EU Workers

Opinie o EU Workers

zainteresowany

Zastanawiam się czy teraz będą organizowane prace poza granicami i jak by to wyglądało?

Emilian

Dzień dobry chciałbym przekazać wszystkim jakie jest na prawdę w eu workers. Po pierwsze wypłaty rzędu 1400 euro za 160 h przepracowanych, (usunięte przez administratora) na kwaterach dzielisz kuchnie i kibel ze starymi dziadami brudasami w pokajach zimno nie grzane wogole, Przepracowałem tam 1.5 miesiącach j na koniec nie chce wypłacić mi wypłaty jest już 16 na pieniędzy nadal nie ma najpierw tłumaczył się tym że może w banku coś zawinili jak się okazało kłamstwo, później że już wysłał szybkim przelewem rano bo cos tam niby się pomylili pieniędzy nadal nie ma. Moim zdaniem nie polecam firmy zarobki marne jeśli ktoś nie szanuje siebie może jechać za 6000 (usunięte przez administratora)

Spawko

Alles gut:) Praca, obsługa, wynagrodzenia wszystko ok. I naprawdę fajne mieszkania

Rafał k

Jak najbardziej pozytywną firma warunki mieszkaniowe na wysokim standardzie 100%ptofesjonalne podejście do pracownika

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy EU Workers? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY-NIEMCY-PÓŁNOCNA BAWARIA-UMOWA O PRACĘ? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Bogdan

Ja jestem zadowolony ze współpracy, wyjazd od ręki,, bardzo dobry kontakt z biurem we Wrocławiu, zawsze pomocne Pozdrawiam Bogdan Z Radomia

Karol

Witam. Wysyłają do niewolniczej pracy za granicą do firm które nie płacą wynagrodzenia zgodnie z umową lub w ogóle nie płacą. Niemiecka firma zasłania się tym że nie otrzymała jakiś dokumentów ( chodzi o odczyty karty kierowcy - odczyty dostali a i tak nie chcą zapłacić). Odczyty są niezbędne do wyliczeń nadgodzin za pracę kierowcy a nie do wyliczenia podstawy z umowy. Uwaga kierowcy firma współpracuje z firmą FENSKE z Neustadt-Glewe. Zamiast szukać pracy przez pośrednika lepiej popytać o pracę samemu...na parkingu ( mowa o kierowcach). Pozdrawiam i radze unikać . Sprawa rozwojowa i niestety przez niemiecką firmę oberwie się rykoszetem firmie EU workers.

Zbigniew
@Karol

pracuje przez firmę EU workers i nic z takich rzeczy nie ma miejsca, panie z Wrocławia pomagają na każdym kroku, mają kontakt z kierowcą non stop, a to ze klient czasami jak to NIEMIEC, potrafi oszukać to czasem nikt na to wpływu nie ma. Ja polecam tą frimę, trafiłem do fajnego klienta, urlop, wypłata, auto nowe wszystko się zgadza.

@Zbigniew

Witam Panie Zbigniewie, Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość. pozdrawiamy Zespół EU Workers

@Karol

Witam Panie Karolu, Rozmawialiśmy kilkukrotnie o sytuacji, która wydarzyła się u naszego byłego klienta. Jesteśmy na etapie wyjaśniania Pańskiej sytuacji Panie Karolu. Dziwi nas Pana komentarz, ponieważ zawsze Pan mógł na nas liczyć i byliśmy do Pana dyspozycji i jesteśmy oczywiście aż do rozwiązania Pańskiej sprawy. Póki co klient prosi o dostarczenie odczytu karty. Zapraszamy do kontaktu prywatnego. Pozdrawiamy Zespół EU Workers

EU WORKERS

Witam Pani Zuzanno, Od jakiegoś czasu można zaobserwować , że Państwa taktyki mają na celu ,,podkręcanie '' osób do pisania komentarzy , tylko po to , aby zgłosić się do Państwa i wykupić Wasz pakiet czyszczący negatywne opinie.Nie potrzebujemy pakietu do usuwania negatywnych komentarzy. Mamy bardzo dużo zadowolonych pracowników. Na wszystkie komentarze staramy się odpowiadać na bieżąco i rozwiązywać ewentualne problemy z pracownikami. serdeczne pozdrowienia Zespół EU Workers

Zuzanna

@Stef, a jesteś w stanie powiedzieć na jakie stanowiska obecnie kogo poszukują ? Jakie mają wymagania oraz czego możemy się spodziewać? Każda informacja się przyda.

