Opinie o Centrum Parkietowe - Sps Tomasz Pietrzak w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Parkietowe - Sps Tomasz Pietrzak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Parkietowe - Sps Tomasz Pietrzak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Parkietowe - Sps Tomasz Pietrzak w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

Firma Centrum Parkietowe - Sps Tomasz Pietrzak poszukiwała osób na stanowisko Parkieciarz. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Małgosia Nowy wpis

Tutaj prócz produkcji pracownicy zajmują się montażem? Nie jestem w stanie tego jednoznacznie wywnioskować z poprzedniej wypowiedzi a tak się składa, że chłopak ma doświadczenie jak monter, tylko nie widzę by pisano o tym stanowisku. jeśli coś jest nie tak z produktem z winy pracownika to ponosi on ostatecznie jakieś konsekwencje?

Marta S Nowy wpis

Ostrzegam przed tą firmą. W naszym przypadku - fuszerka za duże pieniądze, a firma nie bierze odpowiedzialności za źle wykonaną pracę. W 2022 roku wykonano dla nas ogrodzenie kompozytowe, udzielając 2-letniej gwarancji. Z czasem płot zaczął się przechylać, wystąpił też szereg innych usterek. Zgłosiliśmy, w ramach gwarancji, reklamację. Po długim czasie (niemal 2 miesiące prób kontaktu i maili) reklamacja została odrzucona, za przyczynę podano działanie wiatru. Ponadto, co jest oburzające, w odmowie uznania reklamacji podano kilka nieprawdziwych informacji (jakoby ustaleń pomiędzy stronami). Ogrodzenie nie nadaje się do użytku, przechylenie zagraża osobom przebywającym w pobliżu. Jednak firma umywa ręce. Wydaliśmy na ogrodzenie 30.000 zł, a firma beztrosko odrzuca reklamację. Pozostaje nam droga sądowa. Także – niech Państwa nie zmyli pozór profesjonalizmu, jaki jest stwarzany do momentu zapłaty.

Pisali jeszcze wcześniej, że wyplata musi być w terminie, ponieważ przysługuje umowa o prace. Zastanawiam się jaka jej forma ją poprzedza? wcześniej pisali o 3-miesięcznym okresie próbnym, z tym ze było to parę lat temu. czy teraz jest podobnie? I co z traktowaniem ludzi? Niektórzy przytaczali jakieś gorsze kategorie

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Centrum Parkietowe - Sps Tomasz Pietrzak na stanowisko Praca dla rozgarniętych i pracowitych, dobre wynagrodzenie.? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
X

Polecam, można się dogadać odnośnie zarobków, rodzaju umowy. Wlasciciel idzie na rękę.

@X

Dogadać? Czyli jaka umowa jest preferowana? Np. jakbym chciał uop to też bez problemu dadzą? Ty na jakiej pracujesz?

xxx
@Damian

Już nie pracuje, ale pracowałem na UOP. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Na początek dostajesz na czas określonych (standard 3msc) później normalnie bez czasu określonego.

@xxx

Świetnie. Wspomniałeś że w zarobkach też są elastyczni. Ty sam na rozmowie zaproponowałeś swoje wymagania finansowe i się na nie zgodzili czy jednak były jakieś widełki których się trzymali?

Cx
@Damian

Zaproponowałem swoje, p. Tomasz zaproponował swoje i umówiliśmy się ze jak się sprawdzę to się dogadamy. I tak było. Dostałem delikatnie mniej ale trochę ponegocjowalismy i każdy był zadowolony

liviyonuri

Miałam poznać osobiście reprezentanta "sprzedawcę" pracującego w tej firmie. Normalny sprzedawca dba o swoje dobre imię i swoją wiarygodność- tak do tej pory myślałam. Bo jeśli ja mam liczną rodzinę w trójmieście i licznych zasobnych znajomych to jestem potencjalnie najlepszym faktorem marketingowym. Jakież było moje zdumienie iż osoba ta nie dba o powyższe . Na zasadzie trójmiasto to (usunięte przez administratora) idiotów których można nabrać na byle -jakość. Z przodu UJJJ z tyłu FUJJJ!!!!!!!. Robić z siebie Błazna no niech sobie robi z siebie, do momentu kiedy nie rani interesów innych ludzi. Żargon oraz myślenie, które używano zawsze w środowiskach złodziei , prostytutek oraz w więzieniach pomieszane z dużą dozą pewności siebie bazującej na bezmyślności nie przekonuje ani do osoby ani do firmy. Rodzi raczej przekonanie że podobne może przyciągać podobne. Reputacji nie da się osiągnąć ani samochodem ani ubraniem , tylko czyny ją budują.

xxx
@liviyonuri

Przepraszam bardzo, co Pan/Pani zażywa bo tego bojkotu nie da się czytać. Zmień dilera.

Aneta
@xxx

Rozumiem, że Pan to podważa? Ja jak to czytam to zastanawiam się co mogło w rzeczywistości między nimi zajść... Nie da się ustalić kto był tym sprzedawcą? Ciekawa byłabym jego odniesienia się do tej opinii

@Aneta

Dobrze by było aby powyższa osoba dała znać lub podpisać się tak aby nawiązać kontakt lub dowiedzieć się o co chodzi. Napewno zainteresowanemu dużo by to dało. Anonimowe wypowiedzi dają tylko osoby, które kłamią lub próbują oczernić inną osobę.

beata
@liviyonuri

wiarygodność to podstawa dobrej solidnej Firmy,

Weronika

Narzekaliście tutaj na wiele rzeczy, na traktowanie ludzi, umowę, kwestie wypłaty. Czy cokolwiek teraz jest inaczej? Najbardziej to bym chciała wiedzieć, czy po prostu płacą na czas.

