Opinie o Adnext Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Adnext Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adnext Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adnext Sp. z o.o. w Warszawa

Firma działa w branży instytuty naukowe. Adnext został założony w 2009 roku. Obecnie nie ma otwartych rekrutacji. Ciekawa jestem, jakie doświadczenie jest wymagane od nowych pracowników, i jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

@kto to wie a na jakieś bonusy?

Czy można liczyć w Adnext Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

kto to wie

tak

Byly Pracownik

Nie polcam tej firmy. Bardzo dziwna i toksyczna kultura organizacyjna. Wygrywają tam tylko ludzie do przesady lojalni i imprezowi. Cenie Rafała Oracza za jego intelignecje, komunikację i ogładę binzesową, ale dziwię się, nawet bardzo się dziwie, jak może mieć w firmie na strategicznych stanowiskach ludzi z brakiem klasy i średnio kompetentnych, którzy udają wielkich ekspertów.

Pełna zgoda
@Byly Pracownik

Co do klasy na wyższych pozycjach się zgadzam. Na szczęście okres Covid i sukces pracy zdalnej spowoduje, że takie osoby jak choćby A.Tomczyk nie mają racji bytu już w organizacjach i powoli będą mogli być wycinani z rynku przez co będzie ich mniej na rynku i takich stanowiskach ( finger cross ) Niech wygra w końcu wiedza i zdrowe podejście do ludzi i biznesu ! W końcu PL ruszy w kierunku zachodu

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Adnext Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Asystent/ka w Dziale Księgowości - Fakturzysta/ka?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w Adnext Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

JRB

tak średnio, bym powiedział

Jakub
@JRB

To w końcu są, czy nie? A może mógłbyś opowiedzieć na co może liczyć nowy pracownik? Chodzi mi tutaj o ofertę pracodawcy, czyli rodzaj umowy, wysokość wynagrodzenia i czy ciężko się wdrożyć. Dzięki.

Paczka świąteczna

Słabo płacą, więc na dodatkowe benefity trudno liczyć. Chyba, że ktoś lubi bawić się w piątkowe ciasto ;-)

k
@Jakub

umowa łączona - uop na najniższą krajową a reszta na zleceniu, żeby oszukać państwo na składkach. na święta nic specjalnego nie było

Tymoteusz

Słyszał ktoś o ewentualnej pracy w firmie? Jakieś wskazówki?

xyz

Atmosfera w pracy - generalnie na plus, atmosfera może nie startupowa, ale lepsza niż w typowym korpo czy medialny molochu. Zarobki - na minus - nie jest też rzadkością, gdy specjalista zarabia podobnie jak junior u konkurencji. Szkolenia - wystarczająco abyś wdrożył się na stanowisko, ale zbyt mało jeśli chcesz się mocno rozwijać zawodowo. Warto wiedzieć, że w Adnext jest kilka spółek, które ciągną grupę do przodu - tam zatrudnienie jest stabilniejsze, a atmosfera pracy lepsza. Reszta jest niestety w cyklu nieustannych górek i dołków - wysoka rotacja, częste zmiany modelu biznesowego, chaos w organizacji. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie dowiesz się raczej do której kategorii należy spółka do której aplikujesz - jeśli trafisz do tej drugiej kategorii, to sorry, masz pecha.

Zuzanna
@xyz

Dziękuję za Twoją opinię. Możesz zdradzić na jaką stawkę można liczyć w firmie Adnext Sp. z o.o.? Czy firma oferuje swoim pracownikom możliwość zdobycia premii? Na jakie benefity mogą liczyć osoby zatrudnione w firmie?

