Opinie o Sensilab Polska Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sensilab Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sensilab Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sensilab Polska Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Anula Nowy wpis

Tak z ciekawości, ile mieliście w W. dopłaty do świąt Wielkanocy, a wcześniej Bożego Narodzenia? :) Nie miałam takiego benefitu u żadnego pracodawcy, a tutaj widzę coś takiego (na stanowisku Specjalista ds. Zapewnienia Jakości). Może znacie widełki zarobkowe specjalisty po chemii?

Czarnamamba Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Witam. Jak wyglada praca na wytwarzaniu, pracujecie na papierze czy system? Na jakie zarobki może liczyć operator z doświadczeniem?

Miki Nowy wpis

Jak wyglada praca na stanowisku elektromechanik? Bo szukają. Ktoś wie jakie zarobki?

Rysio Nowy wpis

Analityk w laboratorium kontroli jakości kilka lat temu poszukiwany był do zespołu. Odświeżam informację o tym stanowisku, bo właśnie czegoś takiego szukam. Jak często na tym stanowisku jest rotacja? Pytam z nadzieją, że ktoś wie, bo to stare ogłoszenie może mieć już nieaktualne dane skoro dodane było 5 lat temu. Chcę zapytać o to czy dalej tak jak pisali dają możliwość rozwoju zawodowego? Ile teraz stawka brutto na początek? Mało na temat takich stanowisk piszecie ale ja liczę, że coś tam się dowiem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sensilab Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Rafuls

Czy może ktoś opisać jak wygląda praca w worfag? W szczególności w dziale technicznym

Ren,n

Witam na jakie wynagrodzenie można liczyć jako operator produkcji? lub np praca na magazynie? mam bardzo duże doświadczenie w branży spożywczej oraz wszelkie uprawnienie UTD. ILE jest zmian?

Roman
@Ren,n

Na razie nie widziałem żeby kogoś szukali na magazyn albo na produkcje. W zasadzie nie ma żadnych aktualnych ofert pracy z firmy. Ty coś słyszałeś? Bo może warto bezpośrednio zapytać w kadrach. Ale o zarobkach wcześniej niż na rekrutacji chyba nie powiedzą. Daj znać jak znajdziesz jakieś info.

Aleksander

Witam. Interesuje mnie praca na produkcji. Udało mi się znaleźć archiwalne ogłoszenie tylko, nie szukali od tamtej pory? Widzę, że swego czasu chyba był moment, że zwolnili trochę osób, tak pisaliście. Takie sytuacje dalej mają miejsce? Chyba nie skoro nie ma ofert? Zapowiada się coś na wakaty, gdzie szukać ofert może trzeba bezpośrednio podejść? Jak ogólnie się pracuje?

Praca jest dobra, płaca też na poziomie. Zarząd uspokoił się. Polecam pracę w tej firmie.

Lepszy

Pracy dużo a nawet bardzo dużo ale cały czas są zatrudnienia więc będzie jej niedługo trochę mniej. Rozłoży się ona na innych pracowników. Pensja adekwatna do umiejętności. Nie ma co narzekać na pieniądz. Nowym polecam

Inny

Nie taka Smoczyca straszna jak ją co niektórzy malowali;). I trzeba przyznać, ze nigdy nas nie okłamała. Tak trzymać!

Byly

Chyba smoczyca z krakowa sie uspokoila, najpierw zwolnila najlepszych a teraz pewnie boi się o siebie...

Hej. Mam pytanie. Czy praca na produkcji jest ciężka fizycznie? Jak zarobki? 2 zmiany? Pracuje sporo lat w zakładzie farmaceutycznym i chciałbym zmienić pracę..

Malgo

Stare przysłowie brzmi : 'jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził'. Firma jak każda inna ma swoje wady i zalety. Nie da się niczego i nikogo ' skroić na miarę'. Pracowałam pół roku co prawda ale mam naprawdę dobre wspomnienia z tego czasu.

jagaba
@Malgo

Czy w trakcie rewolucji tej firmy jest możliwość złożenia bezpośrednio do firmy cv jak tak to proszę o namiary.Portiernia już zaliczona (cv zostawione) a przez agencje wiem ze są wstrzymane rekrutacje .Macie jakiś pomysł lub kontakt z góry dziękuje. •

Kandydatka
@jagaba

Ja zostawiłam na portierni i oddzwonili na drugi dzień;).

