Opinie o Sits Industry Sp. z o.o. w Grudziądz Ludwika Waryńskiego 32-36 lok. 204

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sits Industry Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sits Industry Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sits Industry Sp. z o.o. w Grudziądz Ludwika Waryńskiego 32-36 lok. 204

Bobo

Jak tam u Was podwyżki w Grudziądzu ? W Brodnicy już nikt nie chce pracować za takie pieniądze i ma być jedną zmiana wiec jestem ciekawy ile wam obiecali bo u nas ktoś mówił że 500 dostaliście to prawda ?

Jacek
@Bobo

Grudziądz cisza. Nie ma tematu podwyżek

Ta firma ma bardzo duże wady jeśli chodzi o stosunki przełożony - pracownik. Młode dziewczyny nie mające pojęcia o pracy które gnebia doświadczonych pracowników??!!! Tak mamy XXI wiek a cofamy się do zasad panujących w latach 90. Jesli jesteś rodzina, koleżanka lub koleżanki koleżanką to nie ważne jakie masz umiejętności to i tak masz więcej do powiedzenia niż najbardziej doświadczony pracownik!!! Szacunek i trochę ogłady. A Pan, Panie kierowniku może brak Panu umiejętności zarządzania zespołem? Może czas doszkolić się

Gru
@Zainteresowany

Operatorki i lider z A to nieporozumienie. Jedna bez wiedzy reszta bez kultury. Linie 3,4,5.

Vw
@Gru

Dlatego dobrzy pracownicy odchodzą. Znają swoją wartość i nie pozwolą sobie na takie traktowanie. Operatorki... Z takimi osobami prowadzącymi linie ta firma długo nie pociągnie. Atmosfera w pracy jest tak samo ważna jak pieniądze,a za te marne grosze normalna osoba, która ma jakieś ambicje nie da sobą pomiatać. Jedyna osoba,która nadaje się na operatora na zmianie A to pani z jedynki, pozdrawiam.

Mmmm

Grudziądz czy wy też pracujecie po 12 godzin. Sobota za odrobek i w niedzielę na 22godz.a od poniedziałku po12??

Kulka1
@Mmmm

Pracujemy 12 godzin, soboty odrobki a niedziele sa narazie wolne.

2250 brutto

Jeśli zakłady w Grudziądzu się nie ogarną to niech się spakują bo czas minimalnych zarobków się kończy i niestety za dobrego pracownika trzeba będzie zapłacić pozdrawiam serdecznie l niedajcie się wykorzystać po 12h bo życie jest za krótkie

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Michu

Jak każda praca w tej strefie ekonomicznej wymogi i normy z sufitu wzięte a masz (usunięte przez administratora) za najniższą krajowa wyzysk w bialy dzień

XYZ

To co wyrabia się w tym zakładzie to jest jakaś fanaberia .. Począwszy oczywiście od zarobków, które za tak ciężką pracę są wręcz błazenadą, po traktowanie pracownika gorzej niż brud pod paznokciem. W ogóle nie zależy im na pracownikach . Lider bardzo nieprzyjemny wręcz hamski w rozmowie, porażka. Do toalety nie, bo spacerki, do szatni po tabletkę p.bólową nie, bo cię nie ma na stanowisku pracy. Moja operatorka ma gdzieś to o co się ją prosi, jeszcze potem ma pretensje. Najważniejsze żeby liderowi równo w tyłek włazić . Zdażyła się nawet sytuacja, że kontroler jakości wyrzucił czyjąś bluzę do śmietnika, a góra nie widziała w tym problemu ! Zero szacunku dla pracowników, normy ciągle w górę, a wypłaty ciągle w miejscu :) Krótko mówiąc trzeba stamtąd wiać ! ;)

@XYZ

Dobrze napisane. Tylko jak długo będą mieli naiwnych do pracy w takich warunkach i za takie pieniądze. Teraz spisują ile ludzi na linii ma jakie P. W jakim celu. Jeszcze mniej chcą płacić?

