Opinie o Project Execution Sp. z o.o. S.K w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Project Execution Sp. z o.o. S.K. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Project Execution Sp. z o.o. S.K na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Project Execution Sp. z o.o. S.K w Pruszków

Czy firma Project Execution Sp. z o.o. S.K udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Józek

@Bonzo Takie czasy mamy, większość firm stosuje takie umowy ale generalnie to mamy dobrego pracodawcę.

Klemens Nowy wpis
@Józek

Dobry pracodawca to liczy się z pracownikiem. Generalnie liczy się z człowiekiem. A ta firma niestety nie przedstawia takich wartości. Nie polecam.

Bonzo Nowy wpis
@Józek

po pierwsze to nawet nie jest pracodawca a zleceniodawca , pozdr

baddmaigton_2

NIE POLECAM! Nie liczy się człowiek, tylko poprawne funkcjonowanie procesów. Własne zdanie nie jest mile widziane.

Ryszard
@baddmaigton_2

Czy powiesz mi coś więcej o firmie Project Execution ? Co masz na myśli poprawne funkcjonowanie procesów ? Myślałem, o złożeniu tam CV, ale ta opinia mnie zaniepokoiła. Jak wyglada tam system pracy, jest opcja rozwijania się ? Dzięki za wszystkie informacje.

@baddmaigton_2
@Ryszard

Mam obserwację, że nie ważne czy jesteś juniorem, specjalistą czy managerem a jesteś traktowany z góry po prostu. Jeżeli masz inne zdaniem i go bronisz to panuje brak zaufania do nowych osób które mają np, inne pomysły niż standardowe. Atmosfery nie ma, bo panuje cisza, trochę strach się odezwać. Firma raczej nieprzewidywalna, bo zwolnili w pandemii pracowników a teraz na te same stanowiska poszukują nowych.

Gruby
@@baddmaigton_2

Czytam te opinie, i mam wrażenie, że jakieś sfrustrowane życiem osoby je piszą i czy aby o tej samej firmie myślimy ;) Podczas pierwszej fali pandemii poleciało trochę osób z projektów, które klienci zamknęli, bo były nieopłacalne.. firma przez to jest stabilna i cały czas otwiera teraz nowe projekty i sam rekomendowałem znajomego na nowe stanowisko.. bo uważam, że warto ;) mało tego, od wiosny dostałem podwyżkę i zmianę stanowiska i teraz jest lepiej niż przed, także to chyba zależy od konkretnego przypadku jak co się widzi. Pozdrawiam

Asik
@Gruby

Gruby, to ja też się wypowiem, bo pracowałam w firmie kilka lat. Ja z firmy odeszłam sama i nie miało to nic wspólnego z frustracją ani pandemią. Ta firma to miejsce, w którym nie szanuje się człowieka. Każdy projekt się kiedyś kończy po to,żeby zaczął się nowy, nie jest to powód do zwalniania ludzi a dawania im kolejnego projektu, a nie zwalnianie i zatrudnianie nowych, gdy tylko ktoś poprosi o podwyżkę albo się wykaże "myśleniem", o czym chyba pexe zapomina... Szczególnie to widać po ilości otwartych w tej chwili rekrutacji. W firmie lecą teksty w stylu"chcesz więcej zarobić to sobie zrób więcej godzin" i inne, których wolę już nie pamiętać. Mam wrażenie, że te pozytywne komentarze są od ludzi z hr firmy, żeby zatrzeć niesmak, jaki zostawiają po sobie źle potraktowani pracownicy. Ale właśnie ten portal jest po to,żeby inni mogli unikać takich miejsc jak pexe i świadomie wybierać miejsca pracy, które są ok.

@Asik

@Asik - skoro było tak źle jak piszesz to czemu pracowałaś tam kilka lat...?

Asik
@Zainteresowany

Na studiach dobrze sobie dorobić, gdy człowiek nie potrzebuje stabilnego zatrudnienia i pewnego miejsca pracy.

Olka Nowy wpis
@Gruby

To kto w końcu te projekty zamyka/otwiera ? Klienci czy firma? Bo z wypowiedzi nie wiadomo do końca :) Po tych opiniach odpuszczę sobie aplikowanie tam jednak.

Bonzo

umowa o prace to temat tabu, firma oferuje tylko dzielo i zlecenie albo trzeba zakładac działalnośc. Poza doplat ą do medicovera i multisport nie ma wiecej benefitów. Wynagrodzenie moze i troche wyższe niz rynkowe ale to dlatego że daja śmieciówki. Niby luzna atomosfera a le jednak presja. DObre miejsce aby sie zaczepic podczas studiów ale nic pozatym. Na duży plus biuro w centrum. Ogólnie nie polecam. Pzdr.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Project Execution Sp. z o.o. S.K? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wrona

A ja polecam. Pracuję w PEXE od początku 2020 r więc dość kiepski moment można by rzec :P ale okazuje się, że firma jest stabilna, nie dała się pandemii. Wydaje mi się, że negatywne komentarze wynikają ze zmian jakie zaszły, zmiany zespołów, zamknięcie jakichś nieopłacalnych projektów, natomiast 99% zespołów ma się całkiem nieźle ;) ja nie narzekam, premie są dość wysokie, ze wszystkim można się dogadać jak się chce.

