counter
4 32 77 5 1
Abu Nowy wpis

Nie polecam współpracy B2B z tą firmą. Nie opłacają faktur za wykonaną usługę, zmieniają termin opłacenia faktury na 2 miesiące, po czym dalej jej nie opłacają. Nie odbierają listów poleconych z wezwaniami do zapłaty, unikają wszelkiego kontaktu. W momencie zamawiania usług i towarów są bardzo mili, ale to tylko pozory. Jeśli chcecie z nimi współpracować to tylko przy płatności z góry!

Lady Nowy wpis
@Abu

nie jestescie jedyni , do biura połowa korespondencji to wezwania do zapłaty

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w SC Beauty Group Sp. z o.o.?

Megi

Proszę omijać szerokim krokiem tą firmę. Sprzęt zakupiony od Państwa został KILKUKROTNIE zgłoszony do reklamacji. Żadnych efektów, złe szkolenia oraz straty finansowe, które poniosła moja firma to kropla w morzu. Brak kontaktu, ciągłe odkładanie problemu na później, żadnego zastępczego sprzętu. Nikt nie zwróci mi pieniędzy za kredyt i zaufanie to tej firmy. NIE POLECAM!

Anna Nowy wpis
@Megi

Chyba nie jest Pani jedyna , na innych forach jest o nich więcej podobnych informacji

Kosmetolog
 Rekomendacja

Wyjątkowe miejsce. Czuje się jak w rodzinie. Dziękuję całemu zespołowi!

Marta
@Kosmetolog

To świetnie. Ale chciałabym podpytać o bardziej szczegółowe informacje. Warunki zatrudnienia w SC Beauty też sobie chwalisz?

Basia
@Kosmetolog

To dlatego się nie przedstawiasz ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 245 dni.

Czym SC Beauty Group Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

śmieszka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 276 dni.

prowadzicie nabór na jakieś stanowisak?

praca

w jakich godzinach praca na recepcji?

@praca

Praca zmianowa od 9-17 lub 12:20 :)

Q
@Karolina

Hahaha, nigdy. Po 12 h zawsze było :)

@Q

Ja piszę jak jest obecnie, a nie jak było czy bèdzie. W Warszawie dwie recepcjonistki same wybrały pracę po 12h. To była ich decyzja:)

Marta

No to jestem ciekawa, jak to w końcu jest - czy na recepcji zawsze trzeba pracować po 12 h czy jednak nie. Tak czy inaczej - chętnie się dowiem, czy w SC Beauty Group na pracę mają szansę osoby, które się jeszcze uczą, tj. studenci? Wiecie coś o tym?

Natka

Powiem tak: są rzeczy, których nie lubię, częste zmiany decyzji, testowanie różnych dziwnych rzeczy, niespodziewane zadania do zrobienia:) Ale jest niesamowita, bardzo bardzo mila atmosfera i swoboda. Plus za pakiet medyczny.

