Opinie o Galmar Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Galmar Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Galmar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galmar Sp. z o.o. w Kraków

U mnie może nie jest tak źle na ten moment, ale jak szybko nie znajdę pracy, to te wyciąganie puszek może wchodzić w grę :P Tak pół żartem pół serio, ale trochę pod kreską jestem. Możesz napisac coś więcej o ucinaniu pensji, ile potrafią niewypłacić, i czy notorycznie co miesiąc takie akcje się zdarzają. Będę mega wdzięczny

Na jakie benefity można liczyć w Galmar Sp. z o.o.?

Hela Nowy wpis

Hej. Właśnie wpadla mi w oko ta krakowska firma i pomyślałam że tutaj zajrzę na forum i się zdziwiłam. Naprawdę dużo osób ma takie problemy z wynagrodzeniem i godzinami pracy ? Bo dziwi mnie to że ludzie piszą tutaj o dużej rotacji pracowników a jednak nie widzę jakoś dużo ofert a aktualnej to już w ogóle nie mogłam znaleźć ? Gdzie leży prawda, bo ktoś pracować musi :D

Wszystkie te komentarze to prawda. Rotacja pracowników jest ogromna, bo mało kto jest w stanie to wytrzymać psychicznie. Mnie ciekawi inna kwestia: czego ona się boi i co ukrywa, że ucieka po ścianach zapleczach jak pająk, jak ktoś o nią pyta, jakby się ciągle bała.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Konsultant Salon Play Nowy Targ w firmie Galmar Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Hej, w Nowym Targu poszukują Konsultanta do Salonu Play. Tak czytam wasze opinie i zastanawiam się czy aplikować. Piszecie tutaj o jednej kierowniczce, z którą współpraca Wam się nie podoba, czy w Nowym Targu też miałabym z nią do czynienia? Jak ogólnie z wyrabianiem planów jest w tym regionie? Czy da radę wyrobić plan i czy za to pracownik otrzymuje premię? Niby piszą w ogłoszeniu, że tak, ale ja chciałabym wiedzieć jak realnie to wygląda. Dajcie też znaka jakie widełki płacowe u nich są oraz czy jest szansa zmienić salon jeżeli nie pasowałby mi ten w Nowym Targu?

Kamil

Po chwili zastanowienia i przemyślenia postanowiłem również podzielić się opinią związaną z pracą w tej firmie, jeżeli masz gdzie mieszkać, masz jakieś środki na koncie, żeby móc przeżyć to nie aplikuj swojej kandydatury do pracy w tym cyrku , bo będziesz żałował/a do końca życia spędzając tutaj każdą chwilę. Do tej pracy przyjęta zostanie każda osoba niezależnie od tego, jak potoczy się rozmowa kwalifikacyjna, ponieważ tam ciągle brakuje ludzi do pracy, a czego brakuje? A no dlatego, że szefowa tego cyrku jest stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników, ciągłe telefony i obrażanie pracowników, że są (usunięte przez administratora) że nie nadają się do pracy itp. to było na porządku dziennym, codzienne bombardowanie wiadomościami na Messenger, że nie zrobiło się tego czy tego to absolutny standard tej firmy, do tego jeszcze dochodziły gorzkie żale ile to ona musi płacić , żeby utrzymać salony i nas pracowników, natomiast karma zaczyna powoli do niej wracać, kiedy ja zatrudniałem się do pracy w tej firmie Magdalena była właścicielka „6" salonów, na dzień dzisiejszy pozostały jej już zaledwie „2" salony , które prędzej czy później jej odbiorą za to jak ona traktuje ludzi , a traktuje ich bez szacunku i widzi w nich wyłącznie maszynkę do robienia pieniędzy.Co do premii w większości przypadków ich pracownik nie otrzymuję,mimo iż były robione plany, wiele osób było oskarżanych o dopisywanie sobie godzin do listy pracy, w moim przypadku nie byłem nigdy o to sądzony, co do wypłat to w moim przypadku były zawyczaj na czas. Podsumowując plusy i minusy tej pracy (zacznę od minusów bo ich jest zdecydowanie więcej). Minusy: - zdecydowanie największym minusem jest Magdalena -ciagle telefony od rana do wieczora - wyzywanie innych za plecami - próby skłócenia współpracowników, bo za dobrze się między sobą komunikowali - kiedy działały kamery to non stop człowiek był podglądany - wieczne pretensje o dosłownie wszystko - pisanie umów na inne salony bo im brakowało do planu - pisanie na Sidach pracowników, którzy od miesięcy nie pracowali już w tym cyrku, co jest zabronione - fałszowanie podpisów szkoleń BHP ze wsteczną data(nigdy oficjalnie takich szkoleń nie miałem) - zdarzyły się przypadki zwolnień dyscyplinarnych, kiedy pracownik miał L4 - ciągłe próby skłócenia pracowników Plusy: - znajomości z innymi pracownikami, z którymi do dziś mam kontakt Podsumowując całość mojej wypowiedzi, nie polecam nikomu pracy w tym (usunięte przez administratora), wymagania są jakby płaciła w złocie a placa to najniższa krajowa (na zleceniu możesz zarobić więcej bo płaci za godziny, a i tak to może ci się nie opłacić, bo możesz zostać oskarżony o dopisywanie sobie godzin i nie dostać nic). Unikajcie ogłoszenia pracodawcy Galmar bo wyłącznie stracicie zdrowe , które już później nie odzyskacie.

Dominika
@Kamil

jesteś drugą osoba co pod rząd wspomina za minus p. Magde, kim ona jest w firmie ze ma na pracownikow az taki zły wpływ ? te telefony o ktorych piszesz to dotyczyly pracy, czy po prostu byly by dzownic i sprawdzac ?

@Dominika

Magdalena jest szefowa i właścicielka firmy, jeżeli chodzi o telefony, to można powiedzieć, że i jedno i drugie

Śmieszek
@Kamil

A mimo to postanowiłeś zatrudnić się tam po raz drugi? xD

@Śmieszek

Każdemu można dać drugą szansę, natomiast i to nie zmieniło jej zachowania:) jak chcesz podyskutować to możesz śmiało pisać z własnego imienia a nie anonima xD

xyz
@Kamil

Wypowiedź MOCNO inspirowana opinią Anity, z jednej strony to potwierdza że jej opinia była zgodna z prawdą ale komuś chyba brakuje kreatywności. Plus za wzięcie przykładu z koleżanki (nie wiem czy się znacie ale z jednej firmy) za podpisanie się swoim imieniem.

były
@Kamil

Kamil chyba nie było aż tak źle skoro dla tej pracy chciało Ci się dojeżdżać z zakopanego do Nowego Targu

Marzena
@Kamil

Ale jeśli dzwoni po godzinach pracy, to przecież nie ma obowiązku odbierania tych telefonów. Czy pracownicy zgłaszali swoje zastrzeżenia do inspekcji pracy?

@Marzena

Ja osobiście nigdy czegoś takiego nie zgłaszałem, natomiast inspekcja była w jej salonach

Śmieszek
@Kamil

Nie mam takiej potrzeby. Natomiast uważam, że byliście siebie warci. „Dać drugą szansę” komuś, kogo wyzywało się od najgorszych do innych pracowników czy klientów (tak jak do mnie). Hipokryzja obustronna.

Aneta
@Kamil

Potwierdzam wszystko co napisał Kamil. Ja byłam tam(na szczęście) dość krótko, a i tak byłam świadkiem większości rzeczy o których napisał wyżej. Dodam też, że nie dostałam nawet wypłaty za ostatni miesiąc. Ta baba regularnie też mówiła na mnie okropne rzeczy innym pracownicom, a z kolei dla mnie udawała najlepszą przyjaciółkę i obgadywała mi tamte osoby. Natomiast to już ostatnie chwile, za momencik straci i te pozostałe dwa 'salony' i skończy z budą z oscypkami w siaflarach

Łucja
@Aneta

Aneta, potwierdzasz, że na umowę o pracę jest minimalna? Dziś wrzucili tutaj ogłoszenie do salonu w Nowym Targu, piszą o atrakcyjnych zarobkach z systemem premiowania... Trochę mnie sytuacja życiowa ciśnie, nie bardzo mogę wybrzydzać :(

Aneta
@Łucja

Salon Play Kolejowa nie należy już do tej (usunięte przez administratora), więc tam jak najbardziej można rekrutować

