Opinie o Marek Czerniak Msc - Meble Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marek Czerniak Msc - Meble Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marek Czerniak Msc - Meble Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Czerniak Msc - Meble Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych w Swarzędz

Patryk Nowy wpis

Od lat kupuje w tym sklepie. Ceny atrakcyjne i ludzie do dogadania. Nie wiem skąd negatywne opinie ludzie tez różni bywają

ardia

PRACODAWCA MIŁY PŁACI NA CZAS MEBLE WSZYSTKIE WYSOKIEJ JAKOŚCI

Agata
@ardia

To super, że zarobki na czas, a odpowiada Ci ich wysokość? :)

ardia Nowy wpis
@Agata

tak

madzik3651

Obsługa fatalna mili puki pieniędzy nie dostali a później to masakra naroznik miał przyjechać między 3 a 5 tygodni przyjechał później a co najlepsze fatalnie wykonany niewiem jak ktoś mógł to z produkcji wypuścić no ale wysyłają niby przedstawiciela okazuje się że to tylko serwisant i niby z nim mamy zalatwić wszystko dogadalismy ale sklep nie wyraża na to zgody i jeszcze sa tak beszczelni do klienta. Nie polecam

Anonim Nowy wpis
@madzik3651

Zgadzam się w 100%. Nie polecam. Obsługa i właściciel beszczelni

Marzena

widzę, że jedna z klientek poskarżyła się na jakiś błąd, który podobno został popełniony przy obsłudze przez jednego z pracowników. Zastanawiam się czy faktycznie gdyby tak było to jest to jakoś odnotowywane? Dostaje się tu jakieś premie może?

@Marzena

A zwrot 200 zł za nie wykonanie usługi. To beszczelnośc

Anonim Nowy wpis
@Marzena

Tak jest odnotowane ale i tak nie zwrócą 180 zł. Zgłoszę sprawę do rzecznika konsumenta. W sklepie pracuje sama rodzina.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Marek Czerniak Msc - Meble Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno

Zarabiają na nie zrealizowanych usługach np. Transport (koszt 180 zł). Pani Marzeno uwaza Pani że to sprawiedliwe. Przecież takich klientów jak ja może być np. pięciu w miesiącu i już zarabiają 1000 zl.

Nie polecam. Obsługa beszczelna. Właściciel prawie mnie (usunięte przez administratora)że chciałam zwrotu kosztów za transport, ktory nie został zrealizowany.

Nie polecam. Zamowiłam fotele. Pierwszy błąd pracownika zły adres dostarczenia. Jak pojechałam odebrać to nie zwrócono mi kosztów transportu i wystawienia korekty faktury.

Ryszatd

Meble wysokiej jakości. Bardzo duży wybór. Zapraszam napewno znajdziesz to czego szukasz. Obsługa mila i fachowe doradztwo. Polecam

Gabriela

Widzę kilka negatywnych opinii dotyczących obsługi przez firmę (problemy z reklamacjami, niemiła obsługa), a jak sytuacja wygląda od strony pracownika? Czy być może słabe tratowanie pracowników lub małe pensje przekładają się na to, że pracujące tu osoby nie są zaangażowane w swoje obowiązki?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Marek Czerniak Msc - Meble Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych?

Marek3_3

na tą chwilę mamy komplet !!

Stella

Nie widzę związku takiego wpisu z opinią o pracy w firmie na jaką liczą przyszli pracownicy.

Konrad

Od dawna zupełnie nikt nie zaglądał na forum czy to dlatego, że dobrze się pracuje?

Norbi

Kto projektuje w firmie fasony mebli? Czy warto starać się o pracę, wiecie coś o rekrutacji?

Stały klient

Polecam !! Kupuje meble w tym sklepie od wielu lat meble pod wynajem jak i do własnego domu jestem zadowolony!! polecm jeszcze raz polecam Lubię atmosferę w Marek Czerniak Msc - Meble Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych za: super

Czesław

Tragedia, jedyne co mi przychodzi na myśl. Pół roku temu kupiłem u nich ławę, to był mój pierwszy błąd, potem jeszce ośmieliłem się zgłosić reklamację. Oczywiście miła Pani przyjeła reklamacje, ale chyba tylko po to żeby mnie spławić. Wielokrotne wizyty nic nie dały. Wizytówka firmy to chyba sprzedać gówno i jakoś to bedzie. Z serca odradzam, jakoś przerzyje te 5-stów ale niemam do nich już cierpliwości. Omijajcie ich szerokim łukiem.

@Czesław

Poprawna pisownia to: PRZEŻYJE !!!

WŁADEK

POLECAM TĄ FIRMĘ NA 100%

Darek

Fachowe i rzetelne doradztwo. Narożnik doskonały.

Czesław
@Darek

chyba jesteś ich pracownikiem

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Czerniak Msc - Meble Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych - Swarzędz

• Jak się pracuje w Marek Czerniak Msc - Meble Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Czerniak Msc - Meble Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Czerniak Msc - Meble Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych?

Marek Czerniak Msc - Meble Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych
  • Ignacego Paderewskiego 50