Beti

Proces rekrutacji mnie trochę zniesmaczył. Na tym etapie wiem, że nie chciałabym pracować dla takiego pracodawcy. Bardzo szybkie ocenianie potencjalnego pracownika 'po okładce', przypisywanie mu cech niezgodnych z prawdą (ktoś tu usilnie stara się udawać osobę wykształconą pod kątem psychologii), narzekania nad brakiem doświadczenia potencjalnego pracownika. Zastanawiam się, po co w takim razie ktoś mnie zaprasza na rozmowę, skoro widział CV. Dodatkowo nagłe wkomponowanie jednego stanowiska w drugie - w efekcie wystarczy zatrudnić jednego pracownika na to miejsce i dać mu dwa razy więcej obowiązków. Brak samochodu służbowego na stanowisku szkoleniowca czy przedstawiciela - coś co dziwi biorąc pod uwagę flotę dostępną nawet w dużo mniejszych firmach. Jedna z osób przeprowadzających rozmowę - pani (usunięte przez administratora)- (usunięte przez administratora) Wcale nie (usunięte przez administratora) Natomiast wymagania od nowego pracownika są po prostu niemożliwe. Życzę znalezienia kogoś, kto je spełni i to za takie pieniądze. Uważam siebie za osobę inteligentną i niezwykle szybko uczącą się nowych rzeczy, z umiejętnościami na wielu płaszczyznach, jednak powiedziano mi, że jest inaczej. Na rozmowę poszłam lekko zestresowana, ale wyszłam już czując się kompletnie głupia i bezwartościowa. Nie chcę i nigdy nie będę pracować dla takiego pracodawcy. Wiem i widzę już, że mój obecny da mi odczuć, że naprawdę do czegoś się nadaję, bo jestem o tym święcie przekonana. Na pewno zaprocentuje to zarówno w zarobkach, jak i w relacji pracownik-pracodawca. Mam ogromny szacunek do ludzi, którzy dają dobrą pracę i pozwalają na rozwój, ale jednocześnie wiedzą, że bez pracowników ich firma nie istniałaby i to doceniają. Ja wtedy daję z siebie 200%, bo wiem, że działa to na moją przyszłość.

Tak13Nie6
Kosmetolog
@Beti

Pracuję w tej firmie i chyba rozumiem o co chodzi. Niestety nie miała Pani okazji się przekonać jak pracuje się w tej firmie i tylko ocenia po rozmowie rekrutacyjnej. Firma jest niezwykle wymagająca. Stawia bardzo wysoko poprzeczkę, przy czym wszystkie relacje są otwarte. Oznacza to, że każdy otrzymuje natychmiast informację zwrotną na swój temat. Może nie każdemu się to podobać, ale dzięki temu pracuje się dużo lepiej! Odnośnie samochodu firmowego to z tego co wiem każdy przedstawiciel posiada nowy samochód... Ja jestem niezwykle zadowolona i życzę powodzenia :)

@Beti

Każdy przedstawiciel ma własne auto.

Tak2Nie
@Karolina

Owszem tak jest ale trzeba samemu za prywatne pieniądze tankować a potem prosić się o zwrot miesiącami.

@.

Beti chyba nie mówimy o SC Beauty. Pracownicy mają kartę floty Orlen. Skoro byłaś na rozmowie skąd taka informacja.

@Karolina

Kartę która zazwyczaj nie działa, tankuje się za własne a zwroty trzeba żebrać. Na hotel i wyjazdy jest to samo. Wszędzie macie długi. Nie kompromitujcie się

Tak3Nie4
@Aga

Aktualnje wszystkie karty działaja, a pisanie nieprawdy jest to działanie na niekorzyść firmy. Pozdrawiam

Tak2Nie1
Ja

Aktualnie???? a wcześniej hahha

ada
Użytkownicy czekają na odpowiedź 303 dni.

A do jakich placówek szukacie recepcji ?

stanowisko

jakie są zarobki na stanowisku kosmetologa? ;)

@stanowisko

Aktualnie: Podstawa plus procent od wykonanych zabiegów, sprzedanych usług, zapisanych klientów. Dodatkowo premia uznaniowa od obrotu całościowego i zapisanych klientów.

Tak4Nie
Adrian
@Pracownik

Fajnie, że są takie dodatkowe benefity. Możesz dodać jakie umowy firma daje nowym pracownikom, zlecenie, czy na czas określony?

@Adrian

Jeżeli jest to pracownik z bogatym doświadczeniem, który przechodzi z innej firmy, to zapewne umowa o pracę na czas nieokreślony, Pracownik, który musi opanować wiedzę, szkolenia, umowa na okres próbny 3 miesięcy. Potem umowa o pracę na czas nieokreślony. Pracownik, który jest bez doświadczenia, przed nim szkolenia i studiuje kosmetologię, umowa zlecenie na początek.

Magda

Pracowałam krótko ale w bardzo przyjemnej atmosferze.

