Cotta Polsterwerke Sp. z o.o.

Oborniki

Opinie o Cotta Polsterwerke Sp. z o.o.

Marta

Cotta działa nie tylko w obrębie Polski @robberto więc podana kwota wcale nie musi być nieprawdziwa @Olo. Jeśli masz wiarygodne informacje na ten temat daj znać na pewno potencjalni pracownicy będą wdzięczni za takie wiadomości.

robberto

Jestem w trakcie poszukiwania pracy , kolega pokazał ofertę waszego zakładu , choć sprzed 2.5 miesiąca ? Uwagę przyciągmeły zarobki nawet do 7000 netto ? I jeszsce dojazd co w mojej sytuacji byłby konieczny bo nie mam prawka . nie wiem czy to aktualne jeszcze ????

Olo
@robberto 13.06.2017 21:16

I ty go nazywasz kolega zmień przyjaciół

xxx

a jak jest na stolarni?

lobo

Kikan
@lobo 26.03.2017 20:21
w tym roku nici z wielkanocnego ponieważ niema kasy na ten cel bo niestety Zakopane kosztowało a robol niech robi na to........

O jest wielkanocne... co kraczyles ze nie bedzie ?

biały

jeżdżą tymi busami i autobusami jak na truskawki sorry na pomidory i ten pseudo kierownik z busa to raczej pan od wysyłek nic innego nie umie

eros

Witam a mam takie pytanie czy umowa zlecenie się liczu do sociaalnego czy wakacji

Robol
@eros 16.03.2017 22:29

Zlecenie do socjalu się nie liczy

była szwaczka

Była szwaczka w MINIMAXX SOFA-SKWIERZYNA. Zarządzajace firmą małżeństwo jest pozbawione empatii i szacunku do człowieka,poniżanie,obrażanie i mobbing są na porządku dziennym,jak nie zmienią swojego nastawienia do ludzi ,to żadna kobieta już tam nie podejmie pracy,niech to wezmą sobie do serca,jeżeli je mają i przemyślą,jeżeli potrafią myśleć i wyciągną wnioski....chyba że Pani Ania sama obsłuży puste maszyny.... na szczęście w Skwierzynie powstaje konkurencja :) Skwierzyna

zainteresowana

witam :) mam pytanie odnośnie płacy,jak wygląda system płacowy,jak jest wszystko naliczane,ile kosztuje uszycie kompletu "prestige"?z góry pięknie dziękuje za odpowiedź :)

krojczy

Witam .Mam pytanko,jaka jest dzienna norma na kroju?

on
@krojczy 08.11.2016 21:31
Witam .Mam pytanko,jaka jest dzienna norma na kroju?

A jaka ma być ??? 480 minut !!!!

robol

Bałagan, brak organizacji i ciągłe poganianie. Oto jak wygląda każdy dzień na krojowni

"mobbingowana"

Poszłam do pracy pełna optymizmu, nadziei i werwy ,ale czar prysł...Pani Ania co prawda technikę szycia ma "w małym palcu",ale absolutnie nie ma pojęcia jak ją przekazać...dla niej liczą się tylko rysunki i nacinki,a na dodatek wprowadza niepotrzebny chaos ,który wręcz dezorganizuje pracę...Za to wie jak skutecznie mobbingiem zniechęcić do pracy...to ma opanowane do perfekcji...uwielbia wręcz poniżać i obrażać ludzi,jest pozbawiona empatii do granic możliwości...Pan Krzysztof swoja postawą , nastawieniem i podejściem do ludzi też pozostawia wiele do życzenia,mobbing również uprawia z wielką przyjemnością....Jak nie zmienią swojego nastawienia do drugiego człowieka,a raczej nic na to nie wskazuje,to nie wróżę tej firmie świetlanej przyszłości... Skwierzyna

Ronald

Dobrze przeczytać kogoś kto się zna na tym i jest w stanie wyjaśnić jak jest naprawdę i o co chodzi w firmie, "mała rewolucja" dla mnie bardzo duża, przyda się taka opcja i zaczynam rozumieć o co chodzi, marże nie są przecież niczym złym, o to chodzi

Mobbing

Zarobki może i w porządku!!!! Przez pierwsze 3 miesiące...ale,kierownictwo... Pan Krzysiek i Pani Ania!! Wiecznie, nie zadowoleni.. Skrzywieni.. Nie dziwię, się, że ludzie się zatrudniają i uciekają na zwolnienia,w takiej atmosferze nie da się pracować. Radzę, zmienić..:-) wtedy,pracownicy utrzymają się :-D. SKWIERZYNA

