Manta S.A.

Manta S.A.
4 61

Opinie o Manta S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Aneta

Opinia @Kandydat jest pozytywna o firmie Manta. Może przekonała ona kogoś z Was do aplikacji? Kto z Was planuje podjąć w najbliższym czasie współpracę z tą firmą? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy.

Aneta

@Igor Firma aktualnie poszukuje Przedstawicieli Handlowych do Poznania i Szczecina. Oferta dostępna jest na stronie https://manta.com.pl/oferty-pracy/przedstawiciel-handlowy-poznan/ @Kandydat Czy udało Ci się otrzymać pracę w firmie Manta S. A.? Długi staż pracowników faktycznie może być jednym z pozytywnych znaków jakości firmy. Jak Ci się pracuje w firmie Manta S. A.?

Kandydat
@Aneta 07.04.2018 12:10

Tak, jestem w magazynie. Powiem krótko, wszystkie dobre opinie okazały się prawdziwe. Fajna załoga, dobra atmosfera widać że tutaj ludziom zależy na pracy. Zarobki ok. Właściciel to polak i naprawdę dba o pracowników, ostatnio było fajne "jajeczko" firmowe dla wszystkich.Faktycznie dużo osób z długimi stażami. Ja jestem zadowolony

Igor

Mam zamiar aplikować, słyszałem dużo dobrego o firmie. Czy firma rekrutuje aktualnie?

Kandydat

Ja też byłem na rozmowie u nich. Bardzo konkretna oferta, miła Pani kadrowa. Wszystko wypisane w ogłoszeniu. Kierownik magazynu fajny i tez konkretny. Typowa robota magazynowa. Nie mogę się doczekać na odpowiedź. Nie ukrywam, że bardzo liczę na tą robotę! Mam córkę w przedszkolu, i jak mi dadzą za darmo kartę sportową to będę ją zabierał na basen i inne sporty. Podpytałem obecnych pracowników o robotę, i są zadowoleni, większość tam pracuje kilkanaście lat! szok

ŻYCZLIWY

Byłe wczoraj na rozmowie na stanowisko "pracownika magazynowego" i niestety WIELKA PORAŻKA.Mam duże doświadczenie w pracy Magazyniera.Pani niestety powiedziała mi na czym będzie polegała praca,a więc-90-80% to rozładunek i załadunek kontenerów-po prostu nie uwierzyłem w to co słyszę.W ogłoszeniu jest zamieszczone: Przyjęcia i kontrola dostaw, przygotowanie towaru do wysyłki, Ręczny załadunek\rozładunek samochodów ciężarowych, pakowanie, foliowanie, Prawidłowe pobrania towaru z magazynu – w oparciu o listę pobrań, wydruk dokumentów „wz”, Raportowanie wykonanej pracy przełożonemu, Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych. Po prostu jakiś żart w ludzi.A poza tym Pani powiedziała że inne czynności mogę wykonywać w zastępstwie jak kogoś zabraknie lub będzie taka potrzeba. Było trzeba zamieścić ogłoszenie że jest zapotrzebowanie na "WOŁA ROBOCZEGO" ,a nie na pracownika magazynowego.Poza tym miejsce w którym znajduje się firma to tak jak na "MORDOR" na mokotowie tylko o wiele dalej.Normalnie Zagłębie wszystkich firm. Więc uważajcie na tą ofertę no chyba że lubicie tyrać jak w polu.

gregowski
@zadowolony 26.02.2018 10:21

Dokładnie... Warunki dobre, starannie wskazane obowiązki, ale niektórzy i tak się do czegoś zawsze przyczepią... Ale przynajmniej jest praca dla tych, którym zależy na zatrudnieniu. Ja czekam na kolejne oferty z manty i liczę, że niedługo uda mi się tam coś złapać :)

Logistyk

Czy ogłoszenie o pracę jako logistyk widnieje na www od 2014 roku czy jest aktualne? Czy ktoś mógłby przybliżyć warunki pracy w tym dziale?

Adam
@Logistyk 28.02.2018 20:09

z tego co wiem ogłoszenie jest nieaktualne, moja koleżanka tam pracuje wiele lat. Mają komplet, i zgrany zespół. Ona sobie bardzo chwali Mante

Tomasz

Pracuję w Mancie już jakiś czas i jestem zadowolony. Pensja na czas, stałe pewne zatrudnienie na umowę o pracę, sporo benefitów pracowniczych. Atmosfera przyjazna, żadne korpo.

Zając 5

Grube zadki macie to i robić wam się nie chce , nieroby,pracuj bo muszę nowy samochód kupić.

Magazynier
@Zając 5 06.02.2018 13:02

Co za debilny wpis? Po kilku doświadczeniach w innych firmach, akurat Mante polecam! Nie znam drugiej firmy która opłaca prywatną opiekę 100% załogi. U innych tylko kierownicy

Ewelina

Manta ma opinię dobrego pracodawcy , to zobowiązuje!

