Opinie o dealz.pl - Dealz Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DEALZ POLAND SP Z O O. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEALZ POLAND SP Z O O o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEALZ POLAND SP Z O O w Poznań

Propozycja

Witam, nie mogę znaleźć aktualnych wpisów względem zarobków na stanowisu kierownik sklepu. Przygotowuje się do rekrutacji . Jak to wygląda?? Zarobki dodatki ?

@Propozycja

Bardzo małe dostaniesz 4000zl na rękę zależy w jakim rejonie pracujesz. Nie polecam

Aneczka
@Kierownik

Jako kierownik około 4 tys na rękę, tak? A to już z wszystkimi dodatkami czy sama podstawa? Jakie dodatki na tym stanowisku w ogóle można brać pod uwagę?

@Aneczka

Nie ma czegoś takiego jak premis , możesz dostać dodatek jak zrealizujesz założony budżet na dany miesiąc , ale wiadomo nie będziesz stać na ulicy i nawoływał klientów, jak masz sklep w kiepskiej lokalizacji jest to nie realne ,tylko sklepy w galeriach , tak poza tym robisz jako kierownik darmowe nadgodziny grafiki w domu i 24h jesteś pod telefonem , jesteś wysyłany na delegacje po innych sklepach a regionalny wchodzi ci na głowę nawet jak masz dzień wolnego

Nowy pracownik.

W Dealz Rondo w Bydgoszczy pracuje od niedawna, ale czuję się jakby tam pracowała od lat. Nie da się odczuć, że jest się nowym bo wszyscy traktowani są równo. Kierowniczka najlepsza pod słońcem, nigdy nie robi pod górkę. Ogólnie cały zespół mamy wspaniały, atmosfera bardzo domowa. Wszyscy są pomocni, gdy się czegoś nie wie to każdy z chęcią pomoże. Każdemu życzę takich przyjaznych ludzi w pracy, bo atmosfera jest bardzo ważna. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do tego sklepu :)

Margolcia50
@Nowy pracownik.

Jeszcze chwila i zmienisz zdanie:)

Ktoś

Czy w dealz jest tylko umowa zlecenie że składkami czy umowa o pracę,pi jakimś czasie? Pozdrawiam

Abc

Prezes poraszka. Niszczy firmę.

Sprzedawca

Bardzo miła pani, szybka rozmowa

W sumie to tylko o dyspozycyjność (może dlatego że mam doświadczenie)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
????

@Pracodawca Witam macie może nr.do księgowości Dealz ?czy każde województwo ma inny nr.?potrzebuję pilnie wielkopolska

Wika

Witam czy nasz firma daje pracowniką jakieś paczki na święta ?

Pola

1/2 etatu robisz cały za marne grosze

Franio

Czy u Was w sklepach macie premię za prowadzenie zmiany ?

Megi
@Franio

Premie są dla osób prowadzących zmiany,pod warunkiem, że kierownik sklepu zgłosi je do swojego KR

Loli
@Franio

Dodatki śmiechu warte. (usunięte przez administratora), obowiązków ogrom a dostajesz marne grosze. O ile dostaniesz. Zdarzają się że nie wypłacają przez miesiące po czym doślą je ale opodatkują. Wymagają nie wiadomo czego. Pracowników mają gdzieś. Śmieszne przeciążenia kas. Musisz się tłumaczyć, nie wyjaśnisz przeciążenia dostaniesz " karę".... Nie doceniają swoich pracowników.

Jakiś pracownik

A dostaliście może te całe premie świąteczne ?

Qwerty

Witam. Czy ktoś także pomimo podpisanej umowy zlecenia i wyraźnie zaznaczonej opcji odprowadzania składek jest nieubezpieczony? Pomimo zapewnień że będę ubezpieczona w różnych rejestracjach świece się na czerwono i nie idzie tego wyjaśnić.