"mobbingowana"
@Mobbing 14.10.2016 22:26

PanKolega

No jasne że ma racje wyzysk na całego tak długo aż ambulans nie odwiezie

tt

Spokojnych i radosnych świąt Wielkiej Nocy dla wszystkich pracowników i tych z Obornik i tych ze Stęszewa :)

byly pracownik

Omijajcie cottę w Stęszewie szerokim łukiem. Nierówne traktowanie ludzi. Wyzysk. pracujesz 10 h a masz płacone jak za 8h. Nie wyrabiasz się to wylot

tosamo
@byly pracownik 03.03.2016 11:24

Zgadzam się z poprzednikiem również i Cotte Oborniki wyzysk na całego

Pracuje 5 lat

Czytam te komentarze i normalnie mnie czysci! Siedze na kiblu juz ponad 15 minut i sie smieje haha no koniec ludzie...

p

witam ile średnio zarabiają tapicerzy

p
@p 01.03.2016 07:47
witam ile średnio zarabiają tapicerzy

A ile chciałbyś zarabiać ????

bus

Panowie myjcie się bo macie problemy z higiena wasze motto to chyba częste mycie skraca życie

Pracuje w cotta od 2 lat na stolarni mam normalną umowę i socjalne nie znam lepszej firmy w stęszewie sąm plusy i minusy jak wszędzie minus to praca do2 w nocy ale da się pracować

pytam

co się dzieje z jednym z najlepszych tapicerów od Irka "czarnym koniem jeśli chodzi o meble trudne i na ostatnia chwile" ??

zmiana

zmienić rządzących ,co do CV to daj se spokój obiecają Ci złote góry ,bo niema ludzi do pracy a co do gwarancji umowy o pracę owszem umowa zlecenie zlecenie i zlecenie

ktos

Pracują. i narzekają. wiem cos o tym jescze niedawno tez tam pracowalem a do inspekcji pracy nie zgłoszą. tego bo sie boją

ktos

Masz racje niektorzy chyba zyja tylko praca nie maja pojecia co znaczy praca po 12godz szkoda slow na takich ludzi

marta

ciekawe co na to inspekcja pracy 12 i wpisywać 8 hmmm...będzie to trzeba zgłosić

nonono

No fakt 12 godzin przecież można zostawić rodzinę ,wszystkie przyjemnośći itd wziąść z taką firmą ślub i tam zamieszkać hohoho

ha ha ha

dobre jak zarobisz 1800 to huk a więcej chcesz zarobić to posiedz po 12 godzin dziennie to może z 2500 uciągniesz jak oczywiście prędzej karetka Cie z pod firmy nie weżmie Powodzonka

ktos

Szkoda ze nikt nie podziekuje za podwyzki jakie dostaly szwaczki i za premie na swieta bo z tego co sie dowiedzialem ze to zasluga kilku szwaczek ktore odeszly

PRACA OFERTA

Anty cotta
@PRACA OFERTA 15.01.2016 14:00
PRZYJMIEMY PANIE NA STANOWISKO SZWACZKA LUB OSOBY DO PRZYUCZENIA !!! COTTA POLSTERWERKE ODDZIAŁ STĘSZEW...

Dlaczego wpis (ogłoszenie) jest pisany DUŻYMI literami?:-)

były pracownik

Zbierzcie się i udajcie się do PIP (Święty Marcin 46/50, Poznań Telefon:61 628 40 00) i złóżcie grupowy pozew przeciwko firmie. W przypadku gdy grupa ludzi złoży pozew, to firma (kołchoz) nie jest w stanie się z tego wykręcić. Jako pojedyncze jednostki z tak dużą firmą nie wygracie. Ps. niema czegoś takiego jak premia od prezesa (specjalnie napisałem z małej litery) tylko jest to tak zwany socjal. Tą bajeczkę z premią wymyśliły lizusy, by zrobić z niego człowieka.

ala

Praca polega ba tym "minuty minuty " nie ma urlopu za l4 wyjazd a czas nominalny to od 6 do 16 i od 16 do 2

SZCZERY

SZWALNIA BARDZO PROSIMY O BACZNE OBSERWOWANIE P MARJETY BO JAK TO JEST ZE SZWACZKA NA AKORDZIE MUSI SAMA SOBIE OGARNĄC NAPINACZE CZY NAŁOZYC WATE TO SKANDAL I JESZCZE SMIERDZI FUJJJJJJJJJ

....
@SZCZERY 11.12.2015 20:39

nikt sobie sam nie ogarnia napinaczy i ośmieszasz się z tekstem Mariecie bo sam może śmierdzisz ( oceniając innych spójrz na siebie ) !!!! a tak wogule weź słownik języka Polskiego i poczytaj jak piszemy słowo Marietta bo na pewno nie Marjeta :) a ..... jeśli masz problem na górze jest kierownictwo na pewno twoje żale wysłuchają .....

