisanie umów przez team viewer dla innego salonu bo im umów brakuje do planu? Normalne.. Smsy po 22 albo telefony w wolne dni? Też normalne, grafik ustawiany był tak jak magadalenie pasowało mimo że niby każdy salon w galerii mógł sobie samodzielnie ustawić dni i godziny pracy jak pracownikom pasowało. Wyzwiska, brak przerwy na porządku dziennym. A jak ktoś musiał iść do toalety i zamykał salon to dopiero awantura. Według Pani M. będąc pojedynczo na zmianie to trzeba było zaopatrzyć się w bardzo chłonne pampersy żeby do wc nie iść. Pani M. zamiast pracowników powinna chyba szukać wolontariuszy skoro nie jest i nie było ją stać na wypłacanie pensji z premiami.

Tymek

A ja sądzę, że zawsze znajdzie się ktoś kto potrafi jedynie marudzić i rzucać oskarżenie nie mające podstaw.

@Tymek

To widocznie Tymek "mało wiesz - w nogach śpisz" - skoro tak uważasz :-]

XXX
@Tymek

Pani Magdo proszę sobie komentarzy pozytywnych nie wystawiać ;)

Leonek

Nigdy więcej kontaktu z tą firmą jak i właścicielką Magdaleną. Opowiadanie bajek przez właścicielkę jak i program premiowy skonstruowany tak aby nie wypłacić pracownikowi ani złotówki oraz układy "na gębę" mają się ni jak do rzeczywistości. Każdy pracownik zostanie z kwitkiem a nie premią ponieważ właścicielka prędzej czy później jej bezczelnie nie wypłaci wymyślając jakiś głupi powód lub nawet bezpodstawnie oskarży o kradzież. POLECAM TRZYMAĆ SIĘ Z DALA OD TEJ FIRMY!

Szymon
@Leonek

Sądzę, że w Twoim przypadku po prostu ustalane warunki zatrudnienia na samym początku nie pokryły się z tym, co faktycznie pracodawca ten oferuje. Być może źle interpretuję to co napisałeś, więc gdyby tak było to popraw mnie proszę. Napiszesz, ile dokładnie można tam zarobić?

@Szymon

Akurat to co mówi Leonek to wszystko prawda, ulubionym zajęciem tej osoby to poniżanie i krytykowanie pracowników, nikomu nie polecam pracy w tej firmie

@Szymon

Szymon ty naprawdę uważasz że warunki współpracy zostały źle wynegocjowane ??? W wielu komentarzach na tej stronie masz szczegółowo opisane warunki panujące w galmarze. Jeśli dalej masz wątpliwości - aplikuj... Zarobić można podstawę + obelgę od właścicielki.

