Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Nie zapłacili za moją pracę, nie polecam oszustów!

@Paweł

Oni placa spoko tylko kreca to tak jakby byli ludzmi hytrymi wiadomo.Oni maja rodziny buduja sie chca zyc w dobrobycia ale zeby innu na nich robili

@Paweł

Wiele osób nie dostały na moim projekcie żenada

Pracownik niemcy
@Paweł

Zdarzało się ze nie wypłacają wypłaty kilka osób z mojego projektu nie dostało wypłaty agencja oszukuje nie polecam

Duży plus że ta agencja stosuje Polską mowę. Wiele osób które, wyjeżdżają do Niemiec nie rozumieją podstawowej różnicy między Polską a niemiecką umowę. A sprawa wygląda tak że na Polskiej umowie po prostu zarobisz więcej. Byliśmy na jednym zakładzie gdzie pracowały osoby z tej agencji oraz inni pracownicy z agencji niemieckiej. Przy tej samej Stawce brutto tamci po odliczeniu kosztów kwatery dostawali mniej na rękę o jakieś 1 EUR. W skali miesiąca było to nawet 200 EUR. Tak więc wszyscy pasjonaci niemieckiej umowy polecam to dwa razy przemyśleć bo na niemieckiej umowie z pewnością zarobisz mniej na rękę.

Lichocki Adam

Idź ty chory człowieku.Bzdury wypisujesz wracaj do Polski bo więcej zarobisz.Te agencje biorą 100% więcej od twojej stawki od Niemców.Poldka jest 4 razy biedniejsza od RFN i jeszcze skłócona.Zastanów się zanim coś napiszesz.Ja znam prawie całe Niemcy i wszędzie w barach, restauracjach itd pełno Niemców choć piwo kosztuje 7 euro

Wroński
@Lichocki Adam

Są w tej firmi(usunięte przez administratora) co dostaną parę groszy i wychwalają.Bedziecie zamiast 40 lat pracować 80 lat na emeryturę

Pracownik były 2022

Tak ale ubezpieczenie jest polskie i wszystkiego nie obejmuje nie ma meldunku w Niemczech

@Wroński

Nie polecam firmy okłamują warunki nie godne

Edek

I pensyjo też będziesz miał na stare lata???? na śmietniku

Pracownik roku
@Edek

Umowa śmieciowa na pół etatu w Polsce są tylko odprowadzane składki ZUS a w Niemczech nic nie oprowadzają nie polecam agencja żenada

Medium

Witam czy ktoś pracuje przy gięciu rurek freonowe bo właśnie mam jechać?

Pepe

Czy zostałeś zgłoszony do ZUS ? Dostałeś odpowiednie wynagrodzenie za delegację? Jeżeli masz umowę o pracę to jest 50€ x 21 dni = 1000€ ! NIE MASZ A1 NIE JEDZIESZ DO PRACY DO NIEMIEC. Pracodawca ma obowiązek złożenia wniosku o A1 i możesz wyjechać do pracy gdy dostaniesz do ręki dowód zgłoszenia pracownika. Jeżeli będzie kontrola i nie będziesz miał dokumentów przy sobie to znaczy że nie możesz potwierdzić legalności zatrudnienia. To tak jakbyś kierował pojazdem i nie miał uprawnień do tego

biżu
@Pepe

chyba formy zatrudnienia ci się pomieszały, od kiedy na polskiej delegacji dostajesz 50€/dobę? zapomniałeś dodać że jeśli dostajesz dietę, to zakwaterowanie opłacasz z niej sam....

Dianka
@Pepe

O ubezpieczeniu A1 w east power możecie zapomnieć. EP nie są w stanie tego załatwić. Zachorujesz albo będziesz miał wypadek przy pracy w Niemczech to za lekarza płacisz sam. NIE polecam.

Pepe- ROZLICZANIE DELEGACJI
@biżu

Zakwaterowanie ok 200 eur - niech będzie 300eur.... A wyżywienie też płacicie? Bo jak nie to 700 eur należy się pracownikowi.... Rozliczenie delegacji - jest wam znane?

