Opinie o Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o. w Rogóźno

Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o.
counter
3 179 974 5 1
Oni
Nazwa działu: Produkcja

Znów ktos pisze w imieniu Gajora ludzie jacy Wy jestescie podli ogarnijcie sie wkoncu nienawiść straszna !

Brrs Nowy wpis
@Oni

Kto to kurw. ten Gabor xD

Marek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Pani Dyrektor JT miej litość dla swoich ludzi i szanuj nas jak ludzi a nie każesz w soboty na dwie zmiany pracować kiedy mamy odpocząć. A gdzie czas dla rodziny, ale Pani ani nikt z biura o tym nie pomyśli bo was to niedotyczy.

Eryt Nowy wpis
@Marek

A może ktoś chce pracować? Nie chcesz to nie idź ale daj innym zarobić! Tyle postojowego a ludzie jeszcze narzekają nie rozumiem. Pozdrawiam lenie...

Oki Nowy wpis
@Eryt

Dokładnie. Soboty nie są obowiązkowe. Kto chce to idzie i można dorobić pare złotych.

Gajor

To się zwolnij i wyjazd leserze!!!!

@Gajor

haha odezwał się pracownik roku

@zly

Jak można tak powiedzieć, jesteś idealista to dla niej pracuj, my chcemy pracować za godziwe wynagrodzenie. 2700brutto.to według ciebie takie kokosy

czytaj ze zrozumieniem

Wkurzona
Nazwa działu: Produkcja

Zgadzam się niech sami się wezmą do roboty....

Widzialem
Nazwa działu: Produkcja

Panie D.Z z klejenia na dobre słowo trzeba sobie zasłużyć i własny wizerunek zapracować. Papierosek w ciągu pracy? Dopiero co czarnym zostałeś a już takie akcje

Tak8Nie
@Widzialem

Zawsze mówiłem i takie sytuację miały miejsce we firmach których pracowałem. Że jak choćby najlepszy znajomy awansuje to mu odbija i już nie jest najlepszy. Ale pamiętaj czym wyżej wejdziesz tym z większym hukiem możesz spaść. Pozdrawiam D. Z. bo fajny BYŁ z ciebie kolega. Ale trochę ci odbiło. Opanuj się to może coś jeszcze z ciebie będzie. I pamiętaj na szacunek naprawdę trzeba sobie zapracować. Pozdrawiam.

Tobi
@Oki

Dokładnie. Ogarnij się młody człowieku. Cwaniakowac to możesz w domu !

Xyz
@Tobi

Pracowałam z (usunięte przez administratora) na początku jak się zatrudnił i jako jedyny z (usunięte przez administratora)szanował pracę i będąc w niej nigdy nie ściemniał. Wszyscy gadają w firmie że karierowicz i za krótko robi w dendro że jest już czarnym ale chciał się rozwinąć i teraz się rozwinął ze wszystkich boli że jest tam gdzie jest.. Może za szybko może nie ale to nie nasza sprawa . A głupie gadanie o czarnych już nudzi

Oli
@Xyz

Uważasz że jak ktoś jest wyżej to może sobie chodzić na papierosa w ciągu pracy? Śmiać się że zwykłego pracownika? Jest takim samym pracownikiem jak My i nie sądzę by góra zezwala na takie zachowanie. Pozdrawiam

Nick
@Oli

To jeszcze dużo nie wiesz o "górze" chyba musisz pracować zbyt krótko , foka to całe życie spędza na fajce np a wymieniać można dużo którzy czarni do wymiany, Dawid awansował po 4 czy 5 latach pracy ? Ludzie , to i tak długo. Niektórzy idą bardziej w szybszym tempie,ze względu na powiązania rodzinne.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jan

Witam ,soboty na szwalnii wracają ,niewiem jak z montazem ,chciałbym sie dowiedziec jak wygląda płaca za soboty normalnie 100%,tak ja byłoo ? Czy zaszły jakies zmiany ?,pozdrawiam

Tss
Nazwa działu: Produkcja

W czerwcu będziemy pracować na 3 zmiany bez premi , to może by prezes zamiast słabego powiedzenia dziękuję i że rozumie że jest ciężko i ze bierzemy na swoje barki odpowiedzialność dał nam możliwość dorobienia na weekendy w Amazonie. Nie będziemy chodzić w piątki do pracy i weźmiemy sobie weekendy pracy w Amazonie ? Wtedy również podziękujemy prezesowi za wyruzumialosc, i że rozumie że jest ciężko i musimy jeśli mamy okazję dorobić do pensji. Wyruzumialosc powinna działac w dwie strony : ) pomoże nam prezes ? Skoro my bacznie pomagamy i chodziliśmy w czasie pandemii.