Qwerty

Właśnie nie jestem ani uczniem studentem itd. Stąd moje zdziwienie bo nie rozumiem już tej sytuacji. Wyraźnie zaznaczone mam w umowie o mojej prośbie żeby odprowadzać składki itd

nwmnwm
@Qwerty

mam tak samo, nie jestem uczniem, dwie rubryki z ubezpieczeniem wyraznie zaznaczone, a ubezpieczenia brak

nwmnwm

firma to najwieksze(usunięte przez administratora) w polsce, kierownicy bezczelni, traktuja mlode dziewczyny jak (usunięte przez administratora), ubezpieczenia jak nie mialam tak do dzis nie mam, NIKOMU nie polecam, to (usunięte przez administratora) nie ludzie

Bubuś

Dajecie sobie spokój. To zwykli (usunięte przez administratora) Odradzam każdemu kto poszukuje pracy. To miejsce nie jest przyjazne ani dobrze płatne.... Ono nie jest w ogóle płatne.

Nn

Ta firma to porażka jesteśmy traktowani jak rzeczy do robienia pieniędzy, osoby pracujące na uz To już w ogóle dostają po (usunięte przez administratora) Przykre to że wiele firm troszczy się o swoim, a tu wieczne wymagania

kandydat

witam wszystkich, widzę ze szukaja kasjerow do NDG nowy dwor gdanski. ktoś mze coś napisac o kierownictwie? zespole? jakie warunki? czy warto?

GP

Pracowałem tam przez miesiąc (Wrocław) i nie wytrzymałem psychicznie i fizycznie. - Grafik robiony na kartce tylko na tydzień do przodu, a i tak się zmieniał co chwilę i dostajesz telefon, że jutro nie masz na popołudnie, tylko na 6 rano w zupełnie innym oddziale 20km dalej i martw się sam jak tam dojedziesz przed 5 rano. - regionalna kierowniczka bardzo agresywna, przeklinająca w obecności klientów, szarpiąca pracowników na sklepie i używająca (usunięte przez administratora). Doszło do sytuacji, że nawet uderzyła w twarz pracownika na zapleczu. - odzież firmowa brudna, przepocona, śmierdząca, używana przez wielu pracowników, bez możliwości jej wyprania - mało pracowników, wieczne rotacje, bałagan w dostawach, przemęczenie, ciągłe poganianie - wynagrodzenie płacone dopiero 15-ego następnego miesiąca NIE POLECAM!

Xyz
@GP

Uderzenie w twarz? Ktoś to zgłosił? Przecież są kamery, powinna ponieść za to konsekwencje. A co do odzieży, jak to nie ma możliwości prania? Bierzesz do domu i pierzesz, nie przesadzajmy... Skoro wypłatę miałeś 15stego to pracowałeś na umowie zlecenie. Podpisując umowę, masz informację kiedy zostaje wypłacane wynagrodzenie. No i niestety zleceniowki w większości pracują na telefon, ale nikt nie ma prawa wysyłać Cię na inny sklep bez Twojej zgody.

Była pracownica
@GP

o... to widzę, że agresja kadry zarządzającej jest wpisana w politykę firmy. Ja też nie wytrzymałam przemocy psychicznej. Nie warto...

Vika

Jak czytam te opinie to aż nie mogę umierzyć. Pracoje w Deaz, jeżdzę po innych sklepach. Poznałam nie jednego KR i aż ciężko uwierzyć, w to, co się dzieje na Wilkopolsce, czy gdziekolwiek. Osobiście zgadzam sie z tym, ze ciezko jest pracować 2/2, ale przy niskich utargach to tak samo cięzko jak 3/3, czy 4/4. Tak więc dla mnie takie coś to nie jest żaden problem. Praca, jak każda. Bezsenowne dostawy - to prawda, z tym trzeba by coś zrobić. Zmieni się to pewnie, kiedy firma będzie miała własne magazyny i bardziej dopracuje dział alokacji. Brak BHP? Co to, to nie. Nikt, nikogo nie zmusza do podnoszenia nie wiadomo jakich ciężarów. Zresztą kntorle BHP są regularne a wyniki nie sa (usunięte przez administratora). Firma, jako niejedna z licznych daje też środki zabezpieczające przed covid. Wypłaty są warte ciężkiej pracy. Socjal - jest i to dość dobry - wyprawka szkolna, kasa na święta, premie za wiele rzeczy, konkursy, a nawet zapomogi. Moim zdaniem najwięcej zależy od kierownika i od tego ile potrafi ugrać dla swojego zespołu. Co do KR, to są też ludzie, Ich też ktoś ciśnie, ale Oni, jako, że też sa ludzmi to też potrafią dla Nas dużo załatwić. Należy Ich jednak słuchać i szanować, to i Oni będą szanować Ciebie. Jednym słowem pracę POLECAM, bez względu na stanowisko. Osobiście nie znam osoby, która chciałaby odejść z tej firmy, a znam wiele, które odchodziły z płaczem z różnych przyczyn.