Mannitol

Jak wcześniej kilka osób wspomniało, o pracy w firmie Galmar można pisać eseje. Ja postaram się przybliżyć sytuację w firmie z „szerszego punktu widzenia”. Na samym wstępie zaznaczę. Jeżeli jesteś zdrowy, masz gdzie mieszkać oraz masz jeszcze trochę kasy na życie, to szukaj każdej jakiejkolwiek innej pracy. Z dala od Galmar, z dala od Pani Prezes! Nie aplikuj, bo będziesz tego żałował/a. A jeżeli pójdziesz na rozmowę i od razu Cię przyjmą to niech Ci się zaświeci czerwona lampka, bo nie nie… może i byłeś dobry, ale tak brakuje ludzi do pracy z powodu tego co się dzieje, że każdego przyjmują. Oto kilka absurdów z życia wziętych: - batalie o umowę o pracę - od początku zarania dziejów Galmar ma z tym problemy (pierwszym takim najgorszym przykładem może być sytuacja Bartka z Krupówek, który zwolnił się z pracy gdyż miał dostać umowę o pracę po okresie próbnym, ale jej nie dostał … mimo że bobasek mu się urodził i potrzebował stabilności zatrudnienia —> to i tak nie złamało Pani Prezes). Batalie o umowy w tej firmie są praktycznie non stop, nic się nie zmienia, raz jest lepiej raz jest gorzej, ale zazwyczaj i tak jest do d…..
 - średnio koordynator na swoim stanowisku spędza około pół roku. Oczywiście była jedna dziewczyna i chłopak co wytrzymali dłużej, ale mieli przerwy gdyż nikt o zdrowych zmysłach nie wytrzymałby psychicznie na bieżąco huśtawki emocjonalnej, jaką serwuje każdego dnia Pani Prezes.
 - batalie o pieniądze - myślę, że nie skłamię jeżeli powiem, że minimum raz każdy pracownik nie dostał wynagrodzenia takiego jakiego by się spodziewał. To budzi ogromne poruszenie w firmie i jest motorem napędowym ciągłych zwolnień
 wynagrodzenia o czasie - nie wszyscy je dostają w ustawowym terminie. Niektórzy muszą się o nie prosić, bo „Pani Prezes sobie zapomniała”
 z tymi koszulami to sama prawda. Leży na zapleczu jednego z salonów cały karton starych, spranych, brzydko pachnących koszul, które dostajesz jako nowy pracownik. Na nową nie licz … nie ma pieniędzy. Jest za mała? To zrzuć trochę kilogramów … starzy pracownicy Galeny, którzy to przeczytają będą wiedzieć o co chodzi
 - jako pracownik czy koordynator możesz się starać. Na prawdę ciężko pracować, ogarniać milion rzeczy naraz, robić plany, wykonywać czynności administracyjne, pracować ponad normę, ale i tak nie usłyszysz przez telefon prostego dziękuję. W zamian usłyszysz za to, że „i tak za mało robisz” i najlepsze „za co ja Ci płacę jak Ty i tak nic nie robisz”
 - ciągły lament o składki ZUS. Chyba już cała galaktyka łącznie z obcymi, których NASA ciągle szuka wie, że Pani Prezes PŁACI WYSOKIE ZUSY. KAŻDY PRACOWNIK JĄ KOSZTUJE KROCIE I ONA NIE MA JUŻ PIENIĘDZY ! i ….. wait for it !
 - …. nie ma pięniędzy, dlatego pracujesz za najniższą krajową, a jak jakimś cudem uda Ci się wyrobić wskaźniki z przecudownego fikcyjnego programu premiowego to i tak zapewne nie dostaniesz tyle ile sobie wyliczyłeś/aś, ponieważ albo Ci coś zostanie obcięte albo jakiś kruczek w programie nie pozwala na wpłatę programu premiowego; albo co lepsze po prostu Ci się te pieniądze nie należą za siedzenie i pierdzenie w stołek; albo po prostu nagle usłyszysz, że jest nowy parametr programu, którego nie spełniasz :)
 - oskarżenia o kradzież i oszustwa - na porządku dziennym. Wszyscy Panią Prezes okradają i (usunięte przez administratora) Albo brakuje pieniędzy w kasie, bo kradniesz albo oszukujesz mówiąc, że pracujesz więcej niż było w rzeczywistości
 - ciągłe obelgi i wyzwiska - to ulubiony sport Pani Prezes. Wyzwiska kierowane w stronę pracowników są tak powszechne jak smog w Krakowie w okresie grzewczym. Do każdego, bez wyjątków
 - zwolnienia pracowników. Praktycznie co miesiąc ktoś odchodzi, bo po prostu nie wytrzymuje atmosfery w firmie. Oczywiście Pani Prezes nie wie czemu ludzie odchodzą. Otóż może pora uderzyć się w pierś, przejrzeć na oczy i powiedzieć sobie wprost: „Tak, to moja wina”. Bo nie wolno tak traktować ludzi ! - Jako koordynator ogarniasz wszystko. Zarówno sprawy służbowe jak i prywatne Pani Prezes. I pracujesz praktycznie 24h/6 (dziękujmy Bogu za wolne niedziele)
 - Chcesz pracować etat i mieć normalne życie osobiste ? Tutaj jesteś pod telefonem, na każde zawołanie. Ludzi do pracy brakuje więc i Ty popracujesz więcej. Bo ktoś zachoruje albo ktoś się zwolni, albo po prostu co będziesz siedzieć w domu - praca w soboty - oczywiście jest jak w każdej firmie i oczywiście jak przystało na Galmar nie jest dodatkowo płatna i nie odbierzesz sobie za nią wolnego w tygodniu. - Pani Prezes się nie chwali, ale zapewne ukończyła z wyróżnieniem kurs z demotywowania pracowników - ileż to już razy Pani Prezes „zahamowała pędzący pociąg”?
 - zwolnienia pracowników na L4 - ciekawy preceder w Galmarze …

- … wiele wiele innych. Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie czemu ludzie dalej w Galmarze pracują. Pracują, bo muszą. Bo różne ludzie mają sytuacje w życiu i nie każdy może sobie pozwolić na zmianę pracy.