PK

Długo nie wiedziałam o tej stronie, aż do momentu kiedy moje koleżanki po fachu nie pokazały mi opini, które tutaj widnieją. Żałuję tylko, że nie zobaczyłam tego za nim podjęłam pracę u Magdy. Dlatego zostawię też coś po sobieq, aby przyszłe osoby mogły zobaczyć jak to wszystko wyglądało. Pierwszy miesiąc to głównie nauka, wtedy każdy jest miły. Nawet Magdalena. Później zaczynają się schody. Po pierwsze, ciągle obserwowanie na kamerach. Podczas pracy potrafiłam dostać multum wiadomości odnośnie tego co robię. Wmawianie, że zajmuje sie zupelnie czym innym niz powinnam (mimo ze prace mielismy rowniez na telefonach, to bylo wszystko brane jako olewanie swoich obowiazkow). Bombardowanie pytaniami "dlaczego, po co, kiedy, co, ile" po każdym kliencie nie tylko poprzez wiadomości, ale również telefonicznie. Po drugie kwestia godzin. Mimo wyrabiania nadgodzin, nie były one chętnie wypłacane. Aby otrzymać Premie, trzeba było spełnić naprawdę bardzo duże wymagania szefowej. Mimo iż zostaly one spelnione, to nie była ona również chętnie wypłacana. W kółko było powtarzane ile na nas pieniędzy idzie, wyliczanie nawet kartki papieru, a broń boże powiedzieć, że trzeba coś zamówić bo się kończy. (Przykładowo rysę papieru do drukarki pożyczaliśmy od innych salonów, czekając aż zostanie wyrażona zgoda na zamówienie). O wypłacie mogę powiedzieć tylko tyle, że nie była rewelacyjna i do tego nic nie dającą umowa zlecenie. Po trzecie bardzo częste mieszanie z błotem swoich pracowników. Spotkało to zarówno mnie, jak i innych byłych pracowników tej Pani. Bardzo mocno wchodziła na psychikę swoimi obrażającymi słowami. Stała za plecami, czasami wtrącając się w rozmowę z klientem i bycie po prostu nieuprzejmym dla niego. Podczas mojej pracy miała zgrany zespol, ale traktowanie jak gorszych, brak szacunku, sprawiły odejście każdego po kolei. dodam też, że telefony zdazaly się również poza godzinami pracy. Dlatego z całego serca przestrzegam przed praca w Galmarze u P. Magdy, dla waszego zdrowia psychicznego.

Magda bo na Panią nie zasługuje ta pyskata (usunięte przez administratora), poniża pracowników, nagaduje na nich, miesza ich z G...m. A co trzeba jasno powiedzieć i nawet zgłosić to że prócz pisania umów na inny salon ,bo brakuje do planu ,trzeba wspomnieć o pisaniu umów na sidach pracowników którzy już nie pracują i nie mają zablokowanych uprawnień , co jest zabronione i nielegalne , pisanie umów na znajomych tej wrednej baby ,bo brakuje do planu. Porażka i mam nadzieję że weźmie się za to odpowiednia instytucja

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Galmar Sp. z o.o. na stanowisko konsultant ubezpieczeniowy?

...

Konsultant ubezpieczeniowy ? Nigdy czegoś takiego tutaj nie było

@...

skoro nie to z jakimi potencjalnymi stanowiskami mógł się ktoś tu pomylić w nazewnictwie? Ile ich wszystkich tak w sumie jest?

