Opinie o Telepizza w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Telepizza, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Telepizza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telepizza w Sosnowiec

Paulina Nowy wpis

Większość wpisów w wątku to opinie klientów Telepizza. Cieszę się, że wyrażacie tu swoje zdanie ale ja bym z chęcią zapoznała się też z opiniami pracowników firmy. Czy ktoś z Was tutaj zagląda? Napiszcie coś nowego na temat pracy w tym miejscu. Polecacie firmę jako pracodawcę?

Nikosia Nowy wpis
Klient

Pizza nie była zgodna z zamówieniem bo przyszła jedna a powinny dwie z promocji 2 w cenie 1 na dodatek była spalona i zimna ciasto było jak plastelina kawałki mięsa były zwęglone nawet dostawca nie miał rachunku.

Agu Nowy wpis
Klient

Wczoraj zamówiłam pizzę przed godz 19 tak, żeby była gotowa na 21.30. Niestety pizza nie dotarła więc postanowiłam zadzwonić do lokalu. Usłyszałam tylko po chamsku, że jest sporo zamówień i że pizza nawet nie wyszła jeszcze z pieca. Gdy zapytałam dlaczego nie zostałam poinformowana, że będzie opóźnienie, chłopak obrażonym tonem powiedział, że nie mają na to czasu. Ostatecznie pizza PO 2.gim TELEFONIE dotarła po 23.ciej ZIMNA!!!!!! Totalna katastrofa. Nigdy więcej nie zamówię.

Solka Nowy wpis
Klient

Smak dobry dużo razy jadłam.w lokalu... Na dostawę czekałam godzinę czasu po pierwszym telefonie od Pani gdzie jest moja pizza. Pizza z godzinowym opóźnieniem bo Pan nie mógł znaleźć ulic. Przyszła zimna... Przy dostawie Pan nie miał paragonu... I pyta mnie się ile mam zapłacić....

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

numeryczna

na pizze czekałam ponad dwie godziny -przy czym dostałam ją zimniutką.po zgłoszeniu reklamacji zostałam niemalze zbesztana ze wogóle sie oddzywam bo oni mają tyle kursów.pisze to aby ostrzec potencjalnych konsumentów poniewaz pizze zimną i niedopieczoną otrzymałam nie pierwszy raz.A szkoda -z perspektywy lat ,kiedys to była pizza a teraz bardzo wiele jej brakuje aczkolwiek kosztuje niemalo.NIE POLECAM

kefir-999

Byłem pracownikiem dostawcą w tej firmie przez 5 lat nikomu nie polecam. Kiedyś dało się tam zarobić teraz zwalniają ludzi za słabą sprzedaż (czytaj wciskaj wszystkiego jak najwięcej klientowi albo lecisz). Praca niby dopasowana pod twoją dyspozycyjność ale to tylko wielki wałek . Kolejna sprawa temat sprzątania lokalu dostawca ma około 1-2 sprzątania tygodniowo za stawkę 0.80 brutto. I jest jeszcze rozładowanie tira z dostawą za darmo. Zabierają umowy o pracę i obniżają stawki za kurs które są i tak śmieszne 4 zł do tego całe 1,6 brutto za godzinę pracy nic tylko jeździć. Szefowie zmiany jeszcze ujdą ale supervisor to kompletny kretyn :) Jak chcesz zniszczyć samochód to PoLeCaM!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Telepizza - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Telepizza