SOFTBLUE S.A.

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SOFTBLUE S.A.

Polecam tego pracodawcę 5/5 punktów.

Bronisław Nowy wpis
@123

A coś więcej napiszesz? Fajnie że jesteś zadowolony z pracy w Softblue, ale może jednak nieco rozwinąłbyś swoją myśl? :) Napisz coś proszę o wysokości zarobków, o atmosferze, benefitach... Na pewno takie informacje przydadzą się też innym forumowiczom. :)

123 Nowy wpis
@Bronisław

Zarobki są jak najbardziej ok. Plus jest taki, że można w dowolnym momencie pójść i otwarcie porozmawiać o podwyżce - zwykle taka rozmowa jest merytoryczna i finalnie pada rozwiązanie, które jest satysfakcjonujące dla obu stron. Jeśli chodzi o benefity, to może nie ma wszystkich, które oferują duże korpo, ale jest ich kilka a atmosfera pracy i styl komunikacji jest dużo lepszy, niż w dużych organizacjach. Pracujesz w dosyć stabilnych zespołach, rotacja jest mała, raczej dochodzą nowe osoby. Wszyscy są na "Ty" a ludzie rozmawiają i pomagają sobie zamiast zasłaniać się mailami. Także podsumowując - dużo plusów.

Bronisław Nowy wpis
@123

Super, dzięki za odpowiedź! A powiedz mi też czy w Softblue szukają również ludzi bez większego doświadczenia? Są tu jakieś szkolenia dla takich nowych pracowników? Daj znać, ciekawi mnie ta kwestia. :)

Jaki dress code obowiązuje w SOFTBLUE S.A.?

Pracodawca Nowy wpis
@Pytanie

Dzień dobry, w naszej firmie nie obowiązuje dress code. Zależy nam, aby każdy czuł się komfortowo, dlatego przychodzimy ubrani tak jak nam wygodnie - zgodnie z własnymi preferencjami, aurą pogodową i wydarzeniami zawodowymi, w których akurat uczestniczymy.

Zadowolony

Jestem pracownikiem SoftBlue od prawie roku. Firma nie rozczarowała mnie pod żadnym kątem, daje możliwości rozwoju zawodowego a praca w silnym merytorycznie zespole jest bardzo ciekawym doświadczeniem. Jeżeli ktoś szuka pracy która nie będzie jedynie miejscem gdzie zrobi co mu każą a będzie chciał się doskonalić jako specjalista to będzie zadowolony.

Alicja

Hej, czy polecacie aplikować na stanowisko doradcy techniczno-handlowego w Softblue? W ofercie pracy czytałam o atrakcyjnym wynagrodzeniu, na które się składa podstawa plus prowizja. Chciałabym bardziej poznać temat :) Ile (mniej więcej) wynosi podstawa a ile prowizja? Za co konkretnie są przyznawane wspomniane w ogłoszeniu premie i czy zawsze udaje się je dostać? :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w SOFTBLUE S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Zastępca Dyrektora Handlowego - rynki zagraniczne?
Karol

Ciężko jest się utrzymać w firmie ?

@Karol

Żadna osoba, która jest zaangażowana w swoją pracę nie ma z tym problemu. Jeśli na okresie próbnym pokażesz, że wiesz co robisz i bierzesz odpowiedzialność za swoje tematy to kolejną umowę dostajesz na czas nieokreślony. Większość osób pracuje po min. 4-5 lat i dłużej.

Grażyna
@pracownik

Możesz napisać, ile trwa okres próbny w firmie? I czy jest on na umowę o pracę, czy może zlecenie? Mam jeszcze pytanie o możliwości rozwoju w SOFTBLUE. Czy pracodawca organizuje szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe?

@Grażyna

@Grażyna, okres próbny to zazwyczaj 3-miesięczna umowa o pracę na okres próbny. Odnosząc się do drugiego pytania - nasza firma jak najbardziej oferuje możliwości rozwoju - w zależności od stanowiska i potrzeb szkoleniowych, pracownicy delegowani są na adekwatne szkolenia podnoszące ich kompetencje np. w zakresie zarządzania projektami, marketingu, IT itp. Część pracowników regularnie korzysta też z platform e-learningowych.

Aktualność
Miło nam poinformować o nowym projekcie w portfolio  Softblue S.A.
Nasza spółka w ramach wygranego przetargu pt. Dostawa bezzałogowego statku powietrznego (dron) wraz z osprzętem i akcesoriami zrealizuje działania na rzecz #PowiatuSłupskiego. Wartość projektu to niecałe 200 tys. zł.
Spośród wszystkich ofert, które wpłynęły do Zamawiającego,  nasza propozycja okazała się najkorzystniejsza.
Cieszymy się, że nasze doświadczenie i kompetencje z zakresu IoT zostały docenione. Wybór naszej oferty przez Powiat Słupski to nasz kolejny sukces w ramach projektu #AirDron, o którym więcej dowiecie się na naszej stronie www.
#innowacje #dron #technologie #newtech #przetarg

