Opinie o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oborniki

Jak długo trwa proces awansu w Cotta Polsterwerke Sp. z o.o.?

Czego? Awansu? Tutaj takie rzeczy nie mają miejsca. Samo kolesiostwo choćbyś na głowie stawał

Nie ma czegoś takiego jak awans w tej firmie. Ewentualnie podwyżki 50 groszowe, które są wypominane, że zostaną zabrane za najmniejszy błąd

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Cotta Polsterwerke Sp. z o.o.?

Wszystkiego można się nauczyć, wystarcza chęci i determinacja

Obornik

Premie sa, byc moze nie dla kazdego.

Obornik

Całkiem spoko Firma, bynajmniej dzial na ktorym jestem. Slyszalem o gorszych. Polecam.

szwaczka

w ogóle takowej nie było,Pani Ania pokazała mi maszynę na której pracowałam,pokazała rysunki według których miałam szyć,wiedzę praktyczną miała opanowaną do perfekcji,ale absolutnie nie potrafi jej przekazać teoretycznie....Za to wie jak skutecznie mobbingiem zniechęcić do pracy...uwielbia wręcz poniżać i obrażać ludzi,jest pozbawiona empatii do granic możliwości...Pan Krzysztof swoja postawą , nastawieniem i podejściem do ludzi też pozostawia wiele do życzenia,mobbing również uprawia z wielką przyjemnością....pracowałam tylko miesiąc,

jakie mam doświadczenie jako szwaczka

Aaa

Chodziłem caly rok nie chorowałem, a premi i tak nie dostałem.

Mały
@Aaa

Premi rocznej nie bylo? Pracowalem kiedyś i byla

Edyta
@Mały

A dawno temu pracowałeś w Cotta? Może coś się zmieniło? I ile ta premia wynosiła?

TapicerNowy

Witam. Jak wyglada sprawa na tapicerni? Ile moge wygiagnac przy 8h? Dzieki za rzeczowe odp. Pozdrawiam

Aaa
@TapicerNowy

Wszystko zależy od tego ile wyrobisz ale raczej im wiecej wyrobisz tym mniej zarobisz.

Bogdan

Cześć, czy w Cotta Polsterwerke zatrudniają z orzeczeniem o niepełnosprawności lub na część etatu? Będę wdzięczny za informację na ten temat.

sloneczko

jak wyglada praca na kontroli jakosci? ktos wie ile mniej wiecej ile mozna zarobic brutto?bo jest nabór...

Maniek@

Czy coś wieecie o zapotrzebowaniu na dziale skór krojenie w Obornikach!!! Jakie normy atmosfera oraz przelozeni dzialu (podejscie do pracowników).

Nowa

Czy obecnie potrzebuja kogos do oracy? Np. na magazyn lub cutter?

UN
@Nowa

W takich firmach zawsze jest zapotrzebowanie na pracowników... Zaniesiesz CV to pewnie z dnia na dzień masz pracę

Bogdan
@UN

Pracodawca nie ma żadnych konkretnych wymagań względem kandydatów, którzy ubiegają się o zatrudnienie w tej firmie? Myślałem, że trzeba spełniać jakieś wymagania, aby stać się pracownikiem tej firmy.

Maniek@

Witam interesuje mnie praca na kroju skory,w Obornikach jakie sa normy zarobki oraz atmosfera na dziale. Czy przelozeni sa normalni.

Kinoman

Kiedy kolejny odcinek "ostatniego tapicera" ?

@Kinoman

Pracujesz w Cotta Polsterwerke? Wiesz jaki socjal pracowniczy oferują?

Kinoman
@Marta

Moim zdaniem kazde pytanie jest bez sensu, bo wszystkie krytyczne uwagi są usuwane lub cenzurowane.

Iwon

A jak wygląda sytuacja w Obornikach.Szukam pracy , ponieważ przeniosłam się w okolice Obornik i miała bym bliżej .Teraz dojeżdżam prawie 55 km w jedną stronę codziennie . Może ktoś mi opisze jak pracuje się na szwalni? Z góry dziękuję za obiektywne opinie. Pozdrawiam

Natural
@Iwon

Na Szwalni niema co narzekać :) Kierowniczka jest zakręcona ale jak już nauczysz sie szyć modele to norma do wyrobienia. dużym Plusem jest Jedna zmiana od 6 do 14.

@Natural

Natura, to cenne informacje. A czy zechcesz podzielić się czymś jeszcze? Czy pracodawca zapewnia Pracownikom świadczenia w postaci pakietów medycznych lub kart sportowych? Jak wygląda sam proces rekrutacji do Twojego działu? Te dane na pewno pomogą w podjęciu decyzji potencjalnym Kandydatom.

Edzik

Jakie zarobki, atmosfera dla tapicera? Norme ciężko wyrobić?

Bonus

Będzie jakaś premia od (usunięte przez administratora)jakiś tysiaczek czy nic

Koral

Postaram się jak najkrócej, choć będzie ciężko. Mam przepracowane ogólnie 25 lat. Nigdy jeszcze w czymś takim nie pracowałem. Czymś takim bo zakładem pracy/firmą nazwać tego nie można!!! Przepracowałem w Minimax na stelażach kilka dni choć już po pierwszym widziałem co się święci. Akord stworzony chyba dla człowieka z czterema rękoma, atmosfera kołchozu, śniadanie jedzone na stołach produkcyjnych. Nie wiem jak nazywa się jeden z dyrektorów-starszy, mały, gruby pan chyba w okularach. Ale takiego prostackiego zachowania nigdy nie spotkałem u przełożonego! Koleś z podejściem do ludzi jak do śmieci. Gdybym tam został, to po czasie bym mu napluł w twarz za brak szacunku do drugiego człowieka! Najgorszemu wrogowi nie polecę pracy w Minimax. Acha, na koniec zapłacono mi za te kilka dni mniej niż wynikało z ustaleń!!!

Sherlock

Pani Marto czy tam inny administratorze, dlaczego tyle wpisów jest usuniętych przez administratora? Przecież można usunąć niecenzuralne słowo, ale całe opinie? Może to jest niewygodne dla pracodawcy?

@Sherlock

Jeżeli regulamin jest złamany, administrator ma prawo usunąć cały wpis. Nie ma znaczenia, czy opinia jest pozytywna, czy nie. Wyznacznikiem zawsze jest zgodność komentarza z zasadami forum. Szczegółowe informacje na ich temat, znajdziesz pod następującym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

Praca na akord, ile zrobisz tyle zarobisz.

Pracownik Cotta

Nie polecam praca na akord a w dodatku im więcej zrobisz tym mniej zarobisz .W sezonie zimowym prawie ciagle po 10 godzin .Nadgodziny prawie za darmo . Kierownictwo bardzo złe traktuje ludzi .Chodzilem cały miesiąc ale w jedna sobote mnie głowa rozbolała i nie poszłem do pracy to kierownik Zdzisław Stefanowski zabrał mi cała premie .

@Pracownik Cotta

Na forum niedozwolone jest podawanie imion i nazwisk pracowników firmy. Regulamin chroni dane osobowe i jeżeli w komentarzu pojawiają się takie informacje, administrator może go skasować. Zostawiam link do obowiązujących tu zasad i proszę o ich przestrzeganie: https://www.gowork.pl/regulamin

MIKO

JaK teraz wygląda sytuacja w Stęszewie? Nie chodzi mi o produkcje tylko bardziej załadunek towaru itp

Zostaw merytoryczną opinię o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Oborniki

• Jak się pracuje w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Szamotulska 23