Manta S.A.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Manta S.A.

Zawiedziona
Klient

Ta firma to porażka wydali na sklepy wadliwe laptopy czyli kupując jakiegoś dobrego laptopa dostałeś drugiego z firmy manta za 1 zł laptop praktycznie nie był używany i się zepsuł oddałam do reklamacji .na sklep gdzie zakupiłam .Po ok miesiącu przyszła mi informacja żeby zgłosić się po odbiór ,okazało się że ten laptop w ogóle nie przyszedł bo nie są go w stanie naprawić i mam sobie odebrać nowy sprzęt albo zwrot gotówki .a że tego sprzętu nie ma już na rynku a ja kupiłam za 1zl to oddadzą mi wartość laptopa czyli ta złotówkę a pan przez słuchawkę nawet nie zaproponował jakiegoś innego rozwiązania tylko powiedział że takie są procedury i nic z tym nie można zrobić . (usunięte przez administratora)

@Zawiedziona

Przykro nam, że jest Pani zawiedziona. W ramach gwarancji otrzymała Pani, 2 propozycje: zwrot kwoty zapłaconej za urządzenie, lub wymianę na nowe. Wybrała Pani zwrot. Jeśli ma Pani inne oczekiwania, prosimy o kontakt: serwis@manta.com.pl Pozdrawiamy

Czy w Manta S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Oczekująca
Klient

Witam! W dniu 15.04.2021 dokonałam zamówienia online nr 22971, a w dniu 16.04.2021 opłaciłam to zamówienie, a w dniu 19.04.2021 przesłałam potwierdzenie opłaty zamówienia i jak do tej pory nic się nie zmieniło cały czas widnieje ,że zamówienie nie jest opłacone. Czy w ogóle ktokolwiek w tym sklepie zajmuje się zamówieniami ?Ile czasu jeszcze będzie wisiało, że zamówienie nie jest opłacone,jeśli jest opłacone?Jeśli firma nie posiada danego zamówionego towaru, to się zwyczajnie informuje klienta i zwraca pieniądze.Pierwszy raz w życiu spotkałam się z taką sytuacją a kupuję w internecie od 20 lat więc nie jestem żadną nowicjuszką.Zaczynam myśleć, że to firma fikcja.

Kandydatka
Kandydat

Firma chyba się rozwija - fotowoltaika. Tak wygląda po ogłoszeniach na Pracuj pl.. Jestem wstępnie zainteresowana pracą w Manta. Mam prośbę o informację : 1. Struktura - dyrektor, regionalni, 2. Atmosfera pracy, 3. Narzędzia pracy i poziom wynagrodzeń. Z góry dziękuję.

@Kandydatka

Od 23 lat rozwijamy nie nieustannie, Zapraszamy do aplikowania, na rozmowie o pracę pozna Pani odpowiedzi na wszelkie pytania. Pozdrawiamy Manta

Kandydatka
Kandydat
@Manta S.A.

Dziękuję. Wolałabym jednak poznać opinię obecnych lub byłych Pracowników.

@Kandydatka

Oczywiście, jest to zrozumiałe :-) Pozdrawiamy serdecznie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Manta S.A.?

Kamil

A ja bym z wielką przyjemnością wrócił do Manty! Ludzie pomocni i sympatyczni i sama marka budzi pozytywne emocje, mimo że nie zawsze było kolorowo. Co do prezesa.... Nigdy się na Nim nie zawiodłem- jedynie pozytywnie.

@Kamil

Miło wspominasz swoją pracę w firmie Manta. Możesz napisać, co takiego się stało, że nie jesteś już pracownikiem tej firmy? Była to Twoja decyzja, czy może pracodawca podjął decyzję o Waszym rozstaniu?

@Tomasz

To była moja decyzja. Podjęta z ciężkim wyrzutem sumienia. Do dziś naprawdę żałuję.

Damek78
Klient

Witam Chciałam opisać moja przygodę z firmą Manta pierwszą i ostatnia. Jakiś czas temu kupiliśmy głośnik właśnie tej firmy po jakimś czasie po prostu się zepsuł A że mieliśmy to niespełna rok został oddany do serwisu na gwarancji po ponad miesiącu głośnik został naprawiony i wszystko było by ok gdyby się nie okazało że wejścia in line które są z tylu głośnika które były od poczatku po prostu zniknęły Ale cóż zdarza się pomyśleliśmy że ktos poprostu zapomniał je tam założyć przy naprawie i tu moje ogromne zaskoczenie bo głośnik nie został ponownie przyjęty do serwisu po moich wielokrotnych mailach do firmy dowiedziałam się że to nie oni bo głośnik nie był rozkrecony , ja w to nie wnikam nie znam się na tym ale firma nie próbowala nawet tego wyjaśnić co się z tym stało w każdym bądź razie po reklamacji dostaliśmy głośnik nie w takiej wersji w jakiej to oddaliśmy A wejścia były bo sklep robił zdjęcia sprzętu A my wcześniej częstą z tego korzystaliśmy.Więc reasumując ktoś zrobił z nas po prostu (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca Manta S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

