Manta S.A.

Opinie o Manta S.A.

Ekipa

Fajna zgrana ekipa, szefowie konkretni i nie podchodzą z uprzedzeniem do nowego pracownika. Wynagrodzenie na czas, do tego są wartościowe szkolenia

@Ekipa

Czyli polecasz tu aplikować? Możesz napisać coś więcej o szkoleniach? Są wewnętrzne, czy da się załapać na jakieś np. certyfikowane? No i o jakim stanowisku mówisz? Może przypadkiem o księgowości? :) Mnie interesuje praca w tym dziale, teraz szukają kogoś na zastępstwo dla głównego księgowego, ale niestety nie mam takich kompetencji. Nie wiesz przypadkiem, jaka jest rotacja? Może są szanse, że etat niedługo się pojawi? Aaa, no i jak zarobki oceniasz?

Bąbel

Jasne warunki zatrudnienia, od wejścia czuć przyjazną atmosferę i niezmienne godziny pracy z wolnymi weekendami.

Kama

Szkoda, że mało który pracownik odpowiada tu na pytania :( No ale i tak spytam. Są tu oferty na kilka lokalizacji dla przedstawicieli handlowych. Mnie interesuje akurat Lublin. Widzę jedynie ogólniki, że zarobki atrakcyjne i prowizje wysokie, a konkretniej coś? 10 tys. w miesiącu jest się w stanie zarobić? Jest potem realna możliwość awansu na regionalnego przedstawiciela?

PH
@Kama

jest szansa na awans, zarobki: spokojnie można 10k wyciągnąć, zależy ile pomp ciepła i klimatyzacji Aiwa sprzedasz, jak najbardziej jest to do zrobienia

Justyna
@PH

Wow super z tą kasą. Zarobki 10k to jest pensja? Czy pensja i jakaś premia? A i czy to jest netto, brutto? Z czasem taki PH ma lepszą prowizję i z czasem jeszcze więcej da rade dostać?

Jak jest z pakietem medycznym w Manta S.A.? Można dołączyć rodzinę?

specjalista e-commerce

Rekrutacja przebiegła spokojnie i miło. Raczej pytania dość ogólne, nie ma żadnych testów ani praktycznej weryfikacji. Pani przeprowadzająca rozmowę niepotrafila przeczytać nazw niektórych programów i platform. Stwierdzała ze u nas się tego nie używa to się nie przyda ich znajomość. Ciekawe podejście.

Brak konkretnych pytan np o jakoes sukcesy czy wprowadzane innowacje.

Wersov

Praca od poniedziałku do piątku w stałych godzinach. Zarobki na dobrym poziomie

Klimatyczni

Przystępne warunki, wynagrodzenie wypłacane terminowo. Pracownicy zgrani, a kierownictwo w odpowiedni sposób podchodzi do niżej postawionych pracowników. Co jest ogromnym plusem

Młody

Zapewniają dobre warunki pracy z wolnymi weekendami. Od przyjścia do pracy można liczyć na pomoc ze strony innych pracowników i konkretne szkolenia.

Kacper

Niezłe warunki finansowe, dobra atmosfera pomiędzy pracownikami różnych szczebli. No i plus za wszystkie wolne weekendy :)

aaa
@Kacper

Niezłe warunki finansowe, tzn? Bo tu ani na ich stronie nie można stawek odnaleźć, a tak całkiem w ciemno też nie chcę iść. Wolne weekendy, a jak z nadgodzinami, też brak?

Łukasz

Fajna atmosfera, spore możliwości rozwoju zawodowego.

Robek

Dobre podejście od samego początku do nowego pracownika, wypłaty terminowe i jednocześnie brak zmienności godzin pracy, czy też zmian. Weekend dla rodziny, warto.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Manta S.A.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 5 marca kilka ogłoszeń.

Bris

Porządna praca, stabilne godziny pracy. Wolne weekendy, przyjazna atmosfera i od początku z chęcią wprowadzają w zespół.

Rubekk

Miejsce pracy, które daje satysfakcję. Do tego wolne weekendy co miało dla mnie ogromne znaczenie :)

Ja chce zmienić firme

Ile dostane brutto za miesiąc przepracowania jako magazynier?

Joanna

Fajna atmosfera pomiędzy pracownikami, otwarci na nowe osoby. Jasne godziny pracy i wolne weekendy dla rodziny

Velo

Czy firma zatrudnia KAM -ów, handlowców? Mniej więcej jakie zarobki ? Premie ? Dodatki multisport ect ? Auto sluzbowe ? Praca hybrydowa ? Ktos sie podzieli info ? Pozdro

Bartłomiej

Przyjazne miejsce do pracy i rozwoju kariery

Liza

Odpowiednie miejsce do rozwoju kariery, dobra atmosfera i chętnie wprowadzają nowe osoby do zespołu :)

Piotrek

Witam,warto składać na magazyniera?,jak wygląda praca tylko rozładunki z kontenera czyli dźwiganie 8h jak ktoś pisał poniżej?

@Piotrek

Rozładunki są raz na jakiś czas, wózkami , na codzień pakowanie paczek dla klientów przyjmowanie zwrotów nie za ciężka praca ogólnie

Edyta
@Manta S.A.

Czyli wagowo jak te paczki się prezentują? Ile kg średnio wyjdzie? I praca jest w trybie ciągłym czy zdarzają sie jakieś przestoje?

@Edyta

Mamy szeroka ofertę, ponad 100 produktów, małe, duże, cięższe, lekkie ... Zachęcamy do przesłania CV, kandydaci mogą poznać szczegóły pracy na rozmowie kwalifikacyjnej

Jons

To dopiero moje pierwsze miesiące pracy w Manta, ale wstępnie mogę powiedzieć że akurat był to dobry wybór. Wszystko okazało się, że jest tak jak zostało to przedstawione na rozmowie o pracę.

Edyta
@Jons

Skoro tak to zdradzisz może co obecnie tutaj ciekawego oferują? Pisali w opiniach coś odnośnie kariery i rozwoju. U Ciebie jakie są co do tego perspektywy? I z jakiego powodu akurat ich wybrałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Manta S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Manta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manta S.A.?

Kandydaci do pracy w Manta S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manta S.A.