lulu
@.... 14.12.2015 12:31

Ty też weź słownik ale ortograficzny... ale WSTYD!!!

irek

No te czasy na niektóre modele to jest masakra jakaś

Mag

Chyba nikt za karę do pracy nie chodzi co?

popieram misie 2

fakt i dlatego ja odszedłem ...co mam cały rok pracować bez chorowania ,dosyć że firma dysponowała naszymi urlopami to jeszcze chorobowym ,fakt socjal jest ale na to się pracuje cały rok i to się należy jak ...........nadgodziny pożal się boże zostań dłużej np10 godzin wpisz 8 aby mieć wydajność bo inaczej się doczepiają ,o czasach obcinanych non stop już nie wspomnę

misia 2

ta firma jest tyle warta co i ty misiu wystarczy spojrzeć na ciebie i wszystko wiadomo

misia

Tutaj chyba wystawia się opinie firmie a nie wylewa swoje żale

misia2

Droga misiu kto tu jest sfrustowany i ma problemy ze sobą lepiej napisz jak to Przewodnicząca sprzedała ludzi podpisując coś na co ludzie się nie zgodzili aby szwalnia miała gdzie kawkę zrobić itd..

kreska

@mma, kto Ci takich bajek naopowiadaj ze premia od prezesa bedzie? W zeszlym roku tez miala byc i obeszlismy się smakiem. a co do reszty to po przepracowaniu roku dostajecie kase na swieta, wielkanoc i wakacje, a za kolonie dzieci Wam firma jakis procent oddaje.

Misia

Popieram, jak ktoś jest sfrustrowany i ma problemy ze sobą to niech się za siebie weźmie a nie wstrząsa się tutaj i psuje opinie firmie na którą narzekać nie ma co

mma

A co myślisz ze 5 lat pizzę na rowerze rozdawałeś i przyjdziesz i umowę dostaniesz na stale ;-) a co nie ma kasy na święta mhhh z tego co wiem to jest a i na wakacje też jest . Premia dodatkowa od prezesa teraz też bedzię

obn

Dokładnie, z premią od prezesa możecie się znów pożegnać, a zarobki - rożne zależy gdzie trafisz.

kl

jaka umowa na parę lat,jakie wakacje i kolonie dzieci co wy bredzicie ?Jaka premia ?/umowy to oni dają ale zlecenie i tak dalej i tak dalej ....wakacje kolonie ...nie róbcie sobie jaj z ludzi...a co do premi to już przeznaczona na Andrzejki dla załogi tzw Biura tak was w .... zrobił związki zakładowe kpina

Misia

Socjal- umowa o pracę na ładnych kilka lat niemal od początku pracy, dodatki na święta, wakacje i kolonie dzieci. Nie słyszałam o firmie która tyle oferuje. Fakt, zapłata za nadgodziny jest zalosnym niemal zlodziejstwem ale pracować trzeba

mściciel

To co bedzie ta dodatkowa premia na święta czy nie

misia

jestem zdania ze jak sie chce pracowac to sie dostosuje wszedzie. Obejzyjcie sobie chińskie zaklady produkcyjne i wtedy narzekajcie. Wszyscy madrzy sie tutaj wielce wypowiadaja zle o firmie to czemu lepszej nie poszukaja? Bo w dzisiejszych czasach tak dobrego socialu jak jest w cottcie mozna ze swieca szukac

były
@misia 22.11.2015 19:48

misia ty chyba masz plecy w kierownictwie i napewno jesteś z pomidorów

Zaciekawiony

To jak, będzie ta premia od prezesa w tym roku czy nie?

Kot(ta)

Jaka pani z biura? ~OBURZONY, przez kogo? I za co? I tak wgl to dlaczego sie tak oburzyles? :)

magazynier
@Kot(ta) 27.08.2015 05:52

Ludzie tu wchodzący powinni się dowiedzieć czegoś o firmie ile godzin dziennie jaka umowa itd. a co tu czytają? wypociny zawiść żółć i ogólna żenada ludzi którym się pracować nie chce i narzekają jak to w cottcie żle i jaki to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale pracy zmienić nie zamierzają, o tych którzy anonimowo obrażają innych pracowników nie wspominając. Poziom większości wpisów płytszy od brodzika.

Pani z biura jedyna osoba z która mozna sie dogadac zastepuje Dyrektora

Z

Skoro spora czesc pracownikow odwiedza to forum, przypominam ze jutro i w piatek tapicernia oklejanie montaz i pakownia pracuje po 10godzin.

decer
@Z 26.08.2015 10:37

to dlaczego ty sie nie podpisałeś bojestes BÓRKIEM PANA

Zostaw opinię o Cotta Polsterwerke Sp. z o.o. - Oborniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cotta Polsterwerke Sp. z o.o.