Tak12Nie
Pomocny
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) nie firma!!! Dobrze ze juz tam nie pracuje i przestrzegam ewentualnych zainteresowanych tą pracą w tej pseudo firmie. Wazeliniarstwo jest tam na porzadku dziennym,, chcesz się zatrudnić ? Spoko, weź ze sobą duży słoik wazeliny bo pseudo kierownictwo (czarni, co swoją drogą nie nadają się nawet do tarcia chrzanu) szczególnie z produkcji, oczekują od Ciebie żebyś w (usunięte przez administratora) im wlaził a na końcu i tak Cię bez mydła (usunięte przez administratora) xD Niby stawiają na rozwoj pracowanikow ale jak masz jakieś swoje zdanie to maja to w (usunięte przez administratora) . A niejaki liderek M.P ( wychudzony anorektyk) wozi się codziennie jakby trzy kilowego kloca w gacie zajebal xD ogolnie nie polecam. Dziękuję za uwagę, mam nadzieję ze pomoglem ;)

Buhaj
@Pomocny

Święte słowa. Pewnie prawda w oczy zaboli. Troche sytuacja się w firmie zmieniła przez tego korona.

Xxzs

Ci co (usunięte przez administratora) mają tyle co ci którzy siedzą w domu. Dla pracujących powinna być premia!! Zwolnienia i tak będą a nawet są więc niech nie mydlą nam oczu ochroną miejsc pracy, firma ma okazję zaoszczędzić i orze jak może. Ciekawe czy szanowny prezes utrzymałby rodzinę za 1900zl....

Zdziwiony
@Xxzs

Z tego co się rozglądam to zwolnionych zostało kilka osób i aż dziw bierze, że dopiero teraz. XXzs prezes nie mówił, że nikogo nie zwolni, tylko o "ochronie jak największej ilości miejsc pracy". To nie to samo, więc nie dolewaj oliwy do ognia. Masz rację, że utrzymanie rodziny za 1900 zł jest trudne.

@Xxzs

Dla pracujących powinna być premia! haha nie w tej firmie

Kris
Nazwa działu: Produkcja

Firma tylko nadaję się do tarcia chrzanu wyzysk pracownika pełną parą

Spostrzezenia
Nazwa działu: Produkcja

Miesiąc dwa można pociągnąć na tych słabych wypłatach ale na dłuższą metę nie ma co siedzieć , tyle lat pracujemy za marne grosze a dzieci które dopiero wyrosły i ukończyły szkole poszły do głupiego amozomu i przynoszą 4200 zł , więcej odemnie i z mamusi się śmieją. Panie Prezesie szykuj sobie odzież robocza bo niedługo będzie pan musiał wspomagać produkcję materacy. Mówimy stanowcze stop tym słabym wypłata!!

Tak9Nie2
Bb
@Spostrzezenia

A może tak porównać do innego zakładu bo i tak mamy nie najgorzej .Ciesz się ze masz prace !!!

Tak3Nie3
@Spostrzezenia

Mógłbyś napisać, co Ty jako pracownik zrobiłeś, albo chciałbyś zrobić, żeby wziąć na siebie część tego problemu? Zwracam uwagę, że na razie płacone są wszystkie pensje (od teraz bez premii), a roboty dla wszystkich nie ma. Zastanów się z czyjej to kieszeni?

Hahh
@Mateusz

To teraz najbardziej opłaca się pracować na produkcji bo tam wcale nie ma pracy , praktycznie zero. A szwalnia jak dział techniczny i flizelina pracują pełną parą i mają te same pensje. Trochę nie jest to uczciwe że dział techniczny pracuje ciągle bądź więcej od innych i nie mają premii a flizelina pracuje w soboty a nie mają premii. Nie mówiąc tu już o biurze które też idzie do pracy i ta sama sytuacja. Lepiej jest siedzieć w domu i dorobić sobie tą premię jak i więcej nawet ( kto umie coś robić na boku to może dorobić więcej niż traci premii , to niee bo musi przychodzić a inni mają możliwość bo są z prpdukcji. Latem pewnie będą jeszcze na nadgodziny chodzić z produkcji gdzie reszta będzie pokrzywdzona bo teraz narobią towaru i będą soboty wolne.

