Meble Pyka

Oleśno

Opinie o Meble Pyka

klient

Popieram, że Firma "Meble Pyka" jest niesolidną i niesłowną firmą. Mam wrażenie , że klienta traktują jak zło konieczne. Piękne rozmowy są tylko jak kupujesz, ale zanim dostaniesz meble do domu to musisz wykonać trochę telefonów . Jeśli zawalą w umówionym dniu z transportem mebli do ciebie , to niestety ale nawet cię o tym nie poinformują, a ty bierzesz urlop i siedzisz w domu czekając na meble które nie dojadą. Porażka.

Agata

@tadzio widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy Meble Pyka? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

tadzio

ale, że poszukują kogoś do pracy Ona'? Bo jak tak to dobrze by było akurat poszukuje pracy i mam doswiadczenia jako stolarz i slusarz, pracowalem w fabryce mebli mam duże doswiadczenie oraz posidam fachową wiedze, gwarantuje 100% zadowolenie z wlasnej osoby.

Ona

Na olx pojawia się dosyć często ogłoszenie

Ona

Jak wygląda praca na stanowisku szwaczki? Jakie warunki finansowe, warto podjąć tam zatrudnienie? Proszę o opinie

Andrzej

Popieram, że Firma "Pyka" jest niesolidną firmą, gdyż od 2 lat walczę z reklamacją mebli zakupionych w tejże "cudownej firmie" , a Dział Reklamacji praktycznie zatrudnia niekompetentne osoby.

krzysiekg1981

Ludzie piszą o meblach i ich jakości, bo są zirytowani - nie dziwię się. Kupiłem u Pyki sofę skórzaną Lord 2. Przysłano mi mebel krótszy o 13 cm na szerokość (sic!), a serwisant idzie w zaparte, widząc pomiary na zdjęciach a mimo to robiąc ze mnie durnia. Mebel dostałem 3 kwietnia 2015 r. Zażądałem zwrotu. Opolski oddział Inspekcji Handlowej wyraźnie stoi po stronie Pyki. Odradzam zakupy i proszę się nie dziwić, że mail nie dotyczy pracy w tej firmie.

klientak

Zgadzam się co do działu reklamacji zero profesjonalizmu przesyłkę priorytetową szukali dwa tygodnie spychając na pocztę, dopiero jak się wkurzyłam podałam kto odebrał i kiedy szanowny Pan znalazł, pokrowiec na poduchę naprawił ale było ciężko, obszycie poduchy pękło po roku użytkowania.

GREQ

Kupiłem stół totalna porażka reklamacja co to jest ta firma nie zna takiego słowa

Romek

Mam komplet chesterfield ze skory dopiero 8 miesięcy , ale nic sie nie dzieje .Jest ładnie wykonany.

Mariola

Mam 10 lat komplet Fryderyk i wygląda jak nowy, skóra ok stelaż stabilny jestem bardzo zaskoczona waszą opinią

ble

meble kupiłam 6 lat temu.... drewno -stelaże bez zarzutu, wszystko ok skóry - tragedia najpierw kupiłam meble z lakierowaną skórą- po miesiącu zaczął złazić kolor, reklamacji oczywiście nie uwzględniono, po trzech latach wymieniłam poduszki (teraz skóra nielakierowana, bo w salonie tak mi doradzono), bo jak wspominałam stelaże są. Sytuacja na dziś - skóra wytarta, odbarwiona, meble wyglądają ohydnie... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, MEBLE MAKSYMALNIE NA TRZY LATA Teraz mijają kolejne trzy lata -

bezel

hej to, w takim razie na te meble z Pyki nie dostaliście żadnych gwarancji? jak to było z Tobą @Janna?

Janna

To jak jest z jakością tych mebli? Chciałam dokonać zakupu, ale jeśli piszecie, że wam rok wytrzymały i poszły w diabły to dziękuję za taki interes...

Proboszcz1949

WITAM..ZAKUPIŁEM MEBLE W FIRMIE PYKA 6 LAT TEMU NA UMEBLOWANIE CAŁEGO DOMU.NA DZIEŃ DZISIEJSZY WYGLĄDAJĄ JAK NOWE. SĄ NALEŻYCIE UŻYWANE.W PRZYSZŁOŚCI RÓWNIEŻ DOKONAM ZAKUPU MEBLI TYLKO W FIRMIE PYKA.POLECAM RÓWNIEŻ MEBLE MOIM ZNAJOMYM OD TEGO PRODUCENTA. POZDRAWIAM ( usunięte przez administratora )

Rivmen

No cóż może nie długo użytkuję meble Pyka bo dopiero 2 lata ale muszę powiedzieć że nic się z nimi nie dzieje po 2 latach wyglądają jak w chwili zakupu, polecam wszystkim te mebelki

gwiazda

[usunięte przez administratora] o Szopenie!!! Prawda jest taka, że kierownik jest od rządzenia jak [usunięte przez administratora] od srania! I albo się go słucha albo wypad z baru!!! I tak jest w każdej pracy. Chyba tylko ktoś kto nie pracował nigdy gdzieś indziej a zwłaszcza w Holandii i Niemczech może tak debilnie się wypowiadać! A co do wadliwości to z pewnością jest nie większa niż w innych "sławniejszych" firmach z tym, że za inne pieniądze. Jak już pisałam trzeba umieć z wszystkiego mądrze korzystać. A nie zwalać winę na kogoś innego. Mam 7 lat te meble i nic mi się nie rozleciało ani niczego nie musiałam reklamować. Ale mam głowę na karku i wiem jak użytkować. I powiem więcej: dalej będę zaopatrywać się w meble Pyka bo są ładne i w przystępnej cenie. Zanim coś napiszecie to pomyślcie - wiem, że to trudne ale przynosi satysfakcję:-)

klient

Odradzam zakup wypoczynków w firmie Pyka. Przy jakiejkolwiek reklamacji mają klienta gdzieś. Organizacja działu reklamacji okropna. Pani obsługująca ten dział nie dba o wizerunek firmy, chyba nie jest przygotowana do swojej pracy. Już nic nie kupie w tej firmie

kolega - 2010-02-17 10:28:06 Jeżeli zatrudnił stróża do pilnowania czereśni przed szpakami i bratem to miał pełne prawo mieć pretensje do zatrudnionego procownika. Uwaga na mebel Pyka!!!!! Nie kupujcie , bo przy reklamacji nic z tego. Tylko do sądu.

Gwiazda

A ja mam prawie cały dom wyposażony w jego meble i nic mi się nie rozleciało. Trzeba umieć z wszystkiego mądrze korzystać bo nic nie jest na wieki. A co do atmosfery to chyba większość wie jak jest. Szkoda słów na ten temat:-).

piwo Tyskie

Heej koledzy, pracownicy może wy coś wiecie czy w Malichowie jest jeszcze ta Ukrainska maciora. Dajcie znać.

ati

Jak czytam te komentarze to normalnie jestem w szoku. Nie przecze, ze tak nie jest bo duzo slyszalam, ale ludzieeeeeeeeeeee!!! Moglibyscie sie troche pochamowac.Wydaje mi się, ze wiekszośc jest w temacie, ale nie zaraz zeby wszyscy musieli sie dowiadywac na forum w necie.

ddd

Mam podobny problem Trzecia reklamacja .Meble nadają sie na na rok Po tym czasie do wyrzucenia

zooo

Firma nie rzetelna .Na rozpatrzenie reklamacji czekam już 6 miesięcy a firma milczy . Komplet wypoczynkowy rozpadł się po miesiącu.

Zostaw opinię o Meble Pyka - Oleśno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Pyka