Work & People

Wrocław

Opinie o Work & People

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@Wstyd dla Polski za takich ludzi Czy sytuacja wyjaśniła się? Jak ostatecznie postąpiła firma Work & People? Czy pracujesz tam jeszcze?

WORK & PEOPLE operator

Robię od 3 dni i juz moge isc na weekendy tylko nie wiem czy sa busy ;/

lear tychy

Ciezki kontakt telefon 570............ nigdy nie odbiera prośby o kontakt nic nie daja. Z tego co mi wiadomo nie ja jeden mam ten problem

pracownik tychy

Czy te panie które przychodzą na dyżury na Leara sie na czymś znają? Na żadno pytanie nie znają odpowiedzi

Polecam Agencję pracy Work People w Nowej Wsi Legnickiej ponieważ jest miła atmosfera w pracy zgrani ludzie itp są wypłacalni pieniądze są zawsze na czas .Jeżeli ktoś chce wiedzieć więcej to proszę pytać śmiało a te komentarze co tu są to nie prawda ludzie hejtuja ponieważ im się nie udało lub konkurencja sam się przekonałem na własnej skórze i warto było a co najlepsze nie pracujesz na umowę zlecenie tzw śmieciówke tylko Umowę o pracę tymczasową. i po okresie próbnym nie robią ci problemu żeby przejść pod pracodawcę

Ewa
@Pracownik 02.12.2016, 08:35

Witam a jak z weekendami ? :) Z Polkowic jedzie autobus do Nowej Wsi legnickiej?

arek
użytkownik zarejestrowany

czy do Bierutowa macie może jakieś obecnie prowadzone rekrutacje i nabory? od razu możecie napisać czy finansowo się opłaca, z góry dzięki bardzo za odp

Paula

Dziękuję bardzo :-) Życzę miłego wieczoru

Paula

Mam pytanie. Ktoś może pracuje w Nowej Wsi Legnickiej ? Chciałabym pujść tam do pracy jestem z Polkowic jakie są warunki pracy , ile można zarobić ? Proszę o pomoc i opowiedzieć coś o tej firmie co się robi . Bardzo dziękuję

Merka

Witam, byłam zatrudniona przez tą agencję nie polecam. Co innego mówią na rozmowie a co innego robisz jedyne co to kasa na początku się zgadza. Co miesiąc musiałam wysyłać skan legitymacji bo Pani gdzieś go zgubiła to samo z grafikiem.

rogerek20

100% soboty 200% niedziele. Bzdury. Nadgodzin wogóle niema. Work people to banda oszustów.

Learfbk
@rogerek20 16.06.2016, 11:39

W weekendy potrzebują tylko ludzi na dane stanowiska lub inny dział jak się opierdalasz w robocie to się nie dziw że nie ma weekendów;)

rogerek20

Tak jak koledzy wspomnieli. Fikcyjne stawki. 2000 brutto czyli najniższa krajowa. Lear corporation w tychach - nie polecam .w wekendy busy nie jeżdżą. Dojazd na własną ręke.

koleś

Dołanczam sie do przedmowcy ;)

Mistrzz

Witam jak wygląda sytuacja w Tychach na ten okres ? jaka płaca bo bym musiał trochę dojeżdżać i nie wiem czy się opłaca.

redi

Pracowałem przez worka w learze w Tychach, agencje polecam z zarobkami nie oszukują, płacone jest tak jak jest mówione na rozmowie. Jedyny minus tej agencji to pani Ania, z którą ciężko się dogadać.

Black

NIe polecam tej firmy oszuści i tyle. Jak chcesz coś załatwić to nie mają czasu to giną papiery masakra

sdfg

kłamcy, wabią ludzi fikcyjnymi stawkami, na rozmowie z pracodawcą okazuje się, że są dużo niższe

Zostaw opinię o Work & People - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work & People