Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Mają dobre stawki, wynagrodzenie przed czasem, jak dla mnie bardzo dobra firma, polecam.

Karol
@Kasia

Dobre stawki to znaczy jakie? Bo dla jednego 2500 to już będzie super, a inny będzie kręcił nosem na 4000, więc może powiesz jaka to kwota?

@Kasia

Jaką masz stawkę że tak spytam

Pawel

Awansowałem z nimi od pomocnika do montera, mam dobrze platna prace, dziekuje agencji za wspolprace i mozliwosc rozwoju. Generalnie bardzo polecam ta agencje

@Pawel

Kolejny pracownik biurowy

Misiek

Dobra agencja - naprawde warto z nimi jechac - wyplaty wraz z dotadami wszystko dotaralo na czas, a nawet wyplaty sa przed czasem czesto. w pracy ok układa sie

@Misiek

Pracownik biura we Wrocławiu?

Witam wszystkich, po około sześciu miesiącach pracy w firmie east power postanowiłem podzielić się z wami moją opinią na temat tej agencji. Kwestia najważniejsza dla każdego kto jedzie do Niemiec czyli wynagrodzenie. Za miesiąc czasu zarabiałem między 1200 a 1500 € po odliczeniu kwatery czyli na rękę. Czy dużo czy mało to już niech każdy oceni. Wynagrodzenie w terminie do 17 dnia każdego miesiąca było na koncie. Wypłacane w EUR. Ludzie, którzy narzekają na koszty kwater, często próbowali szukać coś na własną rękę. Jednak po zorientowaniu się w cenach (500-600 EUR/msc) szybko wracali do east power i byli zadowoleni że agencja potrąca tylko 200 EUR. Warunki pracy - oczywiście zakład zakładowi w Niemczech nierówny. Podczas mojej współpracy z agencją pracowałem w dwóch zakładach. Przed korona wirusem był to zakład przetwórstwa rybnego. Warunki pracy bardzo dobre pomimo moich obaw nie było nawet czuć za bardzo ryby. Drugim zakładem było centrum logistyczne w którym pracowałem na załadunku paczek. Plusem tego projektu była większa liczba godzin. Kontakt z agencją - Nie mam co do tego żadnych zastrzeżeń. Kontakt z koordynatorem był w zasadzie zawsze bezproblemowy. Pozdrawiam serdecznie Panią Izę. Negatywne opinie - dlaczego niektórzy mogą źle ocenić tą agencję? Podczas dotychczasowej mojej współpracy z agencją która jak już wcześniej wspomniałem trwa sześć miesięcy spotkałem około 30 osób które wyjechały z tą agencją a następnie zostały zwolnione/uciekły/zwolniły się. Jakie były powody? W większości przypadków zbieżne: czyli alkohol libacje, bijatyki, kradzieże, L4 po pierwszym tygodniu pracy i inne patenty naszych kochanych rodaków. Po samym czytaniu niektórych komentarzy jestem w stanie ustalić kto je pisał :) Pan który pisze że został (usunięte przez administratora) i nie dostał wynagrodzenia a ja przypominam sobie jak leżał pijany na kwaterze to po prostu nie wiem czy się śmiać czy płakać. Podsumowując ten kto jedzie z tą agencją do PRACY - będzie zadowolony. Ten kto jedzie na MELANŻ/LIBACJĘ/ ŁATWE L4/ DARMOWĄ KWATERĘ/ - będzie niezadowolony. Andrzej F.

Nie tylko
@Andrzej

Nie tylko pijacy piszą negatywne opinie. Jakość kwater to jakiś żart. Kłamstwa agencji na porządku dziennym. Agencja zarabia na kwaterach, da się załatwić w Niemczech mieszkanie za rozsądną cenę, szczególnie w grupach lub w parze. Kwatery EP to zwykłe meliny i tyle

Zdr
@Andrzej

Ja się zastanawiam tylko co ty (usunięte przez administratora) człowieku ,najpierw kwestia kwatery , że za 200 250 € nie da się nic znaleźć i trzeba wracać do eastpower? Twoja nieudolność nie ma granic 2 sprawa co ty przyrównujesz, alkoholizm bijatyki libacje do L4? Czy ty (usunięte przez administratora) jesteś normalny? Weź klucz francuski i porządnie, zaznaczam porządnie (usunięte przez administratora) się w czoło

