Opinie o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oborniki

MGR MS2

Tak żeby trzymając bat/pejcz krzyczeć "schnelle!". Ogólnie na produkcji, na magazynach czy stolarni też się nadasz, chociaż tam bardziej zrozumieją : швидше!

Nowa
@MGR MS2

Dziękuję za odpowiedź chociaż nie odpowiedziałeś na moje pytanie.nadal nie wiem nic konkretnego...:-(

Ludzie jedzą śniadanie przy stołach zeby nie tracić czasu na pójście na stołówkę bo norma to 480 minut i na przerwę trzeba sobie zapracować .

Szukający pracy

Czy mowa o minimax sofa Stęszew??

@Szukający pracy

Tak

@Szukający pracy

W Obornikach to samo

To prawda, im wiecej zrobisz tym mniej zarobisz. Porażka

Szukający pracy

Witam, mowa to o firmie minimax sofa ??

szwaczka

w ogóle takowej nie było,Pani Ania pokazała mi maszynę na której pracowałam,pokazała rysunki według których miałam szyć,wiedzę praktyczną miała opanowaną do perfekcji,ale absolutnie nie potrafi jej przekazać teoretycznie....Za to wie jak skutecznie mobbingiem zniechęcić do pracy...uwielbia wręcz poniżać i obrażać ludzi,jest pozbawiona empatii do granic możliwości...Pan Krzysztof swoja postawą , nastawieniem i podejściem do ludzi też pozostawia wiele do życzenia,mobbing również uprawia z wielką przyjemnością....pracowałam tylko miesiąc,

jakie mam doświadczenie jako szwaczka

@Byłem/pracowałem/niepolecam, dzięki za szczegółową opinię na temat plusów i minusów firmy. Przyszli pracownicy poszukujący pracy mogą zapoznać się z Twoją wypowiedzią i sami zdecydować, czy będą chcieli aplikować do firmy, czy nie. @Dobermann, czy rotacja pracowników jest spowodowana tym, że firma nie przedłuża umów, czy pracownicy sami rezygnują? Wiesz może czym jest spowodowana taka sytuacja i jak można jej zapobiec? Czekam na Twoją opinię.

Irek

Generalnie kierownik jest do nadzoru i kontroli pracy pracowników!!!!!

Irek xD
@Irek

Z

Henry

Jesteście przekonani, że dobrze nie da się napisać o firmie?

ŁOWYŃ
@Henry

Oczywiście że się da, tylko trzeba być byłym pracownikiem Christianapolu :) Cała reszta to śmieci żerowania na nich.

@pracownik, wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że pracujesz w tej firmie. Może mógłbyś przybliżyć warunki pracy na Twoim stanowisku, jego wady i zalety? Na tym forum wypowiadamy się obiektywnie o pracy w poszczególnych firmach. Solidna opinia może pomóc w nalezieniu innym użytkownikom zatrudnienia.

Martha
@Marta

A więc obiektywnie odradzam zatrudnianie się w tej firmie. Mam nadzieje że moja opinia pomoże innym użytkownikom NIE zatrudniać się w tej firmie. @ Marta ile jeszcze osób musi napisać jak prezes i cała kadra poniewierają pracowników żeby w końcu to do Ciebie dotarło i żebyś przestała zadawać durne pytania? Tak w ogóle na jakim stanowisku w kadrze zarządzającej pracujesz że tak starasz się wyciągać pozytywy? Asystentka prezesa? A może to pan, panie Długi? ;)

Do @Bera, dlaczego nie polecasz firmy. To dość mocne słowa. Może mogłabyś je poprzeć jakimiś rzetelnymi informacjami. Wymagania pracodawczy są duże, ale może podpowiesz co oferuje, jakie wynagrodzenie, atmosferę w pracy? Pozdrawiam.

@Marta

brakuje ludzi na produkcji i tak ci co pracują kierownictwo ma ich w 4 literach po drugie cała kadra kierownicza to krewni i koledzy omijajcie tą firme i jeszcze ci cholerni Ukraincy

@KonserwatorPowierzchniMagazynu Rozumiem, że jesteś byłym pracownikiem firmy Cotta Polsterwerke. Poza negatywnymi rzeczami, o których napisałeś. Czy do tej pory byłeś zadowolony z pracy dla tej firmy? Czy firma oferuje dodatkowe pakiety świadczeń? Wasze wypowiedzi pomagają innym osobom w trafnych decyzjach.