Salomon
@Hahh

Czyli, żeby było "sprawiedliwie" trzeba zawołać wszystkich z postojowego i kazać stać pod ścianą. Wtedy będzie "sprawiedliwie"? Można by też rozwiązać umowy z tymi, dla których nie ma pracy i wtedy reszta może i nawet miałaby premie. Czy to byłoby "sprawiedliwe"? Ja też teraz pracuję i zgadzam się, że Ci, którzy są na postojowym wygrali pewną "korzyść". Chciałbym, żebyśmy w całej tej sytuacji nie myśleli, komu ile się uda wyciągnąć z firmy. Ci, którzy dzisiaj pracują biorą na siebie większy ciężar. Nie ma dwóch zdań. I tak, w sezonie, jak będzie brakowało materaców to będą soboty. Przypominam tylko, że praca w każdą sobotę (szczególnie na drugiej zmianie) po pewnym czasie też nie była super. Pozdrawiam wszystkich.

zły
@Mateusz

ale nagle od 18maja już praca będzie dla wszystkich chcemy premie z powrotem

@zły

Mam nadzieję, że jeżeli zaczniemy znowu produkować, sprzedawać i wszystko będzie się szło ku lepszemu w sytuacji finansowej firmy to tak będzie. Prezes obiecywał, że jak tylko te ograniczenia nie będą konieczne, to je odwoła. Możemy mu to pytanie zadać. Idziesz? :)

@Spostrzezenia

Dokładnie ciesz się że masz pracę bo w innych zakładach mają gorzej poza tym nikt cię tu nie trzyma

Nazwa działu: Produkcja

Uczepili sie Gajora zobaczcie jak Fiodor sobie radzi dobrze się zakreca i stanowisko maja ????????

Gugu
@On

Dokładnie,tyle co Fiodor nakradnie to chyba nikt....że firma tego nie widzi....

Oni
@Gugu

Huhu niezle ale kolezance tez pomaga i juz awansowala dziwnie widac ich wszedzie razem bardzo nie ładnie tak w pracy Panie Fio...

radeon
@Gugu

:-)

Gajor
 Rekomendacja

Podwyżki musza być! A leserom dziekujemy!!!

Xd
@Gajor

A o leserstwie to o sobie piszesz Gajor postaw duże lustro przed sobą i widzisz lasera nr 1 w Ikano!!! To na tyle.

biniu
@Gajor

Jestem tego samego zdania podwyzki musza byc ciezko pracowalismy w zeszlym roku na nie

Xxx

Jeden za wszystkich wszyscy za jednego! Niech nie będzie tych podwyżek ale niech wszyscy pracują! Firma musi pokazać że dba o pracowników

Ugol
@Xxx

Ha ha jeden za wszystkich. Do tej pory leserstwo grało na nosie firmie to teraz mają teraz niech reszta trzęsie gaciami. Bo mam nadzieje ze to nie koniec. Szkoda ze ktoś traci prace ale szczerze to nie bez powodu.

Uszko
@Ugol

Niestety ale pracę stracą pewnie ci co ją dopiero rozpoczęli a lesery zostaną

Accountant
Nazwa działu: Finanse

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko księgowej/księgowego. Proszę o informacje jak wyglada praca biura we wspomnianej firmie. Czy generalnie jest to firma godna polecenia, jakie godziny pracy, wysokość wynagrodzenia (przedział). Z góry dziekuje za wszelkie informacje.

Tak2Nie2
Pracownik administracji
@Accountant

Z mojej strony polecam pracę w Ikano w biurze. Godziny pracy od 8 do 16 od pn do pt. Atmosfera przyjemna, ludzie normalni : )

Rekrut
Nazwa działu: Produkcja

Mam pytanie czy rekrutacja trwa ? Chciałbym zacząć prace ale nie wiem czy jest sens wysyłać cv

@Rekrut

Na chwilę obecną rekrutacja jest wstrzymana.

Gratis

Ludzie pamiętajcie pieniądze to nie wszystko. Wystarczy że jedna osoba wejdzie na zaklad zarażona i pozamiatane. Co wtedy WŁOCHY ?

Tak7Nie2
Bzg
@Gratis

Gorzej niż w Włochy , Polska służba zdrowia tego nie ogarnie xdd szwalnia jest odporna na wszystko, pozdrawiam

Ciekaw

Witam,co ma na celu mieszanie tych wszystkich nowych opini? To chyba kazdy woli czytac nowe a nie z zeszełego roku.pozdrawiam

Nazwa działu: Produkcja

Nie zgadzam się!!!! Uważam że trudno podjąć decyzję słuszną w takiej sytuacji .Walka z wirusem moze trwac dlugo a my cieszmy sie ze mamy ta pracę. Zachowajmy odstęp przestrzegajmy higieny. Firma o nas dba mam plyny do dezynfekcji powierzchni rąk,rekawiczki itd napewno cos ustalą .