Zgadzam się z Tobą w 100%

Zdziwiony widz
@Vika

jak czytam ten komentarz to zastanawiam się, czy ty naprawdę pracowałaś / pracujesz w dealZ. Stek bzdur i informacji nie mijając wiedzy o tym co się dzieje.

xxxx
@Vika

Że co proszę zaczynając pracę w tym sklepie na pierwszy dzień nie otrzymałam żadnego szacunku to akurat w takich sytuacjach kierownik jest winny za to jaka panuje atmosfera i to że niby to pracownicy nie mają szacunku to chyba bez powodu by go nie mieli jakby kierownik był normalny.

xxxx
@Zdziwiony widz

Dokładnie tak potwierdzam dla mnie to powinni coś w końcu z tym zrobić traktuja ludzi jak (usunięte przez administratora)

Xyz
@Vika

Jak ja pracowałam to masowo pozawalniali pracowników bo covid w najgorszym momencie pomimo że otwierali sklepy, zmniejszyli etaty dla pracowników, na święta bony 50zl, i ani razu nie było kontroli bhp to co ty piszesz za głupoty potrafiła przyjść cała paleta baterii i trzeba było ciągnąć

@Vika

To chyba pracujemy w innych firmach. Różnica w pracy 2 na 2, 3 na 3 itd jest znacząca. Nie musisz stać cały czas na kasie, a kierownik nie musi robić wszystkiego sam. Widzę, ze chyba nigdy nie robiłaś zamknięcia w takim składzie. Jak widzę jak moi kierownicy musza cały sklep zrobić sami, magazyn i jeszcze zamieść podłogę, a na końcu rozliczenie, to jest mi tak przykro ze ja jako Mężczyzna nie mogę bardziej pomoc moim koleżanka. Gdzie są wtedy regionalni? Niech przyjadą i pomogą skoro widza ze jest ciężko. Od razu odechciało by się im tak pracować Bhp zero - wystarczy wejść na magazyny gdzie po przyjęciu masowej dostawy przejścia są na 20cm Socjal ? - co to jest socjal Co do KR to fakt, trzeba z nimi dobrze żyć, ale jeśli oni z góry traktują cię jak najgorsze zło, nic nie warty plebs to się nie da tak pracować. A zapominają chyba wszyscy ze to pracownicy sklepowi zarabiają kasę dla all którzy siedzą wygodnie na stołeczkach.

Margolcia50
@Vika

BHP w tej firmie to porażka ☹ a środki ochrony????? Jedna koszulka, która po 8 godzinach pracy wygląda jakbyś ją wyjął ze śmietnika..... A gdzie buty BHP??? Przy takiej pracy powinny być obowiązkowo zapewnione przez firmę.... A bezpieczne noże, o których tak pięknie mówiono na szkoleniu????? Póki co kartony i folie tniemy zwykłymi tapeciakami i na maksa zuzywamy własną odzież ???????????? 2 pary butów i 2 pary spodni.... ktoś mi za to zwróci???? Nieeeee..... nie w tej firmie ????

Śmiech na sali
@Vika

Hahahaha nikt nikogo nie zmusza do dźwigania zapraszam do rozładunku palety - polecam karton z domestosami lub inną chemią. Nie podniesiesz bo powiesz ze to przekracza normy? Na drugi dzień możesz się pakować Praca 2/2 bo rzekomo niskie utargi? Poważnie? Dzienny utarg na poziomie 10 - 20 tysięcy uważasz za niski? A jeśli nawet to z tego by wynikało że skoro utarg jest taki niski to pracownicy na sklepie nie mają co robić tylko bąki zbijać polecam nie robić nic przez parę godzin Wyplata jest warta ciężkiej pracy? 14 zł na godzinę jest warte ciężkiej pracy? To chyba zapomoga (usunięte przez administratora)

