Opinie o SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o. w Sosnowiec

Nie widziałam ostatnio żadnych ofert pracy z tego salonu. Mam doświadczenie jako kosmetyczka i szukam zatrudnienia. Tu jest stała ekipa pracowników i nikogo nowego nie potrzeba? Czy można zostawić CV w ciemno i jest szans że się skontaktują w sprawie pracy? Komuś tak udało się zatrudnić?

Karola

Polecam, super lokal i miła obsługa, nie wiem skąd te negatywne opinie.

Karol
@Karola

z nieopłaconych zobowiązań i nieuczciwych praktyk biznesowych

Karola
@Karol

Wydaje mi się, że tutaj oceniamy raczej usługi a nie to czy ktoś jest zadowolony z franczyzny czy nie

@Karola

Szanowna Pani, wręcz przeciwnie, portal służy do wystawienia swojej opinii na temat firmy nie tylko na temat świadczonych usług

Ann Nowy wpis
@Adam

Dokładnie oceniamy firmę a nie usługi. A te wszystkie pozytywne opinie są FAKE, nie są prawdziwe.

pozytyw

Dużo pozytywnych opinii o Sosnowcu ale o Jaworznie 0 informacji w internecie. Czy poziom usług jest taki sam?

dziwne
@pozytyw

wlasnie tez mi się to dziwne wydaje

Iza
@pozytyw

Opinie o SC Beauty Jaworzno nie pojawiają się z prostej przyczyny. Ten Salon ma tak mało klientów, że nie ma kto ich pisać. A te które są zostały w zdecydowanej większości wystawione przez osoby związane bezpośrednio z SC Beauty więc ich wiarygodność jest żadna . Tak Więc opowieści w stylu, aby zapisywać się tam z tygodniowym wyprzedzeniem to po prostu brednie. Czy gdyby tam było, aż tak wielu klientów to obsadę stanowiłaby jedna pani kosmetolog i recepcjonistki. Śmiech warte. Ale takie są fakty. Zresztą to nie może dziwić bo właściciele tego przybytku w całej swojej "karierze" położyli wszystkie biznesy za jakie tylko się wzięli z wyjątkiem saloniku w Sosnowcu, ale ten działa tylko dlatego, że rozpoczął działalność kilkanaście lat temu w zupełnie innej rzeczywistości, zdobył odpowiednią bazę klientów i na tym korzysta, bo inaczej byłoby tak jak z każdym innym interesem państwa B. - tzn totalna klapa połączona z finansowymi roszczeniami wierzycieli i nabitych w butelkę franczyzobiorców.

konto
@Iza

czy to prawda?

@konto

Tak to prawda, klientów brak a cała ta franczyza to jedna wielka ściema!!!

zzzz
@Ania

czyli nie trzeba dzwonic z tygodniowym wyprzedzeniem?

Damian
@Ania

Ten salon działa na zasadzie franczyzy? Nie przynosi zysków bo brakuje klientów? Dziwne bo zwykle w takich salonach piękności trzeba zapisywać się z wyprzedzeniem i trudno o wolne miejsce. Wiesz może w czym jest problem?

@Damian

Problem jest z franczyzą która oszukuje franczyzobiorców!!! Ta cała franczyza to jedno wielkie oszustwo! Jeżeli ktoś zastanawia się wejść w tą franczyzę to odradzam!!! I proszę nie wierzyć w to co mówią osoby które zachęcają do wejścia w ten biznes bo to jest jedna wielka ściema!

Były franczyzobiorca
@Ania

Potwierdzam. Sam jestem na to żywym dowodem. Jak ktoś potrzebuje rzetelnej informacji o tych lipnej franczyzie to chętnie takowej udzielę.

Urszula
@Były franczyzobiorca

No to proszę się nie krępować. Co złego jest w tym układzie franczyzowym, że według was nie warto?

@Urszula

Napewno nie jest to rentowny interes tak jak przedstawia to franczyza. W ogóle nie jest rentowny!!! Brak pomocy z ich strony w pozyskiwaniu klientów. Brak marketingu. Brak kontaktu, nie odbierają telefonów i nie oddzwaniają. Przede wszystkim kłamią a od takich ludzi to z daleka!!!

Ida
@Damian

Tak na zasadzie franczyzy.

Damian
@Anna

A jak brałaś ten biznes we franczyzę, to chyba przedstawili ci jakie można realnie osiągnąć wyniki i wtedy nie był nierentowny? Prognozy były nieprecyzyjne? Czy po prostu nie każdy się nadaje żeby prowadzić taki interes.

Aa
@Damian

chodzi właśnie o to że były przekłamane, w ogóle nie odzwierciedlały rzeczywistości

Oo
@Aa

Dokładnie, celowo wprowadzają ludzi w błąd!!! Te ich wyliczenia i kalkulacje to jedno wielkie kłamstwo!!! Zresztą wszyscy tam kłamią więc omijać szerokim łukiem!!!