Paula
@Andrzej

Byłam z nimi jakiś czas temu na jednym projekcie. Fak faktem zdarzały się problemy z płatnościami ale zawsze można było wszystko wyjaśnić. Kadry jak kadry zawsze musiały kogoś się o coś dopytać. Z pracy byliśmy ogromnie zadowoleni , Menager kontraktu też nam bardzo pomagał. Kwatery były różne ale w końcu trafiliśmy na taką która nam odpowiadała. Koordynacja jak dla mnie była mega ok i bardzo polecam Panią Izę. Zawsze odbierała telefony w godzinach pracy a trochę nas na projektach było. Teraz mam dobrą pracę ale jak będę chciała wyjechać do Niemiec to się do nich zgłoszę . PS. Nie jestem podszywanym pracownikiem czy też rekruterem. Normalni ludzie też piszą pozytywy. Pozdrawiam Panią Izę i Pana Philipa.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Dominik

Je idźcie tam mieszkania to tragedia nie podpisują umowy i jej nie odsylaja nie zwracają za badania,mieszkania to tragedia z robaki,nie wiedzą nawet gdzie człowieka wysyłają, i do jakiej firmy,a najczęściej do firmy której organizacja jest fatalna, jeździsz uszkodzonym pojazdami,dopuki pracujesz to ci jakoś płacą nigdy się nic nie zgadza z wypłatą kradną na lewo i prawo badania przez telefon z lekarzem gdzie nawet kylawy może chodzić po dachu i zleciłem.wysokosci masz zaświadczenie o możliwości pracy ponad 15m,jak chcesz rozwiązać umowę to ci odezwą pieniądze bez podania przyczyny ja sprawę dałem.do prawnika, nagrywalem rozmowy z koordynator, robiłem zdjęcia kwater oraz aut bez chmury które cie woda po 400km, brak podstawowych rzeczy w kwaterach robaki i pleśń nie jedzcie tam nigdy mówię to w trosce ja robiłem nad to co powinien w niemieckiej firmie która nawet agencja nie miała kontaktu i zostałem.potraktowany jak śmieć, brak podpisanych przez nich dokumentów umowy itp mimo zapewnień jak tam jesteście już to czekajcie do wypłaty tak płacą wypłaty że 1000zł na konto 10go potem.17 euro i masz na koncie 20 a tak dlatego że jak zrezygnuje to ci nie wypłaca tego co do 17 wyprqcowales

Tadeusz
@Dominik

Chyba chłopie pomyliłeś agencje albo nadal jesteś pijany.. mieszkam w jedynce, kasa się zgadza a jak koodynatorka nie obiera w niedzielę wieczorem to ja to rozumiem bo też człowiek i odpocząć musi.. nie wszyscy to rozumieją bo z pierdołami o 1 w nocy dzwonią a potem jazda na gowork.. ogarnij sie, wytrzeźwiej i naucz pisać po polsku bo jak nie w Polsce, co czego ty u niemca szukasz??

Eh
@Tadeusz

Co ty chłopie gadasz,zero kontaktu jest w dni powszednie i wszystko inne co Dominik napisał jest prawda. My też ich zgłosiliśmy do PIP bonie wypłacili nam 4000zl :) Też mamy nagrania i wszystko. Pozdro

Nic
@Tadeusz

Nic się nie zgadza

@Dominik

Słuchaj potrafię to zrozumieć ale nie pisz bzdur że nie podpisują umowy bo tak nie jest poza tym nie rób błędów ortograficznych, prościej w pisowni bo nie idzie cię zrozumieć

Dftfc
@Eh

Coś wyszło wam z tego zgłoszenia?

Nie polecam

Poprostu nie jedźcie z nimi. Poszukajcie innej agencji.

Kamil

Polecam, dobra agencja!!

Janek

agencja naprawde ok, ale jak widze jak przyjezdzaja ludzie na libacje alkoholowe i inne to az starch sie bac, gosc na rowerze pijany jedzie i jeszcze ma pretensje ze zimno, ze ciemno... no heelloo podziwiam pania koordynator ktora to zniosla i pomogla nam ogranac zespol. Agencje polecam!

