Opinie o Schnell Polska Sp. z o.o. w Rogoźno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Schnell Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Schnell Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schnell Polska Sp. z o.o. w Rogoźno

Czesiu

Porażką jest gość który ta firma kieruje

Elżbieta
@xdemon

Odnośnie tego co zostało napisane ciekawa jestem jakości prowadzonej rozmowy. jest szansa na jej przytoczenie? w jaki sposób się odbyła? jakie były zadawane pytania i ogólnie kiedy doszło do umówienie terminu po nadesłaniu cv?

Pracowałem w kilku firmach ale ta bije wszystkie na łeb. (usunięte przez administratora) Nie można korzystać z toalety w czasie pracy. Inaczej traktowane jest jako opuszczenie stanowiska pracy. I oczywiście po premii. Wszystko co możliwe jest odbierane pracownikowi. Nawet jego godność. Załoga siedzi cicho, nikt nie chce walczyć o swoje a z kolei pracodawca robi co chce. Atmosfera tragedia. Tutaj praca wykonywana jest za karę.. osoby które nie pozwoliły sobie zrobić z siebie pośmiewiska już tutaj nie pracują. A przewinęło się wiele osób, doświadczonych osób. Lecz nie chcą współpracować z osobą która zarządza tą firmą. Dziwię się ludziom którzy tam jeszcze pracują.

Jak oceniacie tegoroczne warunki pracy przedstawiciela handlowego? tu chyba kiedyś odradzająco pisaliście a interesuje się oferta ze strony. Nie wiem tylko ile oni konkretnie tego doświadczenia wymagają, bo nie precyzują. Jeśli byłem na 6-miesięcznym stażu w dziale handlowym to wystarczy?

Czy poziom wynagrodzeń w Schnell Polska Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Praca.pl 6 marca.

Robin Hood Nowy wpis

Wynagrodzenie to podstawa na umowie o pracę + premia której na umowie nie masz, podstawa to najniższa krajowa a premie uzgadnianasz z dyrektorem z tym że możesz stracić kilka % jak Cię dyrol zobaczy z telefonem, jak pójdziesz na chorobowe, jak będziesz jego zdaniem za często chodził do toalety, pod względem zabierania premii w tej firmie opcji jest dużo ???? od siebie nie dają nic ponad to co muszą i kamery działają pełną parą byle się kogoś doczepić ????

aaa

Czyli z tego co wyczytałem jak przyjdę teraz na to ogłoszenie na produkcje, które wisi na takim portalu to nie będę mógł chodzić z telefonem przy sobie? Opisze mi ktoś mimo wszystko jak obecnie produkcja jest zorganizowana? Jaki jest standard pracy, jak wygląda taki przykładowy dzień? Aktualni ludzie są spoko? Będzie z kim się zintegrować? Za jakie ostatecznie pieniądze?

Sam odszedłem Nowy wpis
@aaa

Telefonu oficjalnie nie można mieć przy sobie, jak Cię dyrol zobaczy masz zabrane z premii, wynagrodzenie to najniższa krajowa na umowie plus premia ale jej na papierze nie masz i możesz ją w każdej chwili stracić, na temat ludzi nie będę się wypowiadał

Karol ????

Potwierdzam, co miesiąc przeglądają kamery i wyliczają czas jaki się spędziło w toalecie, nie można dziennie wyjść na 10 minut na spokojnie do kibla bo przy wypłacie będzie zabrane za to z premii, jakaś paranoja, jedynie zgłosić do inspekcji pracy bo to jest nienormalne w 21 wieku, brak nadgodzin, roboty coraz mniej, brak socjalnego, żadnego dodatku na wakacje, co można było to zostało obcięte ale najważniejsze kamery i ile Cię nie było przy maszynie bo poszedłeś zrobić (usunięte przez administratora) poza przerwą ????

XYZ
@Karol ????

To prawda,ale jest zakaz używania telefonów a pracownicy nagminnie z nich korzystają.sluchawki w uszach i ma wszystko (usunięte przez administratora)

Piotruś pan
@XYZ

Zakaz używania telefonów a właściwie posiadania przy sobie w 21 wieku to tylko (usunięte przez administratora) może wymyśleć, są stanowiska gdzie praca jest poprostu nudna i to że ktoś ma słuchawki w uszach w niczym nie przeszkadza a pracownik swoje robi i skupia się na tym co robi i to nie oznacza że ma wszystko gdzieś a rozliczanie kogoś z tego że poszedł do toalety jest chore i łamie podstawowe prawa i godność człowieka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Schnell Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Czy w firmie Schnell Polska Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Przedstawiciel Handlowy, na które poszukują na Praca.pl to dość istotna kwestia.

