Manta S.A.

Opinie o Manta S.A.

Jons

To dopiero moje pierwsze miesiące pracy w Manta, ale wstępnie mogę powiedzieć że akurat był to dobry wybór. Wszystko okazało się, że jest tak jak zostało to przedstawione na rozmowie o pracę.

@Jons

Skoro tak to zdradzisz może co obecnie tutaj ciekawego oferują? Pisali w opiniach coś odnośnie kariery i rozwoju. U Ciebie jakie są co do tego perspektywy? I z jakiego powodu akurat ich wybrałeś?

Dawidos

Super atmosfera, niezłe zarobki i jednocześnie plus za stabilne godziny pracy oraz wolne weekendy.

Krzysiek

Dobre miejsce do rozwoju kariery zawodowej, zespół zgrany. Zawsze można liczyć na pomoc

@Krzysiek

a jakie konkretnie problemy przy pracy tutaj mogą występować, że ta pomoc byłaby potrzebna? zespół zgrany a jak liczny i co z rotacją?

Horek

Miejsce do pracy w którym można się rozwijać, dobrze zarabiać i mieć jasne godziny pracy, dzięki czemu zyskujemy czas dla najblliższych i swoje hobby!

Kamil
@Horek

Fajnie. Jeśli chodzi o rozwój to są szkolenie czy tylko nauka poprzez pracę?

specjalista e-commerce

Rekrutacja przebiegła spokojnie i miło. Raczej pytania dość ogólne, nie ma żadnych testów ani praktycznej weryfikacji. Pani przeprowadzająca rozmowę niepotrafila przeczytać nazw niektórych programów i platform. Stwierdzała ze u nas się tego nie używa to się nie przyda ich znajomość. Ciekawe podejście.

Brak konkretnych pytan np o jakoes sukcesy czy wprowadzane innowacje.

Robert

Od początku zatrudnienia zapewniają pomoc, aby odpowiednio wdrożyć się do zespołu. Do tego warunki zgodne z tym co obiecywali, zarobki na dobrym poziomie i wolne weekendy.

Honorata
@Robert

Dostaje się jakiegoś opiekuna czy tylko materiały i trzeba sobie radzić? Jak ogólnie oceniasz zespół? Atmosfera OK?

PatrykM

Stabilne zatrudnienie, dobre godziny i zarobki. Wolne weekendy, przyjazna atmosfera, od początku starają się pomagać aby jak najlepiej się wdrożyć do zespołu.

Tomasz
@PatrykM

Wolne weekendy to na pewno spore ułatwienie. Z tymi zarobkami to, ile dokładnie oferują na ten moment? Bo dobre zarobki każdy może nieco inaczej rozumieć. Z 4000 na rękę jest?

Sebastian

Firma z dobrym podejściem do pracownika, tworzy godne warunki pracy (stabilne zatrudnienie oraz jasne godziny pracy). Plusem są również wolne weekendy.

Przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczona pierwszymi miesiącami pracy w Mancie. Pensja na czas, stałe zatrudnienie na umowę o pracę, szkolenia i stałe godziny pracy pon-pt. Ogólnie szybko się tutaj odnalazłam :)

Dobra firma do rozwoju zawodowego, jasne godziny pracy i wolne weekendy także jest czas dla rodziny.

Hubert

Zgrana załoga, stałe godziny pracy z wolnymi weekendami. Zarobki okey :)

Redik

Dobre warunki i atmosfera pracy, odpowiednie podejście kierownictwa. Wolne weekendy, brak problemów z wynagrodzeniem!

Bartek

Firma, która stawia na rozwój i dobrą atmosferę wśród pracowników.

@Bartek

No to brzmi zachęcająco akurat. ;) A o tym całym rozwoju to napiszesz coś więcej?

Rafał

Dobre warunki, wszystko co zostało ustalone podczas podpisywania umowy są w stanie spełnić. Sama firma stawia na rozwój :)

Rafi

Jasne warunki co do godzin pracy, zarobków i odpowiednie podejście kierownictwa do pracowników niższego szczebla. Wszytkie weekendy wolne, atmosfera przyjazna.