@Damian

Prognozy zwykle są na wyrost.

Te ich prognozy to kłamstwa wyssane z palca. Ostrzegam wszystkich proszę w nic nie wierzyć co mówią!!!! To zwykli naciągacze!!!

Franciszek Nowy wpis

Czyli to nie jest nic wiążącego tylko ich myślenie życzeniowe? Nie ma żadnej gwarancji jakichś kwot na piśmie?

Karolina Nowy wpis
@Franciszek

Dokładnie to tylko ich przekłamane symulacje. Nie ma nic na piśmie. Jedyna gwarancja jaka jest to taka, że jest to nie rentowny biznes a zainwestowanych pieniedzy nigdy się nie odzyska. Większość klinik już się zamknęła. Więc to wszystko w temacie! Szczerze odradzam.

Szczera

Firma nie wywiązuję się ze zobowiązań. System komunikacji nie działa. Pan Dariusz - osoba o zaburzeniach narcystycznych (!) i biedna Pani Renata próbująca sprostać jego odleceniu od rzeczywistości. Szczerze nie polecam współpracy

Axxx
@Szczera

Nasz Zespół z Dariuszem ma bardzo dobry kontakt. Ta opinia nie dotyczy pracy w Sosnowcu!

Ola
@Axxx

Jak macie dobry kontakt, to przekażcie szefowi aby zapłacił zaległe faktury.

Zespół

Panie Danielu - na leczenie psychiatryczne! Proszę nie zakładać kont Basia, Kasia, Agnieszka. Skoro ma Pan resztki honoru to proszę się podpisywać imieniem i nazwiskiem. Pretensje może mieć Pan do ministra lub wyżej za locdown, którego Pan nie udzwignąl. Wszystkie adresy IP zostaną sprawdzone. Oszczerstwo, Działanie na niekorzyść firmy to są już bardzo poważne zarzuty.

Runxxa
@Zespół

Cóż za histeryczna wręcz reakcja tego kto pisał te "ustawki", albo raczej tego kto mu je dyktował... Od razu widać po tej reakcji, że ten ktoś ma coś na sumieniu... A tak w ogóle (usunięte przez administratora) to bardzo poważny zarzut i nie bardzo rozumiem co minister i lockdown do tego mają?? Jeżeli ktoś kogoś (usunięte przez administratora) to winien jest nie minister ani lockdown, ale ten kto ten czyn popełnił, nieprawdaż???

Jj
@Axxx

Najlepszy jest z Anią, ona kieruję zespołem. Chyba taki mózg w Sosnowcu. W Jaworznie też

Ann
@Axxx

Hah, śmieszni jesteście. Dobry kontakt! To jakiś żart! Pan Dariusz nie odbiera telefonów bo boi się konfrontacji i doskonale wie ile kłamstwa ma za uszami. Telefony są przekierowywane do asystentki która od roku tam już nie pracuje. Brawo dla was jak to nazywacie dobrym kontaktem!!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Aneta Wikarek

Nawiążę współpracę na stanowisko podolog. Wysłałam maila do państwa na zgłoszenie olx

slaw

do Jaworzna są jakieś zapisy czy z miejsca można iść na zabieg?

@slaw

W Jaworznie proponujemy zapisywać się z tygodniowym wyprzedzeniem ze względu na ilość zapisów, jednak zdarzają się dni, gdy Klient może zostać obsłużony bez zapisywania się. Zapraszamy do SC Beauty Clinic Jaworzno :)

Graża
@SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o.

Chciałabym, aby ktoś wyjaśnił mi następującą rzecz. Dlaczego praktycznie w każdym salonie franczyzowym są inne ceny zabiegów? Myślałem, że skoro to jest sieć to ma jedną politykę cenową, wspólne akcje promocyjne itp.. A tu okazuje się, że praktycznie w każdym salonie jest inaczej, no może poza Sosnowcem i Jaworznem, ale one zdaje się nie są franczyzowe tylko własne?? (a tak przy okazji to mają najwyższe ceny ze wszystkich tak ogólnie). To jest bardzo dziwne i zastanawiające dla klienta jak również bardzo irytujące .Czy mógłby mi to ktoś kompetentny wyjaśnić

Aktualność
Pamiętaj, że zła pogoda nie może być powodem do złego nastroju ☔️
Za mało endorfin? Zapraszamy Cię na zabiegi, które wpłyną pozytywnie na Twoje samopoczucie i wygląd :)

Oprócz typowych zabiegów kosmetologii leczniczej, specjalizujemy się również w zabiegach relaksacyjnych. Tylko holistyczne podejście do człowieka jest gwarancją sukcesu.