Dominika

Piszę to przede wszystkim dla osób, które są tutaj przed 'rozmową kwalifikacyjną'/wysłaniem CV. Moja krótka rada - odpuść. Spójrz na te liczne opinie tutaj, spójrz na opinie salonów w google dodane przez klientów. Naprawdę nie warto. Szkoda Twojego czasu i nerwów. Jakakolwiek praca będzie lepszym wyborem, choćby praca w 'restauracji' fast food, rozwożenie pizzy czy cokolwiek innego. Praca sama w sobie w salonie operatora GSM jest tym czego możesz się spodziewać, więc jeśli jesteś tym zainteresowany/-a wyślij ofertę do innych salonów w regionie. Laska jest totalną obrzydliwą wieśniarą, której dosłownie słoma wystaje z butów. Zero kultury osobistej, pusta czaszka ponieważ kiedyś jak się schylała po kable USB w jednym w salonów móżdżek wypadł jej na podłogę i się zgubił. Z tego co mówiła jej marzeniem zawsze było wypasanie owiec w rodzinnej wsi lecz 'ktoś' wrobił ją w 'prowadzenie tych przeklętych salonów', widać było ogromny żal i złość w jej oczach gdy to opowiadała, musi naprawdę kochać te swoje owieczki. Zwróciłem jej wtedy uwagę, że problemem mogłoby być gdyby pasająca owce była bardziej tępa niż one na co ona wsiadła na swój traktor zaparkowany pod salonem i odjechała nucąc piosenkę country. Dziwna sytuacja. Sporym ułatwieniem w pracy bywa to, że jak to typowa wieśniara potrafi porozumiewać się z lokalną ludnością w ich gwarze, problemem jest że zamiast skupić się wtedy na ofercie ona wypytuje o ilość zwierzyny i stan pól. Ona naprawdę kocha tych ludzi i wieś. Lecz pracy wam nie polecam gdyż jak wspominałem jest okropną wieśniarą i trudno będzie wam się porozumieć z osobą bez zawartości czaszki, mózg bywa pomocny a ona go biedna nie ma. Omijajcie zatem ją i jej salony, bo inaczej źle się to dla was skończy.

Anita

Postanowiłam też dodać swoje trzy grosze. Nie mam tutaj na celu obrażać byłej szefowej pomimo że od niej nie uzyskałam należytego szacunku. Niestety będzie tutaj więcej minusów związanych z pracą u Magdy. Zarobki są mocno średnie, a co najgorsze nic nie warta umowa zlecenie ( ale są też plusy takiej umowy można odejść w każdej chwili). PREMIE tak w skrócie to ich nie ma: są bardzo duże wymagania żeby osiągnąć cel premii a później ona i tak nie zostaje wypłacona (przynajmniej tak było w moim przypadku, otrzymywałam premię tylko z Jagody od PLAY). Wypisywanie do pracowników całymi dniami nawet na prywatne numery i whatsapp (usunięte przez administratora) Ciągłe patrzenie w kamery i pisanie kto i co robi ( każdy ruch był kontrolowany przez czujne oko kamery). Polecanie zatajania prawdy przed klientami żeby sprzedaż była większa i nagadywanie na pracownika który się do tego niestosował. Ja wiem czym jest dobra i konwerygętna sprzedaż ale nie będę oszukiwać klientów żeby szefowa miała więcej pieniędzy na jakże drogie utrzymanie salonów i "nas jako pracowników" o czym słuchaliśmy codziennie. Wiadomości na służbowym messangerze było mnóstwo od rana do wieczora jedynie w soboty był spokój. To że pani Magda nagaduje na każdego pracownika za plecami myślę że każdy jest świadomy ale najlepsze były próby skłócenia osób pracujących razem w jednym salonie ( bo coś za dobrze się dogadują). W moim przypadku szefowa dzwoniła na mój prywatny numer żeby do mnie nagadywać na mojego współpracownika: jak on się nie nadaje, jak jego trzeba zwolnić. Do zwolnienia by nie doszło bo tam zawsze kogoś do pracy brakuje. Ja o mocnych nerwach wytrzymałam tam niecałe pół roku z czego ostatnie trzy tygodnie na L4 którego pani Magda też nie chciała uszanować ( pomimo że mi za nie nie płaciła bo to przecież umowa zlecenie). Nie ukrywała swojego zdenerwowania gdy poinformowałam ją o nodze w gipsie a później przez innych pracowników wypisywała żebym przyjechała zwrócić klucze (z nogą w gipsie). Praca w pojedynkę przez większość czasu = brak przerw, nawet spokojnie nie dało się zjeść. Gdy miałam bardzo problematycznego klienta i zadzwoniłam o pomoc dostałam opiernicz "po co do niej dzwonie i jakim prawem" tak więc wsparcie jest świetne polecam. Po miesiącu pracy zostałam sama z całym salonem i obowiązkami. Wsparcie miałam tylko od pracowników z innych salonów, od szefowej słyszałam tylko co jest niezrobione . Nie byłam kierownikiem żeby musieć to wiedzieć i robić. Na koniec zostawiłam najlepsze Szefowa nie chciała się pogodzić z tym że odchodzę pomimo że informowałam ją dwa miesiące wcześniej (bo chciałam być wobec niej fair) wysyłała do mnie innych pracowników żeby przekonali mnie do zmiany decyzji, gdy zwróciłam koszule (Ja wyprałam je oddając) i klucze pani Magda zdziwiona moim odejściem zadzwoniła żeby mnie przekonać, niestety moja decyzja była już podjęta i każdy kolejny dzień spędzony w tej pracy mnie w tym upewniał. Po odejściu pani Magda w końcu pochwaliła mnie jako pracownika do innych jednak nie na długo, gdy tylko dowiedziała się gdzie poszłam do pracy zwyzywała mnie od najgorszych np cytuję "Słyszałaś gdzie ta (usunięte przez administratora) Anita poszła pracować" myślę że to nie jest pani sprawa gdzie pracuję. Co do plusów na pewno zaliczę znajomość z innymi pracownikami z którymi się polubiłam i mam kontakt do teraz pomimo że nie pracujemy już w Galmar. W moim wypadku wypłaty były na czas. Nie pozdrawiam bo wiem że pani to czyta. I nie ma co się tak dziwić dlaczego nikt nie chce u pani pracować i dlaczego opinię są takie. Ponieważ największym minusem tej pracy jest właśnie PANI, Pani MAGDO. Życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu firmy a także powodzenia dla tych którzy jeszcze tam pracują lub chcą się zatrudnić. MOCNYCH NERWÓW