Elżbieta
@Rafi

No to fajnie, a jak warunki zatrudnienia? jest umowa o pracę?

Jarek

Dobra atmosfera, praca w stałych godzinach bo od 8 do 16 i nigdy nie musiałem pozostawać po godzinach. Pracownicy fajnie się dogadują :)

@Jarek

A z przerwą jak? Macie gdzie ją fajne spędzać?

W Mancie są bardzo fajni ludzie, ogólnie spoko, polecam

Robert

Cześć wszystkim! Rozglądam się za nową robotą, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Przypuszczam, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Manta S.A.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Pozdrawiam Robert

@Robert

Firma przeniosła się właśnie do nowej siedziby, mamy piękną nową kuchnię. Codziennie przyjeżdża "Pan Kanapka" z zestawami obiadowymi w dobrych cenach. Jest też pyszne.pl i inne cateringi każdy coś dla siebie znajdzie.

Zuzanna
@Manta S.A.

Te wszystkie cateringowe elementy są jakoś dofinansowane przez firmę? Czy jest jakiś zbiorczy rabat dla pracowników na to jedzenie?

@Zuzanna

Są niektóre elementy opłacane przez pracodawcę, jeśli jest Pani zainteresowana pracą u nas, zachęcamy do złożenia CV, podczas rozmowy rekrutacyjnej będzie Pani mogła poznać szczegóły na temat wielu naszych benefitów oraz warunków jakie oferujemy naszym pracownikom

Czy nowo zatrudnione osoby w Manta S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak oczywiście od 1 dnia jest zawsze umowa

Potwierdzam! Zero kontaktu, telefonu nikt nie odbiera. U mnie zamontowali pompę monoblok bez zabezpieczenia przeciwzamrozeniowego. Do tego niewłaściwy bufor. A na samą instalacje czekaliśmy 4 miesiące. Faktury nie wystawiają... Może jakiś pozew zbiorowy??

@Marta

Przykro się czyta niemiłe opinie. Firma Manta sprzedaje sprzęt min. w postaci pomp ciepła zaś montażem zazwyczaj zajmują się firmy monterskie zewnętrzne, niezależne od sprzedawcy sprzętu. Zawsze wspieramy naszych klientów, bez względu na okoliczności. Z tego co wiemy nasza pompa u Pani Marty działa poprawnie.

Tragedia

Mój tata zamówił smartwatch'a, który wytrzymał 2 tygodnie i odmówił posłuszeństwa sam z siebie. Ale stwierdziliśmy, że no zdarza się bo są różne wady, więc tata zgłosił reklamację i oczekiwaliśmy na kuriera, który jak powiedziała Pani na infolinii, będzie posiadał etykietę zwrotu lub wyślą oni etykietę na maila taty. Kurier przyjechał po tygodniu bez etykiety ( na mailu również brak etykiety), przyjechał po kolejnym tygodniu i zabrał przesyłkę. Zostały zwrócone pieniądze. Ten sam model zegarka zamówił mój narzeczony i powtórka z rozrywki, 2 tygodnie i przestał działać, telefon na infolinię pani zapewnia że reklamacja została przyjęta i wyślę kuriera we wtorek. Kuriera jak nie było tak nie ma, w środę został wykonany telefon a Pani mówi, że reklamacja nie została zatwierdzona więc kurier nie przyjechał, ona ją zaakceptuje i kurier przyjedzie. Dziś kolejny telefon wykonany i może dziś przyjedzie, a może nie. Nie wspomnę o Pani na infolinii, która była tak znudzona życiem i rozmową, że odechciewa się wszystkiego. Nie polecamy, chyba że ktoś chce sobie posłuchać przez 30 minut, że jest pierwszy w kolejce na infolinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Manta S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Manta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manta S.A.?

Kandydaci do pracy w Manta S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manta S.A.