Opinie o Sits Industry Sp. z o.o. w Grudziądz Ludwika Waryńskiego 32-36 lok. 204

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sits Industry Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sits Industry Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sits Industry Sp. z o.o. w Grudziądz Ludwika Waryńskiego 32-36 lok. 204

Czesio????

To jak to jest Ikea zamyka sklepy w całej Polsce z powodu coronowirusa a w sitsie ludzie mają zapierdaczać? Czekam na audyt 5S jak będzie robiony przez ludzi z Ikei. A jak audyt nie przejdzie i będą chcieli zamknąć sitsa z powodu nie wyniesinych śmieci albo źle postawionych korlet lub nie prawidłowo pomalowanych pasów dróg ewakuacyjnych idt. to chyba pierdol.....e ze śmiechu. Pozdro dla pracowników ????

Koleś zgadzam się z tobą w stu procentach jak są egzaminy na P i umiejętnościi to pracują żeby normę zrobić a jak zdadzą to na drugi dzień robotę mają gdzieś tułają się to wody napić to na 15 min do kibla na przerwy i z przerw wracają kiedy chcą operatorom za to się dostaje OPR tak samo jest z audytami bo to nie z ich to mają to gdzieś taka jest prawda ludzie chcą zarobić ale się nie narobić . Pozdrawiam

Koles

Czytając wasze wpisy zastanawiam się kto siedzi i to pisze pracuje od początku byłem na każdej zmianie lini piszecie jak źle to czemu nadal jesteście w Sits? Obrażanie operatorów to nie nowość przeżyłem to ale czy ktoś z Was pomyślał jak im głowy oraja? Zauważcie ile osób na liniach robi co chce chodzi gdzie chce. Obelgi które kierujecie zazwyczaj są bo nie zostaliście P czy nie chciało Wam się i zwrócono Wam uwagę czy poprostu się nudzicie i jak można pisać że słoma z butów puszcza się czy że ktoś jest głupi byliście kiedyś operatorem brygadzista ?? Czasem warto się zastanowić niż obrazić. Ja idę robię swoje i wychodzę w pracy trzeba pracowac

SS

"Tylko na linii nr 1 jest w porządku operatorka." - Zdaje Ci się ,że tak jest. Gdyby była taką dawno jej by nie było. Pomyśl.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Dawid

Grudziądz większe miasto, a zarobki na produkcji w porównaniu do Brodnicy śmieszne. Brodnica 3200 netto...

Abc

Najgorsza firma w Grudziądzu. (usunięte przez administratora) z wyplatami, traktują ludzi jak podludzi. Operatorki z linii mszcza się na człowieku za wszystko, tyraja psychicznie, a jak pójdzie się na rozmowę czy do liderki czy do kierownika to jest jeszcze gorzej, z resztą liderka jest fałszywa, wredna, msciwa. Operatorka z linii numer 5 i 2 trzymają sztame z liderka wiec nic człowiek nie zrobi Stoją tylko w tym oknie u góry i się śmieją z ludzi jak biedni tyraja ponad swoje siły. Najgorsze operatorki to z linii nr 5 i 2 Nie ma szacunku do ludzi żadnego wręcz przeciwnie mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing. Chcecie mieć spokój psychiczny i godna pracę to omijajcie SITS z daleka.

@pracownik
@Abc

Na Lini numer 7 jest jeszcze gorzej trochę się już poprawiło zachowanie liderki do pracowników ale nikomu nie polecam trzeba uciekać puki można

Kulka1

Witam. To co sie dzieje w tej firmie to katastrofa. Zmiana A jest pozostawiona samej sobie . Dyrektora nie ma kierownik raz jest raz nie ma ,Pani Lider sie uczy i nie wie co zrobic jak jest problem czyli dzisiaj brak poduszek na prawie wszystkich liniach . Wiąże sie z tym ze pakowanie i produkcja stala. Ale to wszystko przez planowanie zlecen na które nie materialu ,u góry w biurze nie maja pojecia co sie dzieje na liniach .Operatorzy linii muszą sobie sami radzić nikt nie pomoze nie pokombinuje, nie przestawi zlecen zeby szedł inny mebel na który jest material bo oczywiscie materialu nie ma na magazynie .Brak konkretnego planowania, zamówienia materialow i jest brak zapasow na poduszki siedzeniowe i oparciowe. A na dodatek masz norme zrobic i nikt z tym nic nie robi a sie jeszcze dziwia ze ludzie odchodza. Zeby dostac umiejetnosc to trzeba sie naprosic nachodzic to dostaniesz a o P już niewspomne. Taka duza nowa firma a zarzadzanie padlo , a haos gorzej niz rynku z warzywami.