Aktualność
Softblue S.A. aktywnie bierze udział w programach mających na celu wzmacnianie innowacyjności i konkurencyjności w regionie Kujawsko – Pomorskim.
Miło  nam poinformować, że decyzją #KujawskoPomorskiejAgencjiInnowacji, wniosek o dofinansowanie dla przedsięwzięcia ,,Specjalistyczny system nadrzędny do urządzeń pomiarowych firmy Softblue S.A.'' został zakwalifikowany do otrzymania dotacji w ramach projektu #FunduszBadańiWdrożeń.
Wartość projektu to prawie 600 tys. zł, co oznacza że dofinansowanie - opiewające na niecałe 400 tys. zł - pokryje niespełna 2/3 kosztów.
#ProjektFunduszBadańiWdrożeń #innowacje #IT #nowetechnologie #kujawskopomorskie

Czy można liczyć w SOFTBLUE S.A. na prywatną opiekę medyczną?

@Pytanie

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką "benefity", w której znajdują się informacje o wszystkich dostępnych świadczeniach pozapłacowych.

Kandydat

src
Klient

a tu co trole z bankiera? koleś odpisał parę minut po dodaniu komentarza? fajnie zorganizowana akcja xd

Ha
Klient
@src

A co to ? Obrońca (usunięte przez administratora) ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w SOFTBLUE S.A.?

podwykonawca
 Rekomendacja
@Pytanie

Ogólna atmosfera w firmie jest pozytywna - ludzie są pomocni, nie ma zawiści itp. W przestrzeni ogólnej raczej widać w ludzi rozmawiających i żartujących niż korporacyjnych smutasów. Nikt nie zadziera nosa.

A kiedy pracowałaś w SoftBlue, jak długo i na jakim stanowisku? Atmosfera w tej firmie jest najlepsza w jakiej miałam okazję pracować i Twój komentarz nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Wszystkie osoby, które dobrze wykonują swoją pracę są zadowolone i pracują nadal - i to nie kilka miesięcy, ale lata. Otwarty dialog i prezes, który się nie wywyższa, z którym można porozmawiać, omówić swoje pomysły i mało rotujący pracownicy - to raczej szacunek a nie kpiny, które insynuujesz. Firma się rozwija i chyba komuś przykro z tego powodu;)

Lena

@Lara Bardzo dobra firma pod każdym względem więc sądzę, że te złośliwości to zasługa konkurencji?

Meg
@Lena

Raczej bym się spodziewała że Ty jako pracownik piszesz co pan prezes każe

Kasia

@anonim na jakim stanowisku

Ja pracuję w firmie od niedawna - pracowałam już w różnych miejscach i z perspektywy doświadczeń uważam, że wszystko jest jak najbardziej ok. Miła atmosfera, widać że ludziom dookoła chce się pracować, mam realny wpływ w ramach swojego zakresu obowiązków, wynagrodzenie i godziny pracy takie jak ustalone.

Cybertron

Jako kilkuletni pracownik tej firmy mogę szczerze polecić tego pracodawcę, szczególnie dla ludzi którzy chcą pracować i zarobić. Firma nowczesna z nieszablonowym podejsciem prowadzona przez ptrezesów, którzy liczą sie ze zdanim pracownika. Są fajne benefity typu: angielski czy sport, są też dni owocowe, nielimitowan kawa z ekspesu i wypady pracownicze. Pracy jest bardzo dużo, czasem aż za, ale przy odpowiednich wynikach sprzedażowo-wdrożeniowym moża liczyć na dobrą prowizję i ucziwie rozliczone nadgodziny.

Lara
@Cybertron

Zamiast nielimitowanej kawy wolałabym nielimitowany szacunek

Lara

Witam po raz trzeci i jak mniemam i ten wpis zostanie usunięty. Moje doświadczenie z firmą Softblue delikatnie mówiąc było przykre. (usunięte przez administratora) Bardzo nie polecam pracy w tej niby luźnej atmosferze.

Adam

W firmie pracuje od ponad 3 lat. Atmosfera jest bardzo pozytywna i profesjonalna. Indywidualne podejście i możliwość rozwoju to mocne atuty firmy. Dużo młodych ambitnych ludzi którzy naprawdę chcą coś zrobić, a nie tylko odwalić 8 godzin udając że pracują.

Quina

A ja pracuje od niedawna. Jest wszystko ok. Fakt, trzeba pracować, ale przynajmniej wiadomo za co.

Justice

Nie zgadzam się z opinią LARA, pracuje od czterech lat i nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem a tym bardziej nieuczciwością i niesłownością. Na pewno w tym okresie nie byłaś pracownikiem naszej firmy i nie wiem dlaczego wypisujesz takie kłamstwa. Firma się rozwija i cały czas przyjmuje nowych pracowników, którzy nie zostają na parę miesięcy tylko na lata a to chyba o czymś świadczy.

Angelika

@lara ale mówisz to jako pracownik tej firmy, tak ?

JohnWick

Jest git