Kaśka
@Wrona

no pewnie, że jest stabilna, szczególnie po tym, jak zwolniła wielu pracowników na przełomie marca/kwietnia - to zawsze oszczędności. Przy takich warunkach zatrudnienia wypłaty będą zawsze lekko wyższe, na studenckie czasy na pewno dobre warunki, na covidowe absolutnie. W kwestii premii - zawsze zależy od 'widzi mi się" managera. Ja również jestem w gronie osób, które zdecydowanie nie polecają tego miejsca.

Wrona
@Kaśka

ale ja nie jestem studentem ;) nie wiem co to ma wspólnego z tym co napisałam. a premie nie mają nic wspólnego z widzimisie managera - jest jasny system rozliczeń.. zapewne byłaś osobą, która pożegnała się z firmą na wiosnę, nie trudno się domyślić po tonie wypowiedzi.. ale chyba tak jest, że negatywne opinie zawsze są od osób, które musiały się pożegnać z różnych względów... powodzenia w "lepszej firmie" :) ja znam sporo osób z pexe, które nie mają na co narzekać, oby było tak jak najdłużej :)

Albert
@Wrona

Chyba każda prawdziwa firma jest lepsza od tej. Przynajmniej rzeczy są jasne, klarowne. A nie kłębek zawiłości jak tu.

Wojtek

Czy cała rozmowa rekrutacyjna przebiega po angielsku ?

Ali
@Wojtek

@wojtek pół na pół. byłam jakiś czas temu na rozmowie i poza dziewczyną z hr język managerów jest na poziomie kali jeść kali pić, więc bym się tak nie przejmowała tym.

Hefajstos 2.0

Nie polecam. Miało być kreatywnie i na luzie. Zamiast kreatywności, która była zabijana, to raporty, schematy i procedury. Jedyny luz, to brak dress code'u, cała reszta to spina, parcie i naciski. Dobrze widziane jest poświęcenie się w 100% pracy i podkreślanie jaka ona jest ważna.

Magda

Firma niestety jest na tyle bogata, że i tak zapłaci niedługo portalowi by pousuwał negatywne komentarze. A szkoda, bo to, co robią z pracownikami nie zasługuje na to, by mieli pozytywną opinię.

bergamotka0203

Zależy do jakiego zespołu trafisz. W jednym może być luz, w drugim precha, stres i wyciskanie człowieka jak cytrynkę. Teraz ludzie masowo stamtąd odchodza. Drogie pexe, zamiast zwalniac jakiś czas temu x szeregowych pracowników pomyślcie nad wymiana niektórych managerów. Niedługo nikt tam nie będzie chciał pracować i sami będziecie puszczac banerki :P

Status

Na początku wydaje się miło i fajnie, jednak po kilku dniach czar pryska. Najważniejsze są procesy i raportowanie, nikt nie liczy się z człowiekiem. O pracy w miłej atmosferze nie ma mowy. Dużo jest też zawiłości wewnątrz. Ponadto potrafią nagle zwolnić kilka osób, ot tak, po prostu. Mocno nie fair zagrywki.

Na początku pandemii zwolnili sporo osób a teraz szukają pracowników,którzy będą pracować za mniejsze pieniądze. Miejsce pracy bardzo niestabilne w czasach koronawirusa, można zostać zwolnionym bez powodu z dnia na dzień (teraz wszystko tłumaczy się pandemią). Jak tylko znajdę coś nowego to uciekam!

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Project Execution Sp. z o.o.?

Paulina

Spotkania rekrutacyjne odbywają się w naszym biurze w centrum Warszawy.

Hej gdzie można zanieść cv ?

Paulina
@Michał

Cześć Michał, zachęcamy, aby przesyłać swoje CV bezpośrednio przez formularz na naszej stronie www.pexe.pl W zakładce Kariera znajdziesz aktualne projekty rekrutacyjne. Pozdrawiamy!

Nie polecam i zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. Człowiek w tej firmie kompletnie się nie liczy, warunki zatrudnienia są kiepskie i nie jest to miejsce, w którym warto zatrzymać się na dłużej.

Zostaw merytoryczną opinię o Project Execution Sp. z o.o. S.K - Pruszków

• Jak się pracuje w Project Execution Sp. z o.o. S.K?

Zobacz opinie na temat firmy Project Execution Sp. z o.o. S.K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Project Execution Sp. z o.o. S.K?

Project Execution Sp. z o.o. S.K

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042