Opinie o Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fairplay Towage Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Łebno

Witam, jestem hackerem z Łebna. Namierzyłem Wasze adresy IP. Mam Wasze wszystkie dane. Jutro znajdą się na biurku Pani kadrowej. Pozdrawiam.

Albatros
@Łebno

W Polsce realne uprawnienia do zidentyfikowania dowolnego użytkownika sieci w oparciu o adres IP mają tylko służby państwowe takie jak np. policja czy prokuratura,(usunięte przez administratora)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Fairplay Towage Polska Sp. z o.o.?

Smerf

Odpowiadając na pytanie... To zależy jak będziesz współpracował, im więcej donosów tym węszy dodatek.

Janek
@Smerf

To zależy od Twoich kolegów ze zmiany i Ciebie. Jeśli będziesz szybszy i doniesiesz załogowemu z cumy lub kadrowej, szybciej niż oni na Ciebie to możesz się spodziewać podwyżek raz na pół roku. Jeśli nie będziesz donosił to będą donosić na Ciebie i stracisz tą pracę. Grunt to współpraca z tymi dwiema osobami. Ale to musi być owocna współpraca, nie jakieś bzdury. Musisz donieść każdy szczegół z życia prywatnego, ono jest najważniejsze dla przełożonych.

Jans

beznadziejnie, marynarze dostają grosze może do 3 tysi, kapitan na dużym holowniku 4 tys, a czasem 5 tys (jak się zasłuży), chyba najlepiej mają mechanicy 4-4,5 tys.,

Jan

30 lat w tej firmie. 20 za WUŻ i 10 po bandyckiej prywatyzacji. Te 10 to życiowy koszmar. To co zagraniczny inwestor zrobił z ludźmi, których ceniłem i lubiłem to dramat. Od biura po szeregowych pracowników. Piękna polska firma z tradycjami stała się centrum mobbingu i patologii. Jest to straszne. Odpoczywam teraz na zasłużonej emeryturze, ale przestrzegam WSZYSTKICH! Omijajcie tą firmę wielkim łukiem!

Honorata
@Jan

Piszesz między innymi o tym, że pracujesz w firmie od 30 lat i od 10 nie dzieje się tam zbyt dobrze, ostrzegasz między innymi przed mobbingiem, który według Ciebie ma miejsce w firmie. Możesz wyjaśnić, na czym on polega? Co takiego się dzieje?

Benny
@Honorata

Honorata czyli Małgorzata daj spokój...

Irek
@Honorata

Ewa, mówiłem , że będzie afera. Już po nas.

jans
@Honorata

sama dobrze wiesz co się dzieje jak cię swędzi między nogami

Stary Matros

Pisać, że jest to firma antyludzka, to nie napisać nic. Od czasu przejęcia przez Fair Play dawnego WUŻ w Gdyni dzieje się tam bardzo źle. Nowy właściciel pierwsze co zrobił to zlikwidował związki zawodowe. Potem było już coraz gorzej. Obecnie Systematycznie oszukują pracowników na kwotach wypłacanych za nadgodziny naliczając zaniżoną stawkę. Z funduszu socjalnego wypłacają raz w roku pieniądze i mówią, że jest to roczna premia dla pracowników. O roboczych ubraniach można pomarzyć. Podwyżek pensji nie ma żadnych. Kadrowa ze Szczecina (kobieta, której delikatnie mówiąc emocje z pracą się mylą) decyduje o tym komu da ewentualną podwyżkę, jak się jej ktoś podoba to może dostanie 300 zł. A jak pracownik jej się nie podoba to obieca mu podwyżkę, ale jej nie przyznaje, tak potraktowany nieszczęśnik dopytuje się potem o swoje pieniądze i ona potrafi wówczas w żywe oczy kłamać, że nie było takiej rozmowy i nic mu nie obiecała, po prostu kłamie. Armator wywiera nacisk na kapitanów żeby wychodzili z portu nawet wtedy gdy warunki na to nie pozwalają, a potem gdy zdarzy się wypadek zwalniają winowajcę bo to przecież jego wina. Załogę podzielili i skłócili, część ludzi skundliła się ze szczętem i donosi na kolegów. żeby było śmieszniej ci co donoszą też nie dostają podwyżek, chyba, że bardzo się zasłużą. Nie polecam tej firmy nikomu, chyba, że ostatnim desperatom, którzy muszą sobie dopływać do emerytury.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fairplay Towage Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
moby dick

Do Pana marynarz: pozwole sobie na małą anegdotke polityczną: socializm jest wtedy gdy ktos kto nie umię wbić gwozdzia, może zająć miejsce kogoś kto potrafi budować "statki kosmiczne" w rezultacie w takiej firmie (państwie), ludzie którzy potrafią budować owe statki kosmiczne...wbijają gwozdzie... i mamy tu obraz Pana Piotra Napoleona zmianowego... droga Pani "M" nie idzmy tą droga ..

