Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Gl

Pracowałem dla nich w 2018 śmieciowa umowa nie płacili na czas raz czekałem miesiąc na wypłatę. Na końcu jak przychodzi rozliczenie w skarbówce okazuje się ze nie płaca zaliczki na podatek dochodowy i sam z własnej kieszeni musisz pokryć. Polecam pracować dla Niemca nawet agencji niż potem mulić w pl za tych nie kompetentnych gamoni. Radzę uważać albo jechać i potem płakać.

@Gl

2018 szmat czasu, uważam że twoja opinia jest niewiarygodna i nie zasługuje na uwagę

Gl

Możesz uważać co chcesz i być wiarygodny firmie która obiecuje złote góry ;)

Niki
@Gl

Ta firma ma gdzieś pracowników.Ważne być pojechał do Niemiec i na nich robił.Praca w tej firmie na pół etatu za 10 euro na godz na polskiej umowie a oni biorą od Niemców 20 euro

Wiesław

Aktualnie pracuję przez tą agencje przy produkcji rowerów elektrycznych w Niemczech Firma wywiązuje się że swoich zobowiązań w stosunku do mojej osoby ok Koordynatorka p.Kinga merytoryczna i miła Kasa się zgadza .Warunki mieszkaniowe w pożo Jeżeli chce Wam się pracować to bardzo polecam oddział Est Power Wrocław

@Wiesław

To pracuj na pół etatu na polskiej umowie.Emerytyre dostaniesz jak skończysz 100 lat

Bardzo dobry kontakt z agencją oraz z przemiłą panią koordynatorką Kingą. Wszystkie pytania dotyczące zakwaterowania oraz wynagrodzenia wyjaśniane na bieżąco.

Klinkowski

Najlepsi koordynatorzy ever ... polecam z całego serca ten zespół, pani Sylwia niezastąpiona oraz cała reszta idzie sie dogodac, Pozdrawiam

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Bonus

Bardzo fajna i sympatyczna agencja pracy. Pracuje z nimi już 3 miesiąc i jeśli chodzi o kontakt i rozwiązywanie problemów to wszystko super, tylko potrzeba odrobiony cierpliwości, żeby dać im czas na działanie. Wynagrodzenie na czas, kwatery nie są luksusowe, aczkolwiek normalne do mieszkania (pokoje 2 osobowe). Jedyne zastrzerzenie jakie mam to sama praca z niemcami, ale jak jeżdżę od 7 lat to zwykle trafia się jakaś jedna łajza na zakładzie. Pozostaje robić swoje i ignorować głupie zaczepki i wszystko do przodu. Ogólnie to polecam.

Hej był ktoś w Dreźnie na c+e za 17,5 euro? Jak to tam wygląda, czy warto jechać przez tą agencje???

czy ktos pracowal w Medebach przez eastpower i jakie sa wyplaty?

R_7

Pracowałem u nich przez 3 msc przy produkcji w branży automotive - praca jak to praca dość wymagająca. Co do wynagrodzenia to jakiś kokosów nie ma, ale normalne przyzwoite wynagrodzenie i żeby było śmiesznie nasza brygada jak się okazało zarabia więcej od niemców na miejscu. Kwatery bardzo fajne, kameralne mieszkania, jak trafisz na fajną ekipę to nie ma co narzekać, jak trafisz na syfiarzy no to już mniej kolorowo- ale temat warto zgłaszać koordynatorowi. Ogólnie agencja i kontakt z nimi na plus, wynagrodzenia na czas. Za tydzień jadę z nimi znowu tym razem na magazyn opon, ale tutaj proponują lepszą stawkę, więc zobaczymy co wyjdzie tym razem. Polecam normalnym.

Agnieszka

Wszystko super dopóki pracujesz pod ich dyktando i mają z Ciebie zysk .. a jeżeli już coś Ty od nich potrzebujesz to zapomnij… o wszystko trzeba się prosić upominać mimo że przed wyjazdem było to zagwarantowane. A jeżeli zachorujesz to radź sobie sam a jak opuszczasz dni w pracy to problem … koordynatorzy tylko patrzą żebyś ich chwalił do pracodawcy i tyle z nich pożytku .. nigdy więcej współpracy z tą agencją ..