@Kandydatka

A oprucz portierni jest jeszcze inna możliwość może przez kogoś poleconego

Irena
@Jagaba

A wszystko z Twoim cv jest ok, że tak spytam? Może coś się im nie spodobało po prostu? :/ Bo skoro tutaj podobno od razu oddzwonili to coś musi oznaczać... :/

@Irena

Moje cv chyba jest ok Tylko że ja 1,5 roku pracowałam w Leku w Strykowie jako kartoniarka i jak złożyłam drugi raz to portier mi powiedział że nie mogą mnie zatrudnić musi minąć czas kadencji koło 3m-c ale o ile jest to prawda

@Malgo

A mam pytanie "smoczyca" jeszcze tam pracuje czy Niemcy sie na niej poznali i wróciła do Krakowa?

Sylwia
@Malgo

No to prawda. W żadnej firmie nie ma kolorowo. A jakbyś miał podać jakieś zalety i wady, to jakie by to były?

@Byly

Sorry @Byly - odpowiedziałem ci w innym poście - zamiast do ciebie odpowiedziałem@Pytanie. Ale przeczytaj - literki chyba składasz jeszcze;)?

@Byly

to jeszcze raz odpowiedź - tak @były Niemcy poznali się na Smoczycy i to bardzo dobrze się poznali. Smoczyca zarządza, firma rozwija się świetnie, jest mnóstwo nowych inwestycji i projektów - warto sobie poczytać w necie, bo było sporo newsów. Oj były, były - tak się nie możesz pozbierać? Nikt za tobą były nie tęskni, ale ty jakoś nie możesz zapomnieć o nas, co? zazdrość i zawiść dalej cię trzyma? I popatrz sobie były, co już napisał ci Obecny – wypisz wymaluj ty, były: tak wygląda sfrustrowany, nieszczęśliwy, niespełniony życiowo, biedny materialnie i umysłowo człowieczek, którego jedyną radością w przegranym i pozbawionym nadziei życiu jest uprzykrzanie życia innym i strzelanie jadem do wszystkiego i wszystkich;).

Wiecie może, czy w Sensilab Polska Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Inny

Sorry @Pytanie - odpowiedz była do @byly.

Też pracownik

Były Ty kłamco! Wszystko zostało wszystkim wypłacone. Naprawdę, pracuje w tej firmie od czasów Polfy i mam dość wylewania na nią kłamstw! To nieprawda że zostali sami (usunięte przez administratora) i nieudacznicy a odeszli sami genialni i wspaniali. Jak można tak mówić? Nie jestem ani lizusem ani nieudacznikiem ani rodzina Smoczycy!!! Pracuje i chce pracować, bo firma się mega rozwija i ma przyszłość. A ty były - idź wylewać swoje frustracje gdzie indziej . Dość już tych kłamstw!

Hi-fi
@Też pracownik

Różni pracownicy odeszli, ale sądzę że za jakiś czas niejeden będzie chciał wrócić.

Też pracownik

Mam wiedzę bo każdy ja ma - pokazali listę ze zwolnieniami komu wypłacili / nazwiska sie zgadzają w każdym punkcie kłamco!!! A ja dalej pracuje. Ale ostatnio mieliśmy fajne szkolenie z prawnikami - za zniesławienie grozi odpowiedzialność karna - nie żadne gżywny;))) mam nadzieje ze wszystkie kłamliwe posty zostaną właściwie ukarane - obiecywała, ze zgłosi na policję, mam nadzieje ze to nie był blef. A dlaczego mnie to cieszy? Bo przez was firma ma zła reputacje. A robiliście to z zawiści, głupoty albo po prostu złości. Wy odeszliscie, my pracujemy dalej i chcemy pracować. Krew … mi się burzy kiedy wsadzajcie nas pracowników do worka głupków, lizusów i nieudaczników! Zostaliśmy bi chcieliśmy i bo widzimy przyszłość! A ty będziesz inaczej śpiewał jak policja zapuka;))))

