Printspot Sp. z o.o.

Opinie o Printspot Sp. z o.o.

były pracownik

Ciekawy wpis.... Firma nie prowadzi działalności od połowy 2008 roku, właściciele są w konflikcie, nikogo nie zatrudniają, a tu nagle pozytywna opinia z początku 2011 roku.

Zostaw opinię o Printspot Sp. z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Printspot Sp. z o.o.