Eawst power pracownik
@Agnieszka

Dokładnie tak jest jak w komentarzu całą prawda

Jrek

Wszystko na duzy plus, naprawde dobre mieszkanie, przyjechal pan koordynator wszystkich ogarnal po najmniejszy szczegol, nawet dywaniki mamy:) praca spoko, koordynatorzy dobrzy, pomoc stala, dziekuje pozdrawiam

Pietrucha
@Jrek

A przycsym pan pracuje?

Niki
@Pietrucha

Oni piszą z biura.Konrdynator siedzi w domu i pracuje zdalnie.Słydzałem wiele razy głos płaczących dzieci.To młodzi ludzie robić im się nie chce tylko wykorzystują ludzi.

Elvis
@Niki

Jak dzwonisz po godzinach pracy to ciesz się, że odbiera od ciebie bo w innych agencjach z tym się nie spotkasz. połowa swiata dzis pracuje z domu - ale do tego trzeba mieć mózg..

Alvaro
@Niki

Na ja (usunięte przez administratora). nie dość, że Ci człowiek odbiera telefon, żeby ogarnąć twój problem zamiast zająć się dzieckiem to jeszcze źle. Naprawde ludzie są takimi kanaliami jak patrze na te komentarze, że aż przykro. Szczerze współczuje tym koordynatorom, że potem taka menda jeszcze przyjdzie i psioczy anonimowo. Ja pracuje z tą agencją od pół roku i jestem zadowolony. Polecam dla normalnych ludzi. A co do koordynatorów na miejscu - faktycznie ich nie ma i pracują głównie na telefonie, ale czasem przyjadą z wizytą sprawdzić co się dzieje na kwaterze i zakładzie. Serdecznie pozdrawiam cała ekipę. Adam z Monachium.

Haha
@Alvaro

Poczekaj jeszcze chwile ????????????????

Moja opinia o tej Agencji jest bardzo negatywna, kobiety pracujące w kadrach nie posiadają za grosz kultury osobistej i nie mają kompletnie podejścia do ludzi, ich rozmowa z Tobą jest tak zrobiona , żeby Cię szybko spławić, chciałbym spotkać je na żywo a nie przez telefon na początku jak będą Cię ściągać do pracy to będą wchodzić w (usunięte przez administratora) o jezu cuda na kiju, jabłka na Gruszce obiecują dopłaty super mieszkania stałe godziny pracy i nadgodziny a, to nie zależy od nich tylko od Niemieckiego pracodawcy, po 6 miesiącach w tej Agencji mogę powiedzieć tak za urlop nie wypłacili problem ze wszystkim umowy śmieciowe, grozili karami, jak dla mnie dno Kompletne dno, do dziś mi lecą jakieś 300 zł minimum, koordynatorzy są i nawet swoim ludziom robią pod górkę, żałosne oby ta firma padła jak najszybciej, no ale jak będą łapać dalej naiwnych ludzi to się utrzymają... Lepiej nawet nie dzwońcie do nich szkoda czasy sił i nerwów...

Ilona

Czy na forum jest ktoś obecnie zatrudniony w firmie? Napiszcie proszę jak wygląda atmosfera w East Power we Wrocławiu. Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Nowa
@Ilona

Odradzam, chyba ze chce pracować jak w kołchozie !

serena
@Nowa

to znaczy? rozwiń proszę

Pracownik Olwroclaw
@serena

Tak pracuje. Fajny zespół. Dużo pracy. Praca na wysokich obrotach. Ale Lubię to co robię, tak więc praca w tej agencji sprawia mi przyjemność. Cieszę się z tego, że ludzie którzy zarabiają marne grosze w PL mogą zarabiać znacznie więcej na ternie Niemiec - dzięki naszej pomocy. Załatwienie i wysłanie do pracy pracowników to ogrom pracy - pracuje nad tym sztab naszych ludzi koordynatorów, rekruterów, kadrowych. Kierownik sam czuwa nad jak najlepszą jakością obsługi, co czyni tą agencję unikatową i na wysokim poziomie. Przechodzimy liczne szkolenia z zakresu sprzedaży i usług HR