Yolo
@Zuzanna

Niestety ale benefity są bardzo słabe. Uważaj tez na sposób w jaki zrobiona jest umowa. Może to bardzo wpłynąć na twoja przyszłość (emeryturę np). Ich łączone umowy są zrobione po to żeby pracodawca nie ponosił wysokich kosztów (nie chodzi tutaj o pracownika). Pracownik ma płacone netto na rękę już po podatkach. Przekręty z umowami powinny być dla ciebie mała przestroga. Ponieważ tych przekrętów później niestety ale jest więcej. Co do benefitów. Masz standardowe ubezpieczenie prywatne (jeśli chcesz, musisz dopłacać), raz do roku wyjazd na żagle. W kuchni masz kawę i wodę. Aa, i prosecco. Karta fitness (ale jakis żart. Tylko 6 wejściówek czy coś takiego). Żadnych piątkowych dodatków. brak możliwości pracy z domu. I uważaj tam na kulturę. Poczytaj resztę komentarzy. Sama odpowiedz szefa skupiająca się na manipulacyjnym zgaszeniu przeciwnika, powinna być dla ciebie przestroga.

Rafał
@Yolo

Co masz na myśli z tym manipulacyjnym gaszeniem pracownika? Byłeś świadkiem jakiejś niepokojącej sytuacji? Jestem ciekaw.

AK

Firma jakich wiele na rynku - rotacja, częste zaginanie budżetu w celu ratowania sytuacji mniejszych spółek, misz-masz komunikacyjny, ale atmosfera czy lokalizacja na plus. Największym problemem są jednak umowy łączone - zatrudnienie dostajesz w dwóch różnych spółkach tak, aby zaoszczędzić na składkach, które musieliby opłacać w przypadku normalnej umowy o pracę. Taka forma zatrudnienia to oszustwo i okradnie pracowników - sama propozycja tego typu powinna być już dla wielu czerwonym światłem.

Nick Fury
@AK

Rzeczywistość rynkowa powoli takie firmy prostuje :) Szanujący się specjalista nie przystanie na takie warunki.

jawa123

Wioskowa firma. Znajomi królika znajdują tylko zatrudnienie i dłuższy staż.Firma nie dla doświadczonych wyrobników, ponieważ słabo płacą i nie inwestują w szkolenia,

Pppft12
@jawa123

Uwazaj bo CEO znowu zaatakuje jak innych poniżej ???? i zgadzam się. Kultura tej firmy na dużo do życzenia. Atmosfera mobbingowa. A pracownicy coraz bardziej w siebie nie wierzą. Wiec szybciutko ci najsilniejsi się ewakuują. Skąd powstaje tyle nowych ofert u nich w firmie. Nie polecam... bo idziecie w straszny chaos. Procesy maja straszny bałagan.

AR

Pracowałam tam wystarczająco długo, żeby z czystym sumieniem odradzić pracę w Adnext. (usunięte przez administratora)Nie polecam!

moi
@AR

Bardzo mocne słowa - czy mają jakieś potwierdzenie w faktach? Rozumiem, że firma może się nie podobać, może być jakiś żal, że nie zostało się przyjętym, czy zostało się zwolnionym, ale nie wyobrażam sobie, jak firma zatrudniająca ponad 100 osób i obsługująca kilkuset Klientów miałaby kogokolwiek okradać i to jeszcze przez długi okres czasu, jak to wynika z komentarza. Trochę za ciężkie działa, jak na moją opinię... To można wręcz zaklasyfikować jako pomówienie, jeśli nie ma na to żadnych dowodów.

Jola
@moi

Dowody będą jeśli zajrzysz do ich tajnych modyfikowanych exceli.

Łukasz

Byłem u nich kilka dni temu na rozmowie, atmosfera spotkania bardzo luźna, padły też ciekawe pytania merytoryczne. Owszem zatrudniają w modelu umów łączonych ale ja i tak preferuję B2B ( nie wierzę w ZUSy). Generalnie na mnie zrobili pozytywne wrażenie, zwłaszcza że tak jak obiecali dostałem informację zwrotną.

ToDobrze!
@Łukasz

To dobrze - mówią, że nawet pies uczy się na błędach :)

Maja
@Łukasz

Można wiedzieć jaka była informacja zwrotna? Pozytywna czy negatywna? Ciekawi mnie czy dostałeś pracę i czy zdecydowałeś się podjąć współpracę z Adnext.

