Opinie o Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. w Kraków

Opinie co do ludzi pracujących w firmie są mieszane, ale generalnie wszyscy bądź tez większość niestety w negatywny sposób wyraża się o zarobkach w tej firmie. Czy może ktoś podać jakiś przykład z ewentualna nazwa stanowiska albo widełki na przykładowe stanowiska (najlepiej z rozróżnieniem kwot netto i brutto). Dziwię się, że firma z taką renomą i tak znana na całym świecie proponuje zarobki poniżej oczekiwań rynkowych.

Jakie są godziny pracy w Hitachi Vantara?

Czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej o staż?

Ewelina

możliwe, że przebiega podobnie i dlatego nikt nie odpowiada? byłeś już na swojej skoro pytasz? jeśli tak to zdradzisz odpowiedź ale też przebieg? Trudno, żeby nie przyjęli?

Atmosfera panujaca w firmie jest swietna, pracownik jest naprawde szanowany i pracuje sie z przyjemnoscia. Niestety stawki pozostawiaja wiele do zyczenia. Nie zmienily sie zbytnio od wielu lat, ciezko o awans czy podwyzke pomimo duzych staran.

@pracownik

Nie zgadzam się z Tobą , mój team w dziale OTC był kompletnie zamknięty na każdą nową osobę która przychodziła do firmy, panowała atmosfera obgadywania, wyśmiewania , brak wsparcia ze strony przełożonych , wieczny stres i pośpiech . Zaliczyłam też zmianę team liderki na wredną, mściwą, wyniosłą i niedowartościowaną Magde która głównie plotkami się zajmowała i robieniem problemu z niczego, zamiast wsparciem teamu .Zero zainteresowania pracownikiem. Nie polecam !!!!!!!!!!

Pracowniczka
@pracownik

Zgadzam się w 100%. Atmosfera świetna, płace marne. Zero reakcji managementu na rosnące koszty życia i inflację.

@Pracowniczka

Do obecnych warunków jak można się odnieść po tych paru miesiącach? Coś konkretnego się zmieniło? Była reakcja?

Firma Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. szukała nowego pracownika na stanowisko EMEA Demand Center Marketing Analyst. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

ana

Zdajesz sobie sprawę, że są to groźby karalne? W dzisiejszych czasach nikt rozsądny nie wierzy w anonimowość w internecie a na podstawie tego komentarza firma może zawiadomić organy ścigania? Osobiście uważam, że tak powinna zrobić, bo pisanie o strzelaniu w głowę ludziom-śmieciom nie powinno pozostać bezkarne. "Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego."

Maria

Niestety, muszę powiedzieć że mocno nie polecam pracy w Hitachi. Chaos jaki panuje w firmie jest ogromny. Duże nadgodziny i ogromny stres. Kiepsko działające oprogramowanie. Na czele tego wszystkiego słaby management, który bardziej demotywuje niż zachęca do pracy.

@Maria

@Maria, rozumiemy Twoje niezadowolenie z sytuacji w obecnym zespole, jednak takie uogólnienia nie odzwierciedlają rzeczywistości. W Hitachi jest wiele zadowolonych zespołów chwalących sobie przyjazną atmosferę i wspaniałych leaderów, więc Twoja opinia dla Wielu osób może być krzywdząca.

chcę wiedzieć
@Hitachi Vantara HR Team

@Maria, @Hitachi HR, jakie są godziny pracy i czy nadgodziny są płatne, albo co najmniej do odbioru? Jakie są działy mające przyjazną atmosferę?

@chcę wiedzieć

@chcę wiedzieć W Hitachi Vantara w Krakowie większość działów ma elastyczny czas pracy. Oznacza to, że możemy rozpocząć pracę w określonym przedziale godzinowym i pracujemy zazwyczaj 8 godzin, przerwa na lunch jest wliczona w czas pracy. Nadgodziny zależnie od ich ilości są płatne i/lub do odbioru. Bardzo podoba nam się ostatnie pytanie, jednak jest ono zbyt subiektywne żeby na nie jednoznacznie odpowiedzieć. Naszym zdaniem atmosfera pracy w naszym dziale (HR) jest bardzo przyjazna :) Zapraszamy!