Rl_bert
@Nowa

Chyba nie pracujemy w tej samej firmie. @Nowa - East Power Agencja Pracy to dobre miejsce do pracy dla ludzi, którzy chcą się rozwijać, pracować w międzynarodowym środowisku oraz lubią wyzwania. Trzeba przyznać, że wysyłanie pracowników do Niemiec, kontakt, koordynacja organizacja pracy wymaga serca i dużego zaangażowania Zespołu - Rekrutera, Koordynatora. Takich ludzi mamy w zespole oraz takich pracowników szukamy - zaangażowanych, otwartych oraz "z duszą" i jak ten portal ma być pomocny oraz jeżeli są tutaj również potencjalni przyszli pracownicy w Agencji to miło by było jakbyśmy mogli utrzymać taki poziom :)

maro
@Rl_bert

Rozumie że zamierzenia są dobre i nie zawsze jestescie w stanie wszystko kontrolować, jednak posiadacie koordynatorów którzy powinni przykładać więcej uwagi do miejsca zamieszkania i sprawdzania pracodawcy.. następnym problemem jest zatajanie faktycznych informacji potrzebnych do wykonywania danej pracy.. Np.. rzetelnych informacji o dystansie miejsca pracy od miejsca zamieszkania, wprowadzenie w błąd że język jest nie potrzebny i że ktoś z językiem jest na miejscu a to nie prawda, przynajmniej w moim przypadku.. umowy są tak skonstruowane aby potencjalny pracownik musiał dopracować tydzień zanim zrezygnuje, gdyż prawdopodobnie posiadacie wiedzę że możliwe jest że gdy zobaczy prace i warunki mieszkalne to w 1 dzień zrezygnuje.. stąd też wpisane w umowę są kary za porzucenie pracy przed opracowaniem tygodnia.. wiele jest niejasności w waszych ofertach i osobiście dałem się złapać, więc mam prawo być rozczarowany i negatywnie nastawiony do usług waszej firmy

Kris
@Ilona

Mam jechać jako spawacz do Hanoweru czy ktoś coś wie. Pozdro

Zuzi
@Pracownik Olwroclaw

Bzdura. Nie ma żadnych szkoleń, a ludzi zatrudniają na umowę zlecenie i minimalne stawki bo szef nie chce płacić zusów. Rotacja ludzi większa niż w McD. Bałagan większy niż rotacja.

@Zuzi

a skąd! od kiedy tu robie mam umowe o prace, rzadnych zlecen nie ma. kasa sie zgadza i jest na czas. tutaj mieskzanie spoko, z internetem i duso godzin pracy. zjezdzają ludzie ktorym nie chce sie pracaowac albo ida za 50 centow gdzie indziej.

Nikola
@beza

Chyba nie pracujesz w east power bo bzdury piszesz. Wiesz co to jest A1?

@Nikola

Wyobraź sobie że pracuje.. i mówię jak jest. Jestem zatrudniony na umowę o pracę i mam A1.

Łysy
@beza

Buuuuuaaaaahahahaha Gdybyś był zatrudniony na umowę o pracę to musiałby pracodawca wypłacać delegację codziennie 49.60€ i to mu się napewno nie opłaca....

M.
@beza

Pracujesz 8 godzin, a w umowie pół etatu? I przez takich bieda w kraju bo emerytura nie wystarcza albo musi dłużej pracować bo nie ma lat pracy.... A pracodawca 3x w roku urlopik....bo po co odprowadzać składki pracownikowi...

@M.

wierzysz jeszcze że w tym kraju dostaniesz emeryturę??? :D :D :D sam dbam o swoją przyszlość.. i tobie też radze

hyhyhy
@Łysy

Potwierdzam. Pracodawca delegujący pracownika za granicę do pracy zobowiązany jest wypłacić mu dietę. 50 x 20 dni roboczych 1000 e . Nie dostajesz diety? Upomnij się!

Kolonia
@hyhyhy

Z tego co wiem jest to umowa polska, zorientuj się najpierw w temacie. W Polsce nikt nie płaci diet, a za to masz więcej na rękę. Masz ubezpieczenie, rodzine tez oskładkowaną. A gdyby to bylo na niemieckiej umowie to o wiele mniej by wyszlo, wyzsze podatki i w dodatku jakby placili diete to sam mieszkanie musisz zorganizowac i za nie zaplacic, tutaj masz juz mieszkanie ogarniete.

