Manta S.A.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Manta S.A.

Kamil

A ja bym z wielką przyjemnością wrócił do Manty! Ludzie pomocni i sympatyczni i sama marka budzi pozytywne emocje, mimo że nie zawsze było kolorowo. Co do prezesa.... Nigdy się na Nim nie zawiodłem- jedynie pozytywnie.

Aleks

Ogólnie polecam. atmosfera bardzo fajna i dosyć luźna. Rotacja dużo duuuużo mniejsza, niż w innych znanych mi firmach. Wiadomo, że zawsze na kilkadziesiąt osób znajdzie się jakaś 1 maruda:-) ale znaczna większość przychodzi do Manty z dużą radością

Kolek

Ogólnie uważam, że jest to dobre miejsce do pracy i nie tylko na miesiąc, czy dwa ale i na dłuższy okres czasu. Wypłaty są adekwatne do wykonywanej pracy, też jest opcja otrzymania premii za zaangażowanie. Nie ma problemów z kierownictwem ponieważ zawsze da się jakoś dogadać, czy też wcześniej zwolnić jeżeli jest taka potrzeba np. przy chorym dziecku (jak to było u mnie).

Sebastian Nowy wpis
 Rekomendacja

Firma z dobrym podejściem do pracownika, tworzy godne warunki pracy (stabilne zatrudnienie oraz jasne godziny pracy). Plusem są również wolne weekendy.

Tomasz Nowy wpis
@Sebastian

Brzmi to bardzo optymistycznie. Szczególnie te stabilne warunki zatrudnienia. Umowa o pracę od pierwszego dnia, czy po okresie próbnym?

Anna Nowy wpis

Przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczona pierwszymi miesiącami pracy w Mancie. Pensja na czas, stałe zatrudnienie na umowę o pracę, szkolenia i stałe godziny pracy pon-pt. Ogólnie szybko się tutaj odnalazłam :)

Marek Nowy wpis

Dobra firma do rozwoju zawodowego, jasne godziny pracy i wolne weekendy także jest czas dla rodziny.

Hubert
Klient

Zgrana załoga, stałe godziny pracy z wolnymi weekendami. Zarobki okey :)

Redik
Klient

Dobre warunki i atmosfera pracy, odpowiednie podejście kierownictwa. Wolne weekendy, brak problemów z wynagrodzeniem!

Bartek

Firma, która stawia na rozwój i dobrą atmosferę wśród pracowników.

Edyta
@Bartek

No to brzmi zachęcająco akurat. ;) A o tym całym rozwoju to napiszesz coś więcej?

Jak wygląda praca w firmie Manta S.A.? Czy można liczyć na premię?

Rafał

Dobre warunki, wszystko co zostało ustalone podczas podpisywania umowy są w stanie spełnić. Sama firma stawia na rozwój :)

Rafi
Klient

Jasne warunki co do godzin pracy, zarobków i odpowiednie podejście kierownictwa do pracowników niższego szczebla. Wszytkie weekendy wolne, atmosfera przyjazna.

Elżbieta
@Rafi

No to fajnie, a jak warunki zatrudnienia? jest umowa o pracę?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Manta S.A. na stanowisku Magazynier? 29 maja pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Jarek

Dobra atmosfera, praca w stałych godzinach bo od 8 do 16 i nigdy nie musiałem pozostawać po godzinach. Pracownicy fajnie się dogadują :)

Edyta
@Jarek

A z przerwą jak? Macie gdzie ją fajne spędzać?

Manta S.A. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Pracownik Serwisu. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Nick

W Mancie są bardzo fajni ludzie, ogólnie spoko, polecam

Robert
Kandydat

Cześć wszystkim! Rozglądam się za nową robotą, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Przypuszczam, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Manta S.A.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Pozdrawiam Robert

@Robert

Firma przeniosła się właśnie do nowej siedziby, mamy piękną nową kuchnię. Codziennie przyjeżdża "Pan Kanapka" z zestawami obiadowymi w dobrych cenach. Jest też pyszne.pl i inne cateringi każdy coś dla siebie znajdzie.

Zuzanna
@Manta S.A.

Te wszystkie cateringowe elementy są jakoś dofinansowane przez firmę? Czy jest jakiś zbiorczy rabat dla pracowników na to jedzenie?

