Opinie o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. w Raszyn Sokołowska 10

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. w Raszyn Sokołowska 10

(..)

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Brak jakiejkolwiek organizacji w biurze i nie tylko.Pięknie się zaczyna a tragicznie kończy!!! W tej firmie człowiek to tylko "numer" Zero poszanowania dla drugiego człowieka, śmieszne zarobki a pracy od groma W szczególności odradzam działy operacyjne takie jak spedycja i dział obsługi klienta kierowniczka działu obsługi klienta siedzi sobie przez pół dnia na youtoobe albo chodzi z koleżanką co i raz na herbatkę płacząc na cały dział jak to ona ma dużo pracy hehehe jest bezszczelna i arogancka człowiek który musi mieć zawsze rację nie liczy się ze zdaniem drugiego człowieka, zawistna i zazdrosna leczy swoje kompleksy na ludziach z działu i nie tylko jednym słowem hamskie kopyto!!!! Firma nie daje jakichkolwiek możliwości rozwoju!!!, zero szkoleń!!!, ŚMIESZNE ZAROBKI!! miejsce pracy dla bardzo ograniczonych ludzi albo desperatów, jeśli ktoś chce leczyć się na nerwicę albo popracować w cyrku to zdecydowanie polecam oddział w Raszynie.

Ł
@(..)

Chyba wiem o kim piszesz ale ta pani juz dawno niepracuje

Patrycja

W Raszynie potrzebna jest nowa osoba do pracy na stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA W PRODUKCIE RAIL SOLUTIONS (K/M). Pracodawca poszukuje absolwenta z doświadczeniem do pomocy. Jest możliwość transportu darmowego z Warszawy autokarem pracowniczym. Więcej szczegółów szukajcie na stronie firmy Hellmann Worldwide Logistics: http://www.hellmann.net/pl/poland/kariera/Kariera/oferty-pracy

Patrycja

@Cielepa to nie miejsce na obrażanie innych osób. O tym jest mowa w regulaminie, z którym powinieneś się zapoznać: http://www.gowork.pl/regulamin Ty pracowałeś w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.? Jakie są Twoje doświadczenia? To ważniejsze informacje niż obrażanie innych.

Patrycja

@klient a o jaki przepływ informacji chodzi? Na przykład jeżeli chodzi o informacje związane z ofertami pracy jest wszystko jasne. Wchodzi się w zakładkę kariera i są oferty pracy. Więc informacje są łatwe do znalezienia dla osób zainteresowanych pracą.

bardzo łatwy

były proste

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
klient

Nie wiem jak praca w tej firmie, ale sposób przepływu informacji czy funkcjonowania jest bardzo słaby i nie dorównuje konkurencji. Dziwię się, że to tyle lat tak funkcjonuje.

ANINIM

Az tak zle w tej firmie jest?

Patrycja

@krzysio6000 nieterminowość nie brzmi najlepiej. Czy ktoś próbował się dowiedzieć co jest tego przyczyną? A może ktoś rozmawiał z firmą o tym próbował jakoś to wyjaśnić?

krzysio6000

nieterminowe płatnosci

Mikar

A jak wygląda sprawa z praktykantami? Wiem, że praktyki w tej firmie są bezpłatne, ale czy jest możliwość aby się czegoś nauczyć? Wynieść coś z tych praktyk?

falafel

NIE POLECAM! Firma Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. - Raszyn, jest wyjątkowo niesolidną firmą spedycyjną, pracownicy nieuprzejmi, wręcz niegrzeczni, nie odpowiadają na telefony, nie dotrzymują warunków i lekceważą prośby o wcześniejszy kontakt przed dostawą, nie informują o tym, że towar został wysłany - trzeba samemu wydzwaniać ale szanse na to, że ktoś odbierze telefon są niewielkie... Po przywiezieniu towaru zrzucają go gdziekolwiek nie zważając na to, że np. tarasuje przejście, na prośbę o wwiezienie go do wnętrza można usłyszeć, że to nie jego sprawa i nic nie obchodzi go jak zrobię to sama... wszystko opryskliwie i niegrzecznie... Odradzam korzystanie z usług

Handlowiec
@falafel

@falafel Szkoda, że próbujesz oczerniać kogoś nie mając pojęcia co mówią na ten temat regulacje prawne, m.in. to że przewoźnik odpowiada za dostarczenie towaru na skraj burty samochodu, czyli że od tego miejsca za towar odpowiada rozładowca/odbiorca. Ciekawe kto by odpowiadał gdyby podczas rozładunku towar uległ uszkodzeniu? Pewnie nie Ty...

