Opinie o Sekret Serwis Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sekret Serwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sekret Serwis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekret Serwis Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Czy urlop w Sekret Serwis Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Z tego co wiem to raczej nie I kiedy dostaniesz urlop decyduje dyrektor nie ty.

Rysiek
@Adam

Urlop jest częścią wynagrodzenia, więc jest zawsze płatny 100% to gwarantują przepisy (chyba, że bierzesz urlop bezpłatny). Domagasz się butów i spodni - czytałeś regulamin firmy i jakie są przydziały odzieżowe na dane stanowisko? Wnioskuję, że wcale, a zapoznanie się z nimi jest podpisane przez Ciebie i jest wpięte do twojej teczki osobowej. Siejesz ferment, bo coś gdzieś usłyszałeś. Nie znasz przepisów kompletnie, Twoje argumenty są wyssane z palca. Po co mają pytać jakie masz wykształcenie, czy naprawdę trzeba mieć wyższe by np. otwierać bramę wjazdową? Skoro masz tak wielkie mniemanie o sobie to poszukaj pracy, która jest godna twojego wykształcenia, a nie wymyślasz historie nie z tej ziemi. Zamiast siedzieć i wypisywać bzdury na pracodawcę, czytaj przepisy!!!

@Adam

A comiesięczne nasze prośby o dni wolne, karteczki to co? Może też nie są uwzględniane. A co to znaczy raczej nie? Jeśli nie wiesz to nie zabieraj głosu, jeszcze się nie zdarzyło żebym nie dostał urlopu kiedy chciałem. To już staje się śmieszne. Pracuję tronach trzy lata i jestem bardzo zadowolony.

@Adam

To dlaczego pracujesz w tej firmie, szybko się zwolnij i idź truj życie innym, widać satysfakcję przynosi Ci pisanie bzdur, bo nic prawdą nie jest, a jeśli urlopu nie chcesz to zadzwoń do dyrektora i powiedz w jakim m- cu chcesz, pewnie na święta , albo na całe wakacje , niech zamkną na ten czas firmę , bo wszyscy idziemy na urlop, a co należy się przecież i jeszcze w zwiększonej ilości , bo przecież jesteś bardzo chory. Przestań w kółko pisać jak Ci źle, No fakt pewnie powinni Ci płacić za spanie, wtedy byłoby ok.

Magda

Czytam i nie wierzę, chyba pracujemy w różnych firmach, choć o tej samej nazwie, litości ludzie co Wy za bzdury opowiadacie, czy dostajecie urlop kiedy chcecie- tak , czy uwzględniane są wasze prośby o dni wolne - tak , czy dostajecie środki czystości na obiekt - tak , czy wypłata plus dodatek za godziny nocne jest - tak, i tak można by było powtarzać , a pytanie czy Wywiązujecie się dobrze z powierzonych obowiązków?

A ja pracuję i sobie chwałę. A bez koncesji to jak startować w przetargach i je wygrywać,a książki ochrony to nie wymóg MSWiA, a te żółte legitymacje? Przeczytajcie co macie na nich napisane, lepiej pracownicy ochrony nie kwalifikowani., bo kwalifikowany to nie tylko kurs, egzamin , ale także szerokie badania specjalistyczne, a wiele schorzeń niestety eliminuje możliwość otrzymania wpisu na listę kwalifikowanego pracownika ochrony. Urlop czasami faktycznie narzucony, ale mamy go dużo i wcale się nie dziwię , że trzeba dawać, bo nie sposób dać wszystkim w jednym terminie urlopu, ale jeśli podaję konkretny termin to dostaję urlop.

Bzdury piszesz.. To sobie chwal kto tobie broni??? Czy w umowie masz pracownik ochrony czy portier dozorca.??? O ile portier to nie gdzie ochrona??? Ksiazki ochrony?? Ktorymy pozniej pali sie w piecach.sa obiekty gdzie ksiazek nie ma. Wymog mswia ??? Mylisz pojecia,o ochronie. Legitymacja? To nic nie znaczacy kawalek papieru z zdjeciem,niby do czego ona upowarznia,bardziej ciebie obciaza. O kwalifikacji mozemy duzo mowic,a kurs moze odbyc kazdy bez problemu. Egzaminy?to blachostka. Jakie badania psycholog psychiatra i medycyny pracy. Jedynie mozesz nie uzyskac wpisu w WKP. O ile masz grupe na choroby psychiczne Tak ze nie wypisuj bzdur

Koncesja na portiera-dozorce?? Pierwsze słysze by taka była wymagana??

