ZŁOTEX

Złoczew

Opinie o ZŁOTEX

mika

aska' pisalas o benefitach zataniwam sie czy maja je u nich to branża miesna, ciekawe czy oprocz umowy mają jakieś dodatkowe socjale, nie widzialam zadnych ogłoszen od dawna

Jestem pracownikiem tej firmy już od wielu lat i nie zgodzę się z ulauu że jesteśmy wyzyskiwani , oczywiście przed świętami pracujemy więcej godzin ale przecież nie za darmo , mamy za to płacone . Podaj mi firmę prywatną która robi paczki dla dzieci daje deputaty z wyrobów na święta imprezy integracyjne , jak robimy dużo godzin to zawsze dostaniem coś słodkiego do zjedzenia . Pewnie że chcielibyśmy zarabiać więcej może będzie jakaś podwyżka w przyszłym roku , zobaczymy ale nie jest to zła firma .Ja się cieszę że pracuję w Złoteksie mam wypłatę na czas jeśli chcę zaliczkę to też ją dostanę , szefostwo też jest OK czego chcieć więcej , praca na miejscu i pewna chyba że się podpadnie za alkohol !!!!!

ulauu

Płaca marna, wyzysk totalny,brak zrozumienia dla pracownika-traktowanie z góry- nie podoba się do odejdź na twoje miejsce czeka 100, harówka po 15-16 godz. Nie polecam

xxxxx

Witam pracowałam w tej firmie, zostałam zwolniona bez podania przyczyny, ale ogólnie polecam prace w tej firmie,

Zostaw opinię o ZŁOTEX - Złoczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZŁOTEX