Opinie o Frost Sylwester Mróz w Radłowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Frost Sylwester Mróz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Frost Sylwester Mróz o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frost Sylwester Mróz w Radłowo

Blondi Nowy wpis

Dzwonienie po byłych zakładach? komuś tak się poważnie zdarzyło? Zastanawiam się nad przyczyna, jeśli faktycznie tak się działo. Czy wcześniej były jakieś problemy z pracownikami?

Czy w Frost Sylwester Mróz są szkolenia zewnętrzne?

Ja Nowy wpis

Nie wywiązują się z umów. Jeśli pójdziesz na rozmowę to zapewniam, że będą dzwonić po byłych zakładach. Właściciel straszny gbur. To tak pokrótce

Basia Nowy wpis

Czy ludzi powyżej 25 roku życia nie przyjmują? zastanawiam się nad tym poprzednim zapytaniem w zasadzie z sierpnia jeszcze, do której nikt się nawet nie odniósł. To tak na marginesie jaka średnia wieku występuje tak dla jasności? i jakie są jeszcze wymogi o których warto wiedzieć?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Frost Sylwester Mróz? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Janusz

Witam czy potrzebujecie do pracy powyżej 25 r życia bo znalazłem ogło że do 25 roku życia szukacie pracowników szkoda bo mam 27 lat skończę w wrześniu szkoda bo chciałbym pracować u was w firmie. Jestem Janusz 27 lat mam prawo jazdy obsługuje komputery. Szkoda bo chętnie podejmę pracę

Maria

Na jakie zmiany pracuje się w tym roku? Jaki układ godzinowy oraz podział ekipy? Dopytuje, bo była wzmianka kiedyś o braku zdecydowania w ich zakresie. Jak teraz praca jest poukładana? I co z jej efektywnością, bada się ja jakoś? Wynikają z tego może premie?

Nunu

Pan kierownik niech się zdecyduje na jakie zmiany mają przychodzic do pracy pracownicy. Pozdrawiam

Detektyw wycieraczka

Witam czy potrzebujecie do pracy

Kamila
@Detektyw wycieraczka

A o jakie stanowisko pytasz?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Frost. Chciałabym się tam zatrudnić interesuje mnie atmosfera zarobki i ogólne warunki pracy w tej firmie. Z tego co się dowiedziałam to atmosfera jest z nią różnie. A nawet słabo czy to prawda

Justyna

Nie sądzisz że to zależy od człowieka, jeśli jest różnie? Coś może Ci sie nie podobać a coś nie... Normalna sprawa. Będziesz aplikować?

Xxxx
@Justyna

Atmosfera pełna (usunięte przez administratora) , wyzwiska, poniżanie ze strony pracowników pracujących od początku firmy są na porządku dziennym. Kto normalny to stamtąd ucieka. Pracowałem 3 miesiące i to najgorsze trzy miesiące w pracy jakie miałem Dodatkowo ktoś donosi o niestworzonych historiach , a większość z nich zmyśla szablnozebny

@Xxxx

"Ktoś"? Ale w sensie, że gdzie i o jakie historie chodzi

Przede wszystkim jest to sprawiedliwy pracodawca którego naprawdę w okolicy to szukać drugiego takiego. Naprawdę warto podkreślić to że jest naprawdę sprawiedliwy wszystkich traktuje równo a jeśli chce kogoś wyróżnić to naprawdę niektórych ma za co i robi to adekwatnie do tego kto jak się angażuje. Nie mogę nic mu zarzucić. Pozdrawiam serdecznie

Franciszek

Prócz tego że jest sprawiedliwy to jeszcze dobrze płaci? Bo szczerze mówiąc mnie to najbardziej interesuje. Ile dają na start jakbym się chciał zatrudnić, co?

Maria

Ten śmiech to wyraz niezgody? :( A Ty co masz do powiedzenia o pracodawcy w takim razie?

Ewelina

Cześć, chciałabym się dowiedzieć czegoś odnośnie umowy oraz wynagrodzenia w Frost Sylwester Mróz. Ktoś mógłby się na ten temat wypowiedzieć? Jestem ciekawa, jaka oferowana jest umowa oraz ile wynosi obecnie wynagrodzenie? Odpowiedzcie.

O.
@Ewelina

Tylko zlecenie

Czy w Frost Sylwester Mróz wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ruyt

Tylko dls wybranych

Hubert

Dzień dobry chce się dowiedzieć czy pszyjmujecie do pracy proszę o odpowiedź jakie zarobki Piechcin

Hubert Waligórski

Dzien dobry chciałbym się dowiedzieć czy pan potrzebują pracownika do pracy jestem z Piecjciana mam 20 lat proszę się odezwac

Arek

Gdzie mogę się dowiedzieć czy nie szukają kogoś do pracy ?

Potrzebuja nowych osób do pracy?

Dina

@No tak a co jest nie tak z tymi warunkami, że mówisz że są mega uciążliwe???

Fajna atmosfera kierownik spoko. Zarobki fantastyczne. Polecam

Ewelina

Czytałam, że Frost jest zakładem zajmującym się przetwarzaniem oraz sprzedażą, spienionych tworzyw sztucznych, takich jak polistyren (styropian), polietylen, poliuretan. A zatem faktycznie warunki tam nie są łatwe - ale każdy, kto podejmuje tam pracę, powinien mieć tego świadomość. Wspomniałeś o słabych zarobkach. A co z socjalem? Macie jakiś?

Okurayama

Prawda boli

Jak ktoś kce to bendzie pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Frost Sylwester Mróz - Radłowo

• Jak się pracuje w Frost Sylwester Mróz?

Zobacz opinie na temat firmy Frost Sylwester Mróz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frost Sylwester Mróz?

Frost Sylwester Mróz
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 50
    88-170 Radłowo