Chłopak z Nowego
@Anita

Szczerze szacunek dla ciebie że nie bałaś się podpisać pod własną opinią, w necie a nawet na tej stronie pełno jest opinii wyzywających tą firmę i szefową ale każdy ukryty pod pseudonimem, ty napisałaś co myślisz pod własnym imieniem. Ja w imieniu swoim dziękuję ci, chciałem się zgłosić tam do pracy czytając te opinie byłem sceptycznie nastawiony ale gdy zobaczyłem twoją opinię wiem że muszę szukać czegoś innego zamiast tracić czas. Szkoda też że zablokowali ci najważniejsze słowo cytatu (usunięte przez administratora) jak cię była szefowa potraktowała. Ja ci życzę powodzenia w nowej pracy. D.

Hanna

A na jakich stanowiskach chociaż? wiadomo jak im się pracuje?

Lepiej w orange

Cyrk na kółkach z klaunem magdą w roli głównej. Nie polecam chyba że chcecie sie załamać i wytrzymać tu co najwyżej 3 miesiące????????

Jakie są mocne strony pracodawcy Galmar Sp. z o.o.?

J3b4c m4gd3

Nie ma

SNICKERS

Praca ta jak każda inna ma swoje plusy i minusy. Zacznę od minusów bo jest ich dużo więcej. -wypłaty nie sa na czas -po wyrobieniu planów premii nie ma bo tak zażyczyła sobie wielmożna (usunięte przez administratora)madzia -koszula używana nie wyprana -ciągle nagadywanie na innych pracowników za plecami -brak przerw chyba że droga do kosza na (usunięte przez administratora) jest zaliczana jako przerwa -brak wsparcia w jakiejkolwiek sprawie -pracowanie po 12h bez dni wolnych -brak wolnych weekendów Plusy: +punkty zamknięte w nocy Nie polecam żadnej osobie pracy w tym miejscu i z tą szefową.

Dla własnego zdrowia psychicznego - nie idźcie tam pracować nawet na chwilę, bo ta szm@ta wykończy was psychicznie momentalnie. Wieczne problemy z wypłacaniem pieniędzy, oskarżanie o dopisywanie godzin, zmienianie grafika tak, żeby Magdalenie się podobało, mimo że zaakceptowała go wcześniej już. Nie napiszesz 10 umów dziennie? Masz (usunięte przez administratora) :) Ciągle słychać ile to ona nie płaci za wszystko, że na wakacje nie może jechać, bo pracownicy są do dvpy itp. Nie polecam!