Zadzwoń i dowiedz się jakie zabiegi relaksacyjno- pielęgnacyjne mamy w ofercie⤵️

791 002 318

Aktualność
Na ten tydzień przygotowaliśmy kilka strrrraaaasznieciekawych promocji

Przez cały tydzień podczas rezerwacji obowiązują Halloweenowe zniżki ⤵️

Peeling dyniowy marki Dermaquest 220 zł
Carbolift 300 zł
PRX plus dermapen 350 zł
Zabieg est gen anty - aging plus mezoterapia mikroigłowa 330 zł

*Promocja obowiązuje do 30 października. Możesz zarezerwować zabieg i skorzystać z niego w ustalonym przez siebie terminie

791 002 318

Lub zarezerwuj online: https://www.moment.pl/sc-beauty-clinic-sosnowiec

Czekamy na Ciebie w SC Beauty Clinic ❤️

Już jest‼️  28 października Kriolipoliza Cool Tech w wyjątkowej cenie‼️‼️⤵️

➡️ Cool Tech to nowoczesna metoda modelowania sylwetki, która zapewnia trwałą redukcję tkanki tłuszczowej bez skalpela.
▶️Kriolipoliza polega na wymrażaniu tkanki tłuszczowej w temperaturze -8 stopni przez 70 minut.  Chłodzenie jest odpowiednio kontrolowane i bezpieczne, a jego efektem jest uszkodzenie komórek tłuszczowych. Przez kolejne tygodnie są one usuwane z organizmu przez układ limfatyczny.

Wymrażanie następuje selektywnie, z wysoką precyzją, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa oraz zapewnia wysoką skuteczność.
Kriolipoliza na brzuch, podbródek, ramiona czy uda gwarantuje rewelacyjne efekty już po jednej sesji. Jeśli więc zmagasz się z oporną tkanką tłuszczową i cenisz skuteczne oraz mało inwazyjne rozwiązania bez bólu – zabieg kriolipolizy CoolTech jest dla Ciebie.
ZALETY ZABIEGU
✅Trwała redukcja tkanki tłuszczowej.
✅Brak inwazyjności.
✅Bezpieczeństwo .
✅Wysoka skuteczność.
✅Szybki efekt – wystarczy jeden zabieg .
✅Niemal całkowite wyeliminowanie ryzyka powikłań.
✅Nie wymaga znieczulenia i okresu rekonwalescencji.
✅Brak ryzyka efektu jo-jo.
✅Głowice idealnie dopasowujące się do kształtu ciała.

UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ
1 przyłożenie głowicy 500 zł zamiast 700
2 przyłożenia głowicy 800 zł
3 przyłożenia głowicy 1200 zł
Liczba miejsc ograniczona ⤵️
Patrycja

Bardzo dziękujemy za szkolenie !!!

Katowice

Można prosić o kontakt do klinki w Katowicach?

@Katowice

Zapraszamy do SC Beauty Clinic w Katowicach, które mieści się przy ul. Bażantów 6c, numer kontaktowy: 502 827 177 :)

entka

można prosić o kontakt do klinki w Jaworznie?

@entka

Zapraszamy do Jaworzna, Klinika mieści się przy ul. Piłsudkiego 27c/6, numer kontaktowy: 575 767 355 :)

Magda

Wspaniałe miejsce. Bardzo zgrany zespół ludzi. Miko się pracuję, każdemu życzę takiej pracy!

Jj
@Magda

Tak samo uważam, nadal

Aga

Bardzo dobrze oceniana firma w branży kosmetycznej. Poza tym dobry pracodawca i to wszystko w momencie kiedy pandemia tak mocno spowolniła wiele branż

@Aga

Dokładnie

Est.

Dziękujemy za wspólne szkolenie. Powodzenia dla Izy i Sylwii!

Sylwia
@Est.

enta

Czy klinika w Jaworznie to ta sama firma? Mam bliżej do Jaworzna a widzę opinie Sosnowca i chętnie wybiorę się na zabieg

@enta

Klinika w Jaworznie to również SC Beauty Clinic, dlatego poziom obsługi klienta jest na najwyższym poziomie. Zapraszamy serdecznie!

łapa
@SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o.

czyli na nich też trzeba uważać !

Basia

Wszystko super!!! Dziękuję:)

enna

czy w Jaworznie też mogę liczyć na tak dobra obsługe?

@enna

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię :) Oczywiście, w naszych klinikach zawsze dobieramy profesjonalny Zespół który tworzy odpowiednią atmosferę. Zapraszamy serdecznie!

A.
@enna

W Jaworznie jest bardzo profesjonalny zespół, po zawszy od Pani z recepcji ❤️, a zakończywszy na Pani Kosmetolog. Zawsze idealnie dobrane zabiegi, mistrzowska obsługa

Marzena W.

Odkąd pamiętam, bardzo dobra jakość zabiegów, usługi na najwyższym poziomie. Przyjemna atmosfera. Polecam!

@Marzena W.

Xxx

Super zabiegi polecam!

@Xxx

Zostaw merytoryczną opinię o SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 72 ocen.

SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o.