SOFTBLUE S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o SOFTBLUE S.A.

GH Nowy wpis

Czy możecie określić jakie teraz występują warunki zatrudnienia dla devopsa? Ktoś spytał tylko tak wstępnie o występowanie premii, na które pojawiła się odpowiedź przecząca. A co z ogólnym wynagrodzeniem? w jakich widełkach się mieści?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w firmie SOFTBLUE S.A. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku DevOps Engineer, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Witam chciałbym rekrutować na stanowisko pracownik adminystracyjno- biurowy jakiej stawki mogę się spodziewać czy jest to najniższa krajowa

Nowy wpis

@Ania

Dzień dobry, jest to stanowisko typowo juniorskie, nie wymagające wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Zachęcamy do aplikowania oraz zadawania b. szczegółowych pytań bezpośrednio do osoby prowadzącej rekrutację: styrakowska@softblue.pl

Wanda

Widziałam na stronie, że szukacie Java Deva. Jakieś widełki, jak przystało na branżę IT? Praca częściowo zdalna, domyślam się, to hybryda, a jaki jest stosunek home office do biura, licząc w dniach?

Nowy wpis

@Wanda

Tak, jest to jedna z głównych technologii, w których pracujemy, więc cały czas jesteśmy otwarci na nowe talenty w tym obszarze. Widełki zależą od doświadczenia oraz konkretnych umiejętności, na bazie których możemy zaoferować udział w projektach najbardziej adekwatnych dla danego kandydata, a także formy współpracy. Dlatego zachęcam do rozmowy bezpośrednio z osobą prowadzącą rekrutację: styrakowska@softblue.pl Praca może mieć charakter całkowitej pracy zdalnej - jednak tylko w przypadku midów i seniorów.

Rozmowę kwalifikacyjną w SOFTBLUE S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Administrator sieci?
qwe

Jakiego operatora medycznego pakiet oferujecie a stanowisku zastepca dyrektora handlowego w ramach benefitu?

@qwe

Dla wszystkich pracowników oraz współpracowników oferujemy dofinansowanie do pakietu medycznego Luxmed.

Cześć, czy firma oferuje dodatkowe szkolenia dla pracowników? Jak to wygląda?

@Kandydat

Tak, poza platformą szkoleń językowych oraz platformą Pluralsight co roku przygotowywany i wdrażany jest plan szkoleniowy dla pracowników.

qwe

Jak wygląda praca zdalna w Soft Blue na stanowisku zastępca dyrektora handlowego?

@qwe

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu z naszym działem HR. Chętnie opowiemy więcej o sposobie organizacji pracy w ramach tego stanowiska. Prosimy o wysłanie zapytania/cv na adres praca@softblue.pl

qwe

Jakiej firmy medycznej oferujecie ubezpieczenie w ramach benefitu na stanowisku zastępca dyrektora handlowego

Mam doświadczenie w pracy jako Programista Net. Myślicie, że firma SOFTBLUE S.A. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Dzień dobry, Cały czas rozwijamy się i poszukujemy kolejnych osób do naszych zespołów. .Net nie jest nam obcy, dlatego zachęcamy do przesłania CV i rozmowy :)

Polecam tego pracodawcę 5/5 punktów.

Bronisław
@123

A coś więcej napiszesz? Fajnie że jesteś zadowolony z pracy w Softblue, ale może jednak nieco rozwinąłbyś swoją myśl? :) Napisz coś proszę o wysokości zarobków, o atmosferze, benefitach... Na pewno takie informacje przydadzą się też innym forumowiczom. :)

@Bronisław

Zarobki są jak najbardziej ok. Plus jest taki, że można w dowolnym momencie pójść i otwarcie porozmawiać o podwyżce - zwykle taka rozmowa jest merytoryczna i finalnie pada rozwiązanie, które jest satysfakcjonujące dla obu stron. Jeśli chodzi o benefity, to może nie ma wszystkich, które oferują duże korpo, ale jest ich kilka a atmosfera pracy i styl komunikacji jest dużo lepszy, niż w dużych organizacjach. Pracujesz w dosyć stabilnych zespołach, rotacja jest mała, raczej dochodzą nowe osoby. Wszyscy są na "Ty" a ludzie rozmawiają i pomagają sobie zamiast zasłaniać się mailami. Także podsumowując - dużo plusów.

Jaki dress code obowiązuje w SOFTBLUE S.A.?

Dzień dobry, w naszej firmie nie obowiązuje dress code. Zależy nam, aby każdy czuł się komfortowo, dlatego przychodzimy ubrani tak jak nam wygodnie - zgodnie z własnymi preferencjami, aurą pogodową i wydarzeniami zawodowymi, w których akurat uczestniczymy.

Zadowolony

Jestem pracownikiem SoftBlue od prawie roku. Firma nie rozczarowała mnie pod żadnym kątem, daje możliwości rozwoju zawodowego a praca w silnym merytorycznie zespole jest bardzo ciekawym doświadczeniem. Jeżeli ktoś szuka pracy która nie będzie jedynie miejscem gdzie zrobi co mu każą a będzie chciał się doskonalić jako specjalista to będzie zadowolony.