BBBB
@Pytanie

"Ciepłym" słowem

@Pytanie

karta enel med dla wszystkich, karta benefit, dodatkowe ubezpieczenie, wielu pracownikom Manta opłaciła studia mgr. oraz podyplomowe i szkolenia, angielski i hiszpański w godz. pracy, jak komuś potrzeba "home office", darmowa pomoc firmowego prawnika w sprawach prywatnych, jak ktoś potrzebuje ma dopasowane dla siebie godziny pracy, systemy premiowe (KPI), zakupy pracownicze w atrakcyjnych cenach. To tak na szybko...

@Kasia

Dzięki, że o tym napisałaś. Podałaś sporo atrakcyjnych benefitów, które na pewno zainteresują osoby szukające pracy. Napisz, czy można także ubiegać się premie za dobre wyniki?

xD
@Kasia

wakacje pod gruszą i nad gruszą. xD

@Kamil

tak, są premie uzależnione od wyników ale nie tylko

Ewelina

@Blondi Możesz opisać problem w którym Twoja reklamacja nie została uwzględniona? Bardzo mnie to ciekawi.

pp

juz za chwile juz za momencik ????

nick
@pp

co się wydarzy?

pp
@nick

urlop urlopik ????????????????????????

pp bis
@pp

kto następny ?? idzie na urlopik ??

Sylwia
@pp bis

Mogę wnioskować, że praca w Manta S.A. jest tak męcząca, że tak bardzo aż na forum publicznym cieszycie się z urlopu? Czy się mylę? Super byłoby gdybyście oprócz tego podzielili się bardziej pomocnymi informacjami dla innych. Łatwo jest dostać zatrudnienie?

gość
@Sylwia

Z Manty ludzi wyrzucają z dnia na dzień albo odchodzą sami szybko i daleko.

@gość

no tak, zazwyczaj pracodawca mówi pracownikowi pół roku wcześniej że go zwolni :-)))) żeby mógł się nastawić i przygotować psychicznie:-))) Ale bzdura! Wszędzie "z dnia na dzień" dostajesz wypowiedzenie, aczkolwiek w Mancie nie zdarzyło się żeby zwolnili dobrego pracownika.... jest b. wiele ludzi pracujących po kilka lat (niektórzy kilkanaście) i jakoś im pasuje i nie zwolnili ich.....

@Kasia

Wiesz może, jaki jest najczęstszy powód tego, że pracodawca decyduje się na zwolnienie osób? Napisałaś, że nie zdarza się, aby pracodawca ten zwolnił dobrego pracownika. Zastanowiło mnie w takim razie, co jest powodem tego, że mimo wszystko zwolnienia te występują.

Kasia bis
@Kasia

Kasiu, Co poniektórym to się należy żeby wylecieli i to z hukiem !!!!! Ale tylko Oni zostają, więc jak ich wywalą to kto będzie pracował. I masz odpowiedź na dłłłłłłłłłługi staż. :).

@Kasia bis

Spokojnie, strasznie dawno nie było nowych rekrutacji. Ale pamietam że, zawsze stosy Cv przychodzą... i wcale się nie dziwie. Polecam Mante, nie pisze za co bo zaraz jakaś agencja konkurencji napisze że jestem podstawiona z hr:-))))

@Tomasz

Występują sporadycznie. Było w krótkim czasie kilka kobiet, które poszły na zwolnienie z powodu ciąży. Ktoś chciał zmienić bo mu konkurencja obiecała lepsze warunki a później żałował.

@Kasia

Napisz jak wygląda sytuacja z udogodnieniami dla pracowników. Są świadczenia socjalne jako benefit lub zniżka na asortyment, który produkuje firma?

Aleks

Ogólnie polecam. atmosfera bardzo fajna i dosyć luźna. Rotacja dużo duuuużo mniejsza, niż w innych znanych mi firmach. Wiadomo, że zawsze na kilkadziesiąt osób znajdzie się jakaś 1 maruda:-) ale znaczna większość przychodzi do Manty z dużą radością

Daniel

Na pracę w firmie może narzekać ktoś kto ma pod górkę do pracy lub konkurencja!

uczciwy

a niech się sypią, z tego co wiem pare osób, którzy odeszli kilka m-cy temu chce bardzo wrócić do Manty a tu już są inni na ich miejscach Mi się tu super pracuje i to od dawna. Nie wiem po co głupoty wypisujesz o rotacji? ktoś ci za to płaci?czy chcesz zniechęcić ludzi, żeby nie przyszli na twoje miejsce? rotacja normalna jak w każdej firmie.