Magda
@Maria

Zgadzam się z Marią . Jest zespół podejrzewam nie jeden który ciągle generuje nadgodziny. Managment jest faktycznie słaby i potwierdzam że sporo stresu nie tylko w trakcie zamknięcia miesiąca .Rotacja wśród pracowników to potwierdza. Szkoda że HR nie robi ankiet wśród pracowników z zadowolenia z wykonywanej pracy jak i miejsca zatrudnienia z pewnością opinie dałyby do myślenia.

@Magda

@Magda, Co do ankiet wśród pracowników, w Hitachi co roku bada się zadowolenie i zaangażowanie pracowników poprzez ankietę Hitachi Insights, a następnie jej wyniki prezentowane i omawiane są globalnie i lokalnie, również w poszczególnych zespołach, łącznie z planem poprawy zgłaszanych kwestii. Managerowie oraz liderzy zespołów są indywidualnie rozliczani z wyników dla swojego zespołu gdyż zadowolenie pracowników i wysokie morale to nasze priorytety. Wyniki porównuje się również między zespołami/działami oraz do poprzednich lat. HR oczywiście zawsze bierze udział we wszystkich działaniach dotyczących wyników ankiety i również podejmuje odpowiednie kroki, aby satysfakcja z pracy pracowników była coraz większa. Dodatkowo uczestniczymy w badaniach Great Place To Work pod skrzydłami GPTW Institute i obok audytu kulturowego większą część tego badania stanowi ankieta Trust Index, czyli badanie zaufania i zadowolenia pracowników z pracy i managementu. Wyniki również każdorazowo prezentujemy w firmie, benchmarkujemy i budujemy plany udoskonalające dotychczasowe praktyki oraz sukcesywnie je realizujemy. W rankingu "Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2018" w kategorii firm zatrudniających poniżej 500 osób uplasowaliśmy się na 6 miejscu (z 12 przyznanych). Również w zeszłym roku zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem HR Najwyższej Jakości. Nie ustajemy w staraniach aby Hitachi Vantara Polska było naprawdę fajnym miejscem pracy, przykro nam jeśli masz inne doświadczenia.

Ciekawa
@Hitachi Vantara HR Team

Mowa tu o GPTW i wyniku w 2018 roku. A jak ranking z 2019 roku? Nie wiem czy coś pominęłam ale nie widzę nigdzie Hitachi.

Edka
@Ciekawa

W GPTW mozna brac udzial raz na dwa lata ;) Wiec najblizsze wyniki beda w 2020 ;)

@Ciekawa

Miło jest nam poinformować, że otrzymaliśmy i w tym roku tytuł Great Place To Work. Bierzemy udzial w badaniach co dwa lata dlatego poprzednio tytuł uzyskaliśmy w 2018 roku. Ankieta tegoroczna była dostępna dla wszystkich pracowników, ze stażem co najmniej 3-miesięcznym, w okresie 7-20 stycznia i wzięło w niej udział 241 pracowników. Poniżej link: https://www.linkedin.com/posts/great-place-to-work-institute-polska_gptwcertified-gptw-activity-6632969748428791808-OUKf

!!!
@Hitachi Vantara HR Team

Gratulacje. Szkoda tylko że nie wspomniliście że 2 lata temu mieliście 6 miejsce, z tego co sprawdziłam. Jednak 12 miejsce to dość poważny spadek czyżby faktycznie zarzuty obecne tutaj nie mijają się z prawdą?

@!!!

Dziękujemy :) Małe sprostowanie, zajęliśmy w tym roku 11 miejsce :) I jak historia naszego udziału w badaniu GPTW pokazuje, bywało już lepiej (dwa razy 6 miejsce), bywało też gorzej (12 i 15 miejsce) :) O miejscu w rankingu decyduje wiele czynników (np. ilość firm badanych, etc.), ale dla nas, już sam tytuł jest wyróżnieniem. Jesteśmy z tego tytułu szczęśliwi i przede wszystkim, wdzięczni naszym pracownikom, że docenili Hitachi Vantara jako pracodawcę w swoich ankietach. Oczywiście mamy świadomość, że zawsze jest coś do poprawy i coś nad czym możemy dalej wspólnie pracować :)

Insider
@Hitachi Vantara HR Team

A jak w tym roku poszło? nie widze Hitachi na liście.

@Insider

Nie braliśmy udziału w tej edycji, planujemy w przyszłym roku. :)

Co było powodem?