Zdziwiony x2
@Vika

Wydaje mi się, że skoro Pani jeździ po sklepach tzn., że może Pani jest z biura/planogramów? Tam chyba pracownicy żyją oderwani od rzeczywistości i pływają w odmętach swojego bujnego i zniekształconego i nieprawdziwego wyobrażenia o tej firmie. Kierownictwo należy szanować- z tym się zdecydowanie zgadzam - ale jak szanować kogoś, kto notorycznie kłamie, a przynajmniej deklaruje, że coś zrobi i wcale tego nie robi?! (gdyby to był pojedynczy raz to nie ma problemu, ale jednak gdy to się zdarza notorycznie to jak można szanować takiego kierownika, który swojego pracownika nie traktuje poważnie) Skoro Pani nie zna osoby, która by chciała odejść z tej firmy - to zdecydowanie za mało czasu Pani spędziła w Dealz Avenida.

Hahah
@Vika

Wyprawka kasa na święta dobry zart . Nie dla pracownikow sklepu. Masz czlowieku wybujala wyobraznie. Dobry zart I kpina

@Vika

Mój sklep zawsze miał zrobiony budżet, produktywność z dużą górką, a mimo to nigdy nie zobaczyłam na swoim koncie żadnej premii, na święta też ani razu nie kopnął mnie przywilej dodatku, żadnych wczasów pod grusza i nic takiego też nie doświadczyłam. WIĘC PRZESTAŃ OPOWIADAĆ BAJKI!!! BHP - wielka fikcja. Mimo kontroli i zgłaszania nieprawidłowości, sami musimy sobie radzić z ogromnymi dostawami i mała powierzchnia sklepu i magazynu, bo słyszysz, że to twój problem.

Ktoś
@Vika

To jest dziwne. FIRMA SIĘ TAK PRĘŻNIE ROzWIJA, NOWE PUNKTY POWSTAJĄ A NAM RYJĄ GŁOWY ŻE ZBYT MAŁE UTARGI BY POZWOLIĆ NA trzeciego pracownika na zmianie. Praca by szybciej szzła. A kierownicy by nie szukali dzór w całym trzepiąc kamery, by mieć powód do zjebylania pracownika za to że był za nattto miły do klienta i rozmawiał. Szkoda gadać. Daelz ma problem odgórny ze wszystkim. I dlatego ma małe UTARGI. Bo pochamowie traktują pracowników a tym potym się odechciewa pracy więc jest jak jest. Pozatym zatrudnionym na zlecenie nie dają przebrania firmowego. A ja specjalnie nie polecę kupić bo za mało mi płacą by marnować na nich własne ubrania. Rozczarowałam się firmą.

Ela
@Vika

Premie?????? Jakie premie???? Ty coś ćpałaś laska???? Który z KR zasługuje na szacunek? A może szanowny Pan Zdrojewski też? Niech on przestanie się popisywać przed swoją kochanką z dekoracji i zacznie poważnie podchodzić do tematu......

Dona
@Vika

Ja też aż nie mogę „umierzyć” w bzdury które wypisujesz!!! Ktoś Ci za to zapłacił? Jakie premie Ty dostajesz? Chyba musisz sypiać z którymś KR albo i wyżej? A to że dostajesz rękawiczki to nie znaczy że „firma” zabezpiecza Cię przed Covid... a jeżeli chodzi o szacunek to chyba nigdy nikt Cię nie szanował skoro dla Ciebie to jest szanowanie ludzi... weź się w garść i zacznij od siebie bo aż mi Ciebie jest żal.....

@Vika

Masakra. Jaki stek bzdur wypisujesz. Jesteś KR?

@Dona

A w jakim sklepie?

Dona
@Zainteresowany

W każdym jest taka porażka, to jest (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu. Ludzie którzy piszą pozytywne opinie muszą być desperatami albo chorymi psychicznie osobami???? No ale jak wszędzie wariatów nie brakuje..... jak można tak samego siebie nie szanować? Ja (usunięte przez administratora) tego nie pojmuję...

