Opinie o Adnext Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Adnext Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adnext Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adnext Sp. z o.o. w Warszawa

Wydawca

Omijajcie szerokim łukiem. AdNext umywa ręce od spółek które do niej należą. Spółka Scoop jest zadłużona nie opłaca faktur, zmienili nazwę oraz siedzibę aby jak najszybciej odciąć się od zadłużonej spółki. Spółka PushAd również nie opłaca faktur i pewnie skończy tak jak Scoop.

Jak najdalej stąd

Na początku myślałem, że praca będzie w porządku - pomyliłem się tragicznie. Umowy są specjalnie konstruowane na kilka miesięcy lub na rok aby wygodnie dało się zwolnić pracownika. Atmosfera panująca w zespole to czysty mobbing i zwalanie obowiązków na podwładnych. Obiecują stabilne zatrudnienie oraz możliwości rozwoju aby następnie wyrzucić jak zużyte rękawiczki przy końcu umowy. Żenująca firma - nie polecam

były
@Karolina

Umowa łączona, tj. najniższa krajowa na umowę o pracę, reszta kwoty na umowę zlecenie na inną spółkę.

Agata Nowy wpis

Weszłam sobie na ich stronę w poszukiwaniu pracy, ale nie mają żadnych ofert. Moją uwagę przykuły benefity, bo te były wymienione w zakładce kariera. Czytam o tej skrzynce życzeń, że pewne sugestie wchodzą w życie, ale jaka jest gwarancja, że akurat wybierzecie dany pomysł? One muszą być jakieś przyziemne? Dają też możliwość spędzenia darmowych dni w ośrodkach wypoczynkowych i chciałabym tylko dopytać czy rodzina pracownika również jest w to wliczana/

Czemu ktoś pytał czy UoP dla asystentki jest możliwe, skoro wprost było wpisane w ofertę? przynajmniej w tej z tamtego roku z tego jeszcze dostępnej nie widziałam, nie wiecie przypadkiem czy nie będą szukać? wstępnie zatrudnienia dla siebie szukam, bieżących opinii niestety nie widzę. jakie zarobki są proponowane asystentom?

nope Nowy wpis

Pracowałam jako na stanowisku asystenckim za 3k na rękę na umowie łączonej - UoP najniższa krajowa + umowa zlecenie. To było 2 lata temu, ale podejrzewam, że pensje nie wzrosły bardzo od tego czasu. ;) Nie polecam, zakres obowiązków i oczekiwania jak od samodzielnego specjalisty a zarobki marne, ogromna presja i brak wsparcia. Toksyczne miejsce.

Lemur Nowy wpis

Ze zdziwieniem czytam te negatywne opinie - moje doświadczenia są zupełnie odmienne, a pracuję tu już ponad 5 lat. A już najbardziej bawią mnie utyskiwania na umowy łączone. Ludzie - Wy naprawdę wierzycie w ZUS? Czy ktoś normalny wierzy w to, że w tym kraju, bez odkładania samemu na emeryturę - a to zdecydowanie łatwiej zrobić, gdy otrzymuje się więcej "na rękę" - się obejdzie?

Czy w Adnext Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Asystent księgowości?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Adnext Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Asystent/ka w Dziale Księgowości - Fakturzysta/ka?
Obecny pracownik

W AdNext pracuję już jakiś czas i - choć idealnie rzecz jasna nie jest (ale nigdzie nie jest) - to generalnie jest to najlepsze miejsce w mojej dość długiej zawodowej karierze. I pierwsze (sic!), w którym NIE zetknęłam się z zachowaniami (usunięte przez administratora). A pracowałam w znanych i szanowanych firmach i instytucjach. Firma nie jest obojętna na pracowników. Okazała nam bardzo duże wsparcie podczas pandemii, łącznie z zadbaniem o pomoc psychologiczną. Wspólnie organizujemy różne akcje charytatywne, np. dla Ukrainy czy dla rodziny zmarłego pracownika, w które angażują się bardzo mocno wszyscy - łącznie z zarządem. Regularnie prowadzone są ankiety zadowolenia z pracy, a na podstawie ich wyników są wprowadzane zmiany, więc głos pracowników jest wysłuchiwany. Chcieliśmy piątków do piętnastej - mamy, pracy hybrydowej - mamy, dodatkowych szkoleń - mamy. No i najważniejsze: są tu fantastyczni ludzie, z którymi świetnie się współpracuje, bo są pomocni, otwarci i chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Natalia