Czesiu

Porażką jest gość który ta firma kieruje

xdemon
@Czesiu

Odradzam. Zaproszono mnie na rozmowę, zapewniono że się odezwą w przyszłym tyg. Minął tydzień od rozmowy, sama zadzwoniłam i zapytałam co dalej. Dostałam odpowiedź że nie wiadomo, bo DYREKTOR się jeszcze zastanawia, ale na pewno Pani się odezwie jak będzie cokolwiek wiedzieć. Cisza do tej pory...

Elżbieta
@xdemon

Czy w Schnell Polska Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

A

Nie

Czy zdarzają się nadgodziny w Schnell Polska Sp. z o.o.?

Bardzo rzadko a o sobotach żeby dorobić można zapomnieć.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Schnell Polska Sp. z o.o.?

JFK

Atmosfera jest ????????????

Atmosfery brak , integracji brak, masz silny charakter i wiedzę przetrwasz, w przeciwnym razie sam szybko się ewakuujesz

Xyz

Przecież nie jest źle,a ludzie są jacy są

Marian

Czy sa odpowiednie stroje robocze? I też czy jest opłacone ich pranie?

Ddddd
@Marian

Są ciuchy robocze, koszulki koszule i spodnie i buty dawane raz na rok czy 2, zależy od przepisów co na jaki okres przysługuje, za pranie jest wypłacane jak im się chce, czasami raz na rok, czasami częściej

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Schnell Polska Sp. z o.o.?

wystarczy komunikatywny

Produkcja

I jak 13 i socjalne?

@Produkcja

Socjalne i trzynasta pensja wpłynęła na konto. Pierwszy raz dostałem normalne (dodatkowe) pieniążki na święta.Jestem zadowolony zarówno praca w firmie jak i wynagrodzeniem. Pracuje ponad rok i nie narzekam. Może nie wszystko w firmie jest tak jak powinno być ale pracowałem i znam gorsze firmy. Także jak ktoś pisze negatywne opinie o firmie to mnie to dziwi. Praca spokojna i pensja jak na okolice nie najgorsza. A jeśli pytasz o socjal i roczna premię to domyślam się że jesteś pracownikiem który nie dawno pożegnał się z firmą. Pozdrawiam.

Bartosz

Socjal zlikwidowany

Wiecie czy Schnell Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

S

Nie

I.

Czy warto składać CV do tej firmy?jest szansa na rozwój.?

Inny
@I.

Zawsze warto!!! Trzeba próbować.

S
@I.

Nie ma szansy na żaden rozwój niestety.

Tak zwana trzynastka i socjal. Ok. Są. Socjal odcięty do minimum. Trzynastka jest w porządku. Kadra zarządzająca pomyłka. Ale pensja to śmiech na sali. Jaka praca taka płaca. Niczego się nie dowiesz bo do kadr nie wolno wchodzić...

Fizol

(usunięte przez administratora)Płacą zawsze terminowo bo to glodowe pensje. Zresztą masz plecy przeżyjesz. Nie masz bo brygadzisci cię gnojom. Pracują tu osoby niedouczone A znające się na wszystkim

@Fizol

Piszesz o dziale produkcji Schnell? Jeśli tak, to ile konkretnie dostajecie na rękę za godzinę? Są jakieś dodatki za pracę w weekendy?

Stefan
@Monika

Nie ma godzinówki, Twoja wypłata to podstawa+premia, podstawy są niższe niż najniższa krajowa z tego względu że dostajesz premie i to z premią wychodzi Ci najniższa, stary pracownik po 10 latach pracy ma na rękę około 2500 zł netto z premią

Aaa
@Monika

Stawka w nadgodzinach w tyg 50% do stawki godzinowej, w weekend 100% do stawki godzinowej. Warunki jak na Rogoźno ok. Więc Tym co nie chce sie robić, narzekają ????

Stefan
@Aaa

A to jakaś łaska że za nadgodziny masz dodatkowo płatne a za pracę w dzień wolny 100% ?

"Pensja to śmiech na sali", w tym miejscu jestem bardzo ciekawy o jakiej wysokości wynagrodzenia mowa? Możesz podać przynajmniej zakres tych zarobków? Istnieje możliwość dorobienia sobie do wynagrodzenia wyrabiając nadgodziny?

Łukasz

Nie poważna firma a raczej osoba rekrutująca pracowników

Abc
@Łukasz

Dlaczego?

Xyz

Dlaczego tak piszesz?na pewno pracujesz tam,rękawów przecież nie powyrywasz sobie od pracy!!!

PracownikProdukcji

Wszystko wporzadku

Zostaw merytoryczną opinię o Schnell Polska Sp. z o.o. - Rogoźno

• Jak się pracuje w Schnell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schnell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schnell Polska Sp. z o.o.?

Schnell Polska Sp. z o.o.
  • Towarowa 4
    64-610 Rogoźno
  • NIP: 5471023641 REGON: 70631134 KRS: 0000195228

Schnell Polska Sp. z o.o.