@Też pracownik

O zgrozo !!! Czy ty na prawdę wierzysz w te bajki ? Myślisz, że ktoś tu piszę ze stałego IP ? Znasz programy VPN ? Nie? to może poczytaj a później puść wodzy fantazji apropo prokuratury, policji sądach, (usunięte przez administratora) itd Może i jesteś pracownikiem ale na sieci internetowej to się nie znasz. Poza tym serio wierzysz w to, że policja kogoś zamknie za to że ktoś napisał że w firmie są zwolnienia ? lub za to że pracownicy nie mają premii ??? A co w tym złego ? Przecież taka jest prawda nawet gazety pisały o zwolnieniach w Sensilabie. Nikt tu nikogo nie szykanuje. Poczytaj sobie opinię o innych firmach. Ludzie nazwiskami operują I obelgami a wpisy jak były tak są. Kto ci broni pracować ? Pracuj sobie jak to lubisz. W sumie to jak tak bardzo nie odpowiadają tobie wpisy to po co wchodzisz na to forum i je czytasz ? Szkoda twoich nerwów.

@German

Fakt stary jestem i na sieci się nie znam. Ale w prawo wierze i wiem ze dzisiaj nikt w sieci anonimowy nie jest i nie takie kozaki wpadały. Przestępstwo to przestępstwo, a kłamstwo i zniesławienie swoje paragrafy ma. Za kłamstwo każdy odpowie, w to wierze. Patrzę w ta stronę bo za dużo lat pracuje i szkoda mi. A ty pracownik=były=german i czort wie kto jeszcze (jak sam mówisz za każdego podszyć się możesz) szkody tylko robisz i kłamiesz! Po co? Po co te kłamstwa, pomówienia? Innymi się podpierasz stronami? Mam nadzieje, ze dla przykładu i w imię zasad, już ty wiesz co! Bo kłamstwo ma krótkie nogi!

@Też pracownik

Nadal nie wiem gdzie ty widzisz przestępstwa ? Jakie kłamstwa ? Ta strona jest po to aby opisywać co w danej firmie się dzieję. To jest mój drugi post. Nie ponawiam firmy. Nie działamy na jej szkodę. Czytałem te wszystkie posty i w żadnym nie widzę podstaw do popelnienia wykroczeń/przestępstw. Nie interesuje mnie czy jesteś stary czy młody. Uważasz, że pracujesz w najlepszym zakładzie ok ale pozwól ludziom mieć swoje zadanie. To że ktoś piszę źle o danym miejscu nie oznacza że popełnia przestępstwo czy jest kryminalistą. Ty widzisz zakład w samych superlatywach, pozwól ludziom patrzyć na ten sam zakład swoimi oczami. Nie każdy ma takie same spostrzeganie danego zakładu jak ty. Jesteś chyba idealistą jeżeli wierzysz że polska policja zajmuje się takimi postami ?

@German

I tu widać jak kłamiesz. Kłamco! Piszesz, ze uciekasz od odpowiedzialności bo używasz coraz to innego IP. Serio wierze w odpowiedzialność za przestępstwo. Tak były zwolnienia, ogłoszone jawnie / ale już ich nie ma i firma idzie do przodu jak burza. I są inwestycje. A Ty dalej kpij ze starego pracownika, który wierzy w prawdę i który pracuje od lat (naiwniak pewnie mówisz, głupi staruch) wierząc w prace i prawdę. A prawda jest taka, ze firma się rozwija, i nawet takie sprytne gnojki jak ty podszywające się pod kilka innych osób, tego nie zmienią!

@Też pracownik

Człowieku ja do ciebie piszę grzecznie i z szacunkiem a ty mnie pomawiasz że jestem kłamcą. Taki jesteś twardy i mądry to przedstaw się. Sam używasz Niku a na mnie psioczysz. Czysta hipokryzja. Wcale z ciebie nie kpie. Widzę, że masz bardzo niską samoocenę pewnie dlatego nadal pracujesz w tym uroczym zakładzie. Zważ ze słowami bo sam możesz być poddany jak to napisałeś każe. Art. 212. § 1 K.K. - tak dobrze znasz prawo więc ten artykuł też powinieneś znać. Pozdrawiam cię Też pracowniku.

