Opinie o Sits Industry Sp. z o.o. w Grudziądz Ludwika Waryńskiego 32-36 lok. 204

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sits Industry Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sits Industry Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sits Industry Sp. z o.o. w Grudziądz Ludwika Waryńskiego 32-36 lok. 204

Lena

Zakład to totalna katastrofa

Olga
@Lena

Z czym tak źle jest według Ciebie? Pytam poważnie, bo tylko wiem, że firma istnieje. A chciałam się rozeznać w tym, czy warto tam właśnie wysyłać papiery czy nie.

Czy w Sits Industry Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie

Pachołek

To nie praca to mordownia'bardzo ciężka fizyczna praca'ponad siły 'ale to specjalnie żeby ludzie sami się zwalniali.Ludzi co raz mniej na liniach (tzw.wypłaszczanie lini )a normy co raz większe '.Odnoszę wrażenie 'że ten zakład zbliża się ku upadkowi .Masakra co się tu dzieje.!!!!!! Taka jest moja opinia.

Ten zakład to jeden wielki (usunięte przez administratora) !Ludzi zwalniają jak leci ! Każdy każdego (usunięte przez administratora), aby chronić swoją (usunięte przez administratora) A Lider ze zmiany A pani A. To jedno wielkie nieporozumienie na tym stanowisku pracy !Zero organizacji, zero tolerancji do pracownika sama jest jak jedno wielkie Zero!niech zrobią z nią porządek bo jak jej nie ma to w zakładzie panuje spokoj

Urszula

Widzę, że mocno zaszli Ci za skórę, a i atmosfera pracy ciężka z tego co piszesz. Ale za co zwalniają, jest wypowiedzenie?

Ktos
@Urszula

lecą wszyscy . Tylko podpadniesz. W zakładzie było ponad 700 osób. Ma zostać 250.... więc odpowiedz sobie sam.

@Ktos

Taki wielki zakład który chciał mniec trzy zmiany zwalnia ludzi he Widzew Grudziądzu sami europejscy potentaci po kitronie, lapp coneccto czy sitsie.

@Olaf

Widze

@Ktos

700 jednocześnie? skąd takie wyliczenia, że 250 ma być oni wprost to ogłosili? na jakiej podstawie tak?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Śmieszek

Kontrola Jakości szuka Twój najmniejszy blad aby Cię (usunięte przez administratora) ! A Kamila do (usunięte przez administratora) zakładu.

Pan Buk
@Śmieszek

Kontrola jakości decyduje o tym, kto do (usunięte przez administratora)

Pan Buk
@Pan Buk

Ocenzurowano, więc zadam pytanie kulturalniej: Kontrola jakości decyduje o tym, kto zostanie zwolniony?

Ktos
@Pan Buk

Szukają, za dużo zszywek dasz itp i masz minusa . 2 minusy i lecisz . Kiedyś tego nie było....

@Ktos

Jak kartony źle złożysz też idziesz do biura. Wielki zakład ha ha a oni chcieli trzy zmiany????????????????

Jak długo trwa proces awansu w Sits Industry Sp. z o.o.?

AnonimowyPracownik

W cuda wierzysz, jeśli chodzi o awans? Musiałby/musiałabyś mieć mocne plecy aby awansować

Tiki

A w tej firmie jest takie coś jak awans??

Haha
@Tiki

Tak, z pakowania na stolarnie hahah

@Haha

No się śmiejesz a tak to chociaż zawsze jakaś zmiana zajęcia. A więcej na stolarni płacą?

@Karolina

Nigdzie na żadnym stanowisku nie ma więcej, te poziomy osiagasz od P1 jak dojdziesz do P3 więcej nie dostaniesz. Bo P4 to sciema robotem byś musiał być.

Aha, nie no to szkoda, bo to mało motywujące w takim razie. A czemu na P4 robotem od razu trzeba być? Jak to wygląda w praktyce?

Emil

Najgorsza Firma jaka może być, każą, wypełniać milion papierów. Nie płacą zgodnie z umową

@Emil

PODOBNO.. To jest praca na "akord" >

Natalia
@Emil

Te papiery to jednorazowo przy podpisywaniu umowy czy na tym polega praca? I co to znaczy ze nie płacą zgodnie z umową, o ile mniejsza jest stawka? Szukają kogoś teraz na produkcje, ale nie wiem czy zdecyduje się wysłać cv...

NIE

@Gość

Jak to nie ???? Możesz zapieprzać za 5ciu a i tak dostaniesz wynagrodzenie mniejsze od innych xd5wiem ho robiłem tam wystarczająco długo XDDDD

El_wariato
@AnonimowyPracownik

Dokładnie, zrobisz swoje i musisz iść pomagać innym a na wypłacie nic więcej nie zobaczysz...

@El_wariato

A właśnie jak tak czytałam to się zaczęłam zastanawiać, co jak nie pójdzie się pomóc? Są pewnie tacy co udają, że cały czas "coś" robią?