Opowie ktoś o rekrutacji, która odbywa się zdalnie? Szczególnie jeśli chodzi o rekrutację na posade Affiliate Account Manager. Mnie interesuje, ile zajmuje czasu ten proces i kto go prowadzi? Wiecie coś o tym?

Mateusz Kuras

Biorę udział w rekrutacji na stanowisko handlowe. Po przeczytaniu poniższych opinii miałem bardzo mieszane uczucia. Sama rozmowa jednak bardzo profesjonalna. Kompleksowo przedstawiono produkt oraz zasady współpracy. Pozytywnie zaskoczyło mnie: - podanie KPI handlowego, - podanie szczegółów umowy, - podanie zasad prowizyjnych, - wyjaśnienie zasad przydzielania leadów. Są to aspekty, które są kluczowe w kontekście pracy handlowej i bardzo rzadko są podawane w początkowych rozmowach o pracę. Polecam

Małgorzata
@Mateusz Kuras

Fajnie, że mowa jest o tej prowizji. A napiszecie, jaki wyglądają te zasady prowizyjne? Jak jest to naliczane, jakiś wzór jest na to? Chętnie się dowiem.

Roma
@Mateusz Kuras

No to jakie są tu zasady przydzielania leadów? Jak to wygląda, szczególnie jeśli chodzi o świeżaka?

Wydawca

Grupa Adnext właśnie zatopiła kolejną spółkę - tym razem Scoop. Omijać szerokim łukiem współpracę z tymi Januszami biznesu. Biznes po Polsku, narobić długów i niech inni się martwią.

Jak najdalej stąd

ciekawSki
@Jak najdalej stąd

jak duża jest rotacja? Często "wyrzucają" jak piszesz?

@Jak najdalej stąd

Co masz na myśli, jeśli chodzi o konstrukcję umowy? Po prostu zastanawiam się, jak to robią. Dobrze byłoby wiedzieć, na co zwracać uwagę. Plus jaka to jest umowa?

Danuta
@Jak najdalej stąd

Czyli z tego co piszesz potem po prostu umowy nie są przedłużane? Podasz jakieś historie z życia wzięte odnośnie traktowania ? A przez ten rok pracy to idzie coś zrobić odnośnie rozwoju czy to tylko obietnica słowna?

były
@Karolina

Klient

Spółka, która jest w grupie AdNext nie płaci za wykonane usługi, odradzam współpracę.

Op

Rozmowa o pracę przeprowadzona na poziomie rynsztoku. Specjalnie z powodu opinii, które widnieją w internecie, przeprowadziłem rozmowę w innym charakterze, aby dowiedzieć się co reprezentują sobą pracownicy, ponieważ to najlepszy wskaźnik zbadania atmosfery i charakteru miejsca pracy ;) Pan chciał sprawdzać wiedzę związaną z teorią sprzedaży. Miał podejście mocno lekceważące. Zdziwił się, gdy nie zgadzałem się z jego teoriami. Pani z HR dopingowała kierownikowi, który gubił słowa na zadawane mu pytania. Charakter rozmowy: bardzo negatywny. Reprezentanci AdNext: negatywne nastawienie, brak entuzjazmu, "egzaminowanie" pracownika, brak umiejętności poprawnej komunikacji oraz zarządczych. Negatywne opinie można na spokojnie potwierdzić.

Beata

Firma obecnie poszukuje do swojej załogi szefa kuchni. Jakie wychodzą miesięczne zarobki netto na tym stanowisku? Stabilne zatrudnienie o pracę jest umową o pracę na czas nieokreślony? W ogłoszeniu jest również napisane, że jest jest to praca z zakwaterowaniem, jakie to są orientacyjne koszta?

J

Spędziłam w tej organizacji parę lat i mam bardzo dobre wspomnienia. Oczywiście, jak to w życiu, bywają momenty wzlotów i upadków, ale pozytywnych doświadczeń jest o wiele więcej. Jak każda organizacja ma swój własny klimat i swoje własne zasady. Na pewno nie każdy się tu odnajdzie i uważam, że nie ma takiego miejsca pracy, które odpowiadałaby wszystkim. Jeśli jest się osobą, która lubi mieć wpływ na otaczającą ją rzeczywistość, lubi samodzielność i wykazywanie inicjatywy, to zdobędziesz tu cenne doświadczenie. Brak barier pomiędzy Zarządem i „zwykłymi pracownikami”. Jeśli masz fajny pomysł, to zostaniesz wysłuchany.

RozmowaRekrutacyjna

Była to jedna z gorszych rozmów, w których miałam okazję uczestniczyć w ostatnim czasie. Zacznę od bardzo negatywnego tonu i charakteru rozmowy, który wpływał źle na moją osobę i odpowiedzi. Podczas omawiania mojego doświadczenia prowadzący kazał mi zadzwonić do pracodawcy, z którym miałam ostatni raz kontakt dwa lata temu i poprosić go o rozmowę z prowadzącym w celu weryfikacji moich umiejętności. Uważam, że to bardzo nieprofesjonalne podejście ze strony całej firmy jak i protekcjonalne potraktowanie kandydata. W celu sprawdzenia wiarygodności doświadczenia służą referencje, a nie wymienianie się danymi poprzednich pracodawców. Ponadto jedynym benefitem dla pracowników, który prowadzący znał było darmowe prosseco w biurze w Warszawie, które mnie nie dotyczy, bo ubiegam się o pracę zdalną w Gdańsku. Prowadzący nie potrafił zachować profesjonalizmu rozmowy jak i zasad kultury, ponieważ 50% rozmowy patrzył się w sufit i negatywnie odnosił się do moich wypowiedzi - cytuję: "widać, że nie ma Pani doświadczenia". Podsumuję całą rozmowę jako negatywne doświadczenie i bardzo złą wizytówkę całej firmy.

Urszula
@RozmowaRekrutacyjna

A na jakim stanowisku można tu pracować zdalnie w takim razie?

RozmowaRekrutacyjna
@Urszula

Junior Sales Specialist

że co
@RozmowaRekrutacyjna

dzwonić do byłego pracodawcy? może on sobie nie życzy, co za dziwaczne rzeczy... dobrze, że obecnie jest rynek pracownika i może będzie przesiew w takich pracodawcach, wiesz co? szczerze to bym wyszła

Nie polecam

Nie polecam pracy w tym miejscu. Zatrudnia sie osoby “na chwilę” do cięższych okresów podczas roku po czym zwalnia się ich bez wyjaśnień. Obiecane obecnie umowy 3 miesieczny okres probny i umowa na rok jest przemyślana pod względem szybkiego zwolnienienia, które z góry zakłada się co roku… stanowcze nie dla tej firmy! Atmosfera w zespołach też pozostawia wiele do życzenia, brak pomocy nowym pracownikom, wulgaryzmy przekraczajace stosowne normy, konflikty wpływajace na pozostałych członkow zespolu…

Aleksandra
@Nie polecam

Zostałeś zwolniony w taki sposób? Czemu atmosfera wygląda tak jak wygląda? Staraliście się coś poprawić na lepsze czy nie było nawet rozmów w tym temacie?

Małgorzata

Szukam info o pracy jako Asystent/ka w Dziale Księgowości. Wiecie czy firma oferują jakieś kursy czy szkolenia językowe? Albo może chociaż jakieś inne szkolenia?