@Zuzanna

Są niektóre elementy opłacane przez pracodawcę, jeśli jest Pani zainteresowana pracą u nas, zachęcamy do złożenia CV, podczas rozmowy rekrutacyjnej będzie Pani mogła poznać szczegóły na temat wielu naszych benefitów oraz warunków jakie oferujemy naszym pracownikom

Czy nowo zatrudnione osoby w Manta S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Pytanie

Tak oczywiście od 1 dnia jest zawsze umowa

Manta S.A. poszukuje osoby na stanowisko Analityk. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Marta
Klient

Potwierdzam! Zero kontaktu, telefonu nikt nie odbiera. U mnie zamontowali pompę monoblok bez zabezpieczenia przeciwzamrozeniowego. Do tego niewłaściwy bufor. A na samą instalacje czekaliśmy 4 miesiące. Faktury nie wystawiają... Może jakiś pozew zbiorowy??

@Marta

Przykro się czyta niemiłe opinie. Firma Manta sprzedaje sprzęt min. w postaci pomp ciepła zaś montażem zazwyczaj zajmują się firmy monterskie zewnętrzne, niezależne od sprzedawcy sprzętu. Zawsze wspieramy naszych klientów, bez względu na okoliczności. Z tego co wiemy nasza pompa u Pani Marty działa poprawnie.

Tragedia
Klient

Mój tata zamówił smartwatch'a, który wytrzymał 2 tygodnie i odmówił posłuszeństwa sam z siebie. Ale stwierdziliśmy, że no zdarza się bo są różne wady, więc tata zgłosił reklamację i oczekiwaliśmy na kuriera, który jak powiedziała Pani na infolinii, będzie posiadał etykietę zwrotu lub wyślą oni etykietę na maila taty. Kurier przyjechał po tygodniu bez etykiety ( na mailu również brak etykiety), przyjechał po kolejnym tygodniu i zabrał przesyłkę. Zostały zwrócone pieniądze. Ten sam model zegarka zamówił mój narzeczony i powtórka z rozrywki, 2 tygodnie i przestał działać, telefon na infolinię pani zapewnia że reklamacja została przyjęta i wyślę kuriera we wtorek. Kuriera jak nie było tak nie ma, w środę został wykonany telefon a Pani mówi, że reklamacja nie została zatwierdzona więc kurier nie przyjechał, ona ją zaakceptuje i kurier przyjedzie. Dziś kolejny telefon wykonany i może dziś przyjedzie, a może nie. Nie wspomnę o Pani na infolinii, która była tak znudzona życiem i rozmową, że odechciewa się wszystkiego. Nie polecamy, chyba że ktoś chce sobie posłuchać przez 30 minut, że jest pierwszy w kolejce na infolinii.

Zawiedziona
Klient

Ta firma to porażka wydali na sklepy wadliwe laptopy czyli kupując jakiegoś dobrego laptopa dostałeś drugiego z firmy manta za 1 zł laptop praktycznie nie był używany i się zepsuł oddałam do reklamacji .na sklep gdzie zakupiłam .Po ok miesiącu przyszła mi informacja żeby zgłosić się po odbiór ,okazało się że ten laptop w ogóle nie przyszedł bo nie są go w stanie naprawić i mam sobie odebrać nowy sprzęt albo zwrot gotówki .a że tego sprzętu nie ma już na rynku a ja kupiłam za 1zl to oddadzą mi wartość laptopa czyli ta złotówkę a pan przez słuchawkę nawet nie zaproponował jakiegoś innego rozwiązania tylko powiedział że takie są procedury i nic z tym nie można zrobić . (usunięte przez administratora)

@Zawiedziona

Przykro nam, że jest Pani zawiedziona. W ramach gwarancji otrzymała Pani, 2 propozycje: zwrot kwoty zapłaconej za urządzenie, lub wymianę na nowe. Wybrała Pani zwrot. Jeśli ma Pani inne oczekiwania, prosimy o kontakt: serwis@manta.com.pl Pozdrawiamy

Czy w Manta S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Manta S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Manta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Manta S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Manta S.A., to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manta S.A.?

Kandydaci do pracy w Manta S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manta S.A.
Przejdź do nowych opinii