Jolanta Sep

Generalnie bardzo polecam ta agencje, wszystko dla nas zaltwili. Jest bardzo dobrze, pomoc ze strony pani Sylwi przeoogromna

Klient

Witam. Jeżeli ktoś kiedy natrafi na współpracę z Panią Sylwia S. Obecnie Panią koordynator to polecam z całego serca. Bardzo konkretna kobieta wesoła wyrozumiała. Jak tylko ma możliwość stara się pomóc ile może. Współpraca z Panią Sylwia to czysta przyjemność.

Omijac

Proponuję omijać tą agencję ponieważ współpracuje ona z Panem który zajmuje się przetwarzaniem danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność (6311Z). To źle wróży....

@Omijac

Dobrze wiedzieć

Narta

Generalnie dla normalnych ludzi polecam wyjazd z ta agencja, na szczęście nasza koordynatorka wyrzuciła z mieszkania pijaków po naszej interwencji, zadziałała bardzo szybko i dziękujemy za to. Praca blisko mieszkania, łatwy kontakt, wynagrodzenie pierwsze się zgadza plus z wszystkimi dodatkami i zwrotami

@Narta

Ciekawa uwaga, wyrzuciła ,posłużyła się kimś czy zrobiła to sama?

Peter

Chce jechać z żoną do pralni, czy ktoś pracuje przez East Power i czy płacą kasę na czas bo te opinie są również ????????

Gghyh

Nie jedź

Jarek
@Peter

Płaca na czas, wszystko jest okey, polecam

To proszę nie jechać

Paczenko

Chciałbym się zapytać jak wygląda praca przy regipsach przez ta agencje?

Radek
@Paczenko

Polecam pracę, akurat pracuję z ekipą jako budowlaniec. Wszystko jest dobrze

Kwatera
@Paczenko

Jak sobie sam załatwisz mieszkanie to można, agencja załatwia nkeoplacone mieszkanie o najniższym standardzie, za które pobiera 200€

Llii
@Kwatera

No to albo załatwia nieopłacone albo pobiera 200 € zdecyduj się

Mirosław

Po całym miesiącu pracy zarobiłem 1500 euro netto na rękę. Jak na pracę w zakładzie produkcji i 8 h pracy dziennie przy pakowaniu lekkich przedmiotów myślę że jest to spoko. Na pewno na plus jest też zakwaterowanie. Potrącają jedynie 200 euro. A jak pracowałem w niemieckiej agencji to kwatera kosztowała nas 600 euro. Ja osobiście nie widzę żadnych korzyści z umowy niemieckiej dlatego już szusty miesiąc pracuje na polskiej umowie z tą agencją

Łysy
@Mirosław

Po tym co piszesz widać że jesteś po szkoleniu

Chuh
@Mirosław

A ja jestem ciekawy z jakiego namiotu ty wylazłeś, bo jeśli nie widzisz plusów w niemieckiej umowie a wolisz pracować na polskiej to się zastanawiam czy ty czasami z Neptuna nie jesteś

Polan

Dzieki calemu zespolowi za znalezienie pracy, dziekuje koordynatorce za wszelaka pomoc. Agencja bardzo dobra, mam nadzieje ze praca na dluzej. Pozdrawiam

tina

dzień dobry pracuje aktualnie w tej firmie od ponad 2 miesiacy i nie widzie tutaj zadnych problemow wypłata sie zgadza według umowy jest wypłącana na czas panie kordynatorki sa przemiłe i zawsze pomocne i słuza dobra rada polecam

Piotr S

dobrze placa, maja duzy wybor ofert, nie pierwszy raz juz z nimi wyjezdzam, fajnie mozna sobie dorobic, pomoc koordynatora jezykowa jest zawsze, jak i mieszkanie dobre

Nina

Jedna z lepszych agencji na rynku, maja duzo ofert pracy w Niemczech. Polecam!

jkub

Ta firma powinna już dawno nie istnieć, kłamcy, brak wyplaty na czas kwatery nie nadajace sie do przebywania. Stracisz więcej niz zarobisz, nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 255, z czego 139 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 317 ocen.

East Power sp. z o.o.