20 dollar 20 surf

Bydgoszcz

Opinie o 20 dollar 20 surf

on

wow kolejna ściema jakich wiele w necie

Kasztelan7

ŁADNIE te piramidki wyglądają jednak nie ma to nic do rzeczywistości. Ona nie buduje się cały czas w górę a zależy od jakości i ilości poleconych na danym poziomie. Osobiście mam 1623 poleconych już i u mnie to wygląda, że rośnie do 6 poziomu potem spada i przy tak sporej ilości poleconych wcale jeszcze kokosów nie mam bo ok 80% zawsze to martwe dusze. Mimo wszystko warto rozwijać i bawić się w ten surf bo to jedna z najlepszych i uczciwych ofert w ogóle w sieci do zarabiania ! Pozdrawiam. Mój link: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=97619 W razie czego służę pomocą.

Zostaw opinię o 20 dollar 20 surf - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 20 dollar 20 surf