Izabela
@Aha

Jakoś tu wszyscy przywiązują wagę do tego rankingu, a ja osobiście nie wierzę w takie podsumowania, bardziej interesują mnie indywidualne opinie ludzi, którzy wydają mi się podobni do mnie charakterem :3 Coś czuję, że pytasz ich, bo jesteś sceptyczny/a, no i pytanie, czemu?

@Izabela

Tak jestem sceptyczna, bo Hitachi zawsze pyszniło się wynikami GPTW i z tego co pamiętam nigdy nie przepuszczalo okazji żeby się podeprzec tym rankingiem. Mam wrażenie że w firmie dzieje się źle skoro odpuściła. (Bezpieczny scenariusz)

Sorki
@Hitachi Vantara HR Team

Brednie Tu sie zle dzieje i wy z biura tez o tym wiecie Pewnie ze kryjecie bo za to wam placa i nowym top autkiem jezdzicie i awans nowy sprzecik jaki chcesz nowy telefonik ..bo kredyty trzeba splacac i mydlic oczy prezesowi ..i sluchac nie chce bo wierzy swoim Firma tragiczna .atmosfera coraz gorsza ,podnoszacy glos dyrektorzy az piana z ust .. Klub wzajemnej adoracji Uciekajcie Pytanie do Was.. Nowy laptop juz odpowiedni a moze jednak za saby?? A telefonik ?? Moze kupic nastepny ot tak na zapas Tragedia .. A

Jurek

No I brak odpowiedzi … Wiadomo Nie ma co powiedziec

@Magda

Ciekawe . Bo nie chca uslyszec prawdy Zreszta i tak nikt nie poslucha mlodej kadry

Lol
@Izabela

Zobacz kilka postów wyżej samo Hitachi się powołuje na te wyniki i nagle głowa w piasek. To Cię akurat nie dziwi?

@Lol

Pewnie zależy to jeszcze od perspektywy? Widzę, że masz swoją wypracowaną? Na dzień dzisiejszy to można się co do tego jakoś szerzej odnieść? Zwłaszcza skoro sugerujesz jakieś chowanie głowy w piasek?

Malwina

Jaki jest trup w szafie na stanowisku Workday Compensation Lead że ogłoszenie tak długo wisi na wszystkich portalach?

Weronika
@Malwina

A na jakiej podstawie zakładasz, że jest? Jesteś w ogóle zainteresowany pracą czy nie jednak? Jakbyś jednak się zdecydował żeby iść na interview to ja chętnie coś poczytam, jak było. Ciekawa jestem, przez ile etapów trzeba przejść.

@Malwina

To nie jest nasza oferta pracy. Nie prowadziliśmy nigdy nie rekrutacji na takie stanowisko. Prawdopodobnie rekrutacja dotyczy Hitachi Energy -- jest to oddzielna spółka.

renatto

Przykro powiedzieć bo jestem wieloletnim pracownikiem firmy, ale ostatnie lata przynoszą jedynie co raz większe rozczarowanie. Nowo przychodzący pracownicy w zdecydowanej większości przechodzą za wyższe pieniądze i pracują na wyższych stanowiskach. Ja natomiast nie mam możliwości rozwoju, szkolę nowych pracowników, którzy bardzo często mają znikomą wiedzę. Wynagrodzenie nie zmienilo mi się od ponad 4 lat. SM zdaje się nie robić z tym nic. Motywacja chcąc nie chcąc stacza się na równi pochyłej. Czas na zmiany.

@renatto

Polecam zmienić firme i wynegocjować wyższą stawkę. Sama to zrobiłam ;-) szybko znajdziesz jeśli masz już kilka lat doświadczenia . Ja bardzo źle wspominam prace w Hitachi. Liderzy mało interesują się swoim zespołem i co zauważyłam z biegiem czasu zaczęli delegować na szeregowych pracowników swoje własne zadania akurat zaoszczędzony czas przyda się na wypicie kawki i ploteczki ... I co również ciekawe nie maiłam exit interview - jak ktoś wcześniej tu napisał to jakaś bujda z tym co przedstawiciel HR tu zamieszcza informacyjnie. Ogromne parcie na ulepszanie obrobionych danych ze starego systemu - paranoja tej firmy . Powinniście w końcu zainwestować w SAPa skoro w pracowników nie inwestujecie, to chociaż nad systemem wypadałoby się pochylić , zwłaszcza że firma słynie z produktów i innowacyjnych rozwiązań IT . Słabiutko , managment poza prowadzeniem ciągłych spotkań zwykle na codzień niewidzialny, chyba zwykle pracuje z domu, to samo w zamknięcie miesiąca notorycznie znikający... Przykład dajecie przedni

@renatto

Polecamy w takim razie rozmowę z naszym HR, jeśli rozmowy z Managerem od 4 lat nie były wystarczające.