Ass

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. poszukuje do pracy, nie ma ogłoszenia chyba teraz, ale wiem, że szukają, proponuje jeśli się nimi interesujecie w jakiś sposób tym zająć, tym to znaczy wysłaniem CV w ciemno, wtedy powinno się udać, bo im się to opłaca

mm

Hellmann Raszyn jest chyba odmiennym oddziałem bo tu kierownictwo i brygadzisci szanują pracowników i dogadują się z nimi bez żadnych nie miłych sytuacji. Uważam że to wszystko zależy od człowieka jaka jest atmosfera itp. Polecam Hellmanna odz Raszyn !!! Pozdrawiam BRYGADZISTE MARCINA Z GIANT JEST NAPRAWDĘ W PORZĄDKU...

Cielepa
@mm

Siemin to akurat mały frajerzyna

ooooo

Trzeba zaczac od tego jak sie traktuje pracownikow. w strykowie to na zastraszenie idzie a jak jest to pracownik ( kierowca ) to pozwalaja sobie na maxsa chamskie odzywki i gadki ze jak nie będziesz robil tyle punktów ile oni chca to cie wywala nie ważne ze nikt ci nie zaplaci za tyle godzin a ten szybki to juz sam siebie przechodzi kawal ............. nie ważne jak byle towar wyjechał i żeby mu nikt d.... nie zawracal jak sa jakies problemy byle by sie Pan spedytor nie napracowal

suv

podwyżki? nie wiesz co piszesz

by o lala

:-) z ust mi to wyjąłeś

lojalnymichał

praca wybitna.oddział gdańsk biuro: logistyka - jak chcesz robić 13-15h dziennie i wychodzić z przeświadczeniem, że nie zrobiłeś wszystkiego i że coś jest spie...lone to gorąco polecam. Jak szukasz pracy jako magazynier polecam - za 15h dziennie na pewno zgarniesz super kaskę.W międzyczasie podziwiasz jak znajomi zatrudnieni przez dyra dymią piątą fajeczkę i pichcą dziesiątą kawunię mówiąc, jacy to są zarobieni. Polecam, naprawdę. Można ćwiczyć silną wolę, jak Dalajlama, czy coś. Można też nabawić się nerwcicy i wrzodów, ale to znaczy, że jesteś słabiak. Jak jesteś silny to docenisz pracę i jeszcze wsadzisz jęzor głęboko dyrowi. Ale wiadomo, jak kto chce.

tomi79

Pracuje w HWL w Hamburgu i naprawde jestem zadowolony i z tego co tu czytam to mi sie wierzyc nie chece .Przewaznie uwijam sie z rozwiezieniem towaru w okolo 4-5godz.pozniej zbiory jak sa ale przewaznie miedzy 12-15 jestem w domu.zaczynam o 6ej a zaladunek zaczynam okolo 6:50 ,dojazd do celu okolo 1godz.(70km).Wiec zapraszam do Hellmann w HH

praca

W Hellmannie na pakowaniu pracuje się na akord, zapierdzielasz cały dzien, przewalasz przez siebie tony a wychodzi Ci pensji 30zł. Do tego jak coś stłuczesz to Ci potrącają. Nikomu nie polecam!!!!

MS
@praca

Mam pytanie do tej osoby co pakuje i coś tłucze za 30zl. W którym oddziale Hellmann tak jest?

(..)

przepraszam Państwa za literówkę oczywiście chodziło o (usunięte przez administratora) w poprzedniej wypowiedzi:))

czajen

jeśli chodzi o rozwiązania logistyczne i markę jaką dana firma ma wyrobioną na świecie to Hellmann należy moim zdaniem do liderów rynku. Widziałem , że w ich zakładce kariera podali maila do rekrutacji, dlatego jeśli ktoś z Was myśli o pracy w tej branży to myślę , że to najbardziej odpowiednie miejsce

Zostaw merytoryczną opinię o Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. - Raszyn

• Jak się pracuje w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.
1.9/5 Na podstawie 76 ocen.

Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o.