Powodzenia
@Marta

Trafnie to by było się tam nie zatrudniać:)

Bera
@Marta

Firma nic nie oferuje od siebie po za wymaganiami generalnie nie polecam

byłyMinimaxxSofaOborniki

MINIMAXX SOFA. Pracowałem. Nie polecam. Stosunek kierownika do pracowników poniżej krytyki, zarobki również. Na podobnym stanowisku w innej firmie (w innym mieście) zarabiałem dwa razy tyle co tutaj. W momencie kiedy nie podpisałem kolejnej umowy z firmą zabrano mi za to całą premie, kiedy zapytałem dlaczego ją zabrano powiedzieli mi to wprost mając jeszcze do mnie pretensje. Kierownik wymagał przychodzenia w weekendy na nadgodziny, mówiąc że kiedy ktoś nie przyjdzie zabiera premie. Śmiech na sali. Nic dziwnego, że ludzie uciekają z tej pracy.

KonserwatorPowierzchniMagazynu

Złożyłeś wypowiedzenie? W takim razie hop na L4 albo wykorzystaj na maxa urlop, bo za ostatni miesiąc w tej firmie nikt Cię odpowiednio nie wynagrodzi. Dobrze radzę. O premii zapomnij, co z tego że robisz ostatni miesiąc po 10, dotniesz gołą wypłatę, co by Ci Długosz nie obiecywał. Nie dostaniesz. Wiem z doświadczenia :)Nie bądź naiwny jak ja. Marek ma ludzi tak głęboko że nawet Sławek mu tak głęboko nie wchodzi, więc miejmy go tam też.

@Koleżanka Czy mogłabyś opisać dokładnie całą sytuację? Czy chodzi o prezent weselny, o którym wspomniał @Doberman? Na czym to dokładnie polega i jakie masz zastrzeżenia w tym względzie do firmy Cotta Polsterwerke? @Aleksandra Dupodajewna Napisałaś o pracy po 15 godzin. Napisz proszę jak w tym przypadku prezentuje się wynagrodzenie? Czy pracownicy firmy Cotta Polsterwerke mają płatne nadgodziny?

Szwaczka

Czy ktoś słyszał "coś złego" o zbiórkach na prezenty weselne?

Młody
@Szwaczka

@szwaczka czy chodzi o paniom od cukru? :D

Doberman
@Młody

Ja słyszałem bardzo dużo ZŁEGO o tych zbiórkach na prezenty weselne. ale niech się wypowie ktoś, kto jest bardziej w temacie

Koleżanka
@Doberman

Koleżanka ze szwalni 2 tygodnie musiała prosić się o pieniądze które zostały zebrane na jej prezent. Skandal

Olga

Może firma nie jest idealna ale przecież takich nie ma. Jeśli komuś nie odpowiada taka praca to może ja zawsze zmienić!!!

Aleksandra Dupodajewna
@Olga

i powiedziała co wiedziała a ciekawe co na to inspekcja pracy że co niektóre kobiety robią po 15 godzin

Witam. Ile zarabia operator wózka widłowego?

Ge
@Zainteresowany

u nas jest tylko 2 wózki i operują nimi albo mechanik albo magazynier nie ma typowego operatora

Damian Bartkowiak
@Ge

5300 brutto xD

olaf

A ile zarabia tapicer . Jestem właśnie w trakcie poszukiwania pracy ,i po przeprowadzonej rozmowie wstępnej chciałbym porównać dwie strony . Z góry dziki za info

ge

tak prawda wyzysk zmuszanie do kolędy ,prezes szarpie ludzi jak szmatami ,zmuszanie do nadgodzin płaca pożal się boże

pr

Chamstwo wyzysk ale przymusowa koleda typowi polscy katolicy zenada

Alibaba

A czy ktoś słyszał o jakimś zakładzie w którym jest kolęda .Wstyd i hańba aby ludzią z wypłat poodciągać aby była kolęda ....ludzie zmuszani są do nadgodzin a jak przychodzi do wypłaty to zdziwko najniższa krajowa a nawet niższa

Zostaw merytoryczną opinię o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Oborniki

• Jak się pracuje w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Szamotulska 23