Dj
@XYZ

Zapraszam do brodnicy

Żyłka

(usunięte przez administratora) dzięki i to jest cały zakład w skrócie. Jeśli się nie puscicsz to nie dostaniesz nic. Pozdrawiam serdecznie wszystkie kobiety jak i również panów

Viki

Wiecie coś o pieniądzach za urlop? Niektórym urlopy się już kończą,a pieniędzy nadal nie ma. Porażka totalna... Kto w tych biurach pracuje? To nie jest poważna firma...

...
@Viki

Nam mówili, ze 8 wypłaty a 10 za urlop przyjdzie

Viki
@...

Ja słyszałam,że dopiero 17 mają wpłacać. To już nie chodzi o pieniądze,tylko o to,że w każdej innej normalnie funkcjonującej firmie, pieniądze wakacyjne otrzymuje się przed urlopem.

xyz
@Viki

A na koncie dalej nie ma...

Kris

Moja żona tam pracuje powiem ze na początku sobie chwaliła ale po pół roku jakie tam przepracowała ma już dość pracownicy z jej działu są bardzo zawistni przykre ze spotyka się takich ludzi ja obecnie namawiam na zmianę pracy bo moim zdaniem pracę trzeba lubić żeby być dobrym pracownikiem oczywiście są też ludzie o których się dobrze wypowiada no i temat podwyżki po pół roku pracy nadal najniższe wynagrodzenie pozdrawiam

@Kris

Zgadzam się. Przełożeni niekompetentni, do lidera ze zmiany A nie mają żadnego szacunku. Ale to jego wina. Totalny brak organizacji, a prowadzący linie? Brak słów.. (usunięte przez administratora) i zero kultury.Ja pracuje osiem miesięcy i zmieniam pracę. Zauważyłam,że ludzie którym zależało i dobrze wykonywali pracę,nie byli doceniani. Dlatego tak dużo osób stamtąd ucieka. I prawidłowo. Nie ma co się stresować za takie nędzne pieniądze. Nie zatrudnianie się, nie warto dopóki coś się nie zmieni.

Karol

Pracuję od niedawna,ale nie wiem ile wytrzymam... To jest parodia firmy,ludzie zawistni, tylko ploty. W oczy świecą,są mili a za pięć minut obgadac potrafią. Ale to jeszcze nic. Liderzy,a szczególnie jeden ten grubszy to porażka. Nie ma szacunku dla niego nikt i jak on ma ludźmi zarządzać... Zmiany co chwilę jakieś zachodzą więcej ludzi się zwalnia niż przychodzi. Kto lize du..pe ten ma trochę lepiej. Operatorzy też chyba z przypadku,wiecznie ich nie ma,nie szanują pracowników,po ludziach masakrycznie jadą. Śmieszne to wszystko

Nie polecam tej firmy. Duży kapitał, inwestycje a ludzi jak bydło traktują. Na otwarcie okien dachowych nie ma pozwolenia, klimatyzacji brak, nawiewy włączone na kilka minut. Nieważne, że ludzie zaczną padać jak muchy. Zatrudnia następnych. Pomijając nawracajacy brak wody i zapchane toalety.

Leon

Dokładnie... To co się wyrabia,to porażka. Ludzie codziennie odchodzą. I dobrze. Kto by chciał być traktowany w ten sposób.. Nikt mądry tu nie zostanie na dłużej. Liderzy, kierownik, dyrektor... Brak słów. Zamiast rozwiązywać problemy chodzą na ciągłe zebrania,nawet nie ma z kim porozmawiać, ludzie zostawieni sami sobie...

Jacek
@Leon

Ciekawego co na to Ikea i ich standardy. Tak traktuje ludzi Sits. Inspekcja pracy potrzebna.