A.S.
@Ilona

Dobrze się pracuje. Fajna atmosfera i fajny przełożony. Pozdrawiam całą ekipę! :) :)

2 były pracownik
@Ilona

Atmosfera zależy z kim, z agencją czy z pracownikami? Jeśli pracuje się na budowie a każdy kto pracuje bądź pracował na budowie wie jak to wygląda więc nie można mieć pretensji do agencji o atmosferę na budowie. Pomimo tego nie polecam tej firmy z uwagi na kilka spraw. 1 nie wypłacają pieniędzy w terminie, 2 poziom kwater jest pod wielkim znakiem zapytania jak również opłaty za kwatery, 3 ciężki kontakt, jeśli planujesz jechać to nastaw się na fakt że dojedziesz do kwatery o 2 w nocy a wejdziesz dopiero rano ponieważ oni nikogo nie informują że przyjeżdża pracownik, kontakt, komunikacja, instruowanie się nawzajem itp to amatorzy a praca nawet jeśli to kierownik polega na współpracy, informowaniu itd, 4 słabe stawki, jeśli ktoś chce pracować za 35/40 % całości stawki to eastpower polecam, 5 nastaw się na fakt że agencja nie toleruje nieprzewidywalności, choroba, złamana noga, nagły nieprzewidziany ważny problem jeśli zgłosisz to szykuj sobie busa na powrót. Więc krótko pisząc zdecydowanie NIE!

@hyhyhy

pracownik wysyłany w podróż służbową - powinien mieć wypłaconą dietę - różnica polega na tym że w tym przypadku pracownik jest delegowany do pracy z zapewnionym zakwaterowaniem - to nie jest podróż służbowa tylko praca w delegacji - to są dwie różne rzeczy. W takim razie w myśl przepisów - pracownik delegowany nie otrzymuje diety ponieważ nie jest to podróż służbowa...

@Łysy

gdybyś był delegowany w podróż służbową to jasne! natomiast w tym przypadku to nie obowiązuje - doczytaj przepisy..

Jaro

Polecam tą firmę

@Ilona

Aktualnie pracuje dla East power, wypłata na czas, Pani Kinga wyrozumiała i jak o coś prosiłem to zawsze to zorganizowała, stawka również zgodna z prawda, mieszkanie super bardzo komfortowe i nowoczesne, polecam

Kamil

Witam wszystkich. Nie polecam tej agencji gdy twoim podstawowym celem wyjazdu jest obijanie się i szukanie kumpli do libacji alkoholowych :) natomiast jeśli wyjeżdżasz żeby pracować i zarobić to będziesz zadowolony

Olaf

Miałem pewne obawy czytając komentarze tutaj, ale jest 10, wynagrodzenie na koncie, wszystko się zgadza. Fakt praca ciężka i niemcy strasznie gonią, ale jak chce się zarobić to trzeba pobiegać. Miałem jeszcze na tyle szczęścia, że trafiła się fajna ekipa z firmy

Werka
@Olaf

Mogę prosić o wiadomość na mojego maila: weronkazz@wp.pl? Chcę zapytać o tę pracę.

Lady izabel
@Olaf

Co ty wypisujesz 10 kazdego mc jest tylko 1000 zl delegacyjne a 15 wyplata nie pie... Glupot i nie publikuj na zadanie biura takich kocoplow oni cie zostawia a ludzie zatuka za te klamstwa

Ola
@Olaf

Zgadzam się z Olfem, wypłata na koncie i wszystko się zgadza co do grosza, za wypracowane godziny. Kontakt z agencją bardzo dobry. Pełne paski wynagrodzeń również mam na koncie.

Klapek
@Olaf

Pracowałem u tych krętaczy aż doszło do sytuacji kiedy nie wypłacili mi siana boniby moje godziny zginęły i wtedy pojawiła się kontrola z PIPu odrazu siano się znalazło przestrzegam przed tymi oszustami.

@Olaf

Niemcy nie gonią tylko Polacy.Jeden drugiego pilnuje i podpiera.a chcą pokazać który jest najlepszy.Za euro jeden drugiego sprzeda to jest od dawna przechodzi z pokolenia na pokolenie

Romek

Realizacja wyjazdu na czas, wczesniej znan kwatera, poznalismy sie z east power juz nie pierwszy raz, wyjazd czasowy terminowy wyplaty jasne rozliczenie i wedlug umowy na czas, wakacje to to nie sa, ale praca godziwa i godziwe wynagrodzenie. jak ktos sie znastawia to zapraszam do nich

Medium
@Romek

A przy czym pan pracuje?

Przemek

Pieniążki co do grosza się zgadza, Zwroty za paliwo, zwroty za dojazdy, dobra ekipa, p

Czy urlop w East Power sp. z o.o. jest płatny 100%?

Anita Rekruter

Oni ci zapłacą ale Twoimi pieniędzmi, czaisz?