były
@uczciwy

potwierdzam, po kilku latach pracy w Mancie zmieniłem prace ( zeby zdobyc nowe doświadczenia ) i dopiero zobaczyłem co to zap.. w korpo, codziennie po godzinach, opóźnienia w wypłatach i niespełnione obietnice z rekrutacji co w Mancie nigdy się nie zdarzało. Rozumiem ze każdy ma swoje opinie, ale chyba jakaś sfrustrowana osoba systematycznie tu pisze niby negatywy, polecam dystans do tego. Chętnie bym wrócił do Manty, jako pracodawca naprawdę są w porządku, ludzie i atmosfera ok.

człowiek

Witam Aktualnie jest nabór na stanowisko Młodszy serwisant - na jaką kwote można liczyć przy tym stanowisku?

Kejbiszer
@człowiek

Miałem przyjemność być zaproszonym na rozmowę o pracę na to stanowisko, przeprowadzały ją dwie miłe panie. Gdy ze strony pań padło pytanie o oczekiwane zarobki, odpowiedziałem kwotą, jaką mniej więcej otrzymują pracownicy na tym stanowisku w Warszawie (uwzględniłem również swoje wykształcenie, doświadczenie itd.). Jedna z tychże pań zrobiła wielkie oczy (szczerze nie wiem dlaczego, prawdopodobnie podana kwota wydała się jej bardzo duża). Porozmawialiśmy chwilę i powiedziano mi, że dostanę odpowiedź w ciągu dwóch tygodni. Upłynął już grubo ponad miesiąc i odpowiedzi dalej nie dostałem, co potwierdza wpis znajdujący się kilka wypowiedzi niżej. Jeżeli osoby przeprowadzające rozmowę podają do wiadomości, że odpowiedzą w ciągu 2 tyg. to fajnie by było, gdyby faktycznie odpowiedziały chociażby mailowo i uszanowały fakt, że ktoś poświęcił czas oraz paliwo żeby dotrzeć na tę rozmowę i oczekuje obiecanej odpowiedzi. To trochę źle świadczy o firmie, że potencjalnych pracowników macie w poważaniu...

Antywnioski

Przeciez widac ze systematycznie ktos raz na miesiac spontanicznie i nagle dzieli się negatywnymi wrazeniami „niby” pracownika z Manty.... tak dziala opłacony czarny PR. Normalnie ludzie zmieniaja prace jak nie pasuje i nikt nie ma czasu wchodzic tu i pisac, czytac komentarze i jeszcze analizowac sposob uzywanego słownictwa i tropic postępy ...

Chętny

co ty z choinki się urwałeś? normalka, w każdej firmie po zakończeniu roku jest podsumowanie, przegląd ekipy... u was 2 osoby z czego jedna ponoć sama poszła po kilku miesiącach chorobowego- to nic u mnie kilkanaście osób czuje zagrożenie! Aplikuje właśnie do was, liczę bardzo, że się dostanę Manta to super firma, ponad 20 lat istnieje wiec nie obawiam się

zaangażowany

Doskonałe decyzje kadrowe od nowego roku (aż całe 2 osoby ) Popieram kierownictwo. Dużo lepiej się pracuje.

Konrad

Zawsze to powtarzam, że jak wybierzemy sobie pracę zgodną z zainteresowaniami to jest duże zadowolenie.

Ktos

Szkoda że po rekrutacji nie odzywają się np mailowo z odpowiedzią negatywną lub pozytywną? Byłoby miło....

ja
@Ktos

Na rekrutacji Pani chwaliła się, że zawsze odpowiadają i to ich naczelna zasada że po 2 tyg. kandydat ma odpowiedź. I faktycznie mi po 2 tyg. odpowiedzieli, zobacz czy może masz w spamie, i czy na swoim CV podajesz swój aktualny mail :-)

Kolek

Ogólnie uważam, że jest to dobre miejsce do pracy i nie tylko na miesiąc, czy dwa ale i na dłuższy okres czasu. Wypłaty są adekwatne do wykonywanej pracy, też jest opcja otrzymania premii za zaangażowanie. Nie ma problemów z kierownictwem ponieważ zawsze da się jakoś dogadać, czy też wcześniej zwolnić jeżeli jest taka potrzeba np. przy chorym dziecku (jak to było u mnie).

Filip

Ja jestem pozytywnie zaskoczony zarówno warunkami pracy jak i atmosferą jaka panuje w firmie. Między pracownikami raczej nie ma żadnych większych spięć, do tego kierownictwo pomocne i widać że zależy im na zatrzymaniu pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Manta S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Manta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manta S.A.?

Kandydaci do pracy w Manta S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manta S.A.
Przejdź do nowych opinii