@German

Nie ja Cie będę sadził KŁAMCO! A za to ze nazywam Cie kłamca mogę odpowiadać - proszę bardzo! Co ty myślisz smarkaczu ze się przestraszę? Ze twój młody wiek kontra mój stary stawiam? Kozaku? Pisze ze firma jest uczciwa, ze wypłaciła wszystko? Ze się rozwija, ze dba o pracownika i chce do przodu. To Cie boli bo Cie zwolnili? Widocznie mieli podstawy paczac po tych postach! A jak znajda IP daj Boże ze drugiemu powiedzą, żeby takiego,.,, nie zatrudniał! Już trochę żyje, gnojkow się nie boje i wiem z historii, ze zawsze prawda na wierzch wychodzi!

@Też pracownik

A jednak przedstawić się boisz ? Stary pracowniku połóż się spać bo się nie wyśpisz. W twoim wieku już trzeba dbać o sen i zdrowie. Musisz sumiennie pracować bo sam napisałeś firma się rozwija dlatego musisz być pełen wigoru. Mnie nikt nie zwolnił to że nie pracuje już nie oznacza, że zostałem zwolniony. Pracujesz pewnie z 20lat w tej firmie dlatego takimi patrzysz kategoriami - albo sumiennie pracujesz albo cię zwalniają. Jeszcze Stary pracowniku jest możliwość zwolnienia się samemu. Wiem jak było w tej firmie. Większość opisana nie jest nie prawdziwa. Patrząc na twoje wypowiedzi dyrektorem nie jesteś. Masz problem z poprawnym pisaniem. Proponuję zadbać o edukację. Choć faktycznie może lepiej siedź sobie przy maszynie i pracuj dalej. Mnie nic nie boli z moim zdrowiem wszystko dobrze. Cały czas podkreślasz, że nikogo się nie boisz pewnie jak byłeś młodszy byłeś gnębiony dlatego twoja samoocena jest tak niska i pewnie dlatego boisz się zmian i pracujesz tak długo w jednym zakładzie. Przyszłościowym pracownikiem nie jesteś - kiedyś potraktują cię tak jak tych z grupowego. Pozdrawiam starego wyjadacza branży farmaceutycznej. Dobranoc- wyśpij się, żeby mieć siłę operować maszyną.

German

(usunięte przez administratora)Tak jak sam napisałeś firma prężnie się rozwija dlatego nie będzie inwestować w starych wyjadaczy tylko będzie zatrudniać młode osoby po studiach, które nie mają problemów ze słowem mówionym i pisanym. (usunięte przez administratora)

@German

@German To się zdecyduj czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, czy firma się zwija czy rozwija! Zgadzam się z Tobą @też pracownik, ze szkoda gadać z takim manipulantem, jak @byly, @pracownik, @tabletka czy @german, czytając te wpisy jestem pewny, że to ta sama wspaniała osoba;)! Zwolnienie z pracy zaszkodziło wielkości ego?

tabletka
@Inny

Widzę, że moja opinia zniknęła, szkoda. Proszę mnie od trollów nie wyzywać, nie mam nic wspólnego z innymi wpisami tutaj. Byłam zadowolona z pracy w firmie, nie złościłam się za zwolnienia, dzięki temu mam dwa razy lepiej płatną pracę. W życiu bym tam nie wróciła, bo wiem jaki musiałam ogarniać bajzel po przyjściu do firmy w mojej dziedzinie i jaki po moim odejściu się zrobił, bo nie ma się tym kto obecnie zająć. Współczuję tym co zostali i tyle. Wiem, że to fajni ludzie. A co do Głównej Zarządzającej to szkoda słów- ona jest odpowiedzialna za tę gównoburzę. Dobra kadra kierownicza już dawno zwinęła manatki, nie ma tam już za dużo ogarniętych na szczycie drabiny.