Czy zarobki w firmie Adnext Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

W poprzednim tygodniu brałxm udział w rekrutacji do jednej ze spółek grupy na literę S ;) Co do warunków zatrudnienia, to bez cienia zażenowania proponują "Taki łączony model zatrudnienia, to znaczy umowa o pracę na najniższą krajową a reszta dzieło lub zlecenie". Od koleżanki, która brała udział w rekrutacji do adnext gdzieś w 2018 lub 2019 roku słyszałam o takich propozycjach, czyli lata mijają a kombinatorski model zatrudnienia ma się dobrze :) Co do stawek - nie mówią jakie są widełki, tylko pytają kandydata o oczekiwania finansowe, a sami nie mogą zdradzić nic.

Nie, nie, nie!

Z całego serca nie polecam pracy w adnext - Optimise, które zmieniło się ostatnio w WeDare. Atmosfera fatalna, bardzo słaba płaca, kombinowanie z umowami. W moim przypadku nóż na gardle, więc dlatego decyzja o okresie próbnym u nich i rozstanie było bardzo nieprzyjemne.

Urszula
@Nie, nie, nie!

co takiego kombinują z tymi umowami ?? O co chodzi ?!

Po rozmowie

Podczas rozmowy mamy wrażenie, jakby szukali słabego punktu. Atmosfera jest co najmniej dziwna, pani od hr jakby obrażona, pan właściciel jakiś nieobecny momentami. Najgorsze jest jednak to, że kombinuja z umowami. Nie mówia od razu, ze nie daja umow o prace, tylko jakies kombinacje uop, zlecenia, a najchetniej fakturka.. Przypominam, ze to praca na etat w biurze, w wyznaczonych godzinach.. Nie zakrawa to o fv. Nie polecam, bo jesli kombinuja juz na poczatku, to potem mozna sadzic, ze bedzie jeszcze gorzej.

Rafał Oracz
@Po rozmowie

Bardzo nam przykro, że nie byliśmy w stanie zapewnić odpowiednio satysfakcjonującego „candidate experince” w naszym procesie rekrutacyjnym, być może mylnie zakładając, że to osoba odpowiadająca na ogłoszenie powinna starać się zainteresować sobą pracodawcę. Przepraszamy również, że uraziliśmy miłość własną kandydata pytaniami mającymi sprawdzić jego kompetencje i motywację do pracy. Zapewniamy, że nie poprzestaniemy w wysiłkach nieustannie „kombinując” co zrobić, żeby nasi pracownicy mogli dostawać na konto jak najwięcej pieniędzy, a decydując się na pracę z nami wiedzieli, że są najlepsi ze wszystkich kandydatów na dane stanowisko. Z poważaniem. Rafał Oracz, CEO AdNext

albo
@Rafał Oracz

Serio taka sarkastyczna odpowiedź od CEO??? Żenujące ...

www
@albo

Komentarz w punkt

@Rafał Oracz

Żenujące dementi! Aplikowałem też do tej firmy. Mimo posiadania doświadczenia odrzucili moją kandydaturę. W oczekiwaniach wpisałem ,,umowa o pracę", więc to, co piszą inni w sprawie kombinowania z umowami raczej się potwierdza.

TAK
@Rafał Oracz

Odpowiedź " CEO " podsumowuje w całości Adnext. Paradoksalne jest to, że ww. "CEO" to najbardziej normalny z " Prezesów " czy "dyrektorów" w Adnext. Co jakiś czas któraś z spółek się topi, bo fatalnie są zarządzane ( przez kompletnie niewłaściwych ludzi jak Pushad czy Optimise) ale grupa jako całość jeszcze się trzyma, pytanie do kiedy. Jak dla mnie "Prezesi" zostaną przy DDOB&SzeriSzeri i MM + przy udziale w Devire reszta spółek może dla Nich utonąć. Następne Optimise w kolejce z tego co słychać na rynku od byłych pracowników.

Przenikliwy

Najlepszymi do manipulowania?

Zostaw merytoryczną opinię o Adnext Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Adnext Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adnext Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adnext Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adnext Sp. z o.o.
  • Al.Jerozolimskie 107