Marcus Design

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Marcus Design

Do Marcus Design
Kandydat

Ile jest tej prawdy w waszych postach....Ludzie raczej by nie kłamali że obiecujesz im więcej a później na wypłatę jest jest o niebo mniej.Podaj stawkę netto za godzinę nie brutto przedział jak i tak później wpisujecie 2800 brutto w umowę. Odniesie się firma do mojego posta?

Czy Marcus Design organizuje staże dla studentów?

Administrator Nowy wpis

Marcus Design szuka kogoś na to stanowisko Szlifierz. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Administrator Nowy wpis

Widzieliście, że Marcus Design poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Haha Nowy wpis
@Administrator

Poszukują poszukują .Lepiej by zadbali o zatrudnionych już pracowników Haha ....Nie warto.

Corn Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Urlop jest pracownika czy pracodawca narzuca kiedy trzeba wybrać ? To chyba pracownik decyduje kiedy chce wziąć urlop ? Inwentaryzacja to nie jest z winy pracownika więc powinno być postojowe? Takie luźne pytania mogę się mylić Pozdrawiam

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Marcus Design dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Marketingu Społecznego.

@Pytanie

Szanowni Państwo, Ciężko określić początkowe wynagrodzenie dla poszczególnego stanowiska. Kwota ta jest zależna od wielu czynników, m.in. wykształcenia, doświadczenia oraz umiejętności kandydata na dane stanowisko. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole zapraszamy do złożenia cv, szczegółów na pewno dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy Zespół Marcus Design

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac w firmie Marcus Design ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Firma Marcus Design poszukiwała osób na stanowisko Specjalista ds. Marketingu Społecznego. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Lolek
Kandydat

Ja bym.sie nawet zadowolił 3500 4200 brutto choć jestem skłonny podpisać umowę na 2800 brutto z tym że reszta wiadomo do tej kwoty wypłacana w inny sposób jak to czynią zakłady pracy.Jest taka możliwość czy wszystko musi być czaro na białym na papierze podane.Czy też firma idzie pracowniką na rękę i tak jak wyżej napisałem??

@Lolek

Marcus Design zatrudnia swoich pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wszystkie kwestie formalne, w tym finansowe muszą być odpowiednio udokumentowane i rozliczane. Tyczy się to także wypłat. Możliwe jest uzyskanie różnych premii, która podniesie wynagrodzenie.

Upsik

Szkoda ,że nie ma tych wypłat na czas :(

@Upsik

Przelewy za wynagrodzenia są wykonywane do 10tego każdego miesiąca. Ewentualne opóźnienia mogą wynikać z terminów sesji rozliczeń międzybankowych, na które niestety nie mamy realnego wpływu. W razie niejasności zapraszamy do naszego biura, które czynne jest od poniedziałku w godz. 7.00 - 16.00 Pozdrawiamy, Zespół Marcus Design

Prawo
@Marcus Design

Jeśli w umowie jest do 10-tego każdego miesiąca to 10 do godziny 24:00 wypłata musi być na koncie . A nie zganiać na sesję w banku . Niestety ale to jest ciężkie naruszenie przez pracodawcę podstawowych obowiązków wobec pracownika. Pozdrawiam

Lolek
Kandydat

Na jaką stawkę może liczyć stolarz z doświadczeniem w obróbce drewna litego interesujenie stawka netto Na godzinę

@Lolek

Jeżeli mówimy o wykwalifikowanym stolarzu, to jesteśmy w stanie rozmawiać o kwotach dochodzących do 6 tys, ale BRUTTO. Kwoty netto (na rękę) są niemiarodajne i mylące. Pisaliśmy o tym w odpowiedzi pod ostatnią opinią. Pozdrawiamy, Marcus Design

@Marcus Design

6 tys. smiech na sali!!!!!

Paczka
Kandydat

Czy w firmie są jakieś paczki świąteczne dla pracowników? Spotkania integracyjne ?

@Paczka

W ostatnim czasie różnie z tym bywało. Sytuacja na świecie nie ułatwiała spotkań, natomiast co do paczek - staramy się tworzyć ciekawe wydarzenia z okazji rozmaitych świąt. Pozdrawiamy

@Paczka

Paczek nigdy w tej firmie nie było!

Stolarz
Kandydat

Czyli 3500 brutto to jest ok 2500 -2600 netto od kwoty ponad 4 tys brutto ok 3 tys a reszta z wyż... To jeżeli Firma piszę prawdę to naprawdę dobrze można zarobić u was.A czy są nadgodziny czy tylko system dwu zmianowy pracy?