Tak13Nie
Obiektywny
@Pracownik

Dobrze powiedziane uważajcie na siebie i przesterzegajcie zaleceń i miejmy nadzieje ze szybko wrócimy do normalnego trybu zycia po wirusie.

Tak11Nie
@Pracownik

Jak masz zachowac odstęp jak produkacja chodzi na szwalnie pomagac ? ! Ludzie zastanowcie sie co piszecie albo wchodzcie w tylki dalej ! Jak dopadnie nas kwarantanna wtedy bedziecie miec cieszmy sie z tego co mamy !

Tak1Nie6
Ona
@On

Wiele sąsiednich firm wysyła teraz pracowników na wakacyjne urlopy, obniża pensje, zwalnia, nie wypłaca pensji. Czy naprawdę uważasz, że Ikano niedostatecznie stara się chronić pracowników? Czy my też robimy wszystko co możemy żeby siebie chronić? Może to, że pracujemy to nasza walka o to żeby nasza firma też nie musiała się posuwać do tych rozwiązań? Ja to doceniam i ufam Prezesowi :)

Tak13Nie
Xxs
@Ona

Owszem firma się stara ale w rzeczywistości to inaczej wygląda, płynów i rękawiczek niestety brakuje. Fajnie, że firma zdeklarowała się wypłacić "normalną pensje" w razie postoju tylko żeby nie obudzili się z ręką w nocniku. Wiadomo, że każdy się stara dbać o bezpieczeństwo, odległości itp. jednak ludzie mimo to nie czują się bezpiecznie

Tak1Nie3
Optymistka
@Ona

Jestem pełna szacunku dla firmy stara się o nas i dla nas nie powinniście narzekać inne firmy zwalniają ludzi i traktują jak piąte koło u woza Naprawdę dziękuję że w tych trudnych czasach tak się staracie nas urzymać oby tak dalej

@Optymistka

Dokładnie. to że nie które osoby są na tzw postojowym nie każdemu się uśmiecha bo przecież niższa pensja a ludzie potrafią tylko narzekać

Biały
@On

Dużo osób na produkcji chce i korzysta z postojowego z własnej woli. Raczej o niską pensję nie powinni mieć żalu.

golo
@Optymistka

Optymistka zobaczymy czy bedziesz taka madra jak ktorys wniesie wirusa i cala firma pojdzie na kwarantanne niektorzy maja bezobjawowa chorobe o moga zarazic.A poza tym to nie pozwole sobie wybierac urlopu bo firma tak chce

Tak4Nie2
Optymistka
@golo

Gdybać można wolisz1/2etatu albo zwolnienie bo to teraz najczestrze? Nikt Cie nie zmusza jest postojowe

Ppppm
@Pracownik

Czegoś tu nie rozumiecie. Najwyższą wartością jest nasze życie! Co powiesz jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodziny zachoruje? Na razie nic nie powiesz, bo myślisz, że Ciebie to nie dotyczy. Mylisz się. Odstęp między pracownikami? Co to ma być? Wirus utrzymuje się w powietrzu ok. 3 godzin. Każdy może być nosicielem. Będzie "zdrowy" a jeśli ciebie zarazi możesz nie mieć tyle szczęścia. Zastanówcie się. Takie są fakty.

Robol
@Ona

Niestety nasza praca tu chyba nie pomogła firma tak i tak posunie sie do tych rozwiązan ,twoje zaufanie tu chyba niewiele wskora,ciezki czas nas czeka i byle nie było gorzej jeszcze, na pocieche klima bedzie na szwalni do lata,oO i moze stołowka.Osoby starsze przed emerturą powinny sobie chyba odpuscic prace na czas pandemi bo to kwestia czasu jak to bedzie w naszej okolicy i wejdzie na firme mimo naszych zabezpieczen.

Idiotyzm
Nazwa działu: Produkcja

Tak panie prezesie bardzo dobrze powiedziane , moze czas najwyższy zrobić jakieś czyszczenie w ludziach . Przecież w tym biurze jest tylu nie potrzebnych ludzi ze to szok a zarabiają pewnie po 5tys , my produkcyjni mamy po 2300zl na rękę i jeszcze chcecie w razie czego nam zmniejszyć? To idealny pomysł ! Nie pozdrawiam i oczekuje na gównoburze w komentarzach

Tak7Nie2
@Idiotyzm

Mam pytanie, czy Twój super pomysł uważasz nadal za aktualny, jeżeli czyszczenie w ludziach zaczęłoby się od Ciebie? Te pomysły o zwolnieniach jest fajna pod jednym warunkiem: zakładasz, że nie chodzi o Ciebie. Wesołych Świąt wszystkim.