@Vika

Odpowiadając na cześć komentarzy - nie, nie jestem z biura, ani z VM. Gdybym pracowała na planogramach sklepy wyglądałyby zupełnie inaczej Jeżdżę po sklepach, gdyż pomagam na nich, lub szkole. Widziałam nie jeden sklep i w nie jednym województwie Tak, jak większość z Was pisze najwięcej zależy od kierownika. Też jestem kierownikiem. Do utargów po 18tys spoko pracujemy 2/2 przy dostawach po 4-6 palet. Biegamy z biuletynem, cenami, vm to u Nas codzienność. Przestrzegany BHP. Mamy szkolenia, koszulki, nakładki na buty, bezpieczne noże. Dlaczego inni tego nie mają ? Bo może nie składają zamówień? W tej firmie wszystko da się załatwić, tylko trzeba o to powalczyc. Obowiązkiem KR LUB KS na rozmowie jest poinformowanie, jaki jest to rodzaj pracy i albo komuś odpowiada, albo nie. KR też nie widzą, jaki jest dany pracownik, jeśli na jego temat nie wpłynie żadne info. Firma jest mogą, ciągle się rozwija. Z doświadczenia wiem, że słucha ludzi. Też nie raz słyszał,że nie dam rady czegoś zrobić, nie wywalcze ? Jak nie ? Premie są. Nie możliwe że jeden sklep ma a inny nie. Są dodatki na święta, jest wyprawka dla dziecka. Dobry kierownik nawet wywalczy premie dla umowy zlecenia, tylko trzeba chcieć. Nie jestem kierownikiem jedynego sklepu w Polsce, który naprawdę uwielbia tą pracę. Z mojego rejonu jesteśmy w większości. Jestem też pewna,że teraz po zmianach na szczycie wiele się zmieni i to na lepsze. Wiadomo lenie będą się unosić,że ktoś,coś od nich wymaga,ale to jest taki rodzaj pracy :)

Byly pracownik
@Vika

To nie jest praca tylko niewolnictwo za jałmużnę, w dxisiejszych czasach to 2700 na rękę to niewiele, więc o czym tu dyskutowac??? Dno dna

ex dealz girl
@Vika

Co ty mówisz? Jak można porównać pracę dwie na dwie do trzech czy czterech? Każda dodatkowa osoba na zmianie dużo daje. O wiele lepiej pracuje się w większym ruchu z większą obsadą niż w małym ruchu tylko ze zmianowym i pracownikiem. Wiele rzeczy musi być zrobione niezależnie od ilości osób na zmianie. Myślę choćby o kwestii głupiej przerwy na jedzenie czy siusiu. Praca w dwie osoby to jawny wyzysk. Zupełnie wesoło robi się przy przyjmowaniu i rozkładaniu dostawy czy telekonferencjach kiedy jedna osoba zupełnie odpada na kilkadziesiąt minut. A zamykanie sklepu w dwie osoby to już zupełna kpina. Chyba że od mojego odejścia firma zainwestowała w serwis sprzątający lub jakieś udogodnienia , ale raczej wątpię.

Gorka
@Vika

Niskich utargach?????? Na nasze miasto utarg 25 tys jest to ogromny utarg. Praca w 2 osoby, w tym jedna non stop na kasie. Utrzymanie ładu i porządku na sklepie i pełnych półek graniczy z cudem.(usunięte przez administratora)liczy się sklep nie człowiek. Grafik to kpina, robiony w soboty na tydzień, nic nie można zaplanować, a jeśli już się uda okazuje się że grafik już się zmienił.(usunięte przez administratora)

@Vika

A jak wygląda proces szkolenia na stanowisko kierownicze?

@Vika

Pisałaś to przed swietami. W swieta zero bonow zero kasy teraz o wyprawce szkolnej tez pomarzyc moglismy. W swieta nawet wesolych swiat nie usłyszeliśmy. Kierownik ze swojego portfelu kupowal nam prezenty świąteczne. Nie zdziwi mnie to jak i w tym roku nic nie będzie. Góra sie bawi a my... W swieta nie wiemy jak sie nazywamy.