@Stolarz

Dziękujemy za pytanie :) Zależenie od stanowiska i działu posiadam zarówno system dwu zmianowy jak i nadgodziny. Są to kwestie, które można ustalić indywidualnie. Pozdrawiamy

Czy w firmie Marcus Design są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Dziękujemy za pytanie :) Niestety w pytaniu nie zostało sprecyzowane to o jakie szkolenia chodzi, więc odpowiemy ogólnie. W firmie prowadzimy obowiązkowe szkolenia BHP oraz szkolenia stanowiskowe. Pracownik jest przygotowywany do pracy na stanowisku, które obejmuje. Pierwszy miesiąc/miesiące (zależnie od stanowiska) są czasem na wdrożenie pracownika. Dodatkowo odbywają się szkolenia z obsługi programów biurowych, programów magazynowych i innych, które obsługują nasi pracownicy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pracownik wystąpił z propozycją szkolenia. Pozdrawiamy, Marcus Design

Do Marcus Design

@Do Marcus Design

Oczywiście, że się odniesiemy. Dziękujemy za otwarte pytanie :) w naszych postach i ogłoszeniach zawsze wychodzimy od kwoty 2800 brutto do X... tutaj zależnie od stanowiska. To jest kwota, którą zarabia pracownik w skali miesiąca. Teraz, zależnie od tego czy pracownik jest na umowie o pracę, czy na umowie na zlecenie składki, które musi odprowadzać różnią się. Wpływa to na ostateczną kwotę, którą pracownik otrzymuje na konto. Co więcej, dwóch pracowników na tych samych stanowiskach, z takim samym wynagrodzeniem brutto może otrzymać inną kwotę na swoje konto, również za sprawą tychże składek. Przy umowie na zlecenie dochodzi jeszcze kwestia tego ile pracownik przepracował dni w danym miesiącu. Jeżeli nie przepracował pełnego miesiąca, wynagrodzenie będzie mniejsze. Biorąca pod uwagę to wszystko nie możemy podać jednej konkretnej stawki netto (na rękę) dla wszystkich pracowników, tak aby było to uniwersalne i odnosiło się do wszystkich. Podawanie kwoty netto za godzinę pracy jest bardzo nieprecyzyjne i może powodować jeszcze więcej niejasności. Stosuje się to bardzo potocznie. W razie wątpliwości zapraszamy do naszego biura gdzie będziemy mogli wytłumaczyć wszelkie niejasne kwestie. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Można się w tej sprawie skontaktować również drogą telefoniczną: +48 608 138 984 Pozdrawiamy, Marcus Design

Aktualność
Praktyczna nauka zawodu to podstawa, dlatego zachęcamy do odbycia praktyk w MARCUS Design. W naszej fabryce produkujemy wysokiej jakości, nowoczesne meble z litego drewna. Praktykantom oferujemy bezpłatny dojazd, stypendia, a po ukończeniu nauki możliwość stałego zatrudnienia.

W Marcus Design stawiamy na zapał do pracy, skuteczność i praktyczne umiejętności!

To właśnie te ostatnie gwarantują sukces zawodowy na współczesnym rynku pracy. Wśród głośnych newsów na temat przemysłu 5.0, sieci 5G i sukcesów wielkich technologicznych gigantów nie wspomina się o brakach specjalistów m.in w takich zawodach jak stolarz, tapicer czy logistyk-magazynier. Rynek nasycił się już programistami czy ludźmi z wykształceniem wyższym w dziedzinach bardzo wąskich, albo bardzo rozległych gdzie znalezienie pracy jest niezwykle trudne. Czas ponownie postawić na specjalistów!
Właśnie dlatego wybierz szkoły branżowe!
Zdobądź zawód poszukiwany przez pracodawców:

• Stolarz:

Wybierz zawód Stolarza i zajmuj się obróbką prawdziwego litego drewna. Poznawaj tajniki tradycyjnego zawodu dające solidne podstawy w wykształceniu młodego człowieka. Rozwijaj umiejętności manualne, które pozwolą na podjęcie zatrudnienia w różnych branżach.
Dzięki Twojemu zaangażowaniu i kreatywności, będziesz w stanie tworzyć niesamowite i innowacyjne formy cenione przez każdego klienta!