Tak7Nie1
Anna
@Magda

Wiem, że pracowałaś krótko w SC Beauty Group, ale może wiesz, czy są u tego pracodawcy realne możliwości awansu w strukturach firmy i czy oferuje jakieś fajne, wartościowe szkolenia dla pracowników? Dzięki!

@Anna

Nic nie oferuje. (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniu. Szkoleń zero - chyba że sobie zapłacisz

Tak5Nie3
@Aga

Dziwne, ciekawe dlaczego dziewczyny z kliniki w Sosnowcu mają wpisane 2 szkolenia w zeszłym tygodniu:) Pracownicy z biura 2 szkolenia w Warszawie w zeszłym miesiącu. Dziewczyny Klinika Warszawa 3 szkolenia Opinia zostanie sprawdzona przez kogo jest realnie pisana. Dlatego, że jest to pisanie nieprawdy i działanie na niekorzyść firmy

Tak3Nie1
@Magda

Dzięki Magda . Powodzenia w nowej pracy

Magda
@Anna

Z tego, co mi wiadomo kosmetolodzy mają co jakiś czas szkolenia produktowe. Wszystko chyba w zależności od stanowiska. Mnie szkolila osoba z firmy, i miałam dostępna wersję mobilną jednefi ze szkoleń.

Tak4Nie
mgr kosmetolog

Witam, gdzie znajdę ofertę pracy firmy SC Beauty. Widziałam na ich stronie, że otwieraja dwie kolejne kliniki w Katowicach i Rzeszowie.

@mgr kosmetolog

Aktualnie trwają prace remontowo - organizacyjne. Już niebawem będziemy poszukiwać kosmetologów i osób do pracy na recepcji. Pozdrawiam

Magi
 Rekomendacja

Naprawdę fajny zespół ludzi, bardzo pozytywne miejsce, miło się pracuje. Godziny pracy zawsze można dostosować. Osobiście jestem zadowolona.

Tak6Nie2
@Magi

Gosia - Z Tobą również:)

Paweł

Współpracuję z SC Beauty od wielu lat i chyba trudno o lepszego pracodawcę. Ludzie otwarci zawsze chętni do rozmowy . Jeżeli chcesz czegoś inaczej lub nasz jakieś pomysły,nigdy nie zostajesz na lodzie. Wiele razy szli na rękę. Ale fakt docenia się ludzi samodzielnych i z pomysłem. Życzę im dużo sukcesy i dobrych pracowników.

Tak6Nie2
@Paweł

Dzięki Paweł!

Partner

Nie jestem co prawda pracownikiem, ale współpracuję z firmą od kilku lat i zawsze mogę liczyć na wsparcie, bardzo dobrą komunikację i profesjonalne podejście. W 100% rekomenduję!

Tak6Nie6
kate
@Partner

Tak Potwierdzam firma godna polecenia

Tak2Nie3
@Partner

Dziękujemy!

Aneta

Dobry pracodawca! Zawsze otwarty na pomysły podwładnych. Fajne relacje . Pensja w porządku. Umowa najpierw na okres próbny potem na stałe.

Tak5Nie2

Nie

Tak2Nie1
Damien
@doda

Nie polecam. Można trafić dużo lepiej.

Tak3Nie1
@doda

Aplikować zawsze warto :)

Banan

coś ostatnio dużo pozytywnych opinii ;)

@Banan

Bo sami sobie je piszą. Nie pierwszy raz zresztą. Albo jest polecenie dla pracowników żeby pisali

Tak7Nie1
Julka
 Rekomendacja

Pracowałam przez rok. Zmieniłam pracę "na lepszą" i okazało się jednak, że trudno o lepszego pracodawcę niż SC Beauty. Z przyjemnością bym wróciła :)

Tak5Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o SC Beauty Group Sp. z o.o. - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

SC Beauty Group Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana Kilińskiego 44 lok. IX