@Vika

Hahah to jakiś żart. Okropna praca. Nie polecam! Pisze Pani o przestrzeganiu BHP? Serio… kierownik mężczyzna wozi lekkie kartony zupek chińskich, mówiąc „ja to wezmę ty weź resztę palety”. Reszta palety to zgrzewki napoi. Kierownictwo to kpina, zero zainteresowania, ciagle rozmowy telefoniczne, przerwy (papieros, kawa). Nie wiem kogo Pani poznała. Ja spotkałam kierownika, który interesował się pracą wyłącznie przed przyjazdem regionalnych. Nieuzasadnione zwolnienia, ciągłe zmiany grafiku, zero pomocy. Przez ilość osób zatrudnionych ujmowane są godziny pracy, ale kiedy potrzebuje się zastępstwa nagle kierownik nie ma nikogo. Niewiele wyjaśnione, a wymagania przeogromne. Na sklepie (usunięte przez administratora) wszystko się klei, ceny nie takie, kolejka do kasy, zamiast kasować trzeba biegać na sklep i sprawdzać, że faktycznie jest zła cena. Najgorsza praca! I to nie tylko opinia na podstawie jednego sklepu, najgorsza firma!

Panda
@Vika

Czytam i się zastanawiam czy pracujesz w biurze albo jesteś regionalną. Bo to co piszesz to bzdury. Byłam kierownikiem w tej firmie i widziałam i doświadczyłam tych "fajnych" warunków pracy . Faktycznie dbają o pracownika tak że ,ludzie uciekają na potęgę. Jeśli chodzi o BHP to P.M fakt jeździ sprawdza. Tylko że jak nie wie to regionalny każe łamać zasady BHP i prawa pracy . Nie zgodziłam się i odeszłam . Teraz zarabiam podstawy tyle samo plus premię. Mam ludzi na cały etat a nie na UZ. Nie ma bezsensownej produktywności . Wreszcie idę do pracy w poniedziałek i nie wymiotuje z nerwów już w niedzielę . Nie nie jest warta ta praca żadnych nerwów i pieniędzy . Bo jak przeliczysz czas który ,za wiedzą regionalnego przepracowała nie zapisując go to ,zarobialam mniej niż ucząca się osoba . A doświadczenie jako kierownik miałam naście lat . I w tak chorej atmosferze to pierwszy raz pracowałam . Odeszłam sama bo nie pozwolę sobie żeby osoba niekompetentna zmuszała mnie do łamania prawa pracy.

Była
@Panda

Też od pół roku nie ma mnie w Dealz, pracuję w handlu dalej jestem Kierownikiem o 17 lub o 18 wychodzę do domu zarabiam kilka złotych mniej, ale mam spokój psychicznych, a i dziecko ma mamę w domu, a mąż żonę a to jest warte wiecej niż kilka złotych. Wierzcie mi są normalni pracodawcy, a bez Dealza można dobrze żyć i funkcjonować. Pozdrawiam

Tia
@Była

Też zmieniłam pracodawcę po kilku latach użerania się w Dealzie,co za ulga.Nikt do mnie nie dzwoni,nie pisze w dni wolne,nie obraża,nie wymyśla śmiesznych zadań,nie muszę zostawać po godzinach,nikt mnie nie oskarża o rzeczy wyssane z palca by przykryć swoją niekompetencję,nie dźwigam.Mozna pracować normalnie,bez ciągłych zmian grafiku i z szacunkiem dla innych.W tej firmie słowo SZACUNEK to słowo obce

Pracownikdealz
@Vika

Nie zgadzam się ponieważ jeśli na palecie jest karton który waży więcej niż możesz podnieść to nikogo nie interesuje czy masz tyle siły Masz go podnieść i robota ma być wykonana i nikogo nie obchodzi Twoje dobro.

MICHAŁ
@Vika

Moim zdaniem firma liczy na tanią siłę roboczą. Obiecuje raj, a gotuje pracownikom piekło. Legionowo. Pracownicy są na okresie próbnym a potem, wszyscy dostają, dziękujemy, ale umowy nie przedłużamy. Każdy pretekst dobry. Podrabianie czasu pracy. Nie przestrzeganie bhp. Odpowiedzialność za skradziony towar, mimo że nie ma na sklepie ochrony, a bywa 2 pracowników na całą zmianę. Na napisane maile brak odpowiedzi. Pretensje za wszystko o wszystko i wypieranie się z poleceń, które były wydane przez "Górę" niech świadczy o pracy to że wystarczyły niespełna 2 tygodnie by z 12 osobowej ekipy zrobiła się 5 osobowa. Praca głównie na zlecenie. Za najniższa krajową. Mimo że w Wawie na mniejszych sklepach, w Siedlcach, Pruszkowie stawki są znacznie większe, i to o kilkaset złotych. Taaaaaaa, zdecydowanie polecam... Zapowiadało się lepiej.

Siwa
@Vika

Co Ty piszesz! Nie widzisz roznicy w pracy 2/2 3/3.....Bo mniejsze utargi? I co? Sklep tez sie wtedy zmniejsza? Towar nie dojezdza????? Wiecej ludzi niezaleznie od utargu to jednoczesnie wiecej ludzi do obslugi sklepu. Do rozkladania towaru, fejsowania itd.... Rotacja jest tak duza ze do niektorych twarzy sie nawet nie zdarzysz przyzwyczaic. A to co wyrabia nowa KR to jest w ogole jakis koszmar(ADAM WRACAJ).

Basia
@Zdziwiony widz

Te komentarze to chyba piszą osoby ze sklepów, BHP dramat a plecy po miesiącu do wymiany, umowy ledwo dają a osoby na zlecenie sobie robią żarty z pracy.

Nick anonim
@Vika

(usunięte przez administratora) firma, (usunięte przez administratora) i straszenie pracowników i wyzysk. Jak wyślą w delegację, nie idzie się doprosic zwrotu pieniędzy, kierowniczki zesrane , bo regionalna ma (usunięte przez administratora) we łbie i myśli że jej wszystko wolno. Ktoś tu jak chce pracować to chyba jakiś desperat. Laske robia jak dadzą cały etat , a na zlecenie to (usunięte przez administratora) pracuja. Grafiki zmieniane co.pol tygodnia bo albobtrza dbać o produktywność albo kierowniczka potrzebuje wolne bo jedzie się (usunięte przez administratora) na imprezę.

@Zdziwiony x2

Jestem kierownikiem na sklepie. Na Waszym sklepie też byłam. Niestety nie skomentuje tego, co tam widziałam. Niemniej rozumiem z czego to może u Was wynikać. Wszystko co napisałam jest prawda. Tak wygląda praca na moim terenie, a z racji ciągłych podziałów jest on ogromny :) Praca 2/2 przy utargach do 20tys i przy 6 paletach jest realna. A palety z chemią, pomimo, że są ciężkie,to najszybciej się rozpakowuje.

@Margolcia50

Koszulki są dla UOP i każdy powinien mieć po 2. Są wymieniane, jak się uszkadza, lub najpóźniej po 2 latach. Buty nosi się swoje, są na nie nakładki do wózków. Jest dodatek do prania ubioru To,co macie na sklepie zależy od kierownika sklepu.

Kama
@Vika

@vika o jakich 6 paletach mowa? To nie wiem na jakim sklepie, chyba naprawde nisko obrotowym.Ciekawe jak komuś się cos stanie na zmianie co wtedy firma zrobi. Ok obroty może spadly ale pracy wcale mniej nie ma. Może trzeba zastanowić sie dlaczego spadają? Bo jak ja bym miała iść do sklepu w którym są puste półki i haki i w sklepie wygląda jakby był na likwidacji bo brakivtowarowe i do tego kolejki przy kasie sama bym zrezygnowała z chodzenia do takiego sklepu. BmWiwcznie nie wchodzące promocje i wiele jeszcze innych rzeczy,dla mnie brak w tej chwili standardów firmy,żadne nie są realizowane.

Nij
@Vika

Ludzie wy jeszcze nie wiecie co to jest ciężka po 12godzin na dwie zmiany jak idziesz na nockę 12h to zaczynasz w niedzielę i schodzisz z nocek w sobotę rano jak masz ranki to robisz po 12 do soboty w zimnym w hałasie i nie raz nie możesz iść na przerwę bo trzeba dokończyć paletę a jak jesteś głodny to masz śline połknąć tak odpowiedział jeden z kierowników byłego mojego zakładu to jest dopiero(usunięte przez administratora) wy pracujecie w ciepłym suchym i wam ciężko wczoraj wchodze do waszego sklepu a ekspedientka zamiast zająć się praca to smsy pisała i wy w sklepach macie źle no proszę was

