Opinie o Hotel Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński Gabinet Weterynaryjny Schronisko Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Adop w Brąszewice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hotel Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński Gabinet Weterynaryjny Schronisko Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Adop. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński Gabinet Weterynaryjny Schronisko Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Adop o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński Gabinet Weterynaryjny Schronisko Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Adop w Brąszewice

Tomek

Po co piszecie pierdoly co do Asów to normalni ludzie byłeś jeden z drugim materacem ? A ty nie musiałeś ROBIĆ TO CO TEN PSEUDO PRACODAWCA KAZAŁ CI ROBIĆ????POMYŚL? ????TO on jest SAMO ZŁO!

26
Mizera Nowy wpis
Pracownik
@Tomek

Niestety nie każdy tak jak ty lizał obuwie , ty nie miałeś honoru i jak piszesz robiłeś wszystko , nie porównuj wszystkich do siebie , lonia i tak wykopał ciebie na zbity pysk tomuś .

Roland.glawer
Były pracownik

Ludzie.odczepcie.sie.od.schroniska.dla.zwierzad.wojtyszki.ja.adoptowalem.3.psy.z.wojtyszek.byly.zadbane.bardzo.zdroe.jak.znecaliscie.sie.nad.zwierzetami.czy.prowadziliscie.pseldo.hodowle.to.wam.zabrano.pieski.zobaczcie.jak.w.inyh.schroniskah.sie.znecaja

roland.i.anna.glawer Nowy wpis
Były pracownik
@Roland.glawer

mamy.adoptowane.3.pieski.z.schroniska.w.wojtyszkah.jakos.nie.byly.za.niedbane.mozna.powiedzec.zebyly.rozpuszczone.nie.sa.lekiwe.co.wy.hcecie.od.wojtyszek.jak.sie.ma.pseldo.hodowle.albo.sie.znecaliscie.nad.zwierzetami.to.wam.zabrali.a.teraz.psujecie.opinie.widzeliscie.jak.w.schronisku.w.bialogardzie.sie.znecal.wlasciciel.schroniska.nad.owczarkiem.tego.nikt.nie.napisze.nigdy.nie.widzialem.tak.czystego.schroniska.jak.w.wojtyszkah

aaa Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Roland.glawer

O czym ty piszesz ktoś Ci za to zapłacił że tak piszesz??!? Tam to wielką niewiadomą a jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o kasę!!!???

roland.i.anna.glawer Nowy wpis
Były pracownik

szkoda.ze.nie.ma.patrolu.as.byli.fajni.ludzie.dbali.o.zwierzeta.nie.bylo.tego.zeby.pieski.biedne.bez.panskie.cierpialy.powini.wrucic.as

Mizera

Wszystko się zgadza , aktualna żona Longina zachowuje się masakrycznie , pamiętam ją sprzed kilkunastu lat , Longinus złapał ją jako pracownicę z łapanki , ona złapała podstarzałego lonia na ciążę, czy ona nie pamięta kim była , po 2 jedno warte 2

Nikson
Inne
 Pytanie
@Mizera

Z łapanki? O co chodzi? Słyszałem że jeździło się po dworcach i osobą bezdomnym proponowało się pracę w schronisku. Chcesz przez to powiedzieć że Siemińska była wcześniej taką osobą?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hotel Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński Gabinet Weterynaryjny Schronisko Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Adop odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kasjer-sprzedawca
Warszawa
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
mizera

loniek jakie ty masz do mnie pretensje , byłem twoim zaufanym , co ty ode mnie chcesz , dlaczego rozpowiadasz , że ciebie buraku okradałem , loniek te parę ton węgla , materiały budowlane , a co miałem robić , potrzebowałem tego , po co miałem kupować jak ty przepijałeś z panienkami nie takie pieniądze , teraz jestem na emeryturze i olewam ciebie , jak nie przestaniesz zawiadomię odpowiednie organa o twoich loniek przekrętach , a wiem wszystko i znam wszystkich , loniek wystarczy zbadać ziemię , chcesz więcej ....

Tomi
@mizera

Masz racje to prostak (usunięte przez administratora) burak wzdety nie zastanawiaj się tylko go sprzedaj jestem z tobą

Zenek
Były pracownik
@mizera

Potrzebuje jak najwiecej wiadomosci o loniu i zwierzetach u niego trzymanych. Odezwij sie.

Damian
Były pracownik
@mizera

Mizera prosze o kontakt jak najszybciej.

Opinia
Inne
 Pytanie

Czy nadal schronisko działa i ma podpisaną umowę z Gminą Ozorków? Od 2006 były tam psy z tej gminy. Czy psy były czipowane? Jak je odróżnić?

anonim

(usunięte przez administratora)

Olawson

O jakich piszesz poparzeniach tzw. Tomi , napisz co zażywasz , że masz takie omamy wzrokowe .

Kazimierz
@Olawson

Nie bardzo rozumiem aktualną Waszą dyskusję, dlatego pozwólcie, że zapytam, jak aktualnie wygląda praca w tej firmie? Nie ma żadnych nowych wpisów w tym zakresie, dlatego liczę, że ktoś zechce się wypowiedzieć. Może Wy będziecie tak mili, aby to napisać? Wiele pomożecie zarówno mi, jak i innym osobom szukającym takich informacji.