@Pepe- ROZLICZANIE DELEGACJI

W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy pytań prosimy o kontakt z pewnym źródłem. Na te i inne pytania bardzo chętnie Państwu odpowiemy. E-mail: biuro@eastpower.pl

Punkol
@Pracodawca

Na polskiej umowie ale o delegacji zapomni nie płacą i l4 tez nie płacą bo mowia ze jest wliczone do wyplaty

Wroński
@Punkol

Śmiechu warte Niemcy im płacą za godz 20 euro a wam dają 10 euro.Czysty zysk i po co oni mają pracować a tak siedzą sobie w domach i pracują zdalnie albo gdzieś w biurze

@Punkol

Nie płaca za l4 ani za urlop zapomnij nie gwarantują godzin

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Popek

Witajcie nie dawno wróciłem z pracy nie byłem ani jednego dnia. Panie rekruterki przez telefon mowią co innego a co innego wychodzi w realu. Po przybyciu na miejscu nikogo w hotelu nie było tylko właściciel z Horwacji ponoć, pan kordynator nie odbiera telefonu od piątku do niedzieli w niedzielę po 21 00 napisał smsa że mam iść w poniedziałek na pieszo 3 km na 7 00 sam. Nie znając miasta ani języka ani nie wiedząc gdzie jest firma

Niki
@Popek

Śmiechu warte z tą firmą.Niech oni sami pieszo chodzą.Musisz sam myśleć po co ci język kup sobie smartfon i po kłopocie

@Popek

Nie polecam najgorsza agencja koordynatorzy maja wywalone na prawnika

Medium

Witam czy ktoś pracuje przy gięciu rurek freonowych? Bo mam tam jechać i chciał bym dowiedzieć sie coś więcej

Pietrucha

Witam czy ktoś pracował w firmie Schwarz?

Radek

ja bardzo polecam, spełniaja moje oczekiwania

Jaro

Najlepsi koordynatorzy szczerze polecam

NONAME

Witam czy ktoś może pracuje na magazynie w Berlinie/ Worth/Trierweiler/Marxzell/Kassel Jak to wygląda z wypłatami i całokształtem.

Mlody
@NONAME

Pracuje z dziewczyną u nich w Trewirze i jest całkiem ok. Trochę zależy od sezonu i co jest do komisjonowania, ale większość rzeczy dość lekka, poza tym fajna ekipa na miejscu. Sama agencja raczej bezproblemowa w kontaktach.

Bartosz

Agencja dała mi i żonie prace. Udało nam się, przyjęli nas. Niemcy tez miło nas przyjęli. Dziękujemy za prace! Pieniążki i wypłaty się zgadzają na czas. Wypłaty w euro - ale agencja pomaga w założeniu konta walutowego.

Miałem bardzo duży dylemat czy pojechać z nami do Niemiec. W Polsce miałem stabilną pracę ale niestety niskie zarobki. Wyjazd do Niemiec okazał się strzałem w dziesiątkę. Zarabiam dużo więcej pracy mam lżejsza no i jeszcze ten kurs euro:)

Witam. Wraz z koleżanką pracujemy przez tą agencję już 5 miesięcy i musimy przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni. W agencji trafiliśmy na Panią Patrycje, którą z czystym sumieniem możemy polecić. Wszystkie warunki umowy, które ustalaliśmy były spełnione.Musimy też wspomnieć o naszym koordynatorze Panie Robercie z którym kontakt również był bez zarzutów i nie było sytuacji w której by nam nie pomógł. Na samym początku mieliśmy problem z właścielem, który robił nam pod górkę z ogrzewaniem mieszkania i gdyby nie wielokrotna interwencja Pana Roberta, to po domu chodzilibyśmy w kombinezonach zimowych. Jeżeli chodzi o wypłatę do tej pory również nie mamy zastrzeżeń, godziny się zgadzają i zazwyczaj dostajemy ją w terminie lub dzień po, co jest zrozumiałe gdy agencja wysyła w ostatnim dniu (czyli nadal wywiązuje się z terminu), więc musi też upłynąć czas zanim trafią na nasze konto. I nie zapominajmy, że pieniądze które wpływają na nasze konto walutowe potrzebują na to min. 48h, więc też dużo zależy od naszych banków. Pozdrawiam

@Piotr

Ty chory jesteś zadowolony jesteś ż re po pracujesz na 0,5 etatu w tej firmie.Młody jeszcze jesteś i głupio myślisz

