ROGSTOL SP. Z O.O.

Żołędzin

Opinie o ROGSTOL SP. Z O.O.

NIbyktos

takie pytanie czy tapicer tam zarabia 4500-6000zl ? bo wlasnie takie cos slyszalem :)

ja
@NIbyktos 23.05.2017 15:13

6000 w 3 miesiące ;)

nowy?

Czy w rogstolu zarabia się 3500 tyś zł na 8 godzin proszę o odpowiedz

Były

ludzie postawcie się zażądajcie całości na konto, socjalnego, premii uznaniowej itp pracowałem tam i po odejściu dopiero zauważyłem ile jestem stratny przez Rogstol cudowną firmę trzymajcie i nie dajcie się pomiatać anglikowi i brygadzistom z drewna co za flaszkę sprzedają drewno pozdro

Nowy

Banda kretynow na stanowiskach to jedno. Okradanie ludzi przez personel biurowy to drugie. Karygodne traktowanie pracowników to trzecie. Kiepskie wyplaty to czwarte. Ale czas pracy to juz żenada. Wlasciciele chyba zapominają ze pracownik tez człowiek i najczesciej rodzinę w domu ma. Pracuj by żyć, a nie żyj by pracowac.

Cicha

Szczególnie powinni zająć się panią Paulinką z biura, która ludzi na godzinach rżnie... Jak można trzymać tak nie kompetentnych ludzi na stołkach?

Maniac

Totalna żenada... Banda głupoli którzy sabotują pracę własnym pracownikom. Najgorszy Anglik, który ma się za wielkiego pana a nic nie robi po za patrzeniem ludziom na ręce... technolog od 7 boleści. 5 Kierowników na tapicerni i żaden nic nie wie i na niczym się nie zna...żenada

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie ROGSTOL SP. Z O.O., czy prowadzi jakieś rekrutacje? Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o ROGSTOL SP. Z O.O. - Żołędzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROGSTOL SP. Z O.O.