Grzegorz
@Łukasz

Wrażenie to robi dział HR. Od tego jest a dalej jest tylko gorzej.

Okropny prezes spółki. Nadęty, niesympatyczny i nudny. Poznałam go tylko przez telefon i ta rozmowa mnie kompletnie zniechęciła. Janusz biznesu niestety.

Zbigniew
@Karolina

Piszesz jako pracownik czy klient Adnext? Możesz rozwinąć swoją myśl? Będzie to pomocne.

Firma ma swoje plusy i minusy jak każda, jednak w moim osobistym rozrachunku wychodzi zdecydowanie bardziej na minus.

SzczeraOpinia

W firmie choć jest fantastyczna atmosfera jest naprawdę duży chaos - od zarządzania po finanse i sposób prowadzenia biznesu ( prawdopodobnie wynika to z braku płynności finansowej albo jej dość niskiego poziomu ) W grupie jest sporo podmiotów/spółek, które różnie działają ( czasem nie działają w ogóle co się sprytnie ukrywa ) i całościowo przy dobrej " kombinacji " wygląda to nawet ok. Firma pozycjonuje się jako taka "niekorporacyjna" od biura po atmosferę i brak całościowych umów o pracę ( innym kobietom, które planują w przyszłości dziecko na pewno odradzam pracę w Adnext ) Natomiast może dlatego firma się tak pozycjonuje, ponieważ bardzo ciężko przeskoczyć jej pewien poziom, którego wymagają ludzie / pracownicy / klienci z większymi ambicjami dt. stanowiska pracy, obowiązków i produktu/usług. Pytanie o opinię klientów którzy z firmą Adnext bezpośrednio współpracowali - jest duża retencja, więc z tym też może być problem. Ogólnie - firma dla juniorów / stażystów, którzy zaczynają przygodę z Online i będą zasuwać za najniższą krajową.

Anna Rogińska

W związku z tym, że jakiś "żartowniś" posłużył się moimi inicjałami chciałabym mu serdecznie pogratulować "odwagi". Jednocześnie chciałabym zaznaczyć, że nie zgadzam się z żadnym z wymienionych przez "żartownisia" argumentów. Proponuję więc nie brać tej opinii pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o pojęciu pracy w AdNext. AdNext jak każda firma ma swoje zalety i wady. Na pewno jednak można się tam wiele nauczyć jak się tego oczywiście chce☺. Anna Rogińska

WpadłiWypadł

Miałem przyjemność być na rekrutacji. Pani od HR mocno znudzona od pierwszej minuty spotkania. Po chwil rozmowy proponowala inne stanowisko niż to z ogłoszenia. Kwestia wynagrodzenia tak jak piszą pozostali. Najniższa krajowa na umowie o pracę a reszta (????) z umowy o dzieło. Najbardziej mnie rozbawił fakt że na stanowisku handlowym trzeba mieć własny telefon o komputer już nie miałem śmiałości pytać :)

Maja
@WpadłiWypadł

Być może dana osoba nie była znudzona, ale starała się uważnie Cię słuchać, nie sądzisz? Czy wiedziałeś, na jakie warunki finansowe można liczyć, zanim podjąłeś zatrudnienie w Adnext? A może dowiedziałeś się o wynagrodzeniu dopiero na rozmowie?

TG

Atmosfera na plus, socjal na plus. Zarobki bardzo słabe, dodatkowo kombinowanie z umowami - generalnie młode osoby nie mają co liczyć na umowę o pracę, starsi pracownicy mają umowy "łączone" - czyli min. na umowie o prace i reszta na umowie zlecenie. Pracowałem tam przez ponad rok i odszedłem, bo nie mogłem doprosić się podwyżki.

Zostaw merytoryczną opinię o Adnext Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Adnext Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adnext Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adnext Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adnext Sp. z o.o.
  • Al.Jerozolimskie 107