@tabletka

Twój wpis został usunięty bo został zakwalifikowany jaki niezgodny z prawem:). Wiec czekaj spokojnie na dalsze konsekwencje:). Firma ma się dobrze i dobra kadra kierownicza tak samo. I nie masz co nam współczuć, dajemy radę bez ciebie tabletka;). Żadnego bajzlu tez nie widać. I nawet odejście tak znamienitej specjalistki niezastąpionej w swojej „dziedzinie” jakoś firma nie zachwiało;))). Skup sie tabletka na swojej nowej cudownej pracy, bo jakoś widać, ze o nas zapomnieć nie możesz;))

Obecny

Dałbyś spokój Darek… firma jest i była uczciwa.

@tabletka

I z tego co słychać to nadal ludzie odchodzą z nowej kadry kierowniczej po przepracowaniu 2 lat, bo juz maja dość rządów jednej Pani.Kiedys za dobrych czasów pracownicy w tej firmie pracowali do emerytury a teraz nowi zachęceni pieniążkami podejmują pracę ale szybko sie przekonują ze szkoda zdrowia, bo ta Pani niszczy wszystko i wszystkich.

@Byly

Oj Darek Darek - dałbyś spokój z tym pisaniem nieprawdy. Ludzie przychodzą i odchodzą, ale wielkiej rotacji nie ma. Możesz to sprawdzić statystycznie;). A rządy Pani pokazują przyszłość i perspektywy. Jak jesteś „Były” to się odczep i skoncentruj się na swoim nowym cudownym życiu. Co, już nie możesz pisać o psich zarobkach, to odgrzewasz kotlet z „niszczeniem ludzi”? Żałosne…

@Byly

...tak wygląda sfrustrowany, nieszczęśliwy, niespełniony życiowo, biedny materialnie i umysłowo człowieczek, którego jedyną radością w przegranym i pozbawionym nadziei życiu jest uprzykrzanie życia innym i strzelanie jadem do wszystkiego i wszystkich;).

@Obecny

... i żeby nie było niedomówień - mowa o kimś, kto zachowuje się jak @Byly oczywiście;)

@Obecny

Irena
@Inny

A o jakiej przyszłości i perspektywach mowa? I czy dałoby radę, żebyś odpowiedział tutaj tej dziewczynie co o to cv w wątkach pyta? Bo chyba serio jej zależy, żeby się do was dostać a nikt jej nie odpisuje. :/

@Irena

Fajna praca tym bardziej że byłam operatorem maszyn (trenerem) w Hutchsonie i tam pracowałam 14 lat następnie dostałam się do leku w Strykowie ale daleko tym bardziej że mieszkam na retkinie

ND

Jaki system pracy na produkcji i zarobki?

jagaba

Kapsułka

Super firma ! ! !

@Kapsułka

no coś Ty,naprawdę?

@ja

Czemu się z tym nie zgadzasz? Dobrze że masz swoje zdanie, ale fajnie by było, gdybyś jednak podał jakikolwiek argument ;d

Ona

Firma o.k.

Konstantynów
@Ona

Masz rację praca jest dobra.

Biurowa

Widzę, że ludzie w końcu zauważyli to że firma się zmienia. Nowi mili ludzie, rewelacyjna praca, godne zarobki.

Fetek

Lepszy ład nadszedł, w końcu jakieś zmiany oby tak dalej !!! Praca na produkcji przyjemna. Dobre zmiany cały czas trwają.

Fickee

Sensilab jest dobrym pracodawcą, ludzie którzy tu pracują są mili, praca zależy od stanowiska ale też jest dobra, płaca jak na obecne czasy bardzo dobra. Przychodcie do nas !

Tabletek

Dobra kasa, fajni ludzie, praca jak praca swoje trzeba zrobić. Jak ktoś lubi swoją pracę to każda będzie fajna . Polecam firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Sensilab Polska Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Sensilab Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sensilab Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sensilab Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sensilab Polska Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 18 ocen.

Sensilab Polska Sp. z o.o.