Zuzanna

@Grzegorz, a jak reszta załogi? Atmosfera w całej firmie jest w porządku? Ilu zmianowa jest praca na magazynie oraz w jakich godzinach? Warto aplikować do tej firmy? Pozdrawiam.

Stef
@Zuzanna

nie ma tu pracy na magazynach

Zuzanna

Przeglądając oferty pracy natknęłam się na EU Workers, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was był na rozmowie rekrutacyjnej, jak przebiegała, o co pytali? Czy trzeba znać " perfect" język? Czy nie obawialiście się wyjazdu poza granice Polski?

Grzegorz
@Zuzanna

Panie bardzo pomocne, zawsze pod telefonem. ja znam jerzyk niemiecki w stopniu podstawowym na rozładunku i załaudnku się dogadać i to wystarczy .

Stefan

Świetna firma, można spokojnie polecać tu pracę.

Haku
@Stefan

jak wyglądają warunki mieszkaniowe? po ilu się w pokojach mieszka, media itp.

@Haku

Witamy, Posiadamy pokoje jednoosobowe bądź dwuosobowe w zależności od zlecenia. Proszę dzwonić, a przedstawimy wszystkie szczegóły: +48 503 931 111, +48 798 449 668 pozdrawiamy EU Workers

Cezary

Czy trzeba dobrze znać język obcy i jaki najlepiej?

@Cezary

Dzień dobry Panie Cezary, Posiadamy oferty bez języka niemieckiego i z komunikatywną znajomością j. angielskiego bądź niemieckiego w zależności od stanowiska. Zapraszamy do kontaktu: +48 503 931 111, +48 798 449 668 Serdeczne pozdrowienia Zespół Eu Workers

Krzys1967

Jedna z nielicznych firm, która daje wypłaty na czas , z zaliczkami nie ma problemu, ludzie traktowani po ludzku. Stawki jak wszędzie indziej, ale za to spokój psychiczny.

Trucker

Pracuje w tej firmie od pol roku. Bardzo solidna firma, wyplata na czas. Polecam

EU Workers ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Aż chce się tu pracować!!!

Dariusz Bawaria

Witam wszystkich Trafiłem w sieci na ofertę pracy firmy Eu Workers i próbowałem znaleźć jej stronę internetową w sieci z danymi kontaktowymi,jak do tej pory widzę że swoje ogłoszenia dają wyłącznie na portalach,więc zastanawia mnie czy ja jestem nieudacznikiem czy Oni jak szanująca się firma nie posiadają własnej strony internetowej co daje do myślenia.....

@Dariusz Bawaria

Dzień dobry Panie Dariuszu, Poniżej podajemy Panu link do naszej strony: http://eu-workers.eu/ W razie zainteresowania naszymi ofertami o pracę zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 503931111, +48 798 449 668 bądź e-mailowego : kontakt@eu-workers.eu pozdrawiamy Zespół EU Workers

Dariusz Bawaria
@EU WORKERS

Witam dziękuję,jeszcze jakby była polska wersja językowa było by -:)

Marek78

Na telefon zwrotny i decyzje o podjeciu zatrudnienia czeka sie maksymalnie dzien, praca od juz,pieniadze zawsze na czas a kasa najwazniejsza. Pozdrowienia Marek

Staszek

Zawsze mozna liczyc na pomoc, najpierw pracowalem w Alsdorfie na chlodni ponad rok a teraz w koloni, naprawdw polecam, poki co dobrze teafilem, pozdrawiam Staszek

kierowca C

polecam dla szukających pracę od zaraz, pozdrowienia dla boura we Wrocławiu

Karolek

Firma ma duzo ofert pracy, stawki rozne tak jak wszedzie za 2000 euro ale sa tez za 2700 chociaz podstawy niemieckiego musza byc zeby wyjchac, malo ofert z system raczej na stale

Zostaw merytoryczną opinię o EU Workers - Wrocław

• Jak się pracuje w EU Workers?

Zobacz opinie na temat firmy EU Workers tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EU Workers?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EU Workers