Józek
@Idiotyzm

Powoli w sytuacji zagrożenia wychodzi ludzka natura. Uważaj aby tornado fiskalne nie uderzyło w Ciebie.

tomasz

Hej Gratis masz racje ludzie jeszcze nie zdają sobie sprawy z czym walczymy. Potem będzie płacz. Sory takie sa realia, tytle ludzi na szwalni pracuje ryzyko 100%.

Tak1Nie6
Trrr
@tomasz

To idź na L4 jak się boisz a nie głowę zawracasz! Każdy kto nie czuje się na siłach ma do tego prawo ja akurat jak i pewnie grono ludzi chcemy pracować i fajnie że mamy taką możliwość.

Tak8Nie2
Ico
Nazwa działu: Produkcja

I jak to jest ? Dwie osoby na popołudniowej zmianie z szwalni miały gorączkę i zostały wyproszone po jakimś czasie pracy. Na nocną zmiane przyszła pani z gorączką, i też weszła na zakład Mowa o czwartku , jak i na produkcji pracował Włoch który był tak strasznie chory nie mówiąc o kilku pracowników którzy byli w podobnym stanie. Czy firma zdaje sobie sprawę że zamykają nawet małe firmy typu siłownię , baseny gdzie jest mniej osób ? a Ikano wielkie skupisko ludzi i musimy przychodzic. Ja do pracy nie przyjdę ponieważ obawiam się nie o swój stan zdrowia a o stan zdrowia moich dziadków jak i dzieci. Wstyd i hańba

Tak17Nie
Buntownik
@Ico

Jak Ty chyba jesteś kierowniczka jakości, która wie co się dzieje na każdej zmianie :)

Tak12Nie
@Buntownik

Dobrze że nikogo nie zwalniają, pozdrawiam Ikano

On

Co to firma ma problemy finansowe!!!

Tak2Nie1
Sylwia
@On

Żałosne,wypłata weszła na konta ostatnim przelewem o godz.19 dnia 8.08.a tu już czy problem jest,ciesz się człowieku że nie musisz czekać do 10 dnia każdego miesiąca

Robert
@Sylwia

Fajnie, że znalazła się osoba, która zdementowała plotki o rzekomych problemach finansowych firmy. Skoro poruszony już został temat zarobków, to mogłabyś napisać, jak one się kształtują? Chciałbym zweryfikować, czy poziom pensji jest adekwatny do ilości powierzonych obowiązków.

Cenny
@Robert

Nie jest , zależy od zmiany , kazdy lider inaczej ceni prace. Mam bardzo odpowiedzialne stanowisko i to uslyszalem od samego przelozonego gdy spytalem o inne stanowisko dosyć łatwe i przyjemne i mało tam odpowiedzialności ponieważ wiem ze ludzie na tym stanowisku mają taką samą płacę. Stres i odpowiedzialność na moim stamowisku jest codziennie a mam płacone jakbym był na mniej odpowiedzialnym stanowisku , zmiana stanowiska nie wchodzi w grę , pytałem . jestem zbyt dobry w tym co robię by mi zmienili stanowisko. Szkoda że nie doceniaja finansowo

Cenny
@Cenny

Oraz pracownicy z innej zmiany mają większą pensje na moim stanowisku , pomimo mniejszego stażu. Wykonuje taką samą prace jak oni mam większy staż , na rozmowie rocznej dostaje ponad oczekiwań ale i tak finanse na innej zmianie mają lepsze. Lider liderowi nie równy , mówią coś o widełkach od stanowiska lecz ja nie wiem co to jest. Czekam do kwietnia i jeśli nie dostane konkretnej podwyżki (mowa o 400zl brutto ) to zapewne podziękuje z pracy.

TakNie1
Niecierpliwie
@Cenny

Ciekawe co w tym roku zaoferują patrząc na sytuacja na świecie.

