EU Workers

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EU Workers

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w EU Workers?

Jarek
Kandydat

Teraz zarobki są do 5000 euro a wy za taką lichwę pracujecie , ludzie szanujcie się.

ddd Nowy wpis
@Jarek

5000euro to chyba na galach zarabiasz kołku

Arek

POLECAM te agencje, stały kontakt, dobra kasa.

Weronika
@Arek

Czemu polecasz? Zastanawiam się, czy mógłbyś na przykład przesłać kogoś CV jako rekomendowane? W mojej poprzedniej pracy często poszukiwaliśmy pracowników na forach, taki kandydat (z polecenia) nie dość, że ma większe szansę, to i osoba polecająca zyskuje:)

Jan Nowy wpis
@Arek

Ale piszesz brednie

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EU Workers na stanowisko Kierowca Krajowy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy EU Workers? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Spawacz TIG? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Firma EU Workers chce zatrudnić kogoś na stanowisko Murarz. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Czy urlop w EU Workers jest płatny 100%?

David
Klient

Git konkursy

Spawunio

Agencja jak za starych dobrych czasów w których SŁOWO jeszcze ma znaczenie Tak jak przed wyjazdem powiedziano, tak jest! Dobry kontakt na miejscu, praca jak praca, kasa na czas, zakwaterowanie gitara!

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w EU Workers?

diabel

szalu niema i kontakt telefoniczny i mejlowy pozal sie borze do puki pracujesz jest ok ale jak zkonczysz znimi umowe to kicha kasa terz nie za wielka

Maro 30
@diabel

Głupoty piszesz człowieku. Słownik ortograficzny by się bardzo przydał.

Mm
@diabel

Mailowy*boże*skończysz*z nimi*też*

Pat
Kandydat

Jak praca wygląda dla spawaczy przy budowie maszyn rolniczych?

Michał

Czy na rozmowie o prace można dowiedzieć się dokładnie o stawce i premii?

Nina
Kandydat

Witam wszystkich chciałabym zapytać czy oferty pracy na magazynie czy na produkcji sa? Jak tak to jaka stawka i czy warto pracować dla tej Agencji wszytkim z góry dziękuję za odpowiedź

Marcin
@Nina

Też mnie to ciekawi, mam nadzieję że niedługo ktoś powie coś więcej na ten temat. Każdy szczery wpis wiele wnosi i pomaga potencjalnym kandydatom, warto dzielić się swoimi przemyśleniami.

Tony
@Marcin

O magazyn pytasz??

Maro 30

Bardzo polecam pracę w firmie.

Przemo

Wszystko gitara. Fajnie ze mają biuro tu i w Niemczech, dużo formalności można już tam na miejscu załatwić i nie trzeba samemu latać po urzędach żeby sie zameldować itp

Lucek Spawalnino

trochę się bałem wyjechania do pracy do Niemiec przez pandemię ale trzeba zarabiac i nie zawiodłem się na obietnicach firmy...........fajne pokoje jednoosobowe, na zakładzie stanowiska pracy rozmieszczone z dystansem, płyny antybakteryjne na każdym rogu, mama w dzieciństwie tak często mi gorączki nie badała jak to robią tutaj:) Czuje sie tutaj bezpieczniej niż nad polskim morzem hehe :)

ZAPYTANIE
Kandydat

Dzień dobry! Mam takie pytanie do wszystkich tu zgromadzonych . Otóż jestem po szkoleniach i uzyskałem certyfikat TIG 141 . Czy firma przyjmuję osoby na przyuczenie z dalszą perspektywą współpracy ??

Pracodawca

@ZAPYTANIE

Witamy, przede wszystkim gratulujemy uzyskania certyfikatu TIG. Spawanie metodą TIG jest aktualnie mocno pożądane u naszych niemieckich klientów. I jak najbardziej istnieje możliwość przyjęcia się na przyuczenie. Prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze wszystkimi certyfikatami na adres kontakt@eu-workers.eu

nie wiem kiedy bylo 5 euro robie dlugo i nigdy nie miałem 5 czy 7 euro.wyplata na czas,przerobiłem wiele spawaczy wielkich fachowców od 2015 do 2018 robilem i wielu widzialem jacy to spawacze a prostej rury czy elementu nie umieli pospawac.kwatery jednosobowe zalezy na kogo trafisz teraz wiekszosc hoteli pracowniczych ma wspólne kuchnie i łazienki a ze ludzie syfiaze to inna sprawa.przez ten okres wyplata raz się spóźniła 3 dni a tak w terminie.podatki w niemczech płacone zus tez nie od najniższej tylko przeważnie od 4500 do 6500 tys.zl..chyba ze nie wypracowałeś tyle

nie gadaj takich bredni teraz robi się 8 lub max 10 godzin jak kto chce.

Przemysław

Od dłuższego czasu nikt tu nic nie pisał, dlaczego w wątku jest taka cisza? Macie może informacje jak obecnie wygląda sytuacja w EU Workers? Na jakie warunki może liczyć pracownik, czy wynagrodzenia są wypłacane terminowo? Mam nadzieję, że ktoś związany z firmą będzie w stanie udzielić mi kilku użytecznych informacji.

Artur
@Przemysław

Agencja godna zaufania, wynagrodzenie na czas, kwatery na wysokim poziomie, stały kontakt z biurem w Wrocławiu. Polecam

Marzena
@Artur

W takim razie nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyć się z takiego profesjonalizmu ze strony EU Workers. Jedno mnie jeszcze jednak ciekawi. Czy firma zapewnia pracownikom ubezpieczenie zdrowotne? To ważna sprawa, więc liczę na Twoją odpowiedź.

EU WORKERS
@Marzena

Witam Pani Marzeno, a co Pani ma na myśli odnośnie ubezpieczenia zdrowotnego? Każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracy, podlega pod ubezpieczenie zdrowotne, wynika to z kodeksu pracy Pozdrawiamy Zespół EU WORKERS

@Przemysław

wypłaty na czas mieszkania zalezy na kogo tdafisz schludne pokoje jednosobowe.

zainteresowany

Zastanawiam się czy teraz będą organizowane prace poza granicami i jak by to wyglądało?

Zostaw merytoryczną opinię o EU Workers - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EU Workers?

Zobacz opinie na temat firmy EU Workers tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EU Workers?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie EU Workers?

Liczba opinii klientów firmy EU Workers, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EU Workers