Mannitol
@Mannitol

No i ta księgowa. Ta kobieta chyba powtarzała w podstawówce matematykę kilkukrotnie

@Mannitol

Ja myślę że nie ma żadnej księgowej - właścicielka sama liczy.... heh

XXX

Podzielam opinie innych.. można byłoby książkę napisać o tej osobie. Wulgarna, bezczelna, traktuje ludzi jak śmieci, nie posiada żadnej wiedzy, obycia, kultury! Ale zachowuje się tak jakby to ona była mistrzem sprzedaży. To, co robi to zwykły mobbing, nie ma za grosz szacunku, uważa się za kogoś ponad wszystkimi, natomiast sobą do zaprezentowania ma niewiele... szantaż, obrażanie, wyzwiska, krzyk, chore wymogi, fikcyjne plany premiowe to tylko pare metod stosownych przez tą chora kobietę, myśle, że gdyby wszyscy złożyli zbiorczy pozew sądowy ta osoba w końcu odpowiedziałaby za te lata pastwienia się nad ludźmi! Czuje się bezkarna w swoim postępowaniu, nie jest to do przyjęcia, że ktoś taki może prowadzić działalność. Powinni odebrać jej te salony, które i tak ledwo zipią i mam nadzieje, że w tym przypadku karma w końcu wróci ???? Zakompleksiona Pani z chorym ego!! Plany są skonstruowane tak, żeby grosza złamanego nie zarobić, nie wspominając o zużytych, starych koszulach, które każe nosić po innych, nie inwestując w nowe, nie interesuje się niczym, tylko zyskiem, nie wspominając o ciągłych zarzutach kradzieży i złodziejstwa oraz robieniu z ludzi idiotów, prostaków i prymitywów. Ciągłe telefony,wysłuchiwanie jej obelg na innych pracowników ,naprawdę przykre słowa często odnoszące się do wyglądu innych itd wszędzie szuka sensacji i powodów do plotkowania o innych , ta Pani widzi tylko czubek własnego nosa.. nie wspominając o zdjęciach z kamery , ciągłej kontroli nawet jak człowiek wyjdzie za potrzebą fizjologiczną.. Dodatkowo możesz się starać ,angażować w pracę ,ona i tak tego nie zauważy ,nie doceni , każdy u niej dostaje pieniądze na siedzenie i jest nierobem. Ta Pani ma poważne zaburzenia.. nieraz ma przebłyski i jak „chorągiewka” powie ,ze ktoś dobrze pracuje i ku zależy po czym wyleje wiadro pomyj. Praca za podstawę tak naprawdę, o umowę o prace trzeba walczyć, żeby w ogóle ją dostać,zazwyczaj z wielką łaską się ją otrzymuje wysłuchując przy tym ile ona musi płacić za Ciebie ZUS-u, nie wspominając o tym, że za przepracowane soboty nie wypłaca ani grosza, ludzie pracujący bardzo w porządku, sama praca również fajna, ale ta osoba stwarza atmosferę nie do zaakceptownia.. zreszta rotacja pracowników na tych salonach mówi sama za siebie, nikt o zdrowych zmysłach nie jest w stanie tam na stałe pracować. Przykre jest to, że tacy ludzie prowadzą biznesy i tak traktują innych.. omijać ta firmę, inaczej gwarantuje codzienny cyrk i sporą dawkę adrenaliny, bo przecież Pani Magdalena dla sportu obraża, szykanuje, zastrasza, szantażuje, żeby czasem się jej nie nudziło. Jednym słowem NIE POLECAM!!!!!! A jak ktoś przez przypadek tam trafi uciekać gdzie pieprz rośnie ???? Wariatkowo ,a nie żaden Galmar!

MEWA

Właścicielka to taki Shrek na sterydach z ciągłymi wahaniami nastrojów. Intelektualnie wypada jeszcze gorzej, a kultura osobista jak u Ferdynanda Kiepskiego (tylko wąsa brakuje). Nie pisząc już o tym, że nie ma bladego pojęcia o tym biznesie. Odradzam każdemu kto choć trochę ceni swoją godność. Przybyłem, zobaczyłem, wybyłem ????

