Manta S.A.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

Firma

 

Polska rodzinna firma

Manta S.A. to polska firma rodzinna, która powstała w 1998 roku w wyniku zafascynowania młodych ludzi światem komputerów oraz gier komputerowych. Wkrótce podbiliśmy rynek odtwarzaczy DVD (ponad 5,5 mln sprzedanych urządzeń), a następnie rozwinęliśmy produkcję dekoderów DVB-T (ponad 1 mln sprzedanych urządzeń). W kolejnych latach wprowadziliśmy do produkcji telefony komórkowe oraz telewizory.
Obecnie Manta jest w zasadzie jedynym polskim przedsiębiorstwem produkującym sprzęt elektroniki użytkowej, który – uwzględniając skalę obrotów – skutecznie konkuruje na rynku polskim z wielkimi, światowymi koncernami.

Manta wspiera polski sport, dlatego też była m.in.: Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a w roku 2014 zostaliśmy Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy. Od 2017 roku naszymi ambasadorami są Dominika i Kamil Grosiccy.

Jako firma rodzinna, jesteśmy wrażliwi społecznie, szczególnie na cierpienie najmłodszych. Wspieraliśmy m.in. łódzką Fundację dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka”, ciechanowski oddział Polskiego Czerwonego Krzyża, czy też Warszawski Szpital dla Dzieci.

Dystrybucja

Manta S.A. dystrybuuje swoje produkty przede wszystkim poprzez największe i wyspecjalizowane sieci handlowe na terenie całego kraju. Współpracuje także z przedsiębiorstwami dystrybucyjnymi z całej Europy. Szybka dostawa i kompleksowa obsługa stanowią atuty firmy. Długoletnia obecność na rynku zobowiązuje nas do ciągłego rozwoju, między innymi poprzez sprawne dostarczanie naszych wyrobów do klientów w Polsce oraz za granicą.

Dlaczego Manta?

Kupując nasze produkty zyskujecie Państwo wyroby elektroniczne bardzo dobrej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Stosujemy w nich nowoczesne technologie oraz komponenty wytworzone przez czołowych światowych producentów. Przez 20 lat bardzo się zmieniliśmy pod względem niezawodności naszych produktów!

Okazując zaufanie naszemu sprzętowi, wspieracie Państwo niejako biznes sąsiedzki. Nie jesteśmy wielką światową korporacją dla której Polska jest jednym z wielu rynków, lecz rodzinnym przedsiębiorstwem działającym nad Wisłą. Wszystkie nasze telewizory są montowane w Polsce. Nasz założyciel i właściciel przez całe swoje życie jest związany z Warszawą i okolicami. Dzieciństwo spędził na warszawskim Mokotowie, uwielbia grzybobranie, a za najpiękniejsze wakacyjne miejsce na świecie uważa Mierzeję Helską. Choć możemy się z nim w tym względzie nie zgadzać – ponieważ Mierzeja Wiślana, Mazury, Tatry, Beskidy, czy Bieszczady są równie ładne – to jednak każdy z nas, pracowników potwierdzi, iż ma w Polsce swoje ukochane miejsce, skąd pochodzi, bądź gdzie lubi spędzać czas.

Jesteśmy tacy jak Państwo!

 

Manta S.A.