Marynarz

Czytam te opinię i nie wierzę. Sami robicie sobie kuku jak całe marynarstwo stało by za sobą byłoby ok Ale jak jeden donosi na drugiego to dramat Przykra sprawa

Pani ulubieniec

Jak tam Pani "E" ? Zdrówko psychiczne dopisuje czy nadal na lekach? :-)

Pani ulubieniec 2 a może i 3
@Pani ulubieniec

W tej firmie bez leków nie da rady...pozdr dla czytających...

Miet

Mili państwo którzy czytają negatywne opinie ...są one zbyt pobłażliwe. Generalnie posłużę się cytatem z filmu nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów które mogły by dostatecznie obelżywie określić postępowanie małgorzaty U. I reszty bandy dumnie zwanej zarządem ... Trzymam kciuki żeby w końcu dopadi was za te łapówki i przekręty ...milo będzie patrzeć .

Nie polecam

bardzo zła atmosfera kthta twirzy załogowy z cumy ale tez kadrowa. kłamią, manipulują, zastraszają. Zwolnił em się przez ta chora admosfere.

Obecny pracownik

Najgorsza firma w jakiej miałem okazję pracować. Intrygi, kłamstwa, wchodzenie z butami w życie prywatne. Wieczny problem z urlopami, ciągle plotki i brak szacunku do ludzi. Odradzam wszystkim. Sama rekrutacja to jakaś kpina. Szukam czegoś nowego.

@holownik

Niestety, w stwierdzeniu z poprzedniej opinii "o wspaniałej Pani kadrowej i reszcie zarządzających" jest sporo prawdy. Budowanie relacji i zarządzanie ludźmi poprzez intrygi i atmosferę niepewności i braku zaufania. Temu powiem to, tamtemu tamto i w sumie nikt nie wie o co chodzi. Od przełożonych brak wsparcia i pomocy, np. jadąc z biurowca nie przywiozą załodze kwitków płacowych. Niby błahostka, ale daje obraz podejścia do pracownika. A... i lepiej o nic nie pytać, pani kadrowa zmiażdży stwierdzeniem, że przecież tak wspaniale tu płacą. Owszem, niektórym :) Poza tym w stosunku do rynku już nie tak atrakcyjnie. Tym bardziej, że w zasadzie oprócz premii pod koniec roku nie żadnych innych bonusów, premii, gruszek, nagród z zysku, dopłat do kolonii, itp. Podobno, ludzie w biurowce zastraszeni, nawet zbyt rozmawiać nie chcą. Niestety, atmosferą mobbingu psychicznego pachnie na kilometr...

Marian

Odradzam, oj odradzam pracę w tej firmie. Pracuje tam wiele osób z kaszubskich wsi. To ludzie pazerni i zawzięci i w większości bardzo ograniczeni intelektualnie. Ich ułomność jest sprawnie wykorzystywana przez przełożonych z biura dzięki czemu są manipulowani i oszukiwani do tego stopnia, że donoszą jeden na drugiego. Istna patologia. Ludzie z miasta, którzy mają ambicje i intelekt nie potrafią się odnaleźć w tym klimacie, a ci którym się to udało, stają się tacy jak większość. Powtarzam, że nie wszyscy tacy są, ale większość. Przed prywatyzacją było inaczej i dużo lepiej. Zaznaczam, że nie jestem pracownikiem a współpracuję z tą firmą.

Dawid

Jak aktualnie wyglada sytuacja w firmie? Dzieje się coś ?

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Czekamy na nowe informacje odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Jak wygląda teraz praca w firmie Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. w mieście Szczecin?

MR

Mijanie się z prawdą w tej firmie jest na porządku dziennym - uzgadniasz coś i się nie doczekasz..... Jest problem nawet z rzeczami roboczymi, które Ci się należą - najlepiej, żebyś sobie sam kupił!

Gyto
@MR

Z jakimi dzialami wspolpracuje sie dobrze a z jakimi gorzej? Jaka atmosfera na burcie?

Indyk

Omijajcie tą firmę z daleka. Pani kadrowa i reszta wspaniałej kadry kierowniczej wykończy Was psychicznie, wyssie resztki godności a na koniec zwolni. Istna patologia za miskę ryżu.

g
@Indyk

oczywiście mowa o Gdyni.

lolek

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje obecnie nowych pracowników?

holownik

Dzięki. Też spotkałem się z kilkoma negatywnymi opiniami. W bardzo brzydki sposób zakończyli współpracę z jednym ze znajomych. Ogólnie ze słyszenia - zarządzanie poprzez strach i intrygi, duża niepewność, brak stabilności. Nie ma jasnych instrukcji, wytycznych, kontakt z przełożonymi fatalny. To się powtarzało w opiniach. Także nie ma co zawracać sobie głowy, trzeba iść dalej, jak jest taka możliwość. Pzdr

holownik

Czy ktoś ma doświadczenia z tym pracodawcą?

MR
@holownik

Tak znam - jak masz możliwość to lepiej iść, gdzieś indziej. Pracują tylko desperaci i "znajomi".

Zostaw merytoryczną opinię o Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Fairplay Towage Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fairplay Towage Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fairplay Towage Polska Sp. z o.o.
  • Plac Rodła 9
    70-419 Szczecin
  • NIP: 8513136335 REGON: 320932606 KRS: 0000371850

Fairplay Towage Polska Sp. z o.o.