Bardzo zła organizacja firmy, mój pokój był tragiczny brudno i śmierdziało koordynatorka nic sobie z tego nie robiła. Praca bardzo ciężka. Dostałem w firmie premię ale agencja mi jej do tej porty nie wypłaciła, pomimo że kila razy się upominałem. Radzę omijać tą agencję mają za duży bałagan.

kolo

To pierdolisz jak pokoj byl brudny to trza bylo posprzarasc a co to obchodzi kogos

Red
@kolo

Oni jada do Niemiec i oczekuja ze beda za nich pokoje sprzatac a oni w hu..ja leca

Kiero

Sluchaj ale ta agencja nie bedzie ci sprzatac.Kazdy powinien dbac o czystosc na kwaterze czy hotelu.A to ze oni kreca i klamia to prawda.Opowidaja glupoty aby ludzi jechali do pracy a sami siedza w domach czy biurze i pracuja zdalnie

Jacek Sulik

Najgorsza z możliwych agencji. Absolutnie nie polecam i odradzam pracę u tych pedałów. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na mieszkaniach jest brud i (usunięte przez administratora) nie ma internetu ani pralki. Pracuję w heytex w Bramsche

dziewczyna

Witam czy był ktoś przez ta agencje przy inwentaryzacjach? I jakie warunki no i czy warto ?

Student
@dziewczyna

Hej, razem z partnerką byliśmy w zeszłym roku pod Berlinem w Kauflandzie na inwentaryzacji. Praca fajna, tylko dość krótka. W tym roku planujemy pojechać z nimi na jakąś produkcję na 2-3 msc. Kiedy wyjeżdżasz?

Szanowni Państwo, na prośbę agencji postanowiłem zamieścić tutaj swój komentarz. Na dzień dobry kilka szczegółów - o opinię poprosiła mnie pani koordynator, o dziwo nie była to prośba "Pan napisze pozytywny komentarz" tylko "proszę opisać przebieg naszej współpracy, jeśli panu coś nie odpowiada to proszę również napisać, dzięki takim komentarzom jako firma możemy się zmienić". Więc no szacunek za podejście zdroworozsądkowe. Za pośrednictwem agencji pracuję rok jako ślusarz i wiele sytuacji już widziałem. Największym problemem agencji jest słaba selekcja kandydatów, przez co trafiłem na kilku kolegów, którzy przy weekendzie lubią dać w palnik, a w poniedziałki leczyli kaca. W praktyce po 2-3 takich imprezowych weekendach lub po interwencji stałych pracowników agencja zwykle dziękuje za współprace takim typom, więc na plus, że nie trzyma się (usunięte przez administratora) za wszelką cenę i jest jakiś szacunek i zaufanie do stałych ludzi. Wynagrodzenie jest przyzwoite. Nie są to kokosy i miliony monet jak niektórzy wyobrażają sobie wyjeżdżając do niemiec, ale warunki płacowe dużo lepsze jak u nas w kraju i na tyle satysfakcjonujące, że dalej u nich pracuję. Czasem pojawi się obsuwa w wynagrodzeniach o dzień, ale tłumaczą to kwestiami księgowania się przelewów walutowych, nie mniej kwota wynagrodzenia zawsze się zgadza. Pomijając raz sytuację, gdzie przesłałem im kartę godzinową zapominając wpisać ostatni dzień miesiąca. W tym wypadku jakby nie patrzeć moja wina, ale finalnie temat załatwiony tak, że musiałem dosłać poprawioną kartę i dostałem wyrównanie po około tygodniu. Warunki na kwaterze przyzwoite. Nie jest to hotel 5 gwiazdkowy, ale normalne kwatery pracownicze, warunki w mojej ocenie niewiele gorsze niż te co ludzie mają u siebie w domach. Pokoje są 2 osobowe, czysto, schludnie, łazienka, kuchnia jest jak i salon, żeby można było odpocząć po pracy do tego internet, który czasem miewa swoje humorki, ale do obejrzenia jakiegoś filmu w zupełności wystarczy. Kontakt z firmą jest całkiem dobry. Co prawda nie zawsze można załatwić swój temat od ręki, ale jak coś się dzieje to pomogą. Raz jak miałem wypadek w pracy (rozcięta ręka i konieczność założenia szwów) koordynator pomógł mi ogarnąć wszystko w szpitalu- od tłumaczenia, przez kwestie ubezpieczenia. Co do samej pracy to jak jesteś robotny i działasz to niemcy to doceniają i masz więcej swobody. Za to jak na siłę szukasz co 10min przerwy na fajke to niestety tutaj takie zachowanie i obijanie się nie jest tolerowane. Całokształt współpracy oceniam na dobrą. Kilka rzeczy jest jeszcze do poprawy, ale z czystym sumieniem mogę polecić tą agencję. Na tle innych z którymi kiedyś współpracowałem wypadają naprawdę dobrze. Nie jest to typowa masówka, tylko widać, że zależy im na człowieku. To co mogę doradzić zainteresowanym to warto zagadać z nimi i zabrać do pracy jakiegoś znajomego ze sobą czy tam swoją partnerkę. Wtedy jesteście razem na kwaterze i nie ma tego dyskomfortu siedzenia z kimś obcym.