• Tapicer:

Tapicer należy do zawodów o charakterze rzemieślniczym. W swojej pracy wykorzystuje różnego rodzaju skóry i tkaniny. Utalentowany tapicer będzie bezcennym pracownikiem w każdym przedsiębiorstwie pracującym z towarem tego rodzaju. Postaw na rzadki fach i nadawaj niesamowitego charakteru wyrobom, które będziesz tworzył!

• Mechatronik:

Zawód idealnie wpasowujący się w definicję przemysłu 5.0 – współpraca człowieka z maszyną od zawsze rozbudzała wyobraźnię i przyczyniała się do realizowania wielkich rzeczy. Jako Mechatronik łącz w sobie zdolności manualne ze zdolnościami logicznego myślenia. Zajmuj się programowaniem maszyn sterowanych numerycznie (CNC). Dzięki Twojej pracy klasyczne oblicze stolarstwa przyjmie zdecydowanie bardziej nowoczesne kształt.

• Logistyk – Magazynier:

Jeżeli dobrze organizujesz swoje otoczenie, zawsze masz wszystko dopięte na ostatni guzik i rzadko kiedy coś Cię nieprzyjemnie zaskakuje to zawód Logistyka – Magazyniera jest stworzony dla Ciebie! Organizuj pracę własną i swojej załogi. Czuwaj nad stanami magazynowymi i dbaj o to, aby nigdy niczego nie zabrakło. Dzięki Tobie firmy będą w stanie funkcjonować w sposób płynny i nieprzerwany co przełoży się na wiele dalszych korzyści!

Nie czekaj! Zgłoś się do nas, a my pokierujemy Cię na Twojej drodze zawodowej!

Skontaktuj się z nami już dziś i dopytaj o szczegóły:

Email: kontakt@marcusdesign.eu

Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego

ul. Lipowa 33

86-300 Grudziądz

Słoń

Nie polecam tam pracy!!!! Ludzie mają nosić maseczki cały tydzień. (usunięte przez administratora) ludzi na kasę. Mało kto ma normalna umowę. A stawkę którą pisze ile płaci to bzdury.

@Słoń

Użytkowniku Słoń, maseczki to wymóg odgórny. W dalszym ciągu wymaga się od obywateli korzystania z maseczek we wnętrzach pomieszczeń nie tylko w naszej firmie. Nie jesteśmy wyjątkiem. Dla firmy pracują stażyści, osoby na umowie o prace oraz na umowie na zlecenie. Wszystkie umowy spisywane są w zgodzie z prawem i za zgodą, lub wedle życzenia pracownika. Stawki podawane przez nas w ogłoszeniach są jak najbardziej realne. ~Pozdrawiamy, Marcus Design

Tygrys
@Słoń

Jedna maseczka na cały dzień ???? jeszcze duszno na halach . Zero dodatkowych przerw .Jeno czekać aż ktoś padnie .Pracownik chyba się nie liczy.

@Tygrys

Drogi Tygrysie, wszystkie wymogi są spełnione. Uważamy, że tłumaczenie skąd bierze się duszność w najcieplejszym okresie w roku mija się z celem. Cytując klasyka "taki mamy klimat". Wszyscy odczuwamy wysokie temperatury, ale najważniejsze to zachować chłodne myślenie. Nie mamy obowiązku wprowadzania dodatkowych przerw. Pozdrawiamy

Wunz
@Marcus Design

Wymogi wymogami. Ale zdrowie pracowników chyba ważniejsze . Pozdrawiam i życzę miłego dnia .

Upup

Co ta firma robi z ludźmi ....to jest dramat . Poszukują do pracy ,ale jak ktoś przyjdzie i widzi co i jak to odchodzi . Zmieńcie podejście do ludzi. Liczy się ilość nie jakość ????

@Upup

Każda osoba, która przychodzi do naszej firmy trafia najpierw na kilka dni próbnych. Jest to okres w trakcie, którego możemy się poznać z kandydatem i tak on jak i my możemy podjąć decyzję o dalszej współpracy bądź nie. Część osób decyduje się zostać, a część nie. Jest to naturalna kolej rzeczy. Prosimy o zaprzestanie publikowania sensacyjnych komentarzy ponieważ nie są one niczym uzasadnione i zniekształcają obraz firmy. Pozdrawiamy ~ Marcus Design

Lato
Kandydat

Czy w czasie upałów są jakieś dodatkowe przerwy albo skrócony czas pracy? ???????? Klimatyzacja jest na halach?

Unkiel
@Lato

Przerwy pozostały bez zmian, ale ustawili nam wiatraki. Woda też zawsze jest pod ręką.