@Anita Rekruter

w jakim sensie?

@Anita Rekruter

Bzdury piszesz.Jeśli masz dobry zawód i znasz niemiecki to nie ma problemu z praca i zarobkami a dodatkowo jeszcze auto.Nic nie umiecie języka nie znacie brak auta a chcecie zarabiać po 3 tys euro

Urlop nie jest wogule wypłacany po zakończeniu umowy kłamią uważajcie na ta agencje

Nie jest płatny urlop w trakcie umowy jak i zakończeniu kłamią

Edek

Nie jest płatny.Czytaj umowę ze zrozumieniem co podpisujesz.

Pracownik roku

Nie płaca za urlop!! urlop jest bezpłatny !!!wciskają kit ze po za kończeniu kontraktu zapłacą za urlop Kłamią nie płaca

Migacz

Nie nie płacą nawet za l4 klamia

Ryl

wybralem ta agencje nie ze wzgledu na opinie, ale ze wzgledu na prace jaka oferuja, przedstawiaja pelny opis pracy przed wyjazdem, szczegolowe informacje, najpierw zainteresowalo mnie szczegolowe ogloszenie, a pozniej szczera i uczciwa rozmowa z telekonsultantem, gdzie zostaly mi przekaze wszystkie wszystkie informacje o ktore prosilem. na miejscu jestem bardzo zadowolony, nie wiem kto co i jak zostal obrazony, ale ja bardzo polecam.

Janek B.

Na agencje trafiłem z polecenia znajomego. Na początku miałem swoje obawy widząc te wszystkie komentarze co do firmy, jednak zdałem się na kolegę i przyznam, że nie żałuje. Dziś jest 14, a wynagrodzenie mam już na koncie. Sama praca dość ciężka, ale byłem o tym uprzedzony i na taką pracę się zgodziłem. Warunki mieszkaniowe są ok. Brakuje trochę jakiegoś salonu, żeby usiąść i telewizor pooglądać razem ze wszystkimi, ale pokoje są 2 osobowe, czyste więc nie mogę mieć tutaj obiekcji. Wyjechałem z agencją co prawda na 3 msc, żeby sobie dorobić, ale prawdopodobnie w przyszłym roku do nich wrócę.

@Janek B.

(usunięte przez administratora)na 0,5 etatu w Niemczech.Brak ubezpieczenia w Niemczech robisz na polskich warunkach.Pamietaj jeśli coś się stanie nie daj Boże to twoje leczenie w Polsce będzie marne.A gdzie odszkodowania itd.Smiechu warte taką firmę to każdy może otworzyc

Janek B.
@Kiero

Chyba nie do końca czytałeś umowę, ale skoro tak twierdzisz to ok. W kwestii ubezpieczenia firma przesłała mi ekuz, więc jakim cudem mam go nie mieć?

@Janek B.

Ekuz to nie jest ubezpieczenie.To jedynie masz udzielenie pierwszej pomocy a nie leczenie pozniej wysla Ciebie do Polski i zwolna.Nie placisz skladek w Niemczech nie masz dyskietki ze zdjeciem

Lola
@Kiero

Ubezpieczenia tam żadnego nie masz za wszystko płacisz sam ..okradają na domkach jak i pensjonatach złodzieje..Firma ma wywalone na ciebie..Nie gwarantują godzin w sierpniu miałam tylko 115 godzin żenada a przez telefon wciskają ci bajere ..Zima również nie ma godzin pracujesz 3 dni w tygodniu po 6 godzin

Mateusz

Nie wypłacają pieniędzy, (usunięte przez administratora) Na miejscu nikt nawet nie wiedział o moim przyjezdzie, a zamiast pracowac otrzymywalem nerwowe telefony z tego pseudobiura, gdzie grożono mi brakiem wypłaty. Nie polecam nikomu

@Mateusz

Musisz sobie sam radzić nie licz na nikogo????

@Mateusz

Uważajcie nie warto naliczaja karę bezpodstawnie tez nie polecam wieje ludzi się przejechalo

Niemcy
@Mateusz

Wielu osób ma problem z ta agencja na moim projekcie wszyscy podostawali kary 500 euro bezpodstawnie kary i wszyscy zrezygnowali 25 osób zjechało nie polecam agencji Uwazajcie

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 304.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 253, z czego 139 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 316 ocen.

East Power sp. z o.o.