@Ania

Dziękujemy za Twój komentarz i cieszymy się, że w nowej firmie wiedzie Ci się lepiej. Przykro nam, że masz takie doświadczenia z Hitachi Vantara. Oczywiście mogło się zdarzyć wyjątkowo, że ktoś nie miał exit interview, jednak jest to wyjątek, nie reguła. Jeśli chodzi o telepracę to zarówno pracownicy jak i team leaderzy i managerowie mają możliwość pracy z domu (średnio raz w tygodniu), oraz są dostępni w zamknięcia i poza nimi, pracują w różnych godzinach również wieczornych (telekonferencje z US etc). Delegowanie zadań to jedna z ważnych kompetencji liderów. Inwestycje związane z ulepszaniem systemów IT są sukcesywnie poczyniane. Jako HR mamy ogląd na ogólną sytuację w firmie, a pracownicy często dostrzegają tylko wycinek dotyczący ich działu. Nasze perspektywy więc mogą się oczywiście różnić.

Yana
@Hitachi Vantara HR Team

Drogi HRze masz rację. Widzicie tylko ogólny obraz, nieraz zakrzywiony przez managerów chroniących swoje głowy.

john
@renatto

Weź kredyt i zmień pracę !

bezimienna
@renatto

To prawda - czesto to bylo widac iz osoby nowe przychodzace z zewnatrz maja pensje znacznie wieksze niz pracownik ktory pracuje juz dluuuuzsza chwile czasu ( szkoda bo ten wie co robi i jak to robic szybko a nowo zatrudniony ma z tym problem). Kolejna uwaga to to iz przyjmowane sa osoby ktore naklamaly na rozmowie rektrutacyjnej na temat umiejetnosci - a wychodzi to w praniu dosc czesto, niekompetencja. Na duzy plus zasluguje dzial IT ktory jak to IT oderwany od rzeczywistosci byl bardzo kompetentny technicznie oraz pomocny i chetny rozwiazac problem ( pozdrawiam gandalfow :D ) z wami to bylo fajnie oraz bez korpoprocedur ktore czasami nie ulatwialy a utrudnialy zalatwienie sprawy. Ogolnie bylam zadowolona ale brak podwyzek jest meczaca ( nie ma motywacji do wykazania sie), po co sie starac jak i tak ocenia koncowa oraz bonus bedzie taki sami...

Ania B
@bezimienna

hej, tez moge to potwierdzic jesli chodzi o pracownikow nowych oraz ich wynagrodzenie - ehh tak to widac dziala. Co do IT to prawda pamietam chlopakow ktorzy zawsze chetnie pomogli w tzw ' potrzebie' i wiele razy spotkalam sie z tym iz bez kolejki ( za co ogromny plus) gdyz teraz w moim obecnym korpo nie da sie nawet do IT odezwac bez otwarcia ukochangeo incydentu hehehe

Nefertiti999
@renatto

Czas na zmiany! u mnie była podobna sytuacja tyle że w Shellu, ale na szczęście zmieniłam firmę i to była najlepsza decyzja, teraz mam wyższe stanowisko i lepsze pieniądze i nie muszę "niańczyc" świeżakow :) . Nie rozumiem dlaczego tak jest , że firmy wolą inwestować w nowe osoby bez doświadczenia niż dać możliwość rozwoju tym, którzy pracują od lat i znają procesy. A z drugiej strony w takiej sutyacji to najlepszy moment to zmianę a może być tylko lepiej. Trzymam kciuki w znalezieniu nowej fajnej i dobrze płatnej pracy. najważniejsze, żeby szanować samego siebie na pierwszym miejscu, i przynajmniej jeżeli chodzi o korporacje DBAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE O WŁASNE 4 LITERY .