@Jacek

Masakra co się wyrabia. Ciągle ludzie odchodzą. Więc to chyba nie problem ludzi tylko kadry zarządzającej. Ludzie to nie świnie. Myślą,że strachem coś zdziałają. Tresowane małpy chcą z nas zrobić. Też trzeba uciekać. Ale wcześniej napisać do Szweda,bo prezes też raczej nic nie zadziała. Trzeba to jakoś nagłośnić

Taka sytuacja :)

Wszystko co złe, i kto co ma do zamieszczenia znajduje się na opinie sits Brodnica. Ogólnie to za duży zamęt jest w tej firmie. Człowiek przychodzi do pracy brakuje silikonu, zszywek, rzepu- podstawa. Idąc dalej brakuje halek, stolarni stoi bo brakuje im znów czegoś, magazyn za nim to dowiezie też trwa, wraz chodzisz szukasz zajęcia by nie stać.. Sprzątanie stanowisk, leży :/ Zapomnisz coś z stanowiska zmieniając się z drugą zmianą , wracasz już tego nie masz. Kolejna sprawa jeśli chodzi o P.. Moim zdaniem powinna być to tajemnica kto jakie ma. Bo przez to tylko jest tylko krytykowanie pracownika i między sobą nie potrzebne sprzeczki zazdrości.. Podejście Lidera.. Nie wzbudza zaufania, podejść pogadać okej, coś doradzi. Ale raczej wstawienie się za pracowników słabo to widzę...Dyrektor całkiem sympatyczny otwarcie można z nim porozmawiać.. Czasem zamiast rozmawiać z operatorem.. Liderem.. Kierownikiem.. Iść chyba lepiej do Dyrektora i od razu mówić co leży na sercu.. Jeśli chodzi o ludzi no to w sumie trzeba wyczuć jacy są, co można powiedzieć i na ile zaufać :) Nie ma czasem co się od razu otwierać tylko dać sobie czas, bo wszystko może być wykorzystane przeciwko Tobie. Wszędzie są lepsze i gorsze dni :). Najlepiej być neutralnym z wszystkimi dobrze gadać i do wszystkich sztucznie się uśmiechać, nie wnikac za dużo w sumie im mniej wiesz tym lepiej Ci się śpi :) Jeśli chodzi o samą pracę i wypłatę no to na początku wszędzie zaczynasz od najniższej, soboty są to setki i dla chętnych. 3 miesiące pracujesz na próbnej umowie następnie dostajesz na pół roku, później 2,5 roku i na stałe. Na P2 lub P3 zdajesz dopiero gdy jesteś na umowie na pół roku to wszystko zależy też jak się starasz i wykazujesz bo nie jest powiedziane, że od razu ktoś Ci to przyzna. Są soboty w które odrabiamy jakiś dzień świąt, czy zwykły dzień, żeby mieć więcej wolnego w święta czy dłuższy weekend majowy. Jeśli chcesz urlop na sobotę która jest do dorobku musisz go zgłosić i wypisać wniosek dużo wcześniej, by firma nie cofneła jak to bywało do tej pory. Chyba że rypniesz na żądanie. Ogólnie wszędzie trzeba pracować nigdzie Cię nie położą, czasem jest lekko czasem gorzej zależy od mebla. Wprawe idzie sobie wyrobić, wszystkiego można się nauczyć :) Jeśli chcesz pracować dasz sobie radę jeśli chcesz przyjść posciemniac to może od razu daj sobie na spokój. :)

zadowolony ludzik

Fabryka wprawdzie działa w Grudziądzu bardzo krótko ale wiatry są dobre!!!

Hwdp

Pracuje tam 7 miesiecy i nienarzekam

Brodnica

Grudziadz upodobał sobie forum dot. Sits Brodnica. Apel do koordynatora aby to jakoś uporządkować... Bajzel jest...

@Brodnica

Każda opinia o Sits Industry (bądź ludzi tam pracujących ) znajduje się na opini Sits Brodnica ;) zeby czasami nie bylo ze o Sitsie w Brodnicy maja takie a nie inne opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sits Industry Sp. z o.o. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Sits Industry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sits Industry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sits Industry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 7 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sits Industry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sits Industry Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sits Industry Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.

Sits Industry Sp. z o.o.