Hanna

Nery nerami a żal żalem, ale żeby tak publicznie kogoś wyzywać to akurat niefajne. :/ Ale fakt faktem opinii tego typu więcej tu widzę. Ale tak serio z tą kasą taki problem, że faktycznie ma na co narzekać?

@Hanna

Nie otrzymałxm szacunku od szefowej, więc tego szacunku ona ode mnie tak samo nie otrzyma.Te opinie nie biorą się z nikąd???? Zapracowała sobie sama na te komentarze, wszystko co tu zostało napisane jest prawdą, a jeśli Pani nie wierzy to można się przekonać. Akurat szukają pracowników co miesiąc/dwa, bo mało kto wytrzymuje tam dłużej????

Blablabla

Domyślam się kim jest osoba , która ciska takimi komentarzami ???????? ma wiecznie do kogoś pretensje a sama w sobie nie widzi winnej ????

@Blablabla

Nie na na darmo jest tu tyle jakże pozytywnych opinii o tym pracowdawcy, więc jak widać nie tylko ja tak uważam????

Blablabla

Opinie fakt są negatywne i ta osoba jest sama sobie winna takiej opinii, ale wyzywanie kogoś od "szm@t" to tylko pokazuje twój brak inteligencji ;) tego typu opinie o tej osobie możesz zachować dla siebie a nie wylewać żale w internecie

Nieżebymsięśmiał

Ten statek tonie. Zatrudnienie pracowników z zaburzeniami psychicznymi to już upadek. A wnioskuje , że tak jest po pracowniku z jednego sklepu. Typ odklejony na maxa. Co do pracy. Sama w sobie fajna. Ale Magda… Nie polecam.

@Nieżebymsięśmiał

O którym salonie mówisz ?

@Była

A to ile ich jest? Ty, w którym pracowałaś?

@Hanna

W Nowym Targu pracowałam

@Była

I co wątpisz w tamte słowa, że dopytywałaś czy to o ten Twój chodzi? Bo ciekawa teraz jestem a widzę, że nie odpowiada

SS

Jak można się z Panią M skontaktować? Można prosić o telefon do firmy Galmar?

@SS

Zastanów się lepiej w co ty chcesz się wpakować

Agnieszka
@Była

Czemu tak uważasz? Byłaś pracownikiem?

@Agnieszka

Owszem byłam pracownikiem tego cyrku, gwarantuje ci codzienna dawkę adrenaliny w postaci obrażania i wyzywanie przez chorą osobę , jaką jest właścicielka

Agnieszka
@Była

Czemu tak piszesz? Masz jakieś słabe doświadczenia?

Jak jest z pakietem medycznym w Galmar Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Thadashi

Pakiet rodzinny!!! /pakiet zdrowotny??? To istniało coś tam takiego????

Gruba K.

Pakiet zdrowotny.... zapytaj szefowej ...ona non stop coś bierze...

Kinder bueno

Pracodawca jaka jest ekhem pani Magda daje wiele do życzenia w kilka miesięcy jest z wstanie wykończyć psychicznie każda jedna osobe. Jest to człowiek nie nadający się do prowadzenia jakiegokolwiek biznesu. Na każdym kroku pracownik słyszy ile to on ją kosztuje ile to ona nie płaci to zusu jaka to ona nie jest biedna. Żenada wszechczasow. Wyliczanie nawet tego ile kosztuje reklamówka czy ryza papieru do ksero to jest jakieś nieporozumienie Przez cala kadencję swojej prscy pracownik ma JEDNĄ stara koszule, o polarze można pomarzyć. A no i klimatyzacja musi być wyłączona na salonie gdyż ona przecież generuje niesamowite koszta gdzie pani pożal się Boże prezes by zbieniala i nie miała na życie. Każdy przedmówca ma rację pisząc swoją wypowiedź o niej. Ale oczywiście to wszystko jest wina pracowników w żadnen sposób jej, toż to pracodawca idealny, który ma problem nawet wypłacić całość wynagrodzenia pracownikom. Tak to właśnie jest jak do niczego nie dochodzi się własnymi rękami tylko dostaje coś od kogoś. Ale karma wraca zawsze. Nie pozdrawiam :))))

Zostaw merytoryczną opinię o Galmar Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Galmar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galmar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galmar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Galmar Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Józefa Montwiłła-Mireckiego 10 lok. 19
    30-426 Kraków