@bezimienna

Rozumiemy oczywiście, że wszyscy chcieliby więcej zarabiać, jednak nie zawsze firma jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania pracowników. Przeglądy wynagrodzeń dokonywane są w miarę możliwości finansowych firmy i stosujemy narzędzia, które pomagają nam pracowników wynagradzać sprawiedliwie. Plany bonusowe są w naszej firmie różne, w zależności od stanowiska mogą mniej lub bardziej być uzależnione od naszego wkładu pracy. Jeśli chodzi o mówienie nieprawdy podczas rozmowy kwalifikacyjnej – czasem nie jest łatwo to zweryfikować (nie mamy wykrywacza kłamstw ;) ). Nie zakładamy jednak nigdy złej woli po drugiej stronie. Od tego mamy okres próbny, aby można było określić jakie kto ma kompetencje faktycznie. Feedback współpracowników również byłby tu cenny dla managera czy lidera. Cieszymy się, że tak miło wspominasz nasz dział IT!

@Nefertiti999

Gratulujemy nowej pracy, zmiany stanowiska i lepszej pensji. Naszym zdaniem, każdy nowy pracownik potrzebuje i zasługuje na wdrożenie i odpowiednie wsparcie. Mamy nadzieję, że w Twoim przypadku też tak było. W naszej firmie szacunek jest jedną z podstawowych wartości. Staramy się więc inwestować zarówno w tych, którzy do nas dopiero dołączają, jak i w doświadczonych pracowników, dając im możliwości dalszego rozwoju. Organizujemy czy fundujemy szkolenia, możliwe są przejścia między zespołami/działami, promocje, a co za tym idzie zmiany wynagrodzeń.

@Ania

Też nie miałam exit interview , chyba chcieli uniknąć niewygodnych rozmów z którymi i tak by nic nie zrobili . Ludzie nie dajcie sobie wmówić że Hitachi to kraina mlekiem i miodem płynąca bo to zwykła kopo jakich pełno w mieście. Są plotki , podziały, wykorzystwanie managementu , nadgodziny , brak szkoleń zewnętrznych, zero rozwoju dla doświadczonych ludzi , awans zdarza się po 8 latach pracy i super dobrych stosunkach z managmentem, "rączka rączke myje ".

@Nefertiti999

Dlatego łatwiej dać podniesioną pensję nowemu pracownikowi niż staremu ponieważ łatwiej takim manipulować i wymagać , stary pracownik , rozumiejący sytuacje , znający proces będzie już miał swoje zdanie i może dyskutować zamiast poddać się bezwiednie manipulacjom ...

Jezu
@renatto

U mnie to samo Lapowki dla asystentek prezenty i akcje poza prawem a ty czy ja nic nie osiagna

dlaczego?
@renatto

dlaczego tkwisz w tej firmie i marudzisz? Sytuacja na rynku pracy jest taka, że pracodawcy musza zachecić jakoś pracownika do tego zeby wybral wlasnie ich. Dlaczego dziwisz się wiec, ze ktoś kto przychodzi dostaje wiecej? To normalne, ze podwyzki sa znikome, niestety. Zmien firme. Z duzym doswiadczeniem, bedziesz miec pole do negocjacji wynagrodzenia.

farsa

hitachi potrafi odrzucić kandydata za to że powiedział że jest introwertykiem (usunięte przez administratora)i metr mułu pod nim

Weronika
@farsa

Twoje doświadczenie? A w odpowiedzi na co, pytali o typ osobowości czy co? Może rzeczywiście nie pasuje tego typu osoba do tej pracy czy zespołu? Nawet nie mówisz, o jakie stanowisko chodzi, więc nie ma jak ocenić tak naprawdę.

pracownik__

Hitachi Vantara jest jedną z mniejszych korporacji w Krakowie i ma to dużo plusów. Nie ma mikromanagementu, dużo zaufania, fajni ludzie. Dużo wydarzeń integracyjnych. Plus pracujemy zdalnie :) polecam!

ŻENADA

Brak szacunku na zwykłym ludzkim poziomie do kandydata z dużym doświadczeniem poprzez uniknięcie podania feedbacku po własnym, firmowy(usunięte przez administratora) rozmowy rekrutacyjnej, w której pytali tylko o podstawy a żadnych pytań zaawansowanych i przez to odrzucili całkiem dobrą kandydaturę. Osobiście odradzam uczestniczenie w tym cyrku na kółkach.