Monika

Jestem zadowolona z pracy w Mancie. Stała pensja, możliwość awansu, można liczyć na premię. Staram się sumiennie wykonywać swoje obowiązki, więc jestem doceniana przez pracodawcę. Wiadomo, że czasem jest ciężko, ale w końcu tak bywa w pracy- ja nie narzekam, wole zachowac pozytywne podejscie ;)

Zet

Pracuję w tej firmie i po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy mogę tylko stwierdzić, że autorem większości jest chyba Pani wiceprezes, która odpowiada za kadry :-) Skąd te peany? Ta firma terrorem stoi. Tu nie znasz dnia ani godziny. Ludzie wylatują z dnia na dzień. Przeciętnie zarabiam jak na realia na rynku - żadne kokosy, może inni więcej sobie wywalczyli ale wątpię. Raczej nie doradzam tu starać się o pracę.

dociekliwy
@Zet 05.01.2018 08:23

ojjj, taka wtopa ... w Mancie nie ma Pani wiceprezes... kto naprawdę tam pracuje wie, że Pani od HR nie jest wiceprezesem

agniecha

Pracuję drugi miesiąc i podoba mi się. Teraz jest fajna swiateczna atmosfera, az przyjemnie do roboty przyjsc :)

Kaz

nie wypłacają premii wiec słabo :( generalnie nie jest żle ale z premiami robią wszystko żeby nie płacić a to jest słabe bo mimo zrobionego planu nie ma premii, to demotywuje

handlowy
@Kaz 19.10.2017 14:45

No, jasne plan zrobiony. Po co takie głupoty wypisujesz? Ja właśnie dostałem mega premie za listopad, i zawsze jak robię plan to mam na koncie bez problemu i to naprawdę dużo w porównaniu z kumplami z innych firm....

GGbN

Firma jest ok, nie mam większych zastrzeżeń. Płaca rynkowa, warunki ok, atmosfera ok, wszystko zrozumiałe, ogólnie ja się czuję bezpiecznie i w sumie nie narzekam.

Arek

Nie polecam tej firmy

robson

jak sie dobrze pracuje to ma sie z tego profity

piotr

jestem zadowolony. umowa o prace dobre warunki pieniadze sa zawsze na czas wiec organizacyjnie jest zupelnie ok. zdarza sie czesto ze pracownicy jezdza na szkolenia zeby podnosic kwalifikacje wiec to tez na plus. ogolnie nie moge sie w sumie przyczepic zarobek ten ok przynajmniej z tego co zdazylem zauwazyc na rynku

zeno

mysle ze wiele osob sie skupia na złosliwościach a nie na pracy, co jest później powodem ich niezadowolenia, krytycznym trzeba byc tez wobec siebie duzo zależy od teamu i zwierzchników, nie ze wszystkimi musimy sie lubic, ale jesli jest się profesjonalistą to za priorytet uwaza sie jakośc swojej pracy oraz stosowne do niej wynagrodzenie i warunki, ja tam nie narzekam

robocik

najbardziej sfrustrowani pracownicy to zazwyczaj Ci, którym sie nie chce pracować, chce im sie natomiast udzielac anonimowo w necie ;)

tom

Robią mocną selekcje kandydatów niech najpierw zmienią ludzi w serwisie bo to nieroby nie potrafią zlokalizować usterki a z reszta i cały ich sprzęt to jeden wielki SYF

ulises

cięzko sie tam dostac, jest jakas mocna selekcja kandydatow?

CC

JAK SZUKASZ RZETELNYCH TO TAM ZADZWON I sie spytaj :)

Ben
@CC 02.12.2016 14:55

Doskonała rada, informacje o warunkach pracy uzyskane telefonicznie bezpośrednio w firmie z pewnością będą rzetelne :)

Ben

Czy może posiada ktoś aktualne i PRAWDZIWE informacje o warunkach pracy w Manta? Warto czekać na rekrutację np. do DH? Zależy mi na rzetelnych informacjach. Widać gołym okiem, że te wszystkie peany z ostatnich 2 lat pojawiają się cyklicznie średnio raz w miesiącu i mają ten sam styl, więc wiadomo o co chodzi...

Misieq

moim zdaniem każdy ma jakieś doświadczenia, jednemu firma i warunki w niej panujące przypasują, innym nie i stąd ta różnorodnosc opinii, ja jakos zawsze mam szczescie do pracodawców i w tym do Manty,w której pracuje jakies 3 lata niecale i nie zamierzam szukac pracy, dobrze mi tu. Pozdrawiam zadowolonych!

majjj

taaa, ci najwiecej narzekają, co im sie pracować sie nie chce - wtedy każdy prezes i szef jest tym złym haha :) Mi sie dobrze pracuje, bo po prostu ... pracuję zamiast się obijać i obwiniać innych ;)

bogusiek

ja pracuje juz coś koło pół roku, jest ok :) atmosfera w robocie fajna to też wazne, pomijając kwestię warunków zatrudnienia ;)

antyManta

Nie polecam, fatalna atmosfera. Nie wiem jak teraz, ale prezes się nie zmienił, więc jest po staremu.

bylapracowniczka

hm ostatnia wypowiedź kompletnie z kosmosu, ale widocznie nie do każdego dociera, że jest to portal o pracodawcach :) a nie dla klientów. Ja jako pracownik niestety już były (musiałam się przeprowadzić) wystawiam im dobrą ocene - bardzo dobre są warunki pracy i przede wszystkim atmosfera, wspaniały team, za którym czasami tęsknię. polecam kazdemu, kto chce pracowac na dobrych warunkach i zdobyc doswiadczenie :)

martynawu

pracuje w Mancie od 2 miesiecy i bardzo mi sie poodoba :) w porównaniu z poprzednią pracą to hohooooo :) tu warunki są dobre i szanuje sie pracowników

kawalarz

To juz trzeba byloby bezpośrednio maile do Manty słać w tej sprawie :)

Zostaw opinię o Manta S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manta S.A.