Xyz
@Weronika

Skoro jest umowa o prace (tak wynikało z ostatniego ogłoszenia) to nie ma możliwości by pieniądze nie były na czas :)

X

Zapewne łatwo można by to było ustalić, kwestia chęci zainteresowanej/go. Powyższa wypowiedz niczego nie wnosi bo tak naprawdę niczego z tego nie da się zrozumieć.

Wojtek

Chciałbym przestrzec przed pracą w tej firmie, pracowałem tam 3 miesięcy na okresie próbnym. Miała być umowa o pracę okazało się umowa zlecenie z zanirzoną kwota A niby reszta pod stołem. Miały być dodatki za nadgodziny i pracę w soboty. Ostatecznie okazało się że ostatniej wypłaty wogóle nie otrzymałem nie wiem jak nazywać tego Pana który uważa sie za szefa tej firmy raz przedstawia się jako prezes raz jako dyrektor A tak prawdę pisząc jest tam tylko słupem który (usunięte przez administratora) ludzi jak i firmy. Tak Panie Tomaszu Pietrzak te słowa napisane tutaj są do Pana. Mam nadzieję że Pan to przeczyta bo telefonu już Pan odemnie nie odbierasz. Ostatecznie sprawa trafia do sądu nie dam się oszukać i nie będę jednym z kilkudziesięciu których Pan oszukaleś. Skoro nie miał Pan dla Mnie czasu ani niechciał Pan się zemną rozliczyć to mam nadzieję że znajdzie Pan czas na wizytę w sądzie. Pozdrawiam Wojtek

R
@Wojtek

Zgadza się, traktuje pracowników jak ludzi gorszej kategorii.

Mg
@R

Toksyczny szef i atmosfera. Brak szacunku dla pracownika.

PJA
@Wojtek

Bo kładli u nas parkiet i są złodziejami i oszustami , wymusili zapłatę za podkład gruntowy a był ryczałt na całość i wszystko oglądali i mierzyli

liviyonuri
@Wojtek

jesli ktoś z tej organizacji raz kłamie tzn zawsze kłamie, tak jak jeśli kogoś żle traktują to i ciebie żle potraktują

Zofia

Dołączam się do wcześniejszych pytań i dorzucam jeszcze coś od siebie. Jakie macie doświadczenia w pracy w tym miejscu, jaka jest atmosfera, stawki i rodzaj umowy? Chodzi mi o pracę dla stolarza, czy są wolne wakaty?

Mariusz

Czy firma jest wypłacalna ? Komentarze poniżej są niepokojące.

Waldemar

Tomka Pamiętaj że czasem możesz trafić na większa cfaniaka od siebie... Sprawdź lepiej komu co ostatnio nie zapłaciłeś bo odsetki rosną na twoją niekorzyść. I niech uśmiech na twarzy nigdy nie schodzi Ci z twarzy :)

Firma nie płaci swoim podwykonawcą za faktury i usługi wykonane. Proszę uważać na Pana Tomasza, bo do niego się dodzwonić to jak do Wróżbity Macieja, a w biurze to czasem tylko Aga siedzi jak nie jest u Marka upsss... to nie miało się wydać. Pozdrawiam Panie Tomku z uśmiechem na twarzy bo takiego Pana ostatnio widziałem :)

ULIK

Trudno znaleźć opinie o pracy i atmosferze. Jakiś powód tego milczenia istnieje?

Jacek

Uwaga - proszę prześwietlić dokładnie historię interesów Tomasza Pietrzak z Centrum Parkietowe z Chwaszczyna - firma założona na żonę Agnieszkę Pietrzak ponieważ za przekręty finansowe - niezapłacone faktury - Tomasz Pietrzak otrzymał Sądowy 10 letni zakaz prowadzenia działalności. Zatrudnia Ukraińców i jest problem z poprawkami na które nie odbiera telefonów.

@Jacek

Tak czytam te wywody konkurencji Pana Pietrzaka i smiac mi sie chce. Pracowałem wcześniej u jego konkurencji i po przejściu wlasnie do Centrum Parkietowego odczułem duza roznice. Polecam.

Damian

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że różnica, którą odczułeś, jest na plus. Co mógłbyś zaliczyć do zalet tej firmy? Przybliż proszę więcej szczegółów na temat warunków zatrudnienia. Jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzenia? Czy pracownicy mogą liczyć na premie, szkolenia lub pakiet socjalny? A co sądzą o tej firmie inni pracownicy? Zgadzacie się ze zdaniem Pracownika?

Edek
@Damian

Na plus jest na pewno atmosfera i relacje z innymi ludźmi.

Były Pracownik

Jako Były pracownik mogę zdecydowanie polecić. Praca w miłej atmosferze. Wypłaty zawsze na czas. Z zastępstwem w razie "w" nie było problemu. Jeżeli jest tak jak kiedyś to zdecydowanie polecam !

Zadzwonie pozniej

Firma nie placi za dostarczone produkty, wlasciciel ciagle obiecuje i nie dotrzymuje slowa

@Zadzwonie pozniej

T.Pietrzak to zwykły tani złodziejaszek. Jest sporo innych lepszych firm

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Parkietowe - Sps Tomasz Pietrzak - Gdańsk

• Jak się pracuje w Centrum Parkietowe - Sps Tomasz Pietrzak?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Parkietowe - Sps Tomasz Pietrzak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centrum Parkietowe - Sps Tomasz Pietrzak
  • Bernarda Chrzanowskiego 84