Anty

Jeżeli chodzi o zakład to jeden wielki (usunięte przez administratora). Na produkcji... Brak klimatyzacji. Wielokrornie ludzie mdleli a firma myśli że kupi parę wiatraków za 50 zł i będzie ok. Zarobić tylko można jak są nadgodziny inaczej śmieszne pieniądze. Najniższa albo jak się człowiek wyprosi to ma więcej. Jeżeli chodzi o magazyn kto donosi do kierownika czy lidera ten ma dobrze. Przepisy BHP tam nie istnieją. Mowa o oglądanie filmów czy słuchanie muzyki przez operatów wózków wysokiego składowania oraz załadunkowych na magazynie MWG. Się dziwie że nikt tego nie zgłosił do inspekcji pracy.

Szef
@Anty

Jeśli chodzi o produkcje się nie wypowiem ale Magazyn jeden człowiek kiedyś oglądał i zaraz była szybka reakcja firmy na jego zachowanie wiec nie wiem o czym mówisz ale jak to mówią są ludzie i ludziska ????????

Vtmech

Witam.Jaka jest stawka wyjściowa dla osoby doświadczonej w pracy na produkcji operator itp.?

@Vtmech

Normalnie zarabiasz Najniższą możesz potem osiągnąć progi od P1do P4 ale więcej już nie zarobisz.

AnonimowyPracownik

Żebyś dostać to "P4", to musiałbyś/musiałabyś robić za trzech/czterech..

Oli
@Vtmech

Masz pracować nie pytać o stawkę. Będziesz pakował, pójdziesz na stolarnie, tapicerka. Zakład ci daje pracę a ty się pytasz za ile...... He

Witam jest może praca dla operatorów wózków widłowych może ktoś coś podpowiedzieć? pozdrawiam

Czarnuch
@Nowy

Właśnie, ile płacą ?

@Czarnuch

3k wzwyż, ale nie zapomnij odjąć skłądki ;) Teoretycznie, Operator linii zarabia prawie tyle samo co Operrator Widlaka..

Nowy 2

Ile na wózkach widłowych można zarobić??

@Nowy 2

Napewno nie więcej jak 4k.. Coś koło 3k..od 3 do 3,4k z tego co mogę przypuszczać, robiłem swoje w tej firmie, wiem więcej niż nie jedna osoba

Nowy 2
@AnonimowyPracownik

A praca sama w sobie spoko?? Idzie wytrzymać na dłuższą metę??

do0000di

Spotkanie rekrutacyjne trwa ponad 2 godziny... Każą czekać do końca spotkania a i tak spośród 10 osób wybiorą 5. Połowę osób siedzi bezczynnie i marnuje swój czas. Co za problem mówić od razu po indywidualnej rozmowie kwalifikacyjnej czy się dostałeś do pracy czy nie? Praca na produkcji, a pytania zadawane jakby rozmowa odbywała się o bardzo wysokie stanowisko. Nie polecam

kazia
@do0000di

święta prawda...

@do0000di

Zawsze tak wygląda rekrutacja.. W pewnym sensie myślisz że to konkurs na kierowników bądź dyrektorów. Jeszcze mają wymagania ha

Konkurs, konkursem ale czemu oni każdą ludziom siedzieć i czekać zamiast ich umówić na konkretną godzinę, bo chyba nie rozumiem?xd

@Karolina

Może chodzi żeby wytworzyć fajne napięcie.... XDZe poczekałas oni powiedzieli ze się dostałaś i wybuchnie wielka radość.... XD

Aaa i potem będzie czerwony dywan i oklaski, ok, już chyba łapię. ;p Ale tak serio to po wyborze kogoś na te poważniejsze stanowiska to coś może się odbywa? Czy tu w firmie w żadne przyjęcia czy wyjątkowe okazje to się nie bawią?

Ukrainiec

Jeden Polak mnie molestuje tam cięgle łapie mnie za genitalia i mówi że mniej zwolni z pracy

@Ukrainiec

Zgłoś to gdzieś wyżej, przecież tak nie może być..

Lech

Jak dla mnie jest ok. Pracowałem w zdecydowanie gorszych firmach. Jak komuś nie chce się pracować to bedzie narzekał. W końcu są tacy którzy uważają że wszystko im się należy za darmo.

krystyna
@Lech

to prawda jak się nie chce pracować to wszędzie jest źle.Ja tam pracuję i lubię swoją pracę.

Sylwia
@krystyna

To fajnie, że są osoby które nie narzekają tylko normalnie potrafią powiedzieć co i jak :) A szef jest w porządku? Potrafi docenić za pracę np jakąś podwyżką?

El_wariato
@Lech

Zarobki mogłyby być lepsze za taką pracę.

@Sylwia

Za*pieprzasz a i tak mało dostaniesz ;)

Najlepsze jest jak przychodzi nowy pracownik a oni mu każą w pierwszy dzień, kartony składać dla całej Lini ha. Wiadomo że taka osoba na drugi dzień nie przyjdzie.

nickquick

prawda

@nickquick

Serio nie przychodzą? A w sumie to co innego miałby robić podczas pierwszych dni?

@Karolina

Pakować np. Akurat w tym zakładzie klejenie kartonów jest ciężka rzeczą, bo musisz kleci dla całej linii, a to wymaga wprawy i nie jest to lekka rzeczą. Bo musisz kleić dla wszystkich

On

Znowu jej ogłoszenie z tego "wspialnialego" zakładu. Znowu będzie spęd na rozmowie. I wspaniale tabelki zarobkowe.

Nieźle

Dlaczego szyld o zatrudnieniu pracowników widnieje od początku powstania zakładu i cały czas odbywa się rekrutacja?????? A lider zmiany pracuje jako przewodnik haha

Sylwia
@Nieźle

Tego nie wiem :P A duża u was rotacja? Może cały czas kogoś potrzeba :D

@Nieźle

Bo cały czas szukają ludzi, przypuszczalnie jedna seria zatrudniają 10 os, do pracy pierwszego dnia przychodzi 6 a po pracy zostaje dwóch. Czemu tak jest nie chce mi się pisać, każdy kto był chociaż jeden dzień to wie... Ze zakład jest dobry na szkoleniu bhp i tabelkami z zarobkami.... W praktyce jak to wygląda... Dojdziesz do P4 i koniec ha

Jak ?

Jak wygląda praca ? Jak ludzie i Jak liderzy ? Zarobki wiem ze marne w porównaniu do sąsiadów. Proszę o opinie pracy na produkcji

Beata

bardzo dobrze mi się tutaj pracowało jednak co niektórzy sobie za bardzo lecą w kulki. Trochę popracuja i idą na chorobowe, bo ciąża, a w czasie tego jeżdżą sobie na jakieś wycieczki mimo, że ciąża zagrożona. Nie rozumiem takich ludzi. Zatrudniają się tylko po to aby zrobić sobie zwolnienie lekarskie, bo są w ciąży. Takich powinni wywalać odrazu po przyjściu do pracy i nie słuchać żadnych wyjaśnień. Zus musi przeprowadzać kontrolę i wtedy będzie spokój. Nie ma Cię w domu na zwolnieniu, bo wycieczka? To zwolnienie i do widzenia szukaj roboty gdzie indziej. Praca nie jest łatwa ale nie można być tak perfidnym.

Praca bez polotu

Jezeli ktoś chce zarabiać najniższą krajową, plus marne premie za umiejętności zdobywane po znajomości. Jak najbardziej praca idealna....

Lego

Uciekajcie albo się nie zatrudniajcie ten zakład to tragedia. Pracowałam tam bardzo długo ale takiego dziadostwa jak tam to nigdzie nie spotkałam w żadnym poprzednim zakładzie. W większości operatorki to dziewczynki nie mające żadnej wiedzy ani doświadczenia ale w parze z liderką są niezastąpione. Donoszenie do liderki aby tylko wstawić jakieś minusy do obniżenia premii to chleb powszedni. Udają że pracują gdy widzą dyrektora albo kierownika w rzeczywistości przesiadują w toaletach na telefonach albo u liderki. Starsi pracownicy mają robić na swoich stanowiskach a potem pomagać jeszcze na trzech innych a młodzi [oczywiście nie wszyscy] przeglądają telefony albo notorycznie chodzą na papierosy w trakcie pracy . Liderka doskonale o tym wie ale nie chce tego widzieć bo to koledzy i koleżanki z imprez operatorki. Można by o tym napisać kilka tomów książki. Mobbing chamskie odzywki brak szacunku ze strony operatorek szczególnie z linii 5 i 3. Większość osób ma te P3 a pracują na jednym najlżejszym stanowisku, z którego nie schodzą, ciekawe za co mają te P3 no ale przecież to koleżanki operatorki. Jeśli chcecie zaoszczędzić zdrowie i nerwy dajcie sobie z tym zakładem spokój

M

To prawda w 100 %.

Anu

Masz racey

@Anu

Wiec ulepsz aby było więcej ciemno ogrodu :) może więcej się zmieści

Halina

Coś mało konkretne te Wasze wypowiedzi. Dowiedziałam się, że firma Sits Industry oferuje nie tylko pracę, ale i oferuje coś takiego jak praktyczna nauka zawodu. Naukę ponoć prowadzą w rzeczywistych warunkach pracy, pod okiem wykwalifikowanych, doświadczonych mistrzów zawodu. A jak to dokładnie wygląda? Możecie mi powiedzieć coś więcej na ten temat?

NickCave
@Halina

Dowiedziałaś się ? Ciekawe skąd?

Prawda
@Lego

Całkowicie się z tym zgadzam. Tam jest mobbing jeden wielki. Takiego syfu i tak złego traktowania drugiego człowieka jeszcze w życiu nie widziałem co przez pół roku pracując w tej firmie

Bot Halina
@Halina

Sprawiasz wrażenie ,że wiesz więcej niż inni zatem może sama wypowiedz się ,)

Zostaw merytoryczną opinię o Sits Industry Sp. z o.o. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Sits Industry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sits Industry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sits Industry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 7 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sits Industry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sits Industry Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sits Industry Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.

Sits Industry Sp. z o.o.