Zyzka

Czego oczekiwać od tego rodzaju osobników , ona nie zna innego życia , prowadzi wiejski chów , tak była wychowana , pochodzi z nizin społecznych , a goły cyc i zimno nic dla niej nowego , na parkingach bywało jak opowiadała gorzej .

bezstronny

wszystko można powiedzieć o slawusiu , prawda jest jedna oprócz zegarka nie stawało mu nic , to raczej typ lizaka .

Gość 12

Ciekawi mnie to jak się prawdy dowie kto jest prawdziwym ojcem niby jego dzieci

Samaprawda

Nikt do tej pory nie podniósł na tym forum kwestii tzw. Patrolu As . Podsumowując ich działalność , była to prywatna policja na usługach loni . Loniu przy ich wydatnej pomocy likwidował konkurencję, członkowie tej ekipy o bardzo wątpliwej reputacji w postaci(usunięte przez administratora) Ci co pracowali wówczas wiedzą kto kryje się pod tymi osobami , byli na każde skinienie loni .Zlikwidowali według nich chodowle zwierząt , które następnie z zyskiem zbywali. Kiedy lonia zaczął finansowo kuleć wykopał darmozjadów niekompetentnych ociężałych psychicznie na zbity pysk , szkoda , że tak późno .

Agnieszka
Inne

@lenio a czym dokładnie Ukraincy się w tej firmie zajmują ?

Lenio

(usunięte przez administratora), wytrzymują tam tylko ukraińcy i to tylko dlatego, że pracują na czasowych pozwoleniach i po kilka miesięcy wracają do siebie. Każda osoba zwalniana zostaje osądzana o kradzieże i oczerniana. Straszne miejsce jeżeli macie do siebie jakikolwiek szacunek odpuście sobie tam prace. Nie wierzcie w nic co mówi ten pracodawca, na początku tylko mydli wszystkim oczy i obiecuje złote góry, a jego żonka wiecznie niezadowolona traktuje ludzi jak najgorsze odpady.

mizera

do łukasz - tak trzeba przede wszystkim lizać loniowi (usunięte przez administratora) , nie zadawać pytań , brać grosze za prace , jak loniuś walnie w pysk podziękować .

Łukasz
Inne

Czy trzeba mieć wcześniejsze doświadczenie w tej branży?

teresa

Za to co robił i ciągle robi ten typ biednym zwierzętom życzę mu wszystkiego najgorszego. Nikomu nie życzę źle ale jemu tak. A ci co tam pracują i kryją go odpowiadają tak samo jak on za znęcanie się nad zwierzętami . Miałam do czynienia z pracownikami w ostatnim czasie. Kobieta - rzekomo kierownik - napisała, żebym dalej sie produkowała a oni - o ironio - hotel dla zwierząt - wszystkie kontrole przeszli śpiewające i wyszczegolnila kontrolujących. Ta osoba choc kobieta ZERO WRAŻLIWOŚCI I PRZYZWOITOŚCI JAK JEST SZEF. Mam nadzieję, że dopadnie go sprawiedliwość przynajmniej Boża. Mam nadzieję, że będzie cierpiał tak bardzo jak te wszystkie biedaki od samego początku od kiedy ma tą mordownię. TEGO MU ZYCZĘ Z CAŁEGO SERCA.

pracownicy

lonia niszczyłeś (usunięte przez administratora)i robisz to nadal z ludźmi , którzy u ciebie pracowali i pracują , udawałeś przed Patorą żebraka , rzucałeś hasła mam na koncie 300 tylko zapomniałeś dodać , że na innych kontach miałeś miliony , poruszałeś się bryczkami wartymi tysiące pln , suv lexsus i inne , pławiłeś się w luksusach , chlałeś na umór , czyli jak to jest - miałeś chamie złoty róg , ludzie przeklęli ciebie wielokrotnie , dorobiłeś się na biednych zwierzakach , potrafiłeś z umarłych zwierząt wyciągać (usunięte przez administratora) i zakładać je złapanym na ulicy innym zwierzakom , lonia byle się sztuka zgadzała to lonia twoje słowa . Powinni ciebie lonia i całe twoje lonia towarzystwo postawić przed sądem . lonia każdy z poniżanych przez ciebie pracowników życzy ci nie tylko źle , ale bardzo źle i ciebie lonia życie jeszcze doświadczy .

oko

loniuś toniesz razem ze swoim klanem , kasa się kończy , zaklep sobie miejsce u alberta .

Wiktor
Inne

Przecież nikt nie trzyma na siłę. Nie odpowiada praca to ją zmieniam !

30
Były pracownik

No i co Loniusiu nawet twój 'nilepszy kierowca miał WAS dosyć juz nie długo będziesz sam bujał się ze swoją żoną po psy ????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński Gabinet Weterynaryjny Schronisko Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Adop - Brąszewice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Hotel Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński Gabinet Weterynaryjny Schronisko Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Adop?

  Zobacz opinie na temat firmy Hotel Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński Gabinet Weterynaryjny Schronisko Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Adop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hotel Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński Gabinet Weterynaryjny Schronisko Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Adop
3/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 18
  98-277 Brąszewice
 • NIP: 7282294682 REGON: 100761397
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Hotel Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński Gabinet Weterynaryjny Schronisko Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Adop
Przejdź do nowych opinii