Rysiek
@Adam

Badania wstępne i okresowe musisz mieć - to nazywa się potocznie badaniami medycyny pracy. (usunięte przez administratora)

Kolezanko/kolego Pracownik Bzdury piszesz.. To sobie chwal kto tobie broni??? Czy w umowie masz pracownik ochrony czy portier dozorca.??? O ile portier,to gdzie ta ochrona??? Ksiazki ochrony?? Ktorymy pozniej pali sie w piecach.sa obiekty gdzie ksiazek nie ma. A wszystko jest notowane w kompie. Wymog mswia ??? Mylisz pojecia,o ochronie,obiektow militarnych Legitymacja? To nic nie znaczacy kawalek papieru z zdjeciem,niby do czego ona upowarznia,bardziej ciebie obciaza. Z tą legitymacja nic tobie nie wolno,jest ona tylko w celu by np klient mogl ciebie spisac i doniesc na ciebie do firmy ze np zle pracujesz. O kwalifikacji mozemy duzo mowic,a kurs moze odbyc kazdy bez problemu,koszt kursu okolo 1300 zl,150 psycholog,150 okulista,150 medcyny pracy Egzaminy?to blachostka bo sa tez kursy elearingowe. Jakie badania psycholog psychiatra i medycyny pracy. Jedynie mozesz nie uzyskac wpisu w WKP. O ile masz grupe na choroby psychiczne Tak ze nie wypisuj bzdur jak nie masz o tym pojecia

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sekret Serwis Sp. z o.o. na stanowisko DOZORCA/ PRACOWNIK OCHRONY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Karol

Odpowiedz ma być do dwóch tygodni?

Dadek
@Karol

Jaka ?

jan

firma nie wypłaciła mi wynagrodzenia za Grudzien tq sprawe bende kierowal do inspekcji pracy i do pefronu

Kamil

Jakieś zmiany nastąpiły przez pandemie ?

Gregor

Czy dużo zmian związanych z bezpieczeństwem sanitarnym wprowadziła firma?

henio

pracuje od roku wszystko ok wyplata na cza ludzie ok polecam

Dagmara

@pracownik zero socjalu? A jakieś premie są ?

Beti

Witam chcialabym spytać czy są jakieś informacje o pracy w Bydgoszczy w ochronie lub sprzątanie dziękuję

@Beti

Dzień dobry, Zapraszam do kontaktu: 52 510 82 92.

Jan

Ja mam trochę inną opinię o pracownikach biura byłem świadkiem jak dwie osoby pracujące w biurze wyśmiewały się z nowego pracownika przyjetego bo jest NIEPEŁNOSPRAWNY. Pracuje o nich 8lat i żadnych pieniędzy na leki nie otrzymałem itd. A co do wypłaty zgadzam się zawsze jest na czas albo przed czasem. Pozdrawiam

PRACOWNIK

Zgadzam się , to wszystko prawda , kultura , pomoc, dobre słowo - to cechy pracowników biura firmy, ciuchy , ręczniki to norma , wypłata zawsze na czas , a nawet przed czasem, co prawda częste kontrole pracowników , ale kto dobrze pracuje nie ma się czego bać. Pracuję w tej firmie już trzy lata - i nikt mnie nie zwolnił , przyszedł czas to dostałem umowę na czas nieokreślony, co jest rzadkością w ochronie. Co prawda nie można nic dorobić , wszystko na legalu i nie ma nadgodzin , a jak już wypadną to oczywiście są 100% płatne , ale to nie zdarza się często.

MIROSŁAW

Firma bardzo dobra. Pracowałem w kilku ochronach , ale dopiero tutaj zobaczyłem że do pracy można iść nie stresując się , że w godzinach pracy są szkolenia za które płacą, że dyrektor pyta czy wystarczy szkolenia , czy trzeba jeszcze coś wytłumaczyć , pytają o dojazd do pracy, czy będzie pasował. Kierownictwo jak z innej planety , kultura , zrozumienie,pomoc, wyrozumiałość.

Ryszard

Firma rzetelna, wynagrodzenia zawsze na czas, indywidualne podejście do każdego. Szefostwo bardzo pomocne, interesujące się problemami pracowników. Polecam firmę.

KANDYDAT

Rozmowa bardzo rzeczowa , miła rodzinna atmosfera, profesjonalne podejście do kandydata. Jestem bardzo zadowolony z rozmowy, chętnie podejmę w firmie pracę

Pracownicy

Dziękujemy za pomoc, zainteresowanie naszym kolegą, nie ma drugiego takiego pracodawcy, który jest gotów dać pieniądze na jedzenie, leki, który interesuje się zdrowiem i życiem swoich pracowników, jedzie do domu pracownika żeby mu pomóc.

Krzysztof

Polecam firmę. Atmosfera rodzinna, szefostwo bardzo pomocne pod każdym względem. Indywidualne podejście do pracownika. Pensje zawsze w terminie.

PRACOWNIK

Zgadzam się z poprzednią opinią , pracodawca bardzo dobry, pensje jak wszędzie,ale zawsze na czas , szanują ludzi z którymi współpracują

Mateusz

Firma bardzo rzetelna wszędzie nalezy pracować abyt otrzymac wynagrodzenie kierownik dba o ludzi z niepelosprawnosciami terminowe wynagrodzenie nie zawiodlem sie dobry pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Sekret Serwis Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Sekret Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekret Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekret Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 25 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sekret Serwis Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Stanisława Leszczyńskiego 109 lok. 3
    85-137 Bydgoszcz