Pytający

Kochana firmo, szanowny panie dyrektorze Kiedy będzie informacja o premiach świątecznych? Cały rok zasuwaliśmy dla firmy, a wy nawet nie potraficie poinformować pracowników kiedy coś będzie… Organizujecie sobie wyjazdy i imprezy firmowe, wydajecie pieniądze, a nas jako sklepy traktujecie jako tanią siłę roboczą którą każdy ma głęboko w poważaniu. Bawicie się w prowadzenie firmy bez poszanowania ludzi którzy zarabiają na wasze pensje.. wydajecie i marnujecie pieniądze w reklamę która nic nie daje, w marketing który po paru dniach jest wyrzucany. Utrzymujecie na stanowiskach w centrali osoby które nic nie robią, zarabiają ładne pieniądze a nam rzucacie (usunięte przez administratora). Dealz obudź się i skonfrontuj w końcu z nami - z pracownikami którym należą się największe uznania za ciężką pracę jaką robimy, byście wszyscy mogli siedzieć wygodnie w fotelach.

Pytający 2
@Pytający

Szanowny panie dyrektorze Kiedy będzie obiecany rok temu blik , zniżki pracownicze czy też opieka medyczna czy pakiet sportowy To jest standard w firmach a u nas obietnice bez pokrycia Starzy kierownicy odchodzą bo nie wierzą już w nic w tej firmie a młodzi odchodzić będą , może pora się w końcu wywiązać z obietnic

Verva
@Pytający 2

ZFŚS dlaczego nikt nie pomysli o pracownikach w trudnej sytuacji zyciowej, majacych komornika, czesto nie z wlasnej winy. Dlaczego świateczne nie sa wyplacane np w bonach.... Czy Ci pracownicy musza co roku robic prezenty komornikowi? Zapomoga.... Tez nie ma szans bo komornik. Marne pare groszy rzucone z funduszu..... A gdzie reszta? Gdzie wczasy "pod grusza"? Na paczki dla pracownikow i ich dzieco tez firmy nie stac?

Suchy Las. Jakie zarobki na UZ? Jakie godziny pracy i atmosfera?

Nieznany

Pracowałam nie polecam pod każdym względem , wyzysk , regionalna to jakaś porażka ,sklep masakra nie ma obrotów jakich chce regionalna to nie można mieć dodatkowej osoby , magazyn to porażka plus dostawy po 5 palet gdzie nie masz już jak ich wsadzić , praca po 12 godzin , brak dobrego zorganizowania , między sobą gadka śmianie się i nie tylko, psychicznie idzie oszaleć , groźba że jak nie zostanie ogarnięty sklep to nie bendzie dalszej umowy .

Nowy pracownik

Witam , pytanie mam względem wynagrodzenia. Ile dostajecie na rękę przy umowie zlecenie?

Xxx
@Nowy pracownik

1. Jeśli pracujesz krócej niż 6h to przerwa ci nie przysługuje... 2. Przerwa trwa 15 minut… 3. Jeśli pracujesz 12h to przysługują ci dwie przerwy po 15minut… 4. Jeśli kierownik ustala grafik na 13h… to jest to 12h pracujących i 1 free uznawana jako bezpłatną przerwę, ponieważ w firmie nie można robić nadgodzin (nie mylić z dopracowaniami które są tak samo płatne jak każda godzina zwykłej pracy) Niestety na tą godzinną przerwę i tak nie pójdziesz bo: Muszą być min. 2 osoby na sklepie, więc nie opuścisz sklepu, dodatkowo jak będzie dzwonek to i tak musisz podejść do kasy, no i towar sam się nie zrobi… uznasz po pewnym czasie że brakuje ci czasu na rozkładanie, więc bedzisz pracować w swojej wolnej godzinie…

Zostaw merytoryczną opinię o DEALZ POLAND SP Z O O - Poznań

• Jak się pracuje w DEALZ POLAND SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy DEALZ POLAND SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 397.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEALZ POLAND SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 308, z czego 19 to opinie pozytywne, 191 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DEALZ POLAND SP Z O O?

Kandydaci do pracy w DEALZ POLAND SP Z O O napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DEALZ POLAND SP Z O O