Pani M

Ta opinia będzie bardzo długa także wytrwałych zapraszam do lektury, bo dowiecie się jak to wszystko się "toczy" Niestety jeżeli ktoś szuka pracy na stałe w przyjaznym dla pracownika otoczeniu to nawet niech nie aplikuje do tej firmy. W firmie panuje nieprzyjemna atmosfera, którą tworzy Pani Magdalena. Niektórzy pracownicy nazywają firmę: "(usunięte przez administratora) GALMAR". Na porządku dziennym są wyzwiska kierowane do wszystkich pracowników. Koordynator na swoim stanowisku średnio wytrzymuje pół roku, bo po tym okresie po prostu wysiada psychicznie. Ciągłe odbieranie telefonów i słuchanie, że jest się nierobem, że ten to ..... ta to .... (pozwolę sobie nie cytować wulgaryzmów Pani M, ale wszyscy pracownicy wiedzą o co chodzi), że jest się kłamcą i oszustem itp. itd. na prawdę siada na psychice, szczególnie, że Pani M nie szanuje czasu wolnego pracowników. Potrafi w godzinach nocnych bombardować Cię SMS-ami. Nieważne, że już dawno jesteś po pracy i masz prawo do odpoczynku. Nie masz, bo w Galmarze pracujesz za najniższą krajową, co dla Pani M to i tak za dużo jak za "siedzenie i pierdzenie w stołek". Nawet jeżeli uda Ci się zrealizować jakimś cudem wskaźniki z fikcyjnego planu premiowego to i tak wiedz, że nie dostaniesz wszystkich pieniędzy, bo: a) będziesz miał obcinki za różne cuda świata b) źle zinterpretowałeś program premiowy i nie nie, wcale premia Ci się nie należy (usunięte przez administratora) O pracy w tej firmie i absurdalnych zachowaniach Pani M można pisać godzinami. Podsumowując pracę w tej firmie Plusy: - pracujesz w sieci PLAY i jesteś w stanie klientom oferować fajne oferty i wiesz, że w 95% przypadków klienci będą zadowoleni - fajna praca z fajnymi ludźmi nie wliczając w to Pani M Minusy: - fikcyjny program premiowy - praca za najniższą krajową - noszenie starych koszul po poprzednich pracownikach - ciągłe obelgi ze strony Pani M kierowane do wszystkich bez wyjątku - praca non stop, bo nawet jeżeli masz wolne to zostaniesz ściągnięty do pracy, bo przyjeżdża RKS albo ktoś zachoruje, albo trzeba robić plan i już nie masz wolnego Cyrk Galmar z Panią Magdaleną, której głównym hobby jest obrażanie pracowników, a główną umiejętnością demotywowanie pracowników to zdecydowanie nie jest miejsce dla Ciebie. SZCZERZE NIE POLECAM

Niko
@Pani M

Cała prawda ...

Ona
@Pani M

Wszystko to prawda. Moglabym dpisać drugie tyle o ponizaniu szantazach wyzwiskach i wielu innych rzeczach

Iga

@Joanna a kim jest ta Pani Magdalena?

Ona
@Iga

Właścicielem

Joanna

Serdecznie odradzam pracy w tej firmie. Pani Magdalena, która jest wulgarna wobec pracowników dodatkowo traktuje ich z brakiem szacunku. Premie, albo raczej fikcyjne premie, które z ciężkim trudem jest jej wypłacać mimo, że się plan i wskaźniki wyrobiło. Jej zdaniem pracownik nic nie robi, a zasługa wyłącznie w jej rękach. ???? Nie dziwota, że pracownicy odchodzą. ????

Pracowałam w tej beznadziejnej firmie w 2016/2017r. "szefowa", która totalnie nie ma doświadczenia oraz wiedzy w zarządzaniu pracownikami bardzo często szukała tzw. zaczepki i robiła awantury z niczego. Osoba, która ma wybujałe ego i musi się dowartościować traktując z góry pracowników. Finanse - żenada, a wymogi jakby płaciła w złocie. Cóż tu więcej pisać? W skrócie .. NIE POLECAM!

SYLWIA

WYPŁATY NA CZAS, ELASTYCZNY GRAFIK, NIE MA ZBYT DUŻO PRACY

Krzysztof
@SYLWIA

Wypłaty na czas ... :) Elastyczny grafik :) Nie ma zbyt dużo pracy :) Nie zapomnij napisać o kamerach i zdjęciach na maila oraz o premiach które są fikcją :P

Alicja

(usunięte przez administratora) Co 5 minut zmienia nastrój i nie wypłaca pieniędzy mimo że za pracę sie należały. Grafik w salonie zmienia sie co chwilę tak jak jej pasuje, pracownicy są ściągani w dni wolne do pracy a afery są robione z niczego, mam wrażenie że dla sportu żeby się szefowej nie nudziło. Poza tym siedziba firmy w Krakowie to siedziba widmo poniewaz znajduje sie ram prywane mieszkanie. Ludzie pracują u niej średnio 3 miesiące tylko Ci, którzy mają nerwy ze stali wytrzymują trochę dłużej. Jeśli chcesz bać a jednocześnie śmiać i czuć adrenalinę we krwi zatrudnij sie w cyrku jakim jest Galmar.

Zostaw merytoryczną opinię o Galmar Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Galmar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galmar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galmar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Galmar Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Józefa Montwiłła-Mireckiego 10 lok. 19
    30-426 Kraków