Adres: Jana Kilińskiego 44 lok. IX, 41-200 Sosnowiec

NIP: 6443507161 REGON: 243558290 KRS: 0000508468

3 5 13 5 1

Opinie o SC Beauty Group Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Arona

Nie ma słów żeby opisać tą firmę.. kontakt z kimś kto to wszystko ogarnia na poziomie mniej niż zero. Dwójka nieogarnietych ludzi myśli, że da rade zapanować nad wszystkim. Paniusia w okularkach bodajże Renata i jej koleżka , niesłowny, nieogarniety stoi tylko uśmiecha się i myśli ze wszystko będzie super. Umowa tylko zlecenie lub o dzieło oczywiście stawki marne , potem umowa która jest przeciągania również na najniższa krajowa resztę musisz wyrobić celem, Który często bywa Nieosiągalny przy dopiero rozkręcających się placówkach. Sprzęty krążą z Sosnowca do Warszawy, a niby firma która Ma swoje maszyny nie ma ich tyle żeby starczyło na zaledwie trzy salony?! Jedna wielka pomyłka, nie polecam. Brak kontaktu, brak jasnych obowiązków, najlepiej żebyś robił wszystko za te same pieniądze, kase biorą tylko dla siebie twoim kosztem!

Tak2Nie
Oli

(usunięte przez administratora) Brak kontaktu. Nikt nie odbiera telefonu. Został nam dostarczony wadliwy sprzęt. Pragnę zaznaczyć iż mowa o RF Mikroigłowy, który ma wysoką wartość. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim potraktowaniem klienta! Sprzęt zabrany tydzień temu a do dnia dzisiejszego zero kontaktu, wręcz perfidne olewanie. Od dwóch miesięcy opłacam urządzenie, na którym praca jest niemożliwa. Brak informacji kiedy zostanie dostarczone nowe.... NIE POLECAM!

Tak2Nie
SC Beauty
@Oli

Szanowna Pani Oli, dziękujemy za przesłaną opinię. Rozumiemy Pani niezadowolenie w sytuacji, w której zakupione urządzenie nie może być wykorzystywane. Niestety nie możemy zgodzić się ze stwierdzeniem, że nie ma kontaktu z naszą firmą. Od momentu otrzymania informacji o usterce utrzymujemy kontakt telefoniczny i mailowy oraz informujemy o kolejnych poczynionych krokach. W imieniu swoim oraz producenta urządzenia przepraszamy za niedogodności oraz chcemy Panią zapewnić, że nam również zależy na jak najszybszym zakończeniu całego procesu reklamacji. Zespół SC Beauty

Anioł

Jestem z firmą związana od jakiegoś czasu. Na razie jest w porządku. Często jest sporo pracy ale dla mnie to nie problem.

Grzesiek

Komunikacyjny impas, Pan z Panią kierują firmą bez praktycznej wiedzy o zarządzaniu. Nie jasny system obowiązków, umowy zazwyczaj o dzieło lub zlecenie. Bardzo krotki czas pracy pracowników - 3-4 miesiące.

Tak6Nie

Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują wspaniałe gruszki na wierzbie, wspaniałe zarobki, rozwój zawodowy a rzeczywistość jest totalnie inna. Sposób zarządzania ludźmi oraz proces komunikacji w firmie totalnie leżą. Brak jasno ustalonych zasad i reguł, prowadzą do totalnego komunikacyjnego chaosu w zespole. Brak jasno określonych obowiązków powoduje totalną samowolkę pracowników. Pracodawca chce aby za najniższą krajową robić na kilka etatów i skutecznie usiłuje udowodnić, że da się wykonywać kilka etatów na raz. Co chwile pracodawca zmienia umowę, warunki zatrudnienia oraz system wynagradzania pracowników, oczywiście na niekorzyść pracownika. Pracodawca ciągle powtarza, że jesteś jego kosztem i nie zarabiasz na firmę i nie zasługujesz na wyższe wynagrodzenie. Notorycznie używane są sztuczki psychologiczne które prowadzą do totalnej manipulacji pracowników. "Priorytetem" SC Beauty jest rodzinna firma i najwyższe wartości, a prawda jest taka, że przekraczając próg firmy przestajesz być człowiekiem a stajesz się maszynką do zarabiania pieniędzy.

Tak6Nie

Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują wspaniałe gruszki na wierzbie, wspaniałe zarobki, rozwój zawodowy a rzeczywistość jest totanie inna. Sposób zarządzania ludzmi oraz proces komunikacji w firmie totalnie leżą. Brak jasno ustalonych zasad i reguł, prowadzą do totalnego komunikacyjnego haosu w zespole. Brak jasno określonych obowiązków powoduje totalną samowolkę pracowników. Pracodawca chce aby za najniższą krajową robić na kilka etatów i skutecznie usiłuje udowodnić, że da się wykonywać kilka etatów na raz. Co chwile pracodawca zmienia umowe, warunki zatrudnienia oraz system wynagradzania pracowników, oczywiście na niekorzyść pracownika. Pracodawca ciągle powtarza, że jesteś jego kosztem i nie zarabiasz na firmę i nie zasługujesz na wyższe wynagrodzenie. Notorycznie używane są sztuczki psychologiczne które prowadzą do totalnej manipulacji pracowników. "Piorytetem" SC Beauty jest rodzinna firma i najwyższe wartości, a prawda jest taka, że przekraczając próg firmy przestajesz być człowiekiem a stajesz się maszynką do zarabiania pieniędzy.

Tak5Nie
Beti
Nazwa działu: Handlowy

Proces rekrutacji mnie trochę zniesmaczył. Na tym etapie wiem, że nie chciałabym pracować dla takiego pracodawcy. Bardzo szybkie ocenianie potencjalnego pracownika 'po okładce', przypisywanie mu cech niezgodnych z prawdą (ktoś tu usilnie stara się udawać osobę wykształconą pod kątem psychologii), narzekania nad brakiem doświadczenia potencjalnego pracownika. Zastanawiam się, po co w takim razie ktoś mnie zaprasza na rozmowę, skoro widział CV. Dodatkowo nagłe wkomponowanie jednego stanowiska w drugie - w efekcie wystarczy zatrudnić jednego pracownika na to miejsce i dać mu dwa razy więcej obowiązków. Brak samochodu służbowego na stanowisku szkoleniowca czy przedstawiciela - coś co dziwi biorąc pod uwagę flotę dostępną nawet w dużo mniejszych firmach. Jedna z osób przeprowadzających rozmowę - pani (usunięte przez administratora)- zdecydowanie zbyt pewna siebie, wyglądem kompletnie nie wpasowująca się w profil firmy, anty-reklama. Wcale nie trzeba być atrakcyjnym fizycznie, żeby być po prostu zadbanym. Natomiast wymagania od nowego pracownika są po prostu niemożliwe. Życzę znalezienia kogoś, kto je spełni i to za takie pieniądze. Uważam siebie za osobę inteligentną i niezwykle szybko uczącą się nowych rzeczy, z umiejętnościami na wielu płaszczyznach, jednak powiedziano mi, że jest inaczej. Na rozmowę poszłam lekko zestresowana, ale wyszłam już czując się kompletnie głupia i bezwartościowa. Nie chcę i nigdy nie będę pracować dla takiego pracodawcy. Wiem i widzę już, że mój obecny da mi odczuć, że naprawdę do czegoś się nadaję, bo jestem o tym święcie przekonana. Na pewno zaprocentuje to zarówno w zarobkach, jak i w relacji pracownik-pracodawca. Mam ogromny szacunek do ludzi, którzy dają dobrą pracę i pozwalają na rozwój, ale jednocześnie wiedzą, że bez pracowników ich firma nie istniałaby i to doceniają. Ja wtedy daję z siebie 200%, bo wiem, że działa to na moją przyszłość.

Tak5Nie

Kosmetolog
@Beti

Pracuję w tej firmie i chyba rozumiem o co chodzi. Niestety nie miała Pani okazji się przekonać jak pracuje się w tej firmie i tylko ocenia po rozmowie rekrutacyjnej. Firma jest niezwykle wymagająca. Stawia bardzo wysoko poprzeczkę, przy czym wszystkie relacje są otwarte. Oznacza to, że każdy otrzymuje natychmiast informację zwrotną na swój temat. Może nie każdemu się to podobać, ale dzięki temu pracuje się dużo lepiej! Odnośnie samochodu firmowego to z tego co wiem każdy przedstawiciel posiada nowy samochód... Ja jestem niezwykle zadowolona i życzę powodzenia :)

TakNie2
Justyna

Firma jest dobrym pracodawcą co w tej branży nie jest łatwe. Polecam pracę!!

Grafik

Wymarzony pracodawca. Każdy pracownik traktowany jest ze zrozumieniem i szacunkiem. Firma nastawiona na dialog i rozwiazywanie problemow poprzez wspolne dzialania.

Kosmetolog

Wymarzony pracodawca! Dziękuję, że mogę pracować w takim zespole :) Lubię atmosferę w SC Beauty Group Sp. z o.o. za: Podejście do pracowników i traktowanie każdego z szacunkiem

Tak1Nie

Czy wiesz coś na temat zatrudnienia w firmie SC Beauty Group Sp. z o.o. w mieście Sosnowiec? Użytkownicy czekają na Twoją opinię.

Zostaw opinię o SC Beauty Group Sp. z o.o. - Sosnowiec

Chcę opublikować: