Zakład Produkcyjno-Usługowy „PYKA” s.c.

Dobrodzień

Opinie o Zakład Produkcyjno-Usługowy „PYKA” s.c.

Fox

Ja polecam, ogólnie Zakład Produkcyjno-Usługowy „PYKA” s.c. jest jedny, z lepszych w okolicy i rejonie, stanowczo dobra sprawa, polecam szczerze i mocno

naiwny

Olewają całkowicie klienta aby coś sprzedać.Kupiłem komplet ze skóry po 8 miesiącach wygląda jakby miał 80 lat kolor schodzi a jak dochodzić reklamacji to chcą zabrać komplet do analizy a ty siedź i śpij na ziemi, DNO !!!!

barbi

Zamówiliśmy wypoczynek typu Finka ze skóry, który po 2 latach zaczął pękać. Odmówiono nam reklamacji jak również naprawy. Rzeczoznawca wydał opinię, że to nie prawdziwa skóra a zapłaciliśmy za prawdziwą a producent, że gwarancja na skórę jest tylko na 1 rok.Kto miał kurtkę ze skóry, spodnie, spódnicę czy cokolwiek to wie, że prawdziwa skóra jest właściwie niezniszczalna. Nie dajcie się nabrać - sprawdzajcie!

Zostaw opinię o Zakład Produkcyjno-Usługowy „PYKA” s.c. - Dobrodzień

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjno-Usługowy „PYKA” s.c.