Kosmos
@Unkiel

Chyba nie na wszystkich halach ????

Jakie są warunki zatrudnienia w Marcus Marek Okoński?

Bum
@Pytanie

Najniższa . Przyjmują wszystkich jak leci.

@Pytanie

Dziękujemy za pytanie Pensja dostosowana jest do posiadanych umiejętności, kwalifikacji oraz zaangażowania w pracę. Każda stawka jest ustalana z pracownikiem indywidualnie. Nieprawdą natomiast jest, że przyjmujemy "wszystkich jak leci". Dajemy szanse niemal każdemu kto się do nas zgłasza. Taki pracownik przechodzi wówczas okres próbny. Dopiero wtedy podejmowana jest decyzja o dalszej współpracy. Pozdrawiamy, Marcus Design

Kriss

Mi na rozmowie kwalifikacyjnej zaproponowali 3 tys netto na wyplate dostalem 1850zl netto porszedle w ten sam dzien i rzuciłem wypowiedzenie w trybie natychmiastowym za takie pieniadze to w Toruniu moge pracowac bez dojazdow (usunięte przez administratora)....!!!Sam se pracuj za te grosze!!!

Zainteresowany
@Kriss

Takich pieniędzy to nigdzie nie płacą . Serio tyle dostałeś ? I żadnego wytłumaczenia ?

Boss
 Problem
@Kriss

Dosyć że marnie płacą i nie sprawiedliwie jednemu dadzą więcej drugiemu mniej . To jeszcze normy jakieś . Gdzie stary zrobi więcej niż nowy .

Krystyna
@Kriss

Piszesz, że 3 tys. padły na rozmowie, a ile miałeś zapisane w umowie? Pytam, bo na stronie Marcus szukają pracowników (tapicer, stolarz, operator CNC, lakiernik) i podają bardzo atrakcyjne stawki, jak na Chełmżę.

...
@Krystyna

Hehe to co piszą mija się z prawdą. Najniższa na umowie i zleceniowka .

Lolo
@Krystyna

Właśnie skoro wysokie zarobki "jak na Chełmże" to każdy by się takiej roboty trzymał za taka stawkę A że się okazuje że stawka to ściema, to i w "takiej Chełmży" nikt nie chce się dac robić w bambuko

@Kriss

Panie Kriss. Rozmowa kwalifikacyjna i ustalenia wynagrodzenia za miesiąc pracy to jedno. Przepracowany okres to drugie. Gwarantujemy, że wypłata była stosowna do ustaleń zaakceptowanych przez obie strony oraz przepracowanego okresu. Pozdrawiamy, Marcus Design

Fachowiec
Klient

Jak wygląda sytuacja pracy na cnc? Stawka i warunki pracy dobre czy to samo jak na innych działach. Co chwile szukają fachowca...

@Fachowiec

Dzień dobry, W ostatnim czasie w naszej firmie pojawiły się nowe centra obróbcze. Wynika to ze stałego rozwoju firmy, w związku z tym poszukujemy również nowych operatorów dla tych maszyn. Jeśli chodzi o stawkę to ta ustalana jest indywidualnie w oparciu o posiadane przez pracownika umiejętności i zakres obowiązków. Technolog z umiejętnościami programowania takich maszyn otrzyma wyższe wynagrodzenie od operatora, który je wyłącznie obsługuje. Pozdrawiamy :)

Michał

Jak oni reagują na wypowiedzenie ?

@Michał

Dzień dobry Panie Michale, zależnie od przepracowanego z nami czasu obowiązuje pewien okres wypowiedzenia, po którym się rozstajemy. Jest to decyzja pracownika, a atmosfera w jakiej się to dzieje zależy od obu stron, więc w tym przypadku nie ma reguły. Wszystko odbywa się oczywiście zgodnie z kodeksem pracy. Pozdrawiamy

Czy Marcus Design organizuje staże dla studentów?

Wojtek
@Pytanie

Tak, jest możliwość odbycia stażu w firmie. Można skontaktować się z przemiłym panem Winicjuszem, który jest kadrowym w firmie i dopytać go o szczegóły. Kontakt można znaleźć na stronie www, ale podrzucam żeby nie szukać ;) 608 138 984

Zostaw merytoryczną opinię o Marcus Design - Chełmża

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Marcus Design?

Zobacz opinie na temat firmy Marcus Design tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcus Design?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, a 5 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Marcus Design?

Liczba opinii klientów firmy Marcus Design, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Marcus Design