Ciekawy

A co powiecie o integracji zmiany M.P?:) Hmm

Tak5Nie1
M.p
@Ciekawy

Integracja jako organizacja na 5 ale niektóre osoby muszą alkohol odłożyć bo przesadzili jak pan foka niech cię cieszy że nikt nie zgłosił tego co robił a pan lakiernik niech uważa co proponuje innym panią bo jak się dowie jakiś maz / chłopak to mu nie ujdzie a ciekawy jestem co jego żona na to. Integracja powinna być bez alkoholu bo wszysty nie mogą pić i psują wszystko a nic nie można zrobić bo później się odgrywają w pracy

Tak7Nie4
Iwcia
@M.p

Myślę że to wszystko wypisala pani z rolpaku bo lubi mącic w pracy i poza pracą i lata i kapuje na inne dziewczyny można ją poznać ma specyficzny kolor włosów lub dostała kosza od facetów i się mści i brednie pisze

Bzm
@Iwcia

Tak na pewno z rolpackow bo każdy tam wie kto na cieciu jest lakiernikiem i kto ma żonę fryzjerkę. Sami sobie sracie na cieciu do gniazda. A Foki to akurat nie szkoda. Zasłużył sobie.:)

Tak5Nie1
Kazik
@Ciekawy

Ale zeszłorocznej integracji magazynu nic nie pobije. Czekamy na tegoroczną - zobaczymy popis "pani". A jej mąż potem będzie chodził że zwieszoną głową, bo mu wstyd będzie spojrzeć ludziom w oczy. A tak poza romans trwa nadal, dziwnym trafem w zeszłym tygodniu obydwoje zwalaniali się o 5 do domu.

zuzzzaaaa
@Kazik

za chwilę będzie tegoroczna na magazynie he he może dzieci z tego będą ????????????

Onii
@Kazik

Sobą się zajmijcie serio!

Piotr Lukasz
@Kazik

Serio taki cwany jesteś to zapraszam teraz na pakowanie. Chcesz coś jeszcze powiedzieć to przyjdź i mi wygarni.

Onii
@Kazik

Cwaniak w necie (usunięte przez administratora) w świecie:)!

Piotr Lukasz
@Kazik

Mam kamery pod domem więc chcesz nagranie (usunięte przez administratora) Kto gdzie chodzi i z kim. Cwany w necie (usunięte przez administratora) w świecie.

Marvel
@zuzzzaaaa

Jedno dziecko już Pani D straciła dzięki swojemu małżonkowi. Jak to jest moec krew na rękach Teraz znów w ciąży tylko może zrobiła odwet i to nie jego.

TakNie3
Ono
@Piotr Lukasz

Najlepsza i tak integracja ze szwalnia gdzie 3typa jedna typiare brało. Jeszcze chcecie prać nasze brudy publicznie?

??
@Ono

Pewnie wszystko go bolało hahahaha

Wisch
@Kazik

Tam na magazynie to naprawdę lubicie odgrzewane kotlety. Tak mało tam zarabiacie, że zerujecie na takich tematach. Przez takich jak wy już nie daje napiwków bo nie wiadomo do kogo trafią, biedne Panie. Szkoda słoika.

@Marvel

Najpierw robi w okol siebie szum,a potem ma pretensje,ze ludzie interesuja sie jej zyciem,żenada. Trzeba bylo wiecej pokazywac na forach internetowych jak to sie ma zaje...ie jej zwiazek krotko po wybrykach meza.,gdzie kazdy zna ta historie...ubaw po pachy jacy ludzie sa zaklamani

Tak2Nie1
Edit
@Oki

Kazdy widzi jak jest. A pani D uwielbia robić w okol siebie szum,tylko nie widzi ze dziala tym na wlasna niekorzyść,potem zainteresowanie jej osoba wzrasta,ale co tam przeciez ma tak idealne zycie i kochajacego meza

Nazwa działu: Produkcja

Obydwie jak i Pani A i Pani N nadaha na podobnych falach...tam jest wyscig szczurow kto ma bardziej idealne zycie....a dziela sie jednym mezem haha

Ok
@Oki

Widze ze jestes zazdrosny tak piszesz ze toba nikt nie chce sie dzielic jestes samotny podziel sie swoja historia bo chyba jest ciekawa jestes brzydki moze sie z ciebie smieja bo nie dajesz rady przy kobietach powiedz to moze ktos ci pomoze albo moze kofos tu znajdziesz bo jak juz jest tu komentowanie innych ludzi to moze warto zrobic z tego portal randkowy dla osob skrzywdzonych jak ty sam

@Ok

Nie trzeba byc samotnym i nie lubianym zeby takie zenujace osoby komentowac ktore urozmaicaja sobie zycie poprzez zdrady a potem udaja idealne pary tylko po co ,no wlasnie po to zeby wzbudzic zainteresowanie a my mamy z czego sie posmiac sielaneczka

@Ok

Ale fakt moze podziele sie swoja historia i czegos was naucze i niektorzy nie bada musieli sie zabierac za cudze żony

Patrzę
@Edit

I ten jej płacz przy maszynie ... Zenada

Kazik
Nazwa działu: Produkcja

Na pewno żaden bo jej nie mam. Ale za to Twoja ciulu miało już pół firmy.