Stacho

Baju baju człowieko pracujesz na 0,5 etatu na warunkach Polskich.Firmy niemieckie potrzebują pracowników na ich warunkach jeszcze dostaniesz dietę.Przestan cukrować ci ludzie z tej firmy to kłamią w żywe oczy nie polecam brak ubezpieczenia w Niemczech

Dextra wraz z firmą easy power bo to jedna firma, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) pracowałem na wózkach widłowych w baruth przez ok 9 miesięcy, wypłata zgadzała mi się może z 3 razy, za każdym razem praktycznie trzeba było się wykłucać o resztę pieniędzy, urlopy bezpłatne, wciskają kit ze za te urlopy które się bierze w trakcie trwania umowy będą wypłacone na koniec współpracy, nigdy tych pieniędzy nie otrzymałem! Najgorsza firma z jaką miałem styczność!

Kawasaki

9 miesiecy byłeś (usunięte przez administratora)i obudziłeś się teraz? Marcinku, miałem wątpliwą przyjemność pracować z Tobą i patrząc na powód za który poleciałeś to nawet nie ma się co dziwić agencji. Opony pocięte nożem w 2 autach bo nawalony ich nie odróżniłeś, do tego interwencja policji, a jakie tam szkody wyczyniałeś wcześniej to cholera wie. Ja tam podziwiam koordynatora, że wcześniej nie wziął ciebie za pysk i nie wywalił, tylko cierpliwie wysłuchiwał i dawał kolejne szanse bo opowiadałeś historie jak to życie ciebie skrzywdziło, a prawda jest taka, że jestes zwyklym patusem. Lata po niemczech taki element, a potem normalni polacy się wstydzą. Mam super propozycję, wrzucę do internetu filmiki jak pięknie się zachowywałeś wieczorami, a normalni ludzie sami ocenią jak bardzo wiarygodny jesteś, ok ?

Marcinek

Przepraszam Kawasaki, masz rację upodliłem się i źle zachowałem. Napisałem to pod wpływem emocji. Przepraszam agencje za poprzedni wpis, wszystko jest ok.

Wraz z partnerem odeszliśmy i potwierdzam wypłaty nie na czas, wybrakowane. Wypowiedzenie nie uznano jako wypowiedzenie a porzucenie i straszenie karą 450e. Czekamy na pieniądze za urlop i chorobowe, jeśli Pan nie otrzymał proszę zgłosić to do inspekcji pracy my zamierzamy to zrobić, to jest nielegalne. W razie niejasności dzwoniliśmy i okazało się, że agencja wali w (usunięte przez administratora)

@Anonim

Wszystkich tak robią, nas też. Moja partnerka już odebrała kasę z inspekcji pracy, a moja sprawa jest w trakcie. Wyrównane co do grosza. :) tylko i wyłącznie inspekcja pracy.

Hajer Borynia
@Anonim

Żeby dostać zasiłek chorobowy to trzeba przepracować 31 dni

Jaro

Ja jestem zadowolony z firmy wypłaty na czas i niech nikt nie pisze takich bzdur że trzeba prosić się o swoje pieniądze bo tak nie jest mam też bardzo dobra kordynatorke panią kige ktòra zawsze pomaga w każdej sprawie i też pisanie z kadr są pomocne bardzo dobra firma i polecam pracę w tej firmie Jarosław Filipowski

kolo
@Jaro

Ale nie masz niemieckiej umowy i brak ubezpieczenia w Niemczech.Jesteś zatrudniony na 0,5 etatu gdzie będzie szukał lat pracy pomyśl

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 139 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 314 ocen.

East Power sp. z o.o.