Remetkor-Bis M.Sergiel, R.Sergiel Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Sp. j

Sosnowiec

Opinie o Remetkor-Bis M.Sergiel, R.Sergiel Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Sp. j

Jaca

Ten złodziej sergiel wyłudził 600000 i teraz ma w dupie to rodzina oszustów ...

były pracownik

Remetkor, Remetkor-Bis, Sanirem a teraz PGTS, chyba więcej dodawać nie trzeba.

były pracownik spawacz

Dziekuje pracodawcom za tak hojna wypłate w wysokoscie 700 zł za trzy tygodnie pracy po 10 godzin i tydzien L4, oby tak dalej bedzie nastepne audi. Nie ma to jak pracodawca z gury traktuje cie jak złodzieja. Polecam firme spawacą bo zamiast spawac robi sie na łopacie.

całą prawda!!

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,784802 - tutaj znajdziedziecie prawdziwe opinie o tej firmie i tych włascicielach....

Były Pracownik

Masz racje pewnie synalek współwłaściciel tej żenującej firmy bez wykształcenia dorwał sie do neta i sam sobie napisał opinie

chyba sam sobie piszesz opinie taką firmą powinien zająć się prokurator

Zostaw opinię o Remetkor-Bis M.Sergiel, R.Sergiel Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Sp. j - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remetkor-Bis M.Sergiel, R.Sergiel Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Sp. j