@Kazik

A to wszystko jasne ciebie tak dymali że musisz teraz (usunięte przez administratora) każdemu pod nogi bo zwieracze tak rozj... masz że kału nie trzymasz... Ty a moze chciałeś mieć jedną Panią albo druga obie na ciebie nasraly i olaly ciepłym moczem i temu robisz młyn aaaaa może chciałeś w du... Od któregoś z panów a może zazdrość cię bierze że jeden z drugim może a ty impotencie nie

Ktoto
@Ono

Na jakiej zmianie brali jedną w trzech ?

Kkk
@Edit

Pani D? Zobaczcie co robi pani A.

XxX

Jestem zażenowana tym to się dzieje w tej firmie nie dość że brak środków do dezynfekcji oraz rękawiczek..... To czarni wprowadzają nowe zasady kończenia zmiany tzn. o godzinie 5.30 13.30 oraz 21.30 schodzenia z halii kiedy to jest nie realne ponieważ zmiana LW już o 5.30 jest na stołówce bądź w szatni. Wychodzac z szatni mijamy się z nimi w drzwiach na bramkach czy też na parkingu. A przecież nie miało być styczności z kolejna zmiana. Mam wrażenie że czarni źle interpretują informacje zamieszczane na grupie pracowniczej. Tak dla wyjaśnienia 5.30 jest to godzina o której wychodzimy z szatni i zmierzamy ku wyjścia a nie z hali do szatni. Mam wrażenie że nie tylko ja tak rozumiem komunikat nr. 5 dodany na grupie zamkniętej ale reszta pracowników również.

Biały
@XxX

Człowieku jeśli tak mogę Cię nazwać. Miej pretensje do zmiany LW i ludzi tam pracujących, ponieważ w tym samym zarządzeniu na które się powołujesz jest również napisane zaczynamy produkcje o 6:10 14:10 itd. To oni przyjeżdżają za wcześnie potem kawki (usunięte przez administratora) rąbanie innym jak to kobiety !!!! Tylko potraficie jechać na czarnych i liderów a czy ktoś z was porozmawiał z nimi o tej sytuacji lub z ich przełożonym pewnie nie bo łatwiej Tutaj kogoś obsmarować. Na produkcji nawet jak ktoś był o 22:15 to się nic nie stało nawet sami kluczowi mówili róbcie tak abyście się jak najkrócej widzieli w szatni.

Tak7Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o.?

TakNie1
veni vidi vici

banda osłów . kierownictwo robi z ludzi (usunięte przez administratora) a ludzie sobie na takie traktowanie pozwalają. bo w rogoznie niby nima roboty. nie płakać ludzie jak tak siedzicie. nikt na siłe was nie trzyma nie ma większej niewoli jak tutaj . Gorzej ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) . o 2 dni urlopu sie nie doprosisz .chyba że na żądanie .

Nazwa działu: Produkcja

Do wszystkich macie pretensje kierownik lider czarni a może zacznijcie od siebie co wy robicie źle czepiacie się państwa N a nic wam nie zrobili jestem pracownikiem i akurat ja mam pozytywne zdanie dla czarnych wszystkich a ta osoba co chce upokorzyć to może tu już nie pracuje np pani H Z nie została zwolniona tylko nie przedłużyli umowy za co powinna sama wiedzieć także co chcesz osiągnąć tym nie wiem przemysł na jakiej podstawie ci nie przedłużyli a potem obwiniaj tylko pierw zaczni od siebie a pamiętaj że kij ma dwie strony

Tak1Nie3
Kobieta z Pakowania
Nazwa działu: Produkcja

A chcesz się bujać po sądach bo te oczernianie przestaje już każdego bawić. Nie robisz już i już tu nie będziesz pracować pogódź się z tym. Co Ty oceniasz nas i czarnych przez pryzmat roku co tu przepracowalaś, tak roku bo resztę to byłaś na L4 i szwalni więc g...wiesz o nich i o nas. Teraz bez twojej facjaty i charakterystycznej fryzurki co nas podpi.....po keżdej imprezie, pracuje nam się lepiej. A lider i czarni są od tego aby wydawać polecenia i trzymać to wszystko w kupie aby więcej takie zające nie mąciły. My chcemy pracować w odróżnieniu od Ciebie dlatego się z nimi dogadujemy.