średnio

bardzo przyjazna rekruterka, okazała należny szacunek wobec kompetencji kandydata wysoka kultura rozmowy, komunikacja na wysokim poziomie rozmowa techniczna dosyć ogólna ale poprawna, ludzie w IT wiedzą ile kto umie po kilku zdaniach, z czego panowie zdali sobie sprawę bardzo szybko, jak się potem okazało - błędnie, bo nie potrafili zadać odpowiednich pytań niestety ostatecznie odrzucono moją kandydaturę z 20-letnim doświadczeniem z powodu braku doświadczenia, tyle w kwestii poczytalności rekrutujących

Witam, Czy staż, który jest w formie zdalnej można odbywać całkowicie zdalnie czy trzeba być na stałe w Krakowie?

Stażysta

Hej, są osoby, które pracują w pełni zdalnie z innego miasta, przynajmniej w moim byłym już zespole

Witold
@Stażysta

Ile już jesteś na stażu tutaj? I ile w ogóle płacą w tym czasie?

Pracowniczka

Na stażu oczekuje się, że stażysta będzie się uczył, a lepiej się uczy w biurze. Najczęściej działa to tak, że 3 dni w tygodniu jesteśmy w biurze, a dwa dni zdalnie. Większa ilość dni zdalnych możliwa jest po uzgodnieniu z managerem, jeśli ktoś się szybko i skutecznie uczy i radzi sobie sam z większością zadań.

Ada K

Cześć, Czy warto aplikować na stanowisko Revenue Analyst (Order Management), jeżeli zależy nam na wsparciu, rozwoju? Jaka panuje atmosfera z tej grupie osób wspolpracujacych?

Ada

Czy po rozmowie z potencjalnym szefem można się spodziewać feedbacku ze strony HR nawet jeśli decyzja będzie negatywna?

galAnonim
@Kandydat

Hr powinny dac odpowiedz tylko tym osoba ktore byly na rozmowie z menagerem, nawet jesli jest ona negatywna.

czy aktualnie trwają rekrutacje na stanowisko Quality Manager

Paula

Bardzo chwalę sobie pracę w Hitachi. To firma, w której mogę się rozwijać, nie ma monotonni, na wynagrodzenie nie mogę narzekać - jest adekwatne do moich umiejętności i doświadczenia + są świadczenia pozapłacowe, z których jestem zadowolona. Firma dba o swoich pracowników. Zamknięcia księgowe niekiedy są ciężkie, ale z tym trzeba się liczyć w pracy w finansach. Wynagrodzenie za nadgodziny jednak w 100% rekompensuje poświęcony czas. Ogólnie atmosfera w zespole, jak i w całym Hitachi jest pozytywna, poznałam wielu wspaniałych ludzi, z którymi współpracuję i cieszę się, że trafiłam właśnie do tej firmy. Porównując inne, w tej jest naprawdę dobrze.

@Paula

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię i cieszymy się, że dobrze Ci się pracuje w Hitachi :)

@Paula

A to jest bzdura co Paula pisze pracowałam w Hitachi w revenue, teraz robię w innej firmie i przez pryzmat czasu zamknięcia w Hitachi są niepotrzebnie skomplikowane i podparte kiepskimi systemami że generowało wiele nadgodzin. Nie wiem jak teraz sytuacja wygląda ale za moich czasów pracownik średnio się liczył.

@Aha

I nie nadgodziny nie rekompensują w100% bo firma ogranicza godziny do wypłaty do kilkunastu podczas gdy robisz w kwartały powyżej kilkudziesięciu.

mila

Jak wygląda proces rekrutacji na stażystę?

Stażysta
@mila

Hej, najpierw krótka rozmowa z panią z HR odnośnie oczekiwań finansowych, dostępności etc, następnie rozmowa wideo z Twoim potencjalnym team leaderem, raczej luźna, nie spodziewają się, że coś wiesz, sprawdzą Twój angielski i czy jesteś w miarę rozgarnięta życiowo. Całość trwała ok 2 tygodnie

Izabela

Obcokrajowcy chyba sami mogą zdecydować za siebie. A mnie zastanawia czemu ma służyć Twój wpis, zwracasz się do pracowników jakbyś nie był jednym z nich, w dodatku jesteś wrogo nastawiony. To taka bezinteresowna forumowa aktywność?

A co to za różnica kto? Przecież pisze się tu anonimowo wiec po co pytasz? Lepiej powiedz jak się tu pracuje. Szczególnie interesują mnie zarobki. Dobre są?

Zostaw merytoryczną opinię o Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hitachi Vantara (Polska) Sp. z o. o.