Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Kub-Car Jakub Borowiec w Trzebinia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa Kub-Car Jakub Borowiec. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowo-Usługowa Kub-Car Jakub Borowiec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Kub-Car Jakub Borowiec w Trzebinia

Klient

Panie Jakubie niech pan sprowadzi golfy 4 1.6 lub 1.8T jestem zainteresowany zakupem u pana.

Agnes
@Mieczysław

My kupiliśmy tam Forda Fiesta benzyna gaz i jesteśmy zadowoleni. Już kilka lat mamy ten samochód.

Mieczysław
@Klient

To nie lepiej bezpośrednio to zgłosić do firmy i umówić się, że sprowadzi ci taki samochód? Kupowałeś już w Kub-Car auto, że masz takie zaufanie? Można tam dostać sprawny technicznie samochód?

Maus
@Mieczysław

Można tylko trzeba umieć wybrać.

Agnes Nowy wpis

Ford Nowy wpis

Jestem zadowolony z zakupu samochodu i następny zakup będzie też u niego samochody zadbane wizualnie jak i mechanicznie sprzedawca godny polecenia.

Klient Nowy wpis

Panie Jakubie niech pan sprowadzi jakieś w dobrym stanie bmw Audi Volkswagen w cenie do 15 tys zł chętnie bym u Pana kupił.

Nowy Nowy wpis

Interesuje mnie Audi A3 8P 1.6 do 15 tys zł chętnie bym u Pana kupił.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Handlowo-Usługowa Kub-Car Jakub Borowiec? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
kasia 1972

Kupiłam clio jeżdżę rok i jest super , można polecić

Klient

Panie Jakubie ma pan fajne zadbane samochody ale wolał bym jakieś audi lub volkswagena u pana kupić jakieś A3 ,A4 .

GOLF 4

Polecam zakup auta w tym komisie miła obsługa i dobre auta sprzedaje jeżdżę 4 rok i nic się nie psuje.

Emilia

Dzień dobry, czy mogłabym się dowiedzieć czegoś na temat zatrudnienia w Firma Handlowo-Usługowa Kub-Car Jakub Borowiec? Czy można wysyłać swoje CV i liczyć na pracę w tym miejscu w najbliższym czasie? Dajcie znać czy coś wiecie na ten temat.

adam 111

Kupiłem u nich samochód i jestem bardzo zadowolony zarówno ze stanu auta jak i ceny . Jazda próbna i zakup przebiegły w miłej atmosferze. Mogę śmiało polecić.

Zibi

A jak się pracuje bo w intrenecie można dowiedzieć się dużo dobrych opinii.

Bartek

Zdecydowanie warto udać się po zakup samochodu do Pana Jakuba. Świetny kontakt i pełne zaufanie z dwóch stron. Polecam z pełnym przekonaniem. P.S. Miła obsługa to może być u fryzjera. Tutaj jest po prostu NORMALNIE, jak powinno być w miejscu zakupu Auta. 100% Profesjonalizmu.

Arkadiusz

Są prowizje dla dilerów samochodów za ich wynajem bądź sprzedaż?

Bogdan J.

Polecam. Mila atmosfera , fajne auta. Ja kupiłem i jestem zadowolony. Fajne podejście do klienta.

Golf

Polecam. Kupiłem tam samochód jakiś czas temu i jestem zadowolony. Ogólnie ładne auta na placu. Miła atmosfera.

Justyna
@Golf

Dzięki za opinię. A co myślisz o obsłudze klienta w Kub-Car? Potrafią doradzić?

CLIO 09-2019

Spokojnie mogę powiedzieć ze firma na Piątke. Polecam każdemu. Ja kupiłem z tego komisu samochód i jestem bardzo zadowolony. Ogólnie auta ładne na placu.

Justyna
@CLIO 09-2019

To świetnie, że jesteś zadowolony. Właśnie szukałam jakichś opinii o Kub-Car. Byłam ciekawa, czy warto u nich kupować. Co myślisz o stanie ich samochodów? Jak ceny?

Fajnie pracuje się i dlatego nie ma chętnych żeby napisać opinię?

Danek

Po jeździe próbnej z synem i umówionej cenie z synem. Przed podpisaniem umowy jego tatuś przychodzi i zmienia cenę na wyższą. Po rozmowie że syn przystał na warunki oświadczył arogancko iż możemy sobie jechać gdzie indziej...tak też zrobiliśmy....Tamto auto stoi do dzisiaj...ponad 2 tygodnie...niech mu zgnije na placu.

Darek Ford

Nie dawno kupowałem auto FORDA bardzo miło sprawnie przebiegła transakcja. Dostałem rabat, wszystko sprawne ! Auto jeździ bez zarzutów. Firma godna polecenia dla każdego kto chce kupić dobry samochód. Pozdrawiam

Zbyszek ( ASTRA :) )

Polecam firmę KUB-CAR. Uczciwie ceny i naprawdę dobre podejście do klienta.

Daniel Libiąż

w pełni zasłużona pozytywna opinia, sąsiad również kupił i prosił by w jego imieniu też wystawić pozytywny komentarz. pozdrawiamy i do zobaczenia za jakieś 2 lata przy zmianie auta :)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Kub-Car Jakub Borowiec - Trzebinia

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Kub-Car Jakub Borowiec?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Kub-Car Jakub Borowiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Usługowa Kub-Car Jakub Borowiec?

Firma Handlowo-Usługowa Kub-Car Jakub Borowiec
  • Janusza Korczaka 9