Onaaa
Nazwa działu: IT

Tak spoko przyjdź i się przekonaj.:)

Koleżanki

I droga H prawda jest taka że nikt z nas z Tobą pracować nie chciał a teraz szukasz powodu by się usprawiedliwić :) jest nam dobrze bez Ciebie. Nikt za niewinność nie wylatuje bo jakoś wszyscy pracujemy więc zrozum że sama sobie jesteś winna i przestan oczerniać niewinne osoby bo ja osobiście poszła bym z tym do sądu bo koleżanko przesadzasz. Poszukaj nowej pracy i nie popełniaj błędów takich jak tu. Pozdrawiamy

Tak4Nie1
Garson

Chciałbym z hejtowac zachowanie naszej Pani Kierownik szwalni , rozumiem że w standardzie pracujemy do równej godziny ale walenie spruty o minute jest czymś naprawdę smiesznym , przypominam że na hali jest tak duszno i gorąco że może Pani sobie to uznać że wszyscy wychodzą o tą tak ważną minutę wcześniej z powodu ze każdy źle się czuje , rozumiem że kiedyś gdy ludzie padali pracowaliśmy 6h i nikomu nie przeszkadzało , teraz robimy w tych samych warunkach i są robione problemy o minutę. Chciałbym zauważyć że ludzie pracujący w biurze maszeruja sobie z parkingu czasem 5 po ósmej i tak samo wychodzą z biura wcześniej. Tą minutę można by było sobie darować skoro zmienik już zaczyna przygotowywać do swojej pracy. Bądźmy ludźmi a nie robotami ! Ktoś popiera moje myśli ?

Tak23Nie2
Oki.
@Garson

Dzis jak konczylismy pierwszą zmiane to O(usunięte przez administratora), spacerkiem zaznaczam spacerkiem szedł z parkingu do pracy. Byla godzina 14:02. To jest osoba ktora powinna dawac przykład.

Podziemek
@Oki.

Co za różnica czy on jest czy go nie ma i tak ścienna. Górol pilnowal ciecia w tym czasie...

Robert
@Garson

@Garson czy próbowałeś porozmawiać o tym bezpośrednio z Kierownictwem? Ciekaw jestem jaki jest ich punkt widzenia.

Marcin
@Robert

To i tak bić nie da

Garson
@Marcin

Rozmawialem nawet na temat tej zasady 5 minutowej z sama Panią Laurą jak byla jeszcze liderka, taka jest zasada i tak musi być , podpisując umowe o prace zgadzamy się na te warunki

Tak1Nie2
mc
@Garson

chyba zasada 5 kebabów :)

KRYSTIAN OFS
@Oki.

Z.Z JEST (usunięte przez administratora) U NIEGO JEST LAJTOWO DOBRY PRZYKŁAD DAJE

KRYSTIAN OFS

Korona
@mc

Teraz marzę o tych kebabach. Wszystko pozamykane.

smrodek

A CO POWIECIE O JUBILEUSZACH

Bstd
@smrodek

Fajna sprawa te jubileusze ważne, że firma robi coś dla nas. Pozdrawiam wytrwałych i sumiennie pracujących.

Grrre
 Rekomendacja

Dla tych co boją się iść do pracy , polecam wziasc dzień urlopu na żądanie , bądź bezpłatny bądź nieprzyjsc do pracy poprostu bez tłumaczenia. Róbcie coś co waszym zdaniem uratuje wam życie , masz objawy ? Olej to , nie idź , a panowie z biura którzy są w całej tej komisji tylko czekają aż państwo wyda oficjalne postanowienie . Przecież to masowa produkcja oni chcą z was wycisnąć jak najwięcej , wy dla nich Zarabiacie miliony , oni mają kontrakt z Ikea która jak widać jak nie ma konkretnych sztuk to rezygnuje z zleceń o daje innym firma. Skoro Ikano chce być głównym dostawcą usług dla Ikea jeśli chodzi o wyroby piankowe to sami z siebie nie zrezygnują nawet z dnia wolnego.dzienny wynik się liczy a nie wasze zdrowie. W upały padaliscie no i co bylo ? Na wasze miejsce znajdą nowych pracowników. To masówka za 2tys z przodu a wy wymagacie jakiegoś zrozumienia z ich strony. Małpki w zoo przydają się w tylko do jednego i my nimi jestesmy. Ktoś obrót musi robić : )

Tak9Nie2

Zostaw opinię o Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o. - Rogóźno

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o.