Secespol sp. Z o.o.

Gdańsk

Opinie o Secespol sp. Z o.o.

Misiu

Firma od paru miesięcy pogrąża sie sama w sobie.Atmosfera bardzomocno podminowana.Pracownicy zamiast pracowac mysla kto zostanie zwolniony.Istny kogel-mogel majstrowie zmieniaja sie czesciej niz rekawiczki lub skarpety.Od czasu przyjscia nowego koordynatora praca zaczęła się meczaca i denerwujaca

kams

a może tylko wszystko zależy od tego a jakim stanwosiku jestes i jakie masz kwalifikacje bo jak posiadasz to nie wymagasz tylu skzolen

xxxx

Prawda, pozytywnie to wszystko ładnie wygląda lecz tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Oczywiście nie ma możliwości podpisania listu intencyjnego odnośnie tego do czego zobowiązał się pracodawca ( choć obiecują,że go dadzą). W rzeczywistości nie dostanie się nawet połowy z tego co wam obiecywano.I nie mówię tu tylko o wynagrodzeniu, ale o szkoleniach i innych pozapłacowych motywatorach.

xxxx

Znacie dobrze firmę Secespol sp. Z o.o. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o Secespol sp. Z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Secespol sp. Z o.o.