NEW TRENDY SP. Z O.O.

Radom

Opinie o NEW TRENDY SP. Z O.O.

Joanna

Widzę, że nikt nie odniósł się do mojego pytania, które dotyczyło procesu rekrutacyjnego. Czy firma ma jeden stały schemat przeprowadzania rozmów i czy sam proces ma kilka etapów? To pytanie jest ważne szczególnie teraz, kiedy firma poszukuje dwóch pracowników - przedstawiciela handlowego i specjalisty ds. sprzedaży.

Joanna

@Zainteresowanazdecydowałaś się na aplikacje do firmy? Chętnie dowiemy się jak wygląda proces rekrutacyjny do NEW TRENDY. Na jakie pytania należy się przygotować?

Zainteresowana

Napiszcie proszę ile zarabia specjalista ds. sprzedaży jest to pytanie do zarządu . Chcę złożyć swoje CV i nie wiem czy mi się opłaca zmieniać dotychczasową pracę , znam dwa języki w tym angielski i mam 8-letnie doświadczenie w sprzedaży w różnych branżach plus doświadczenie w dziale księgowości . Jaka jest atmosfera w dziale sprzedaży ? Jaky szef traktuje pracowników ?

emil

Wiecie, czy jest tutaj też szansa na aplikację na staż lub praktyki? Jestem świeżo po studiach, nie mam żadnego doświadczenia.

Mozil

New Trendy to firma oferująca takie produkty jak kabiny prysznicowe czy chociażby aranżacje. Wybór jest naprawdę olbrzymi - wnękowe, asymetryczne, kwadratowe, zasłonowe - wszelkie możliwe miejsce jest możliwe do 'zakabinowania'. Osobnym plusem firmy są aranżacje i ciekawe projekty na które może warto byłoby się skusić?

weronika

no właśnie, ja też czekam aż ktoś mi napisze jakieś zalety konkretne albo na przykład jakieś kwoty podacie, na które można lliczyć będac nowo zatrudnionym pracownikiem? można dorobić się ponad 2 tys czy to jest raczej niemozliwe, bo ja mam takie minimalne wymagania jednak i nie wiem czy się wstrzelę w ich wymagania.

ania

Sprzedają dobre kabiny .

gość

potwierdzam opinę

pracownik.

szef cwaniak, szkoda czasu.

oszukany

cześć wszystkim! Małe sprostowanie, na rozmowach byłem w siedzibie firmy na 2 etapach a decyzję o moim przyjęciu dostałem telefonicznie! umówiliśmy się że składam wypowiedzenie i przyjeżdżam do pracy od poniedziałku - to chyba wam już wszystko tłumaczy. Chce powiedzieć, że to może spotkać każdego z was w przyszłości dlatego chcę przestrzec o tym wszystkich kandydatów do pracy w tej firmie bo was przecież nie muszę, wy już w tym ( usunięte przez administratora )r /> Śmiać mi się chce jak( usunięte przez administratora ) bo musicie się podlizywać, że wy to tacy święci i zadowoleni z pracy. Śmieszne jest to, że się zgadzacie na to żeby mieć ( usunięte przez administratora )esteście krótkowzroczni i żyjecie d( usunięte przez administratora ) pozdrawiam

( usunięte przez administratora )estem najstarszym stażem handlowcem firmy New Trendy i nigdy nie miałem zastrzeżeń co do pracy, form zatrudnienia a tym bardziej samego Prezesa! Masz chłopie chyba duży problem jak najbardziej związany ze swoją osobą, to że jesteś osobą bezrobotną w żaden sposób nie uprawnia cię do wyrażania tak obraźliwych a zarazem nieprawdziwych opinii! Żyjemy w kraju gdzie liczba osób bezrobotnych jest naprawdę okazała i gdyby tak każdy wyrażał w taki sposób swoją opinię mielibyśmy ( usunięte przez administratora )( coś na wzór Libii ), NIE ZGADZAM SIĘ ( usunięte przez administratora )

Łukasz Leśniewski

Internet to fajna rzecz: można tutaj wylać swoje żale, frustrację, pokazać swoje grubiaństwo i dalej pozostać anonimowym. Pomyśl sobie szanowny Panie, co ja miałem zrobić kiedy w poprzedniej firmie( dla Twojej wiadomości również pracuję w NEW TRENDY) zaciągnąłem poważny kredyt na mieszkanie pytając mojego dyrektora o stabilności firmy, po czym firma upadła i byłem bezrobotny, a raty trzeba płacić. I co? s( usunięte przez administratora )

( usunięte przez administratora )br /> Od kilku lat pracuję w firmie NEW TRENDY i zauważyłem jedno u Prezesa, że ma niesamowity instynkt co do zatrudniania osób. To co wypisujesz na forum to jak złość dziecka które nie dostało zabawki w sklepie ( kopie, krzyczy i płacze ) czyt. pisze na forum. Zachowaj ( usunięte przez administratora )

Błażej Kacperski

Panie Oszukany Pracuje w New Trendy już jakiś czas i mam z goła odmienne zdanie o ( usunięte przez administratora ) Podejrzewam, że jest pan etatowym bezrobotnym, który jako anonimowy tchórz lubi zatruwać innym życie, może z zazdrości lub braku rozumu. Jest to nie męska forma w jakiej pan wylewa swoje żale, ale jak widać powyżej inna forma była by dla pana zbyt skomplikowana. Atmosfera i ludzie, z którymi pracuje bardziej przypominają zgrana paczkę znajomych z którymi można wszystko, ale pewnie pan nawet nie zasmakował takiej atmosfery i zazdrości pan nam tego. Być może ma pan jakiś problem zdrowotny, nad którym powinien się pochylić jakiś neurolog. Pozdrawiam ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o NEW TRENDY SP. Z O.O. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEW TRENDY SP. Z O.O.