Opinie o Ipm-Materace Sp. z o.o. w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ipm-Materace Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ipm-Materace Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ipm-Materace Sp. z o.o. w Grudziądz

poszukujacy Nowy wpis

aktualnie szukam pracy nie mam za dużego doświadczenia ale chciałbym sie uczyc czy ktoś wie czy szukają do roboty pracownikow? Słyszałem sporo dobrego o tej firmie od osoby tam pracujacej jakis czas temu.

Nowy wpis

@poszukujacy

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowiska pracy.

Ricky74

Współpracowałem w przeszłości z tą firmą. Wszystko było w jak najlepszym porządku, z czystym sercem mogę polecić! Solidny kontrahent!

@Ricky74

Serdecznie dziękujemy za opinie . Polecamy się na przyszłość.

kornik Nowy wpis
@Ricky74

zgadzam sie Ja też mogę polecić z czystym sumieniem!

Nowy wpis

@kornik

Dziękujemy, będziemy się nadal starć . Pozdrawiamy.

Aktualność
Na dzień dobry:)
Miło nam Cię widzieć !
Drodzy użytkownicy portalu GOWORK.PL dziękujemy, że odwiedzasz nasz profil i chcesz nas lepiej poznać.
Cieszymy się z każdej pozostawionej tutaj opinii i dyskusji. Dzięki nim możemy wyciągać wnioski i stawać się jeszcze lepszym miejscem do pracy.
Wszystkie komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Każdy komentarz jest dla nas ważny i jest poddawany analizie. Słuchamy cennych uwag, wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, mając na celu zapewnienie naszym pracownikom przyjaznych warunków pracy oraz atmosfery.

Wolność słowa to jedna z najcenniejszych wartości w demokratycznym społeczeństwie. Daje prawo do publicznego wyrażania własnych opinii oraz myśli. Należy jednak pamiętać, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia.
Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Nie będziemy obojętni wobec najzwyklejszego hejtu, obrażania czy kłamstwa. W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu portalu. Mając na uwadze ciężką pracę i zaangażowanie całego zespołu, nie możemy przyglądać się temu obojętnie.
Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.
W celu wyjaśnienia interesujących Państwa kwestii czy podzielenia się uwagami zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu pod adresem: gowork@ipm-materace.pl.
Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami, nie tylko przez portal GOWORK.PL

Pozdrawiamy
Zespół IPM-MATERACE Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Ipm-Materace Sp. z o.o. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Ipm-Materace Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ipm-Materace Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ipm-Materace Sp. z o.o.

Ipm-Materace Sp. z o.o.