Alicja

Hej, czy polecacie aplikować na stanowisko doradcy techniczno-handlowego w Softblue? W ofercie pracy czytałam o atrakcyjnym wynagrodzeniu, na które się składa podstawa plus prowizja. Chciałabym bardziej poznać temat :) Ile (mniej więcej) wynosi podstawa a ile prowizja? Za co konkretnie są przyznawane wspomniane w ogłoszeniu premie i czy zawsze udaje się je dostać? :)

Karol

Ciężko jest się utrzymać w firmie ?

@Karol

Żadna osoba, która jest zaangażowana w swoją pracę nie ma z tym problemu. Jeśli na okresie próbnym pokażesz, że wiesz co robisz i bierzesz odpowiedzialność za swoje tematy to kolejną umowę dostajesz na czas nieokreślony. Większość osób pracuje po min. 4-5 lat i dłużej.

Grażyna
@pracownik

Możesz napisać, ile trwa okres próbny w firmie? I czy jest on na umowę o pracę, czy może zlecenie? Mam jeszcze pytanie o możliwości rozwoju w SOFTBLUE. Czy pracodawca organizuje szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe?

@Grażyna

@Grażyna, okres próbny to zazwyczaj 3-miesięczna umowa o pracę na okres próbny. Odnosząc się do drugiego pytania - nasza firma jak najbardziej oferuje możliwości rozwoju - w zależności od stanowiska i potrzeb szkoleniowych, pracownicy delegowani są na adekwatne szkolenia podnoszące ich kompetencje np. w zakresie zarządzania projektami, marketingu, IT itp. Część pracowników regularnie korzysta też z platform e-learningowych.

Aktualność
Miło nam poinformować o nowym projekcie w portfolio  Softblue S.A.
Nasza spółka w ramach wygranego przetargu pt. Dostawa bezzałogowego statku powietrznego (dron) wraz z osprzętem i akcesoriami zrealizuje działania na rzecz #PowiatuSłupskiego. Wartość projektu to niecałe 200 tys. zł.
Spośród wszystkich ofert, które wpłynęły do Zamawiającego,  nasza propozycja okazała się najkorzystniejsza.
Cieszymy się, że nasze doświadczenie i kompetencje z zakresu IoT zostały docenione. Wybór naszej oferty przez Powiat Słupski to nasz kolejny sukces w ramach projektu #AirDron, o którym więcej dowiecie się na naszej stronie www.
#innowacje #dron #technologie #newtech #przetarg

Aktualność
Softblue S.A. aktywnie bierze udział w programach mających na celu wzmacnianie innowacyjności i konkurencyjności w regionie Kujawsko – Pomorskim.
Miło  nam poinformować, że decyzją #KujawskoPomorskiejAgencjiInnowacji, wniosek o dofinansowanie dla przedsięwzięcia ,,Specjalistyczny system nadrzędny do urządzeń pomiarowych firmy Softblue S.A.'' został zakwalifikowany do otrzymania dotacji w ramach projektu #FunduszBadańiWdrożeń.
Wartość projektu to prawie 600 tys. zł, co oznacza że dofinansowanie - opiewające na niecałe 400 tys. zł - pokryje niespełna 2/3 kosztów.
#ProjektFunduszBadańiWdrożeń #innowacje #IT #nowetechnologie #kujawskopomorskie

Czy można liczyć w SOFTBLUE S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką "benefity", w której znajdują się informacje o wszystkich dostępnych świadczeniach pozapłacowych.

src

a tu co trole z bankiera? koleś odpisał parę minut po dodaniu komentarza? fajnie zorganizowana akcja xd

Ha
@src

A co to ? Obrońca (usunięte przez administratora) ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w SOFTBLUE S.A.?

podwykonawca

Ogólna atmosfera w firmie jest pozytywna - ludzie są pomocni, nie ma zawiści itp. W przestrzeni ogólnej raczej widać w ludzi rozmawiających i żartujących niż korporacyjnych smutasów. Nikt nie zadziera nosa.

A kiedy pracowałaś w SoftBlue, jak długo i na jakim stanowisku? Atmosfera w tej firmie jest najlepsza w jakiej miałam okazję pracować i Twój komentarz nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Wszystkie osoby, które dobrze wykonują swoją pracę są zadowolone i pracują nadal - i to nie kilka miesięcy, ale lata. Otwarty dialog i prezes, który się nie wywyższa, z którym można porozmawiać, omówić swoje pomysły i mało rotujący pracownicy - to raczej szacunek a nie kpiny, które insynuujesz. Firma się rozwija i chyba komuś przykro z tego powodu;)

Lena

@Lara Bardzo dobra firma pod każdym względem więc sądzę, że te złośliwości to zasługa konkurencji?

Meg
@Lena

Raczej bym się spodziewała że Ty jako pracownik piszesz co pan prezes każe

Zostaw merytoryczną opinię o SOFTBLUE S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SOFTBLUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SOFTBLUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOFTBLUE S.A.?

SOFTBLUE S.A.