Siemiński Longin Hotel dla Zwierząt

Łódź

Opinie o Siemiński Longin Hotel dla Zwierząt

ford

Zjebany pracodawca ham Łobez cwaniak i jego synek samozwanczy kierownik z niepełnym podstawowym wykształceniem! Gdyby nie tatuś byłby zerem!!!!

Uprzejma

Pracowałam dość krótko u tego pracodawcy, ale wystarczająco by poznać jego chamstwo, brak szacunku dla pracownika. Pracodawca na umowie zlecenie umieszcza kwotę poniżej 500 zł brutto, a na umowę o pracę jest najniższa krajowa, reszta idzie tzn. 'pod stołem'. Obcina pensje według własnego uznania, nie informując szarego pracownika o tym. Pracodawca nigdy nie wypłaca pensji w terminie. Wypłata jest dzielona na dwa terminy. W pierwszym terminie dostają Ci co dojeżdżają do pracy a w drugim terminie po około tygodniu bądź więcej dostają Ci co mieszkają na terenie zakładu pracy. Pracownik nie ma jakichkolwiek praw, ma tylko obowiązki. Zdarza się, że dochodzi do rękoczynów ze strony pracodawcy. Rotacja pracowników w zakładzie pracy zdecydowanie za duża co wpływa na jakość i wydajność pracy. Częste nie płatne nadgodziny. Mobbing, zastraszanie, poniżanie jest na porządku dziennym. Nie do końca wiadomo kto pełni obowiązki właściciela/szefa czy Pan Longin Siemiński czy Pani Anna Siemińska. Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z tym pracodawcą.

Odradzam pracę u tego pracodawcy ze względu na urągające warunki pracy i płacy. Nie przestrzeganie zasad BHP i kodeksu pracy. Zakończenie współpracy za porozumieniem stron nie istnieje, zawsze kończy się źle dla pracownika. Brak kultury osobistej pracodawcy, mobbing etc.

trauma

Pracowałem u tego człowieka kilka lat MAKABRA!!!!!!! Pracodawca to ham,Łobez, cwaniak!!!!! Wyzysku wszystkich jesteś dla niego zerem szata! !!!!!!!!@odradzam wszystkim!!!!

lek.weterynarii

Pracowałem jako lekarz weterynarii 4 miesiące. To co tam widziałem urąga wszelkim zasadom pracy- mobbing, zastraszanie i używanie przemocy fizycznej w stosunku do swoich pracowników. Płacenie połowy podstawowej pensji,praca w sobotę i niedziele bez wynagrodzenia. P. Sieminski to wyjątkowo nieuczciwy pracodawca,który nie szanuje swoich pracowników. Stanowczo odradzam i przestrzegam.

lekarka

pracowałam - odradzam , wszystko co najgorsze mnie tam spotkało . Brak szacunku , poniżanie , mobbing na porządku dziennym , podsłuch tzw. istot zaufanych , przekazywanie i przekłamywanie prawdy. Stawka umowa na najniższe , reszta według uznania , wypłacanie pensji w czasie " kiedy się chce " . Bardzo dużo ludzi po przepracowaniu kilku lub kilkunastu m- cy wylądowało na leczeniu . W sumie omijajcie szerokim łukiem . I jeszcze 1 - kto z kierownictwa pobił redaktora - rzecznika , czy tej osobie nie wstyd .

gość

Odradzam prace w tej firmie, atmosfera jest fatalna każdy na każdego wilkiem i jakby mógł to w łyżce wody by utopił. Małe grono ludzi a nagadują jeden na drugiego co dziwne bo przy małej ilości ludzi powinna być raczej atmosfera rodzinna, ale niestety tak nie jest. Mobbing też się zdarza. Jaką pensje na początku wynegocjujesz taką masz cały czas i oczywiście umowy na najniższej (reszta pod stołem)wiec w razie czego lądujesz wiesz z czym.

Zostaw opinię o Siemiński Longin Hotel dla Zwierząt - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siemiński Longin Hotel dla Zwierząt