Edzio
@Kulka1

Podejrzewam,że na zmianie B jest podobnie,chociaż lider bardziej doświadczony. Pani lider daje radę, nic jednak sama nie zdziała,gdy kierownik, dyrektor i inni panowie z teczkami mają wszystko gdzieś. Dużo do życzenia pozostawiają operatorzy. Typowe chlopki, oderwane od pługa. Jedna lepsza od drugiej, cha...mstwo, brak ogłady, umiejętności, ludzi traktują jak niewolników. Tacy ludzie nie powinni zarządzać, szczególnie siostry syjamskie, czarownica z dwójki i nie wiem jak to nazwać z piątki. Śmiech na sali,kto takich ludzi dobiera? W tej firmie trzeba wszystko zmienić.

Pracownik produkcji
@Edzio

Dobrze napisane. Na zmianie B postawa operatorów też pozostawia wiele do życzenia. A nowo mianowania to kolejna pomyłka. Zero umiejętności i pojęcia ale zamiłowanie do donoszenia. Ciągle zmiany szukanie dziury w całym, żeby nie dać kolejnego P. Zmiana zasad za dużo ludzi z P3 śmieszne.... Żal im parę groszy, żałosna firma.

Jarosław
@Kulka1

Cześć, próbowałeś o tym porozmawiać z przełożonym, jakoś rozwiązać sprawę, usprawnić? Jak myślisz czy zmiana kierownictwa załatwiłaby sprawę?

Jacek
@Jarosław

Z przełożonym? Ciekawe z kim. Z operatorem który jest zastraszany, z liderem który dba tylko o własny interes i pilnuje z okna jak nadzorca niewolników, z kierownikiem dla którego liczą się tylko normy, czy z dyrektorem który nawet się nie przedstawił załodze bo po co liczyć się z motlochem?

Abc
@Jarosław

Niektórzy pracownicy produkcji mają więcej inteligencji i dobrych pomysłów niż cała kadra zarządzająca razem wzięta. Problem w tym,że nikt ich nie słucha,jesteśmy tylko numerkami w źle działającej firmie,która chce się chyba za jakieś korpo uważać. Ja jestem w tej firmie już dość długo i wiem,że dzieje się coraz gorzej. Czasem zastanawiam się, czy w końcu znajdzie się ktoś,kto z tym coś zrobi,może skontaktować się ze Szwedem.. Pan prezes nie znizy się do tego,aby pracowników wysłuchać

Jarosław
@Abc

Rozumiem. Szkoda, że nie ma możliwości rozmowy z pracodawcą na ten temat, Czekając na Waszą odpowiedź, zastanowiło mnie, czy pracodawca ma jakieś konkretne wymagania od kandydatów, którzy zainteresowani są pracą w firmie Sits Industry? Chciałbym ustalić, czy trzeba legitymować się udokumentowanym doświadczeniem zawodowym.

Bożena

Hej, ale po co pisać w takim tonie na forum? Trochę to słabe... Szanujmy się nawzajem. Jak jedna osoba zacznie, to może kolejne pójdą w jej ślady :) Z Twojego komentarza wynika, że pracujesz lub pracowałeś w Sits Industry. Dużo czasu tam spędziłeś? Jak na jego przestrzeni zmieniała się firma?

Linia nr1 i jej operatorka? Mobbing, mobbing.... Gdzie jest inspekcja pracy?

Na moje powinni przywrócić Darka na stanowisko lidera. Ten obecny lider nic nie wie jak pójdziesz do niego to i tak odprawia cię z kwitkiem i wysyła do Darka. To po co nam taki lider?

Czytałam teraz Twoja wypowiedź.. Napisałeś to w lutym gdzie lider magazynu pracował tylko miesiąc.. Więc przesadziles trochę.. Od razu Krakowa nie zbudowano.. Teraz jest wrzesień i lider zmiany A ma dobrą orientację.. Darek jest i był dobry ale też minęło kilka miesięcy zanim się tego wszystkiego nauczył.. Więc wypowiedź Twoja jest bezpodstawa w kwestii oceny lidera w tak krótkim czasie...

Skoro Darek był i jest dobry to dlaczego już nie jest liderem? Po co dali kogoś innego na jego miejsce?

Ruczi

Może w waszym odczuciu jest dobry. Na klike nic nie poradzicie. Zaraz w Brodnicy się zmiana rozpadnie i kolejnego liderka z magazynu wywala, bo będzie trzeba zrobić miejsce dla ludzi z Brodnicy. Czy wy tego nie widzicie ? Z drugiej strony sie nie dziwię bo starsi z większym doświadczeniem powinni zajmować takie stanowisko. Pan Stasiu pracował w Brodnicy 25 lat więc chyba ma pierwszeństwo przed żółtodziobami.

Buzka

Bo się nie sprawdził.. Jednak... Życie... Są lepsi niestety..

Zaczynam pracę Sits

Hej. Dostałam się na rozmowę kwalifikacyjną do SITS. Co proponujecie? Darować sobie, czy spróbować?

MWG
@Zaczynam pracę Sits

Jeżeli jesteś młodą, uczącą się osobą, to sobie daruj, mówię to jako były pracownik magazynu, na produkcji jest przechlapane, nie warto za te "grosze" się szarpać z dziadostwem, nie szanują ludzi, szukają ludzi, których można łatwo zrobić w "bambuko", czyli częściej tych, którzy naukę zaczęli i skończyli w podstawówce. JUNIOR - nie polecam 0/10

Powiem tak żenada, i aż wstyd tam pracować jedno wielkie zoo. Brak szacunku dla tej firmy za traktowanie ludzi.

Dorcia

Jest strasznie... Jeśli ktoś ma słabą psychikę,to nie polecam. Już jedna na zwolnieniu od psychiatry z biura,bo nie dawała rady. Biedna wszystko za pozostałe damy robiła,a jeszcze traktowali ja jak śmiecia. Operatorki? Cóż, brak słów... Garkotluki jakich mało,zero kultury inteligencji i ogłady. W py...sku jak w trampku. Śmiać mi się chce kiedy na nie patrzę. Ostatnio znów sporo ludzi się pozwalnialo. Trzeba też brać nogi za pas...

Nieznany

Nie polecam ludzie urywaja rekawy a nic z tego nie maja po3 miesiacach kopa w (usunięte przez administratora) nie zdziwi mnie jesli ta firma padnie

Pedro

Podobno szukają kogoś do (usunięte przez administratora)proszę o opinie, zakład pracuje na 2 czy 3 zmiany.

DANY

Nie polecam, brak przedłużenia umowy bez podania powodu, dowiaduje się człowiek o tym w dniu, w którym kończy się dzień pracy (umowy) - nielogiczne, brak profesjonalnego podejścia do pracownika, może kadra z Brodnicy słynie z braku szacunku do młodszych osób i woli trzymać pracowników, którzy ledwo "dyszą". Pozdro.

Robak
@DANY

Junior do roboty się weź

XYZ

Nie polecam! Zastraszanie i poniżanie pracowników w tej firmie to podstawa. Więcej normy ale wypłaty coraz mniej???? wyzwiska ze strony operatorek to podstawa,wypisywanie wiadomości prywatnych, faforyzowanie rodziny a najgorsze jest to że lider wszystko akceptuje. Pójdziesz do niego o pomoc? Nic Ci to nie da bo pokaże na Ciebie palcem i powtórzy operatorce wszystko. A wypłata z "premią produkcyjną" to nadal najniższa krajowa ????????

Kati

A powiecie szczerze jakie tam są godziny pracy od do i ile na rękę dają na produkcji

Ili
@Kati

Czasami 8 Czasami 12. Średnio to 3 tys

Ola
@Ili

Jakie 3 tysiące? Nie bądź śmieszny... Na początek najniższa krajowa. Jak masz P3 i lugasz dwa tygodnie po 12 godzin to te 3 tysiące masz. To jest (usunięte przez administratora), trzeba zdrowie i życie rodzinne narażać,żeby w ogóle coś zarobić. Firma szwedzka, niby mają dbać o pracownika,a dbają tylko o własne kieszenie. Kierownik produkcji i dyrektor to totalna porażka, operatorzy,a raczej operatorki to tepaki, ludzie zwalniają się codziennie.

Tomasz
@Ola

Czy poza pensją podstawową można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe? Ciekawi mnie, czy osoby zatrudnione na produkcji mogą liczyć na jakieś dodatki.

Beny

Chyba do tego 50nadgodzin hahaha zalosne

tapicer

hahahahahahahahahahah 3 tyś. hahahah

Robol

Pracuje od jakiś 3 miesiecy w tej firmie w CG no powiem tyle ze przez 1 miesiąc wszystko wygląda (usunięte przez administratora) a później się zacznie podpierd....nie do przełożonych itp.porozmawiaj ktoś z operatorami to za 5 min sie odwrócą i cie opierd....ą.ile by sie nie robiło to ciągle mało i mało normy z marsa wzięte.najlepiej było by zmienić cały zarząd

skenk

Dodajestj treść twojego wpisu Jest super

Darek

Cześć, jak tam zarobki w firmie? Są jakieś premie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sits Industry Sp. z o.o. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Sits Industry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sits Industry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sits Industry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 7 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sits